Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644806 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1230 -: Януари 07, 2015, 01:33:25 pm »
Бихте ли ми изтеглили карти с "Новогодишна енергия"? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1231 -: Януари 07, 2015, 08:17:29 pm »
Бихте ли ми изтеглили карти с "Новогодишна енергия"? :)

По една карта за всеки месец от годината ли искаш, Уранче?  :)

януари - 5ца монети, обърната
февруари - Крал монети, обърнат
март - 5ца мечове, обърната
април - Светът
май - 6ца мечове
юни - 4ка жезли
юли - Императорът
август - 3ка чаши
септември - Звезда
октомври - 9ка жезли
ноември - 4ка чаши
декември - Отшелник

Завършваща карта /равносметка за годината/ - Правосъдие

« Последна редакция: Януари 07, 2015, 08:40:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1232 -: Януари 07, 2015, 08:44:52 pm »
Благодаря, Лили.  :58:

п.п.Сега ще си ги "разтълкувам". Аууу, че много обърнати карти.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1233 -: Януари 07, 2015, 08:50:19 pm »
Сега ги разглеждам и ще напиша моята прогноза обобщено, изчакай още малко  :)

Не са много обърнатите - само три.

Цитат

Струва ми се, че не започваш годината с особено положителна нагласа, още се усеща влиянието на отминаващата година. Първото тримесечие няма да е от най-леките – възможно е да те споходи усещане за недоимък /в материален план или психологически/, но през март черните облаци лека-полека ще започнат да се разкъсват и можеш да усетиш прилив на сили, готова за нови житейски битки и предизвикателства.

Второто тримесечие ще премине под знака на промяната, възможно е да предприемеш някаква важна за теб крачка, да вземеш решение, което впоследствие да промени обстоятелствата. И двете карти – Светът и 6ца мечове – предполагат поемане по нов път, в нова посока, дават и надежда за по-добро бъдеще, разкриват нови перспективи. Ще завършиш това тримесечие с чувство на пълнота и удовлетвореност – може и да не е в свръхголеми мащаби, но със сигурност би трябвало да го усетиш като свеж полъх след депресарските и потискащи месеци. Опитай се да се радваш максимално на това, което ти поднася животът като възможности в този период.

Следва много сполучливо тримесечие, когато те съветвам максимално да се възползваш от всички възможности! Тук има и емоционална подкрепа, и опора, и обнадеждаваща светлинка. През третото тримесечие може да се радваш на хармонични отношения с брачния партньор, особено силно можеш да усетиш неговата подкрепа.

Последното тримесечие на годината носи в себе си умиротворяваща енергия. Има усещане за излизане от някакво изпитание, с лек привкус на разочарование, но е много вероятно да се чувстваш помъдряла. Има и тенденция за оттегляне, дистанциране, също така и по-изразена пасивност, съзерцателност. Последните три месеца на годината може да изкараш с желание за оттегляне от светското, да ограничиш общуването, суетата и шумните компании могат да те натоварват, с такава нагласа можеш да посрещнеш и празниците.

Завършващата карта има позитивно послание – това ще е важна година на равносметка, може да се очаква някаква кулминация, развръзка по важни за теб теми и въпроси, всекиму ще се въздаде според заслугите. Най-важният урок и постижение за годината – повече обективност. Ще приключиш годината по-силна, по-устойчива към външни фактори и по-мъдра.

 :-*




« Последна редакция: Януари 07, 2015, 09:09:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1234 -: Януари 07, 2015, 10:00:28 pm »
И аз да се наредя на опашката, някой ако иска да ми изтегли за годината :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1235 -: Януари 07, 2015, 10:18:37 pm »
И аз да се наредя на опашката, някой ако иска да ми изтегли за годината :)

Изтеглих ти карти, направих същата подредба.
Не знам обаче дали още тая вечер ще успея да ги тълкувам, не ми се ще да се смесят енергиите.

Ако не успея да ги разтълкувам сега, тогава ще се постарая утре вечер, стига някой да не ме изпревари.

1 - Сила
2 - Кралица жезли
3 - Кулата

4 - Луната, обърната
5 - 4ка чаши /първо се падна бяла карта - имам две такива в колодата/
6 - 2ка мечове

7 - 2ка чаши, обърната
8 - Колесницата
9 - Жрецът

10 - Кралица монети
11 - 6ца монети
12 - 5ца монети

Завършваща карта - Дяволът, обърнат / и тук се падна бяла/

Празните карти май трябваше да ги извадя от колодата.

« Последна редакция: Януари 07, 2015, 10:29:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1236 -: Януари 07, 2015, 10:37:26 pm »
Май по-добре беше да не любопитствам  :D

Благодаря, Лили  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1237 -: Януари 07, 2015, 10:54:41 pm »
Май по-добре беше да не любопитствам  :D

Късно, либе, за китка  :012: - вече ги изтълкувах!

Цитат

Първите две карти говорят сякаш за някакво съперничество или борба за нещо, която в крайна сметка няма да се увенчае с успех, няма да донесе желания резултат. Това може да бъде и някаква твоя вътрешна борба, която водиш със самата себе си. В психологически план може да осъзнаеш, че да се правиш на силна, непоклатима и независима не е най-печелившата стратегия на този етап.

Второто тримесечие се очертава да създаде някакво безпокойство, вероятно от емоционален характер. Не е изключено да те споходят съмнения, усещане за несигурност, да заемеш отбранителна позиция и да си твърде недоверчива, да ти е трудно да се разкриеш, да бъдеш спонтанна. Това може да създаде затруднения във взаимоотношенията ти с околните – както с твоите близки, така и с противоположния пол, ако случайно се появи някой на хоризонта. И трите карти говорят за пасивност, отдръпване, капсулиране в някакъв проблем.

През третото тримесечие, ако съумееш да преодолееш гореописаната нагласа, ти се дава шанс да срещнеш мъж, който наистина да ти допадне. Възможно е ново запознанство, което да донесе някаква промяна, обрат в живота ти. Има голяма вероятност да не е нещо краткотрайно, мъжът да е със сериозни намерения, да има перспектива в тези отношения, стига да можеш ти да я съзреш. Ако тълкуваме буквално, не е изключено да се запознаете и по време на някакво пътуване.

Последното тримесечие е представено само от карти, символизиращи монети. Според мен тези три карти съдържат в себе си някакво предупреждение, от какъв тип поведение и нагласа е желателно да се пазиш, ако искаш да приключиш годината с усещане за пълнота и да пожънеш плодовете от положените си усилия – в онази насока, към която най-силно се стремиш. Нищо не пречи да бъдеш щастлива и удовлетворена, стига ти самата да не заемаш позиция на човек, който решава дали да благоволи и да удостои някого с внимание или презрително да го подмине. Ако се променят някои възприятия, ще дойдат и по-благоприятни възможности. Просто си дай шанс.

Завършващата карта е Дяволът. Основният урок за теб и евентуален напредък през годината ще е свързан с превъзмогване на някои ограничения – не толкова в материален план, а по-скоро в емоционален и психологически. Просто трябва сама да пожелаеш да свалиш оковите, които вече ти тежат. Това предполага и преодоляване на някои вече ненужни и вредни за теб психологически и поведенчески модели. Ако успееш да го постигнеш, годината дава възможност за ново и по-добро начало през следващата. Чрез освобождаване от вече ненужното постигаш символично изцеление.

 O:-)



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1238 -: Януари 07, 2015, 11:10:33 pm »
Кулата, Луната обърната.... най-много пак да лудна ;D

Съмнявам се... Дяволът не е толкова черен, какъвто го рисуват  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1239 -: Януари 07, 2015, 11:12:36 pm »
Съмнявам се... Дяволът не е толкова черен, какъвто го рисуват  ;D

С дявола нямаме проблеми, ама тази Луна ми е съмнителна  ;D Свързвам я с психични проблеми и заболявания

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1240 -: Януари 07, 2015, 11:13:54 pm »
Мога да ти препоръчам от моите хапчета  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1241 -: Януари 07, 2015, 11:18:33 pm »
Мога да ти препоръчам от моите хапчета  :012:

Може да си ги разменяме  ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1242 -: Януари 08, 2015, 12:20:09 pm »
Може ли да питам комбинацията 10 жезли, 6 жезли и Влюбените за чувства от мъж към жена как бихте тълкували?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1243 -: Януари 08, 2015, 12:30:11 pm »
Може ли да питам комбинацията 10 жезли, 6 жезли и Влюбените за чувства от мъж към жена как бихте тълкували?

Отдавна се чувства самотен, нещо му тежи и изпитва нужда от любов, споделеност, от топли и близки отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1244 -: Януари 08, 2015, 12:39:50 pm »
Благодаря ти, Лили! :-*