Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644252 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1125 -: Октомври 30, 2014, 05:53:30 pm »
Някой ще ми изтегли ли таро?
Нямам конкретно питане, а тенденции за близкото бъдеще. :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1126 -: Октомври 31, 2014, 10:50:03 am »
Някой ще ми изтегли ли таро?
Нямам конкретно питане, а тенденции за близкото бъдеще. :)
Кралица пентакли, 9 чаши, 10 пентакли - ще си удовлетворена от реализацията на някаква конкретна цел  :). Може да са финансови постъпления или събития в дома / семейството по 10 пентакли.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1127 -: Октомври 31, 2014, 12:20:28 pm »
Кралица пентакли, 9 чаши, 10 пентакли - ще си удовлетворена от реализацията на някаква конкретна цел  :). Може да са финансови постъпления или събития в дома / семейството по 10 пентакли.

Може би семейно събиране?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1128 -: Октомври 31, 2014, 12:32:44 pm »
Може ли и аз да помоля за едно Таро, ама да конкретизирам да е свързано с периода от ноември 2014 до май 2015  :)
Периодът е доста дълъг, колкото по-общ е въпросът, толкова и отговорът е по-неясен  :).
Смъртта, Влюбените, 5 чаши - ще настъпят промени, които ще изискват взимане на важно решение. Ще се изправиш пред труден избор, някаква дилема.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1129 -: Октомври 31, 2014, 06:57:09 pm »
Кралица пентакли, 9 чаши, 10 пентакли - ще си удовлетворена от реализацията на някаква конкретна цел  :). Може да са финансови постъпления или събития в дома / семейството по 10 пентакли.
Благодаря!  :58:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1130 -: Ноември 04, 2014, 12:54:45 pm »
Изтеглих си 3 карти Таро за периода :

 Паж Жезли
 2 жезли
 Умереност

Да помоля за интерпретация.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1131 -: Ноември 04, 2014, 01:19:48 pm »
Рени, ще опитам интерпретация по картите :)

Това месечни карти ли са или за определено нещо е питано?

Има ентусиазъм и заряд за нещо ново, има желание, и цел. Може би и подкрепа от някого или две възможности, които са общо взето равнопоставени и е трудно да се направи избора, което дава една колебание и отлагане, отлаганеее. Но така или иначе искрата е там, огъня предстои да се разгори, може би в периода 22.11 - 21.12 (Умереността се свързва със знака на Стрелеца). Възможно е да се прави компромис в името на нещо друго.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1132 -: Ноември 04, 2014, 01:25:14 pm »
Romantica, благодаря ти. :38:

Не съм задавала конкретен въпрос, за предстоящ период от време, но това е което ме вълнува и се случва в/около мен.Много ти благодаря за вниманието и точния прочит. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1133 -: Ноември 06, 2014, 10:32:21 am »
Развитие в проф.план при жена до края на годината?обърната 3п-СС-светът
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1134 -: Ноември 10, 2014, 01:31:37 am »
Някой ще ми изтегли ли карти :) Нямам конкретно питане, най-общо за близкото бъдеще.
3 обърнати се паднаха, нека някой друг.  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1135 -: Ноември 10, 2014, 05:45:55 pm »
witch111, във връзка ли си в момента?

Изтеглих ти 3 карти за периода до края на годината. Основно терзанията ми се струват, че ще бъдат в любовно-интимната сфера.
Пред избор ли си изправена? Изкушена ли си от нещо/някого?
Може би е добре да поемеш отговорност и да не се страхуваш, да последваш това, което сама желаеш, но да не очакваш, че нещата ще се случат като в приказките. Така или иначе всичко се случва с някаква цел, може да е ситуация, която ще се разгърне към края на м. декември, но тя ще е като твой урок и какъв извод ще можеш да извадиш от нея...
И не забравяй, че никой не може да ти сложи вериги на ръцете, ако сама не си ги дадеш.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1136 -: Ноември 10, 2014, 06:29:27 pm »
Картите: 5 пентакли, Влюбените, Дяволът

Не се тревожи за първата карта. 5 пентакли скоро ще остане в миналото заедно със самотата и застоя. А останалото - ти ще решаваш, ще ти се даде възможност...
Успех

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1137 -: Ноември 11, 2014, 05:50:02 pm »
Празненства,страхотна и любима компания.Вероятно събирания с приятелки...това е моето мнение,което не значи,че тълкувам правилно.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1138 -: Ноември 13, 2014, 06:12:42 am »
witch111, изтеглих ти карти ленорман(тази колода е у мен в момента,не съм взела тарото си).ще ги публикувам тук,защото сте по-активни в таро,а и да си е под твоето питане.  :)

мишки-карта на цепене.говори за проблеми,грижи,загуба.
котва-кръст-ключ
често котвата показва работа,нашата заетост,професията ни,мястото къде работим.но понеже е общо гледане,без аспект,ще приемем че си загрижена ,натоварена на работното място.
възможно е да има рокади там,и това да те тревожи.
но всичко е сгъстен страх.а ти има начин да разрешиш ''проблема'' сама.
картите съветват да не губиш вяра и надежда.има начин,има решение и то е много добро . всичко се променя,въпроса е дали сме готови за новото,и дали старото е минало.

*виждам че на Романтика таро картите за теб и както ги е тълкувала се препокриват с ленорман. Романтика,харесва ми как тълкуваш. Поздравявам те.
« Последна редакция: Ноември 13, 2014, 06:16:51 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1139 -: Ноември 15, 2014, 05:53:08 pm »
Ще победи ли Кубрат Пулев тази вечер? - / изпадна ми Императорът / Императрицата, Паж пентакли, Асо жезли
Мисля, че да, но понеже ми е трудно да съм обективна, ще изчакам и ако съм познала - ще се обоснова. Метафорични карти, поне така ги виждам  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама