Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644348 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1785 -: Април 28, 2015, 09:07:34 am »
Ясно. Благодаря!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1786 -: Април 28, 2015, 08:01:10 pm »
А дали ще можеш да попиташ картите каква ще е причината да не започна работа там? Заради друг кандидат ли?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1787 -: Април 29, 2015, 08:21:43 am »
ако ти откажат, ще питам. иначе ми се вижда безсмислено  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1788 -: Април 29, 2015, 08:56:38 am »
Иска ми се да бъда подготвен, за да мога да се опитам да предотвратя събитията.  :(
За мен това е от изключителна важност и ако се провали, може да промени много неща в живота ми и да доведе до други събития. Затова, моля те, помогни ми, докато е време!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1789 -: Април 29, 2015, 09:21:35 am »
Веско, това са само карти.
може и да показват настройката ти, може и да не ги тълкувам вярно. а може и да показват нещо мое, въпреки, че питам за теб.
не се настройвай предварително негативно. освен това, дори и да не стане, може да излезе нещо по-добро и да се окаже, че така е било по-добре за теб.
също, много хипотетично е питането така, както искаш да е зададено.

питах дали ще започнеш там работа до 1 месец
дявол-2 пентакли обърнати - глупак
цепя на луната обърната.
еми според мен не отговарят. дявол на 1ва, че и обърната луна има - определено си прекалено обсебен от това, в негативния смисъл на думата. изглежда също, че ти е писнало и си изтощен от това да балансираш между много отговорности или твои вътрешни демони. надявам се глупакът накрая да показва, че ще се отърсиш от това. тук поне вече е прав глупакът.



Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1790 -: Април 29, 2015, 09:28:01 am »
питах и дали имаш сериозна конкуренция за мястото

кралица пентакли - рицар жлези обърнат - умереност
цепя на императрицата

от жена ли зависи тази работа? ако да, то май не й се дават пари и може да изчаква. може би не иска да взима прибързано решение

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1791 -: Април 29, 2015, 09:53:46 am »
Благодаря ти много, Kler!!!  :58:
Всъщност, не зависи от жена. Собственикът е мъж, управителят - също. Има служителки, разбира се, но не знам доколко те имат правото да решават тези неща.
Имаш право, че ми е писнало да балансирам, но ако видя, че те са сериозно спрямо мен, и аз ще подходя изключително сериозно. Тъй като съм човек, който държи много на думата си, очаквам и от другите да постъпват така с мен (особено от близките ми) и вече ако видя, че подхождат несправедливо към мен, ще намеря начин да си понесат последствията.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1792 -: Април 29, 2015, 10:53:40 am »
Здравейте  :93:

В главата ми е пълна каша и съм на път да свърша редица глупости, та исках някой ако може да ми тегли карти, че не съм в състояние сама да си гледам.  :lol_hitting:

Въпросът ще да е "Как е най-правилно да постъпя, за да се почувствам по-добре?"

Въпросът е общ(може да бъде перифразиран от човека с картите ако прецени) и обхваща всичко, за което се сещам, защото няма сфера в живота ми в момента, която да не е засегната. Ако на някого му се занимава с моите филми - ще се радвам да ми помогне  :012:


Хубав и светъл ден от мен  :49:

попитах ккакво да направиш, за да се почувстваш по-добре

висш жрец обърнат - кралица жлези - рицар меч
цепя на рицар жлези обърнат

престани да правиш това, което трябва. разчупи редът, който е установен.
трябва да си активна по даден въпрос, дори това да е с цената на конфликт и да не е присъщо за теб.
не разпилявай енергията си

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1793 -: Април 29, 2015, 10:23:33 pm »
Весо, толкова силно се притесняваш, че и картите не дават директен отговор на въпроса ти, но много ясно показват страховете ти.

По трите въпроса се паднаха следните карти: 1 - Дявол, 2 - 9ка мечове, 3 - 3ка монети.

По въпроса за заплатата мисля, че прекалено се страхуваш и се чувстваш зависим, в безизходна ситуация и това кара съзнанието ти да рисува песимистични сценарии в най-черни краски.

По въпроса за евентуалното налагане на финансова санкция /заплащане стойността на стоката/ мисля, че пак са показани твоите страхове и съмнения. Чувстваш се отчаян, безпомощен. Но може би нямаш основания чак толкова да се притесняваш, картата не е свързана пряко с финанси, не виждам никаква връзка с парите.

По въпроса как да постъпиш в тази ситуация картата също не дава директен отговор, а косвени препратки. И все пак може да се каже, че ръководството те цени /не големите незнайни шефове, а преките началници/, считат те за добър изпълнител. Също така картата казва, че можеш да намериш изход от ситуацията, ако потърсиш съдействие и не действаш сам. Картата може индиректно да намеква за това, че е време да развиеш и други умения, да си разшириш компетенциите /това би могло да бъде и знак да потърсиш друга, по-добра работа/, но ми се струва, че мястото, където работиш, не предполага такова развитие.

Изтеглих още една, обобщаваща карта със следния въпрос: "Ще завърши ли ситуацията в негова полза?". Падна се Страшният съд. По принцип тази карта говори за разрешаване на проблема, но се е паднала обърната - може да стане с повече препятствия или да речем, че дори ако проблемът се реши в твоя полза, за в бъдеще батакът в твоята служба може да продължи, т.е. не си застрахован от други такива грешки, които се случват не по твоя вина.
Стана така обаче, че днес на ревизията ни удържаха парите за тези неща на мен и на колежката ми.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :'( :'( :'(
Цялата фирма знаеше, че не е по наша вина и въпреки това...
А още не са ми дали и трудовата книжка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1794 -: Април 30, 2015, 05:07:12 pm »
Рени за теб-ц.Висша жрица/Крал щитове+6к+Обесен-по-скоро април ще е пасивен месец за теб.Искаш отговори,но на интуитивно ниво ти си ги знаеш  :)Мисля,че ще си отдадена на хобитата си.Май ще очакваш действие от определен мъж,но той ще се прави на велик и ще ти демонстрира самочувствие.Ще има застой,но пък те виждам да си отдадена на астрологията повечко  :38:

Може да се каже, че горе-долу така протече месеца, браво trendy!  :clap:
Продължавай да тълкуваш картите. :38: ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1795 -: Април 30, 2015, 05:21:36 pm »
Благодаря ви за обратните връзки  :) Има още какво да се желае от мен и доста имам да уча относно Таро, но всекидневната  практика е ключът към правилното тълкуване на картите.  :)

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1796 -: Април 30, 2015, 08:00:39 pm »
Здравейте на 7 май съм на интервю за архивар дали ще ме одобрят за тази позиция!Благодаря за отговора!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1797 -: Април 30, 2015, 08:27:17 pm »
от жена ли зависи тази работа? ако да, то май не й се дават пари и може да изчаква. може би не иска да взима прибързано решение
Днес разбрах, че има и шефка. Така че може да се окажеш права, че работата зависи и от жена.  ???

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1798 -: Май 01, 2015, 07:42:42 pm »
Днес се сетих за един познат, с когото от години не сме се чували, нито  виждали. Въпросът ми е : Защо се присетих за него ?  :017: Изтеглих 3пентакли, 8 меча и 6 пентакли.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1799 -: Май 01, 2015, 08:11:58 pm »
С този познат да не сте били свързани с обща работа? Сякаш ти дължи нещо, не ти се е изплатил морално или финансово. Май тотално бъркам ама така усещам картите ти  :)