Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622377 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #810 -: Август 17, 2014, 03:48:33 pm »
Бихте ли помогнали с този въпрос:

Има ли реални причини да се притеснявам?

Филмът е пълен и вече се опасявам, че ми липсва здрав разум за някои неща и стуации. Благодаря предварително  :-*

Изтеглих следните три карти:
- Слънце, обърната - за теб, в какво състояние пребиваваш
- 10ка мечове, обърната - с какво е свързан въпросът?
- Рицар мечове, обърната - има ли причина да се притесняваш по този въпрос?

Според мен опасенията ти донякъде може да се оправдаят, но и да придобиеш повече яснота по въпроса. Ако въпросът ти е свързан с конкретен човек, съветът е да не му се доверяваш - дори ако се въздържа от директна конфронтация, може да действа зад гърба, да прикрива истинските си намерения. 10ка мечове може да говори за предателство или да е съвет да се ограничат или прекъснат отношенията с въпросния човек (Рицар мечове).
Също така картите предупреждават да не подхождаш твърде наивно в оценката си за човека, ако въпросът ти е свързан с някой конкретно. Не приемай думите му и това, което демонстрира като поведение, за чиста монета.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #811 -: Август 17, 2014, 03:58:23 pm »
Обърнато Слънце според някои тълкувания може да говори и за гняв, афект или неспособност трезво да се оцени ситуацията, но не поради илюзии, объркана представа (както е при Луната), а човек да подходи наивно, с лековерие в сиуация, в която е нужна по-трезва и обективна преценка - и на собсвените си възможности, и на мотивите на отсрещната страна.  :)

Ако се повтарят едни и същи карти, може просто да потвърждават ситуацията/отговора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #812 -: Август 17, 2014, 04:03:36 pm »
Не мога да ти кажа, но по възможност е желателно питащият сам да пипне/да изтегли картите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #813 -: Август 17, 2014, 04:11:00 pm »
Два пъти ми се паднаха объркани карти, нямат нищо общо с въпроса ти.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #814 -: Август 17, 2014, 04:12:42 pm »
Не мога да ти кажа, но по възможност е желателно питащият сам да пипне/да изтегли картите.
А има ли значение при Таро, както при хорарите, дали скоро е зададен същия въпрос?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #815 -: Август 17, 2014, 04:19:19 pm »
А има ли значение при Таро, както при хорарите, дали скоро е зададен същия въпрос?

Да, по-горе тъкмо за това говорехме - колкото по-често се теглят карти по един и същи въпрос, толкова по-неясен и объркан може да е отговорът... или направо започва да лъже.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #816 -: Август 17, 2014, 04:35:10 pm »
Уич,

Луната, Асо чаши, двойка чаши — на дондуркане отива работата :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #817 -: Август 17, 2014, 04:56:43 pm »
Да, по-горе тъкмо за това говорехме - колкото по-често се теглят карти по един и същи въпрос, толкова по-неясен и объркан може да е отговорът... или направо започва да лъже.
Значи може и по тази причина да не са проговорили картите последния път като питах за мъжа си тук, а не защото не съм му казала името, понеже на 29 юли пак зададох същия въпрос  на един таро-гадател, който си предложи услугите в замяна на това, че му погледнах натала  :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #818 -: Август 17, 2014, 05:13:58 pm »
Сега, аз от Таро не разбирам ама за Луната пише илюзии и измами  :012:
На фокус са вътрешните страхове и неувереност. Луната показва на питащият, че би било мъдро да обърне внимание на интуитивните си усещания и вътрешни гласове. Той трябва да внимава, защото в този период е изложен на опасности и заплахи. Картата символизира скрити врагове, опасност, мрак, измама и грешки.  :-\
Виж, двойкато чаши вече е интересна -  Ключова дума - любов
СИМВОЛИЗИРА първия немотивиран порив на чувствата - по детски неопределен, безгрижен, нежен и ласкав; отдаването на мечтите, без да се реагира на външните условия  :012: ...верно, като тинейджърка се чувствам хаха
Обаче В съседство с: Луната - любовни илюзии  :017:
 :012:

Луната в съседство на двойка чаши е по-скоро неувереност в любовта  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #819 -: Август 18, 2014, 03:03:28 am »
Паж жезли - обърнат рицар мечове - рицар жезли - ще се случи ли дадено събитие до определен период? За к'во излизат толкова много дворцови, не мога да разбера ... въпрос задавам, не правя бал да ми идват на гости.  :85: :85: Клони ми към ДА сякаш на мен, но този рицар защо е със задника напред, не знам.  :012:

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #820 -: Август 18, 2014, 05:46:43 am »
Tunder, и според мен е Да! Ама няма да е по ноти. Някак нервно, в последния момент.

И от мен въпрос. Защо мъж не отговаря: Cилата, 7 пентакли,  5 жезли?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #821 -: Август 18, 2014, 09:52:08 am »
Tunder, и според мен е Да! Ама няма да е по ноти. Някак нервно, в последния момент.

И от мен въпрос. Защо мъж не отговаря: Cилата, 7 пентакли,  5 жезли?

Благодаря за включването ти по моя въпрос, по твоя мисля

Защото този, който пита, го дразни, качил му се е на главата, нонстоп му говори за някакви работи и на мъжа му е писнало да слуша, изнервил се е.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #822 -: Август 18, 2014, 01:50:05 pm »
Да задам аз един изключително прост въпрос,но много ме интересува. :012: Видя ли Х-мъж,че го наблюдавам?Не ми се разправя в колко кофти ситуация попаднах.Изтеглих обърната жрица-обърната смърт-влюбените.Понеже са големи аркани,предполагам че описват неговото или моето състояние?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #823 -: Август 18, 2014, 01:52:55 pm »
Обикновено при задаване на по-незначителни и текущи въпроси по-често се падат малки аркани.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #824 -: Август 18, 2014, 03:30:22 pm »
Да задам аз един изключително прост въпрос,но много ме интересува. :012: Видя ли Х-мъж,че го наблюдавам?Не ми се разправя в колко кофти ситуация попаднах.Изтеглих обърната жрица-обърната смърт-влюбените.Понеже са големи аркани,предполагам че описват неговото или моето състояние?
И аз смятам, че картите не отговарят на зададения въпрос, а описват състояние, но ми е трудно да го определя. Предполагам, че е някакво зацикляне по обърнатите Жрица и Смърт, от което има възможност да се излезе по Влюбените.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама