Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636908 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #870 -: Август 25, 2014, 12:12:39 pm »
Ами дори не се чудя, по-скоро се питам що само на мен ми се случват такива идиотии  :012: Аман от тоз Уран в 7-ми ...само хахави истории при мен  :012:

Ааааа не така! Когато Уран ти е натално в 8 дом, е тогава да видиш идиотии  :043: :043: :043: :043: :043:... Има си чеша още ЮЛВ в близнаци...  :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #871 -: Август 25, 2014, 02:38:30 pm »
Момичета, радвайте се на Уран, че при мен Сатурн е активен по транзити и току що получих обяснение в любов от един 60 годишен господин  :57:  :85:. Ужас, ужас  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #872 -: Август 25, 2014, 02:52:37 pm »
Опазил ме Господ с транзитен Сатурн на Асцендента!  :57:

По-стара и зряла като че ли все още не изглеждам, но взех да прекалявам с козметичните грижи за външния вид.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #873 -: Август 25, 2014, 03:03:14 pm »
Да не е бил някой с голям портфейл, който си мисли, че може да купи всичко и всеки?
Де да го знам, може и някой откачалник да е бил  :57:. Иначе беше културен, но направо се втрещих. Дойде на работното ми място уж като клиент и взе да се обяснява.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #874 -: Август 25, 2014, 03:07:29 pm »
Друг път, ако дойде, му кажи да ходи да си гледа "Дързост и красота".
:08:  :85:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #875 -: Август 25, 2014, 03:36:56 pm »
О, по същото време и мен упорито ме ухажваше един дъртак, 60ти набор, с три брака зад гърба си. Беше ми редовен клиент покрай преводите, но почна много да се натрапва и да нахалства - упорит Лъв.  :012:

Та беше дошъл тук от Москва, за да си изживее старините, и купи къща в едно варненско село. Не спираше да ме кани там и да ми разказва, че в двора е направил специален навес за кучето ми (дъртия мопс). Аз го питах - да живее под навеса или да го погребем там? С такива мазни натрапници обикновено ме избива на черен хумор.  :d030:

Отдавна не ми е звънял, може пак да се е оженил - има кинти, някои се връзват.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #876 -: Август 25, 2014, 07:01:58 pm »
Ще хареса ли колежката ми подаръка,който и взех?обърната умереност-10ж-дама чаши
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #877 -: Август 25, 2014, 07:05:17 pm »
май ми се струва, че не. Обаче ще се зарадва на жеста

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #878 -: Август 25, 2014, 10:44:27 pm »
Това ли е края?
Наистина ли ще си отиде?

5 мечове
Ричар Чаши
Рицар Мечове

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #879 -: Август 25, 2014, 11:10:15 pm »
Babyblue,
Мисля, че картите не отразяват отговора, а на емоционалното ти състояние. И в двата рицаря виждам теб, друг човек не виждам.

ПС.Много съм начинаеща.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #880 -: Август 26, 2014, 11:43:50 am »
БЛагодаря ви.
Жалко,
пак ставаше въпрос за раздяла с мъжа ми....
но нейсе,явно няма това да е края ...т.е да си тръгне.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #881 -: Август 26, 2014, 11:50:27 am »
Да не би да ти е казал, че смята да се изнася от удобното гнезденце? Или това са твои очаквания?

Петица мечове може да говори и за желание за напускане, за изход от ситуацията, за раздяла, но дали ще се превърне в твърдо намерение е друг въпрос, трябва да има други потвърждаващи карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #882 -: Август 26, 2014, 12:22:14 pm »
Това ли е края?
Наистина ли ще си отиде?

5 мечове
Ричар Чаши
Рицар Мечове
Не е окончателно, а заради рицар мечове ми се струва, че предстоят спорове и караници. Рицар чаши няма да направи крайни действия по въпроса.  :017:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #883 -: Август 26, 2014, 12:24:17 pm »
Да не би да ти е казал, че смята да се изнася от удобното гнезденце? Или това са твои очаквания?

Петица мечове може да говори и за желание за напускане, за изход от ситуацията, за раздяла, но дали ще се превърне в твърдо намерение е друг въпрос, трябва да има други потвърждаващи карти.
Да, снощи след скандал каза ,че напуска.
Но тази сутрин се държи ербап,  тръгна си на работа, все едно нищо не е станало.....поставя ми условия....
Нахален, нагъл,самочувствието му е нарастнало.......все по-груб......иска хубаво да ме смачка.

Вече имам нужда от добър ясновидец, да ми каже какво ще стане....аз самата се чувствам слаба и нищо не мога да предприема.

Значи, картите не показват раздялата :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #884 -: Август 26, 2014, 12:37:38 pm »
Петица мечове може да показва и спор, дрязги, скандал, но не е задължително раздяла. Тя се е паднала заедно с два сигнификатора - приемам, че Рицар чаши по-скоро ще си ти, а мъжът е Рицар мечове. И тази 5ца не се е паднала помежду ви, а до Рицар чаши вляво, затова може да показва наистина твоите мисли и твоите емоционални преживявания след случилото се. Трябва да се изтеглят още уточняващи карти, а ако се паднат и Големи аркани, отговорът може да е по-ясен. В тази подредба не виждам яснота и категоричност.

И какви са уловията, които поставя?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui