Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644834 пъти)

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1290 -: Януари 25, 2015, 01:59:05 pm »
В следващите 3 месеца ще успея ли да отслабна с над 5кг. ? 10п- императрицата - КЖ. Офф, за мен отговорът е отрицателен - липсва ми всякакво движение, това е истината. :91:
Е, баш с 10 П и Императрицата няма как да стане. И да си качила килограми, то явно е от комфорт(поне според картите). Ще трябва да стегнеш търпението и ината на въпросната Имепратрица. В крайна сметка - не зависи от Таро, а от теб  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1291 -: Януари 25, 2015, 02:14:34 pm »
В следващите 3 месеца ще успея ли да отслабна с над 5кг. ? 10п- императрицата - КЖ. Офф, за мен отговорът е отрицателен - липсва ми всякакво движение, това е истината. :91:

По-скоро ще качиш с тези карти  :012:. 10 пентакли и императрица е разширение и натрупване.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1292 -: Януари 25, 2015, 03:34:39 pm »
:-\  От Юпи на АЦ е - положението е ужасно!  :(
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Как ще се представя другата седмица пред комисията? 8п-ДП-10ж
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1293 -: Януари 25, 2015, 04:41:52 pm »
Скорпионче,

Аз пък си мисля, че може и да успееш да отслабнеш, ако излезеш от комфорта на  (10 пентакли и Империатрицата).
Ако храниш Импариатрицата повече със здравословни храни, богати на минерали и витамини (по спомени тя май отговаряше за натрия и калия в тялото) и спреш мазните храни, цигарите, алкохола, за които отговаря Краля жезли и активираш поне малко разходките може и да се получи...

:)

EDIT:
И още нещо се сетих, може би и успехът ще дойде, след като Слънцето влезне в знака на Овена.
« Последна редакция: Януари 25, 2015, 05:25:35 pm от romantica »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1294 -: Януари 25, 2015, 05:19:01 pm »
Да ще свалиш ако почнеш да спортуваш по КЖ,много кардио ти трябва  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1295 -: Януари 25, 2015, 05:28:43 pm »
Ще се влюбя ли скоро?
ц.Отшелник/10ч+обКМ+ПЧ-абе сякаш е възможно

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1296 -: Януари 25, 2015, 07:34:15 pm »
Ще се влюбя ли скоро?
ц.Отшелник/10ч+обКМ+ПЧ-абе сякаш е възможно

Или още пречат чувствата ти по някой определен мъж?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1297 -: Януари 25, 2015, 07:46:59 pm »
Така е,Скорпионче, все още имам чувства към един човек и това ми пречи да продължа напред  :(

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1298 -: Януари 25, 2015, 07:49:00 pm »
Ще се влюбя ли скоро?
ц.Отшелник/10ч+обКМ+ПЧ-абе сякаш е възможно

Помисли дали си задала въпроса в емоционален изблик, защото картите ми говорят свръхемоции. Успокой се - преспи го този въпрос една нощ, да ти се избистри главата, и питай пак. За мен тези карти не казват нищо с тази куха 10 чаши на първа и лигавия Паж на трета. Ако искаш - за най-сигурно, помоли някой познат да ти тегли карти. :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1299 -: Януари 25, 2015, 07:52:36 pm »
А не,бях си много спокойна като го задавах въпроса...

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1300 -: Януари 25, 2015, 08:35:43 pm »
Ще се влюбя ли скоро?
ц.Отшелник/10ч+обКМ+ПЧ-абе сякаш е възможно

Според мен не. Цепиш на отшелник, тоест настройката ти за момента е такава, въпреки че си мислиш за любови. 10 чаши и обърнат крал мечове ми говорят за нещо, което не е приключило. Ще ти се ама ще се наложи да си изчистиш съзнанието преди да продължиш напред.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1301 -: Януари 26, 2015, 04:06:40 pm »
Отново бих искала да задам въпросче.

Иска ли да ме отблъсне? Рицар чаши, Слънцето, 3 жезли. Тройката жезли как се вписва в картинката?

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1302 -: Януари 26, 2015, 04:26:33 pm »
Отново бих искала да задам въпросче.

Иска ли да ме отблъсне? Рицар чаши, Слънцето, 3 жезли. Тройката жезли как се вписва в картинката?
Отскоро ли познаваш този човек Мирабела? Не знам защо си мислиш, че иска да те отблъсне-според мен по-скоро ще иска да те впечатли. Рицаря на чашите е романтичен или кестеняв млад мъж. Слънцето показва, че се чувствате добре заедно. А 3-ката е началото, искрата, флирта. Затова те питам дали отскоро се познавате. Между вас има нещо, което все още не може да се нарече любов, но е добро начало  :29:
« Последна редакция: Януари 26, 2015, 04:29:08 pm от Just_a_Dream »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1303 -: Януари 26, 2015, 04:27:06 pm »
Отново бих искала да задам въпросче.

Иска ли да ме отблъсне? Рицар чаши, Слънцето, 3 жезли. Тройката жезли как се вписва в картинката?

Не са ти лоши картите. Тройка жезли се свързва и с партньорство, с полагане на стабилни основи във взаимоотношенията. Ако не е обърната, значението й е по-скоро позитивно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1304 -: Януари 26, 2015, 04:31:08 pm »
Отново бих искала да задам въпросче.

Иска ли да ме отблъсне? Рицар чаши, Слънцето, 3 жезли. Тройката жезли как се вписва в картинката?

Не иска да те отблъсне, а да постави началото на нещо (3 жезли)  :)