Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622755 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1005 -: Август 31, 2014, 12:30:34 am »
Нещо не ти е чиста работата на тебе  :012: В онази подредба май пак се беше паднала дявола  :012:
Нали и аз това казвам  :57:.
Тъндър е права за властта, понеже в сегашния живот това ми е проблем, постоянно някакви хора се опитват да доминират над мен и сигурно е разплата от предишния.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1006 -: Август 31, 2014, 12:37:07 am »
Да не ти намерим картата някъде в темите за злодеите или убийците  ;D

Ще ми изтеглиш ли и на мене, моля  ;D
Каква си била - 5 пентакли, Кулата, 3 жезли. Да не си била затворник / затворничка, да са те заточили  :).
Как си умряла в последната си инкарнация - обърната 2 чаши, Асо пентакли, 9 жезли. - Първото, което ми хрумна - да са те отровили - по обърнатата 2 чаши.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1007 -: Август 31, 2014, 12:47:41 am »
Каква си била - 5 пентакли, Кулата, 3 жезли. Да не си била затворник / затворничка, да са те заточили  :).
Как си умряла в последната си инкарнация - обърната 2 чаши, Асо пентакли, 9 жезли. - Първото, което ми хрумна - да са те отровили - по обърнатата 2 чаши.

Чудесно и аз при престъпниците, била съм някой тиранин със сигурност :012: Отровата май някой ми я е дал, сама съм си я изпила  :D То затова имам толкова скорпион сега  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1008 -: Август 31, 2014, 12:53:25 am »
Някои трябва да се радваме, че не помним как сме умрели предишната инкарнация. ;D ;D

Какво ли е чувството да гориш на клада ...?  :D

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1009 -: Август 31, 2014, 12:54:19 am »
Чудесно и аз при престъпниците, била съм някой тиранин със сигурност :012: Отровата май някой ми я е дал, сама съм си я изпила  :D То затова имам толкова скорпион сега  :012:
По първата комбинация направо си те представих, как от много време си в това гадно състояние - 5 пентакли, затворена в Кулата, а 3 жезли - вероятно надеждите ти за свобода  :012:.
Втората малко ме затрудни - хрумна ми, че може да е и по любовни причини, но все пак, заради обърнатата 2 чаши и символиката й - сякаш си изпила нещо, не знам доброволно или насилствено  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1010 -: Август 31, 2014, 12:55:45 am »
Някои трябва да се радваме, че не помним как сме умрели предишната инкарнация. ;D ;D

Какво ли е чувството да гориш на клада ...?  :D
Ти остави, ама 9 жезли да не значи това  ;D.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1011 -: Август 31, 2014, 01:06:18 am »
Я тегли с въпрос какви престъпления си извършвала  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1012 -: Август 31, 2014, 01:13:04 am »
Я тегли с въпрос какви престъпления си извършвала  :012:
Обърната 3 чаши, 10 пентакли, Луната  :012:. Не си била виновна, но са те натопили "приятел/ ки". Може и за пари / собственост да е ставало въпрос по 10 пентакли или човек от семейството.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1013 -: Август 31, 2014, 01:17:58 am »
Не за моите, за твоите престъпения  :012: Някоя известна личност ще си  ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1014 -: Август 31, 2014, 01:19:50 am »
Обърната 3 чаши, 10 пентакли, Луната  :012:. Не си била виновна, но са те натопили "приятел/ ки". Може и за пари / собственост да е ставало въпрос по 10 пентакли или човек от семейството.

Скука, можеше да е нещо по-интересно, да си струва да гния в кулата  ;D

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1015 -: Август 31, 2014, 01:21:11 am »
Не за моите, за твоите престъпения  :012: Някоя известна личност ще си  ;D
За моите - 6 меча, 8 меча, 6 пентакли  ;D. Изпратили са ме в плен, нещо такова  :57:. Може и да е имало шанс да ми подарят живота по 6 пентакли, ама съм се разминала  :85:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1016 -: Август 31, 2014, 01:21:38 am »
Flora, благодаря  :-*. Не се занимавам с Таро от дълго време - около 2 години. Мисля, че всички се сблъскваме с това - разминаването и общите значения в книжките. В началото купувах всякакви книги за Таро, но честно казано, информацията беше сходна.
Ако имаш възможност - записвай си комбинациите и впечатленията за картите, на мен това ми помага. Търси различни паралели, експериментирай, вярвам че ще откриеш това, което търсиш  :-*.

Мерси, Таня. И може би най-вече с интуицията.

Интересни въпроси дискутирате тука за миналите животи. Аз съм твърдо решена да се подложа на регресивна хипноза някой ден. От любопитство теглих и аз ( сигурно обаче за последните инкарнация, понже вярвам, че има повече от една)

Паднаха се така доста "интересни " карти- особено в средата  :012:- паж пентакли, кулата и 4 меча. Да не съм бил богат момък, който обаче изгубва полсе всичко, обрат в живота и накрая насилствена смърт? :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1017 -: Август 31, 2014, 01:22:37 am »
Скука, можеше да е нещо по-интересно, да си струва да гния в кулата  ;D
Е то истината винаги е банална  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1018 -: Август 31, 2014, 11:19:50 am »
Колко фатален край! :72: :72:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1019 -: Август 31, 2014, 06:00:07 pm »
Може ли да помоля някои от моите "не" хейтъри тук, да ми хвърлят едни карти за предстоящия месец септември?

Защото аз като си хвърлям, нали все показват емоционалното ми състояние.

Та, дано някой се съгласи :)

Ще съм много благодарна!!