Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644717 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1680 -: Април 05, 2015, 05:46:44 pm »
Романтика , може ли и на мен от същото нареждане, че на мен интимния живот нещо ми го няма никакъв да ти кажа честно напоследък :( т.е. последните почти три години , а все пак съм едва на 30 години :(

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1681 -: Април 05, 2015, 06:20:32 pm »
Леле, Романтика, направо ме разби! Благодаря ти от сърце  :38:! Има истина в думите ти, защото е факт, че подхождам несериозно към това, защото някак не ми се вярва да срещна сериозен и умен индивид от другия пол и затова съм се оставила на Вселената. Глупакът ми е любимата карта, която символизира безусловната любов, нептунова карта  :012:.

Благодаря ти, още веднъж!  :38:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1682 -: Април 05, 2015, 07:06:03 pm »
ц.2ч/4к+Слънце+3м
мислите ли,че по тези карти ще има среща?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1683 -: Април 05, 2015, 07:12:06 pm »
да, вълнения също

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1684 -: Април 05, 2015, 07:19:31 pm »
Клер според мен ще има среща , но заради 3 мечове , може би ще води до разочарование

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1685 -: Април 05, 2015, 08:08:33 pm »
ами не мога да преценя дали ще е разочарование. защото 3м ми е излизала и като тръпка. другите карти са хубави, така че дано се появи в положителната светлина

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1686 -: Април 05, 2015, 08:18:25 pm »
Да и аз съм разколебана.Дали ще са хубави или лоши преживявания ще видим.Във вторник и ов  :08:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1687 -: Април 05, 2015, 08:47:18 pm »
Resnitsa,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - Обесения
Според мен вероятно партньорите по някакъв начин дотук не са били свободни или пък ти... Имало е нещо, което е възпрепятствало нещата по един или друг начин, което пък от своя страна те е карало да стоиш и да наблюдаваш, и чакаш, защото всъщност не знаеш какво да направиш. Не ти се иска да оставиш нещата и да продължиш, но и те е страх да действаш.
Много бавно и изнервящо.
Била си много саможертвена.
Но може би е добре да се опиташ да не се оприличаваш на жертва и да погледнеш ситуацията от позицията на партньора.


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Звездата
Според мен се опитваш да запазиш приятелските си отношения с партньорите, въпреки всичко. А и всичко най-напред е започвало на основата на чистото и искрено приятелство и духовната близост.  Те не изчезват живота ти, а през определено време напомнят за себе си, защото често са надалече...
Винаги си готова да окажеш помощ и подкрепа, и това е добре.
Има много надежди, много очаквания... И лека тъга.


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - 2 меча
Да действаш, да се раздвижиш малко, повече инициативност. Вътрешно да се помириш. Да израстнеш. Да не се съпротивляваш. Да постигнеш баланс между ума и сърцето и да гледаш трезво на нещата.

4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 2 чаши
И тук ми се струва, че има някой вече :)
Не се затваряй, общувай, срещай се с хора.  Имаш супер шанс за хубаво партньорство. Ще постигнеш баланса и хармонията чрез партньора. Според мен той ще помогне за твоето израстване. Има я срещата, зависи от теб дали ще й позволиш да се случи... И не забравяй, че няма случайни неща.
В подредбата излезнаха 2 двойки – можеш да поработиш върху комуникацията, общуването, взаимността.


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 7 чаши
Виж нещата, такива, каквито са, не бягай прекалено много от реалността. Не се отдавай на неща, които компенсират липсващото. Намали изискванията към партньора, ако са прекомерно високи. Залагай повече на здравия разсъдък.

Успех

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1688 -: Април 05, 2015, 08:58:46 pm »
какво чувства към теб-ц.7ч/Крал чаши+Дама меч+3м-наранен е,да не би да сте скарани или ти да се държиш по-хладно с него,има чувства,мисля,че в момента не сте заедно,мисли си за теб по 7ч

как ще се развиват отношенията ви в следващите месеци-ц.10 копия/7ч+3м+Дама щитове-хм пак се повтарят 7ч и 3м-всичко е на ниво фантазия,няма реални действия,пак някой ще бъде наранен,най-вероятно той,отношенията ви по-скоро ще са неангажиращи по Дама щитове  :)

Аз мога да дам някаква обратна връзка по втория въпрос във връзка с 3 меча. Някъде четох, че 3 меча означава раздяла, но по-скоро временна, разредени във времето срещи. Та това е и състоянието на отношенията.
За Кулата също съм чела, че може да означава временна раздяла, не задължително перманентна. Когато я изтеглих за същите отношения, се получи временен разрив.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1689 -: Април 05, 2015, 10:14:54 pm »
romantica, нямам думи! Много точно! Благодаря ти за отделеното време!  :38:  Често ще го препрочитам това и ще взема предвид напътствията ти. Особено ми харесва написаното по 4-та точка  :012: Започвам по-активен социален живот твърдо, зимата мина, а работата край няма, аааа-ма-ха!  :012:
Чувствам се добре!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1690 -: Април 06, 2015, 01:18:03 pm »
Скоро ще започна една нова  временна , работна дейност. И ми се искаше да видя какво показват картите на въпроса: Ще бъда ли удволетворена от новата дейност ?

Изтеглих Справедловостта, Паж Чаши и 2 Пентакли. Май картите не са толкова лоши, вие какво мислите ?

PS : Роматика, според мен подредбата ти е супер точна. Като чета какво са писали преди потребители на които си теглила карти и после какво излиза. Не знам дали спираш вече с подредбата, понеже исках да те помоля, ако можеш да ми изтеглиш и на мен .  ::) Но ако наистина вече не ти се знаимава и нямаш време, те разбирам. Аз имам сатурн в 5ти и честно казано не е мн изгодна позиция. Води наистина до блокажи в петодомни области. Надявам се след сатурновото завръщане (което предстои), нещата там да се  променят малко ( и тук не визирам само любовта, а и творчество , хобита и тн ... неща , които съм искала да започна по 5ти дом, а нещо ме е спирало).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1691 -: Април 06, 2015, 03:32:10 pm »
greg07,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 2 мечове
Да постигнеш баланс между ума и сърцето, и да гледаш трезво на нещата. Според мен често си 50/50, не знаеш какво искаш. Може да обвиняваш и обстоятелствата.

2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Умереността
Може би трябва да се опиташ да балансираш повече между разум и чувства.
Вероятно се опитваш да запазиш приятелството между вас, или пък просто стоиш и чакаш, чакаш... И така си изпробваш търпението, което може да продължи супер дълго време.
На моменти е възможно да изгубваш баланса и да се увличаш по нещо не здравословно, което да доведе до тотален мързел.


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - Светът
Според мен ще ти се наложи да претърпиш тотална трансформация на мирогледа, смяна на всякакви идеали, мечти...
Ще предстои етап на осъзнаване, на духовно развитие. Да виждаш по-ясно какво заслужаваш, какво искаш.
Необходимо е повече доверие в партньора. Просто излез и се покажи на света!


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 7 жезли
Трябва да си изясниш точно, какво искаш в любовта.
Според мен при теб може да има един вид саботаж. Хем искаш любов, но после започваш да правиш всичко възможно да я отхвърлиш...


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 3 пентакли
Не си крий талантите, които имаш. Представяй ги. Не се страхувай да общуваш! Запиши се на някакъв курс или на нещо, което винаги си искал, но не си намирал време. Бъди отворен към хората и не се страхувай... Възможно е тя да е от друг град/държава!Работата, която ти предстои да намериш, ще ти даде допълнително самочувствие. Внимавай с емоциите и не се поддавай на манипулации от семейството.

Успех
« Последна редакция: Април 06, 2015, 03:46:14 pm от romantica »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1692 -: Април 06, 2015, 04:20:03 pm »
Ок, Flora! На теб последно дръпнах карти по тази подредба! :)

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 3 меча
Не се опитвай да живееш толкова дълго с болката, която носиш в сърцето си. Намери начин да я освободиш. Просто прости и я пусни. Обгради се с позитивни хора и можеш да приложиш някакви практики.
И не предлагай сърцето си на тепсия...


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - 7 жезли
Ами според мен действаш доста неочаквано всеки път!
Но често има една борба за човека, не се отказваш лесно и използваш различни средства...


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - 3 пентакли
Развитието в кариерата, подобряването на социалния статус, срещите с различни хора, с които имаш близки интереси и т.н. ще ти дадат необходимата самоувереност.
Може би точно върху хобитата си трябва да поставиш акцент – опитай!
Не се връщай с мисли към миналото си.
Според мен, след известно време ти предстои среща, просто следи знаците...


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - Слънцето
Ти дълбоко в себе си знаеш, какво трябва да промениш и трябва да положиш необходимите усилия! Ако има нещо, което не харесваш, то сега е времето да го преработиш.
Повече положително мислене, всякакви духовни практики биха били от голяма полза, като че ли сега им е момента!
Можеш да използваш енергията на изгрева сутрин...
Дай сила на вярата и доброто!
Ще имаш успех в любовта, вярвай в нея!


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 7 пентакли + 7 меча
Не зацикляй! Премахни отрицателните и депресивни мисли! Премисляй действията си!
Внимавай все пак за някаква двойнственост, измама и използване с някаква цел от някого.
Получиха се 3 седмици и 2 двойки – добър късмет от една страна и повечко желание за постояннство във вразките трябва да има!


Успех

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1693 -: Април 06, 2015, 05:05:44 pm »
greg07,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 2 мечове
Да постигнеш баланс между ума и сърцето, и да гледаш трезво на нещата. Според мен често си 50/50, не знаеш какво искаш. Може да обвиняваш и обстоятелствата.

2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Умереността
Може би трябва да се опиташ да балансираш повече между разум и чувства.
Вероятно се опитваш да запазиш приятелството между вас, или пък просто стоиш и чакаш, чакаш... И така си изпробваш търпението, което може да продължи супер дълго време.
На моменти е възможно да изгубваш баланса и да се увличаш по нещо не здравословно, което да доведе до тотален мързел.


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - Светът
Според мен ще ти се наложи да претърпиш тотална трансформация на мирогледа, смяна на всякакви идеали, мечти...
Ще предстои етап на осъзнаване, на духовно развитие. Да виждаш по-ясно какво заслужаваш, какво искаш.
Необходимо е повече доверие в партньора. Просто излез и се покажи на света!


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 7 жезли
Трябва да си изясниш точно, какво искаш в любовта.
Според мен при теб може да има един вид саботаж. Хем искаш любов, но после започваш да правиш всичко възможно да я отхвърлиш...


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 3 пентакли
Не си крий талантите, които имаш. Представяй ги. Не се страхувай да общуваш! Запиши се на някакъв курс или на нещо, което винаги си искал, но не си намирал време. Бъди отворен към хората и не се страхувай... Възможно е тя да е от друг град/държава!Работата, която ти предстои да намериш, ще ти даде допълнително самочувствие. Внимавай с емоциите и не се поддавай на манипулации от семейството.

Успех
 

ох романтика колко си права , ще си сваля това което си написала и ще си го запиша на файлче. Наистина имам нужда от света , да се срещна с нормални хора да общувам с хора с подобни интереси и да намеря трепета сред тях , а не в някакви дейтинг сайтове , които са пълни с хора луди за вързване- Просто излез и се покажи на света :) много правилно и за работата си права , не ми ли върви в работата съм  пълна нула и в личния живот. Наистина искам да мина през транформация , за да открия какво искам в една връзка , още не знам и заради това я нямам. За семейството си права , доста ме манипулира особенно майка ми , не им е много приятено ако имам самостоятелен стабилен живот , а аз точно за това си мечтая.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1694 -: Април 06, 2015, 06:41:08 pm »
Скоро ще започна една нова  временна , работна дейност. И ми се искаше да видя какво показват картите на въпроса: Ще бъда ли удволетворена от новата дейност ?

Изтеглих Справедловостта, Паж Чаши и 2 Пентакли. Май картите не са толкова лоши, вие какво мислите ?

PS : Роматика, според мен подредбата ти е супер точна. Като чета какво са писали преди потребители на които си теглила карти и после какво излиза. Не знам дали спираш вече с подредбата, понеже исках да те помоля, ако можеш да ми изтеглиш и на мен .  ::) Но ако наистина вече не ти се знаимава и нямаш време, те разбирам. Аз имам сатурн в 5ти и честно казано не е мн изгодна позиция. Води наистина до блокажи в петодомни области. Надявам се след сатурновото завръщане (което предстои), нещата там да се  променят малко ( и тук не визирам само любовта, а и творчество , хобита и тн ... неща , които съм искала да започна по 5ти дом, а нещо ме е спирало).

Ами според мен 2п не ти дава отговор.Да не ти  е нещо като допълнителна работа?