Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622666 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #885 -: Август 26, 2014, 12:51:29 pm »
ПРосто ми поставя условия в бита, в гледането на детето, с парите.....

Иначе кои карти като комбинация, биха показали раздяла?

Смъртта, Кулата....кои други?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #886 -: Август 26, 2014, 12:55:11 pm »
Смъртта, Кулата....кои други?

Тези, а също така Правосъдие, Страшния съд. Понякога и Колесницата - като ново начало за теб, кардинална промяна. Светът, наред с благоприятните си значения, може да изначава и край, завършек на нещо. Зависи в какви комбинации се падат тия карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #887 -: Август 26, 2014, 01:02:30 pm »
А бе, Бейби, ма кво си се затръшкала!? А ми изгони го!

Тююю тези мъже съвсем са изтрещели! Екса тормози от 2 месеца децата. Постоянно им крещи, нагрубява ги, тормози ги и вече и аз не го понасям изобщо. Заплашва ги постоянно, че ще спре да им плаща за университетите, че ще им вземе колите и ред други дивотии. Никога не се е държал като баща, но вече се държи като тиранин. Преди малко теглих 3 карти защо го прави и вътрешното ми усещане се оказа право - слънцето, асо мечове и императора - ми щото може и си мисли, че има властта и силата да ги тормози. Всичките му служители са пропищели от него, а работниците му само го нареждат зад гърба му. Вече никой не може да го търпи от обкръжението му... Ей тва правят парите - и запъртъка успяват да развалят. А как ми се ще да му тресна един бой ей така за наместване на лимките в главата му, ама и моят ред ще дойде... Тююю язък за нервите на децата...  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #888 -: Август 26, 2014, 01:06:33 pm »
И що тормози децата, с какво не го устройват? Все пак не са му обслужващ персонал, за да им поставя изисквания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #889 -: Август 26, 2014, 01:10:22 pm »
И моят баща ме тозмозеше така с финансовата си власт над мен ама ще му излезе през носа! Зарекъл съм се и нека да разбере, че не е хубаво да се предизвиква злопаметността на телеца. ;D Даже бях сънувал как го тровя с доместос. :D :D :D :D :D :D :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #890 -: Август 26, 2014, 01:12:18 pm »
Ама, Лиле, глупости говориш  :57:! Как да не му са обслужващ персонал? Оня изтрещялник държи каквото каже да стане веднага без оглед на това дали някой друг е съгласен с него или не. И двамата са студенти и ги накара да работят през ваканцията. Ок, децата се съгласиха, но тъпанаря ги кара да бачкат до последния ден на ваканцията, което е безумие според мен. От какво щяли да си почиват моля ти се... Въййй нямам думи! Днес го питах кога смята да се държи като баща, а той ми каза, че били големи и не им трябвало. Като го питах защо като бяха малки пак не се е държал така ми се отговори, че много философствам и ми тресна телефона...

Мъ как да не го набиеш ми кажи? Как да не му извия парцаливото вратленце и да му изцедя изродските идейки от главата...  :91: :91: :91:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #891 -: Август 26, 2014, 01:14:40 pm »
То е ясно, че многото пари развалят хората, ако така му е заложено на човека. Но ми се струва, че и някаква криза го тресе, сигурно усеща как остарява.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #892 -: Август 26, 2014, 01:16:17 pm »
Теодоре, и синковеца е телец, но не е това въпроса. Дъртото парче в момента прави така, че хлапетата като си вземат образованието и хляба в ръцете и да не го погледнат повече и да не го бръснат за слива. Той това заслужава. Казах му го няколко пъти това, но естествено аз съм била виновна... Мчи кък, той никога не е виновен за нищо, дъртата вещица го е родила ангелче...  :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #893 -: Август 26, 2014, 01:19:06 pm »
То е ясно, че многото пари развалят хората, ако така му е заложено на човека. Но ми се струва, че и някаква криза го тресе, сигурно усеща как остарява.  :012:

А бе аз предложих на неговите работници да напишат петиция до жена му да му пуска поне веднъж седмично или ако не иска да намери някоя друга да му пусне, че не се трае. Па ако не намерят някоя заблудена овца, някой работник да го опъне, па току виж мирясал...

Не го знам честно казано, но държанието му през последните месеци говори, че е пътник към психиатрия или поне на тежки успокоителни... Положението е наистина много зле, без ни най-малко преувеличение...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #894 -: Август 26, 2014, 01:23:48 pm »
Оооо ей сега видях: тъпунгера го тресе уранова опозиция, а и наталния Уран е в близък съвпад със Слънцето - 2* орбис. Уран му е на 18* везни, а Слънцето на 20* в 8 дом. Тресло го е веднъж и сега ретро го психясва съвсем и после пак... Мама му стара, ма ние покрай нещо ще откачим бре. Да иде да хване две-три жици с високо напрежение и да се свърши... Тюююю завеяна работа...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #895 -: Август 26, 2014, 01:27:05 pm »
После ще дойде редът и на Плутон, не на всеки му понасят такива транзити.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #896 -: Август 26, 2014, 01:31:35 pm »
После ще дойде редът и на Плутон, не на всеки му понасят такива транзити.

Преди известно време като Плутон му квадратираше наталния, някак по-кротко го изкара, но сега не стига, че изтрещява ами и побърква околните. А уж Ас-то му е водолей... Хич не му понася това...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #897 -: Август 26, 2014, 02:33:19 pm »
Ще хареса ли колежката ми подаръка,който и взех?обърната умереност-10ж-дама чаши

Не, но ще оцени жеста ти.  :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #898 -: Август 26, 2014, 02:55:28 pm »
Че и някоя сълза може да пусне, Кралица Чаши нали е най-емоционалната от всички кралици  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #899 -: Август 26, 2014, 03:19:56 pm »
Изтеглих подреждане с 3 карти Таро: Крал на мечовете ,Шестица пентакли , 21.Светът .Мога ли да помоля за тълкуване .Благодаря ,предварително. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“