Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644783 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1590 -: Март 26, 2015, 07:18:38 pm »
Момичета оказа се,че няма да се видим.Промяна в плановете в последния момент.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1591 -: Март 26, 2015, 07:31:52 pm »
Е, така се надявахме, Тренди. Вярно получи вести.

Скорпионче, последната карта беше Паж жезли. Така изглежда в моите карти.

                                                 

Човек на път, приех го буквално - ще пътуваш и ще си изпълнена с енергия.  :38:


Ресничка, не му мисли, а действай.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1592 -: Март 26, 2015, 07:42:18 pm »
Е, така се надявахме, Тренди. Вярно получи вести.

Скорпионче, последната карта беше Паж жезли. Така изглежда в моите карти.

                                                 

Човек на път, приех го буквално - ще пътуваш и ще си изпълнена с енергия.  :38:


Ресничка, не му мисли, а действай.  :-*

може ли малко спам ... да не ме бият после през пръстите :)

Ема, чета те ... и едно такова странно усещане .... смятах ти нумерологичната карта скоро (и то бива, бива, ама при теб е мани-мани :) ) - да имаш усещането, че в минал живот си била "Вещер" или каквото и да е там, работещо с енергии .... мнооого голям талант имаш, да знаеш. Но не ти е лесно в този материален свят, май :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1593 -: Март 26, 2015, 08:04:23 pm »
Хепи, не само имам усещането, а го знам на вътрешно ниво. Но знам, че съм го ползвала за лошо и сега си плащам.

За първи път се замислих, когато видях, че Лилит и Юлв са ми в съвпад на к12. Преди това си мислех, че имам някакъв усет заради натоварения 8 дом и Плутон там, Уран на Мц. Но при мен осъзнаването идва поетапно, трябва ми време да изкристализира. После видях нодалната ос. Лилит и нодалната ос са ми в каре с Венерата - диспозитор на всичко в 8 дом. Реално цялата ми карта е подвластна малко или много на това заформено тао с връх Венера. Защото управителите на почти всички домове в хороскопа ми са в 8 дом Везни.
После взех да се анализирам. Обожавам билките, отварите - да ги бера, да ги правя. Обожавам гъбите и имам страшен афинитет към отровите като средство. Навярно заради скорпионския дом и Плутон в стелиума.

Това лято на морето видях някаква трева, непозната за мен, приличаше ми на нещо, което някога съм брала. Но не беше в този живот, в това съм убедена. С огромна увереност си я набрах и направих чай сутринта от нея. Беше божествено. Така и не знам каква е тази трева, но знам къде да я търся и как изглежда вече. Със сигурност не е сред познатите ми билки, а аз имам навика да бера билки и много от тях познавам.

Имам много преживявания, но не съм по споделянето.  :-* Говоря много, обикновено факти. Емоциите са си в мен и не са на показ. Луната ми актьорска, играе шут, явно да отклонява вниманието от това, което има зад нея.
 :-*

В интерес на истината имам карти таро от около 2 месеца. Те ме намериха. Или аз тях. Не знам. Но точно с моите карти се търсехме 2 години. От толкова имам интерес към картите и нямам смелост. Но всеки път заглеждах Златното таро, то ме влечеше. Заради една от картите на кутийката. Един интересен и важен за мен човек ми каза, че е теглил карти за мен и останал изненадан, че сред тях е била кралица Жезли, която ме описвала много точно. И имала котка в нозете си. ;) Когато разгледах картите си, за да видя каква е кралицата при мен, оказа се, че е точно тази, която 2 години ме привличаше и е изрисувана на кутийката. Някои неща са необясними, не влизат в калъпа на Сатурн.

Иначе днес съм имала някакво усещане, натрапчиво си мислех за нумерология и колко много 1-ци имам. А аз нищичко не знам по въпроса, нито съм чела, нито съм гледала. Но цял ден пред очите ми беше картинката от калкулатор във форума - когато си изчислих като го сложиха във форума. Явно си ми пренесла енергия, щом така натрапчиво ми беше пред очите.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1594 -: Март 26, 2015, 08:43:04 pm »
Благодаря ти за споделеното  :08:

Наистина имаш много интересна нумерологична карта и тя си съвпада доста с астрологичната :)

Няма да те натоварвам повече, но не мога да не ти дам един съвет, който идва от цифрите - направи ми впечатление думичката "страх ме е", която използваш за картите - значи, в момента си влезнала в период, който иска от теб сама да взимаш решения - волята е изцяло твоя, няма карма, няма нищо - сама решаваш, но трябва да знаеш, че изплашиш ли се и не поемеш ли пътя, ще "се върнеш в началото му", няколко живота назад. Бъди смела, вярвай в себе си и ако се иска да станеш НЯКОЙ, бъди! :)

 :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1595 -: Март 26, 2015, 09:12:50 pm »
Благодаря, Хепи. И аз така усещам. Много често се подценявам. От известно време съм станала перде и не ме е срам/страх/свян да кажа и моите виждания, дори да нямам опит в нещо, както с картите. И не се чувствам незнаеща. А усещаща.  :-*
И колкото повече споделям/показвам мислите си, толкова повече усет има в мен, така го преценявам. Когато се спирам, слагам си сама бариери, а това го умея много, тогава все едно запушвам някакъв канал и енергията едва се прокрадва.

 :38: Благодаря.  :38: с две думи - дедо Сатурн ме подритва, но и аз му теглих един шут в зад.ника, да смени малко плочата, че ми писна от ограниченията му.


Скорпионче, по втори въпрос изтеглих следните карти:

            Висшият жрец                            7 пентакли                           Смърт



Има ли нещо в Лъв тази жена? Или да е някакъв лидер, висшестоящ?

Моето разбиране за картите е: Жената, за която питаш се стреми да покаже своята духовна страна, да изглежда отдалечена от материалното. Може да има много възможности, но да не парадира с тях. Има ли недоброжелатели? Проявява търпение, практичност, стреми се към ред. Възможно е да е по-практична, отколкото показва.
Лекува ли се от нещо? Какво се опитва да промени в себе си, какво иска да трансформира?
Според мен й предстои някаква промяна или ти ще видиш в нея друго, различно от досегашното.
После ще кажа и защо питах за лъвското.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1596 -: Март 26, 2015, 09:16:37 pm »
Емма, много ти благодаря. Слънчеви везни е, повече не знам. Заема лидерска позиция и в последно време я чувствам и виждам много странно. Парадира, че е много знаеща и можеща. Съберем се компания и все лафа покрай това се върти и започва да ме дразни.  :-X

п.с. има здравословни проблеми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1597 -: Март 26, 2015, 09:20:54 pm »
Значи изпадналата карта е била фактор.  ;D ;D ;D

Дано се излекува. Поне много хора ще се опитат да й помогнат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1598 -: Март 26, 2015, 09:28:55 pm »
Какво е това таро гледам но не светвам?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1599 -: Март 26, 2015, 09:36:20 pm »
Emma, направо си като от приказките, много ми хареса споделеното от теб и как разказваш ...опияняващо. :38: :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1600 -: Март 26, 2015, 09:37:16 pm »
Ако питаш за моето.







Снимките са краднати от нета.

Баш по Луната съм го избирала - по моята си Луна в Лъв.  :012:

Като се събера картите и приличат на златно кюлче.  :85: :85: :85:




Рени  :38: :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1601 -: Март 29, 2015, 11:08:16 am »
Развитие на отношения между мен и Р? Мислех, че създавам приятелство, но май се оказа поредната използвачка?  :(
жрицата - императора - 6п.

Сподели ми доста пикантни истории от личния си живот и може би заради това има що-годе някакво отношение към мен. Вероятно от страх да не би да ги разкажа, а мен лично такива работи въобще не ме интересуват. Мисля че и картите това описват. Ще се радвам и на вашето мнение.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1602 -: Март 29, 2015, 12:08:53 pm »
по жрицата би трябвало да си знаеш отговора.
по-скоро показват, че в нещо се чувстваш онеправдана, но не го показваш. някой има водещ в тези отношения и той решава колко да даде и колко да приеме. не знам обаче това ти ли си или тя.

може би е хубаво да попиташ как тя те възприема.
« Последна редакция: Март 29, 2015, 12:10:24 pm от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1603 -: Март 29, 2015, 12:18:59 pm »
Клер не знам дали това таро става за такива въпроси,а и мен хич мен няма в тази тема,но ти изтеглих
ц.Крал чаши/9ч+Крал копия+Паж меч-май ще ходиш по лекари,9ч е изобразена като жена,която се лекува,не ми харесва особено Паж меч

значи наистина ходих на лекар и то на 2ма. за едното нещо започнах лечение за другото - излязоха изследвания и ще се наложи манипулация. междувременно успя да ме тръшне летен вирус и после грип -  една седница бях в леглото  :91:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1604 -: Март 29, 2015, 12:21:30 pm »
ако може някой да ми изтегли за април в общ план. че напоследък много влияя на картите за себе си
връщам жеста  :58: