Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621872 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #840 -: Август 21, 2014, 04:43:55 pm »
Как ще прекарат  тези двaмата на морето?
карта на цепене 6п
9п, 5п, Луна
доп. 4ч


Самотно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #841 -: Август 21, 2014, 05:23:40 pm »
Как ще прекарат  тези двaмата на морето?
карта на цепене 6п
9п, 5п, Луна
доп. 4ч


Ще харчат като замаяни за да си прикриват раздразнението един от друг.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #842 -: Август 21, 2014, 06:48:09 pm »
Ще харчат като замаяни за да си прикриват раздразнението един от друг.
Според мен ще харчи само единият,но ще плаща за двамата. 6п- когато даваш осигуряваш охолство на някого.
9П- човек ,на който нищо не му липсва, задоволени са прищевките му.
5П- загуба ли ще е,разочарование ли, самота?
Луна и 4Ч- объркване ,неяснота,промени и недоволство,че това,което имаш ,не стига.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #843 -: Август 21, 2014, 09:47:17 pm »
Добро утро, дами  :) Днес попитах моите карти дали ще започна любовна връзка до 2 месеца и изтеглих 4 Жезли, Императрицата, 3 Чаши. По тия карти изглежда да е– да, ако  картите не ме лъжат. Ще се радвам на вашите коментари  :)

ОВ: Няма любовна връзка на хоризонта. Оказахте се прави по-скоро се бях отдала на забавления. Внимание не ми липсваше, но до флирт не се стигна. Благодаря, отново :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #844 -: Август 22, 2014, 06:46:11 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли едни карти на въпроса: Ще си намери ли Х работа на трудов договор до края на тази година?

Благодаря ви предварително!
Дама пенакли; 7-ца жезли; Върховен жрец (V) - обърнат.
Според мен, не, но съм само начинаещ! ;) Може би ще си намери работа, но изискванията му няма да са удовлетворени.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #845 -: Август 22, 2014, 09:01:31 pm »
И според мен отговора е не.  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #846 -: Август 22, 2014, 09:20:43 pm »
Питаш за договор. Жрецът е символ на узаконяването (не само на брак) и обърната му позиция ми се струва, че показва, че до подписване на договор няма да се стигне.

Семеен ли е? Защото ми е интересно дали кралицата пентакли заедно със 7 жезли показват, че се бори да защити материалните интереси на семейството си, за което се грижи, или че качествата на земната кралица - лоялност, трудолюбие, отговорност ще бъдат демонстрирани от него в стремежа му да получи предложение за договор.

Аз съм още по-начинаеща, така че не взимай думите ми на сериозно.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #847 -: Август 23, 2014, 08:13:08 pm »
Защо се държи дръпнато с мен X и сърди ли ми се? X е приятел,с когото общувам често.
Принц чаши; 8-ца пентакли; Крал чаши.

Въобразяваш си  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #848 -: Август 23, 2014, 08:17:01 pm »
А принц пажът ли е или рицарят? На кого викате принц?
И аз като ги гледам тези чаши, не ми изглежда да е дръпнат. Нали чашите отговарят на елемента вода, т. е. на емоциите. При това за краля чаши нали казват, че е умерен, символ на емоционална интелигентност.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #849 -: Август 23, 2014, 08:18:53 pm »
Принца принципно е рицар, ако има и принцеса в колодата - тогава тя е пажа. Иначе и аз мисля, че човека не ти се сърди изобщо, всичко е наред между вас от негова гледна точка. Може да му е криво за нещо друго.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #850 -: Август 23, 2014, 08:19:49 pm »
А принц пажът ли е или рицарят? На кого викате принц?
И аз като ги гледам тези чаши, не ми изглежда да е дръпнат. Нали чашите отговарят на елемента вода, т. е. на емоциите. При това за краля чаши нали казват, че е умерен, символ на емоционална интелигентност.
рицар е, не паж. :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #851 -: Август 23, 2014, 08:20:02 pm »
Аха, благодаря ти Тъндър! :-* И на теб, Тео!

Рицарите ги четох някъде, че могат да показват двете крайности на дадено качество. С водния рицар за първа карта да не е интроверт по природа човекът? И да му са налага да полага усилия (8 жезли) да се държи умерено (кралят)?
« Последна редакция: Август 23, 2014, 08:23:37 pm от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #852 -: Август 24, 2014, 11:59:27 am »
За последен път, ще ми изтегли ли някой карти ...ще се случва ли нещо с мен и моето бебе, няма ли  :017: че почвам да се изнервям вече  :o Само в бебешки истории не се бях забърквала  :o

Тройка чаши обърната, паж жезли обърнат, седмица мечове обърната.

Уитч, за авантюрка и забавление става, но не мисля, че интересът му ще е траен. Струва ми се повърхностен човек, поне такива карти ми се паднаха. Тук виждам тенденция момчето да "избяга", когато му омръзне и удовлетвори желанието си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #853 -: Август 24, 2014, 12:07:10 pm »
А иначе е искрен в симпатията към теб - реших да изтегля още една уточняваща карта, цепих на Паж жезли, който според него е негов сигнификатор. Падна се Светът. Не мисля, че може да очакваш нещо кофти от този човек - той самият може все още да е незрял, повърхностен, но в отношението си към теб е искрен и се стреми да изживее чувство, което досега може би не е изпитвал, за него ще е нещо ново и вдъхновяващо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #854 -: Август 24, 2014, 12:21:28 pm »
:) Детенце е още...и толкова неосъзнато при това  :17: но в него има нещо толкова чисто и искрено, направо ... :)

Може би затова са се паднали и такива карти. Светът говори за чисто и искрено отношение.

А тълкуването на обърнати карти зависи от символиката им. Ако са неблагоприятни, тогава в обърната позиция значението им донякъде може да бъде омекотено. Ако са благоприятни, намалява благоприятното им тълкуване. Ако символизират някого конкретно, може да добавят елемент на колебание, неориентираност - с оглед качествата, които предполага дадена карта.

Например, тройка чаши по принцип е много благоприятна карта - означава щастие, радост, празник, сватба, дете. В обърнато положение може просто да означава стремеж към удоволствия или връзка, основана на страстта, с  преобладаващ сексуален елемент.

Има елемент на краткотрайност, авантюризъм, но същевременно и колебание от негова страна. Но при цялата му незрялост е искрен към теб, няма задни мисли, още не се е научил на коварство и цинизъм в отношенията.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui