Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644854 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1800 -: Май 01, 2015, 08:25:49 pm »
Мерси, Тренди. Ами свъщност познанството ни започна да се гради на взаимни интереси . В смисъл имаме малко близки занимания /професии. Но сега той ,доколкто знам, се занимава с друга дейност. Иначе по едно време, преди години ,си комуникирахеме често. Но после той се загуби, изчезна малко от хоризонта , зае се и с др. дейност и така .  Живеем на различни места, така че често комукикацията беше по интернет.
« Последна редакция: Май 01, 2015, 08:28:25 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1801 -: Май 01, 2015, 09:40:57 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса "Какъв ще бъде месец май за мен в емоционален план?"? Благодаря предварително!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1802 -: Май 02, 2015, 09:38:57 am »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса "Какъв ще бъде месец май за мен в емоционален план?"? Благодаря предварително!
::) ::) ::)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1803 -: Май 02, 2015, 09:44:29 am »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса "Какъв ще бъде месец май за мен в емоционален план?"? Благодаря предварително!


императора - 10 пентакли - 8 жезли
Според мен, Веско, през месец май ще липсва всякаква промяна и движение. Всичко ще се случва многооооо бавно. Комбинацията император + 10 пентакли - може да те занимават въпроси около баща ти.
п.с. В момента работиш ли?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1804 -: Май 02, 2015, 10:11:25 am »
Благодаря ти много, Скорпионче! А на коя карта всъщност цепиш?
В момента ходя на една работа, но още не са ме одобрили. Защо питаш? Да не би да има възможност да не стане?
« Последна редакция: Май 02, 2015, 10:13:09 am от Veselin »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1805 -: Май 02, 2015, 10:22:11 am »
Аз не цепя на определена карта, но поглеждам само дъното. При теб беше колесницата - мотивация.
Попитах за работата пак заради императора + 10 пентакли.( защото тази комбинация я свързвам с голяма фирма и контакти с много хора) Успех от мен!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1806 -: Май 02, 2015, 10:24:15 am »
Благодаря ти много!
А 8 жезли как я тълкуваш? Може ли да значи успех или пък неуспех?
Хубавото е, че няма обърнати карти.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1807 -: Май 02, 2015, 10:28:52 am »
8ж - влагаш много енергия, а също така - активна комуникация или получаването на новини по телефон, електронна поща, например.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1808 -: Май 02, 2015, 05:51:26 pm »
Хепи за теб сега ц.Асо копия/5ч+Звезда+3м-ех,Хепи уж искаш да се излекуваш,виждам желанието ти,ама все те тегли към онзи мъж.Ще си страдаш за него и през този месец,но виждам и процес на лекуване при теб,но ще отнеме повечко време.Звездата обхваща период от 1,5-2 години.Нови енергии навлизат при теб.Не ти е комфортно на душата,Хепи.Много болка има в теб.Трудно ще ти е,но ще се измъкнеш,спокойно!Ти си боец!  :38:

ще загърбиш разочарованието и ще си дадеш реална сметка за нещо, въпреки, че ще е болезнено.
за месеца...нали тегленето е в общ план.

Ето равносметката - приключването на тези измислени емоционални взаимоотношения се осъществи (или поне аз така си мисля :) ). Струва ми се, че вече не боли, премина. А може би е така, защото този път нямаше отпор от отсрещната страна - то всъщност по принцип няма интерес оттам. Но определено ми е много по-спокойно - съвпада на прогр Слънце с ЮЛВ в 5 дом премина :)

Другото, което се случи - приключихме един така наречен проект/задача в службата, който го влачим от 2-3 години. А за мен започна и новия ангажимент към втория ми работодател (моя шеф ме продаде на един друг за половината работно време).

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1809 -: Май 03, 2015, 02:00:10 pm »
Защо е против начинанието ми? 2ж - 4м - РП
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1810 -: Май 03, 2015, 09:04:08 pm »
Скорпионче, изтеглих ти от моите карти. Нали...трябва да ги видя, да усетя.

             Висшият жрец                    Седмица пентакли                    Рицар мечове



Този човек, който е против, той може би е по-голям традиционалист. Стреми се към бавен прогрес, има знания, постигнал е нещо, може би търси стабилност.
Иска нещата да се случват по-бавно, да проявиш търпение. А може и да те изпитва дали си търпелива.
Защото в теб вижда голям ентусиазъм, но може и припряност за нещо, прекалена арогантност.

Все пак след отлагане, проявяване на търпение, може и да се пребориш справедливо за желанията си. Ще си възнаградена за талант или умения, ще получиш похвала за креативност. Може и като част от колектив.

Ключовете са в този човек, който те спира. А той иска да е справедлив, да отсъди нещо. Ако ще прави промени, да се откъсне от миналото някак.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1811 -: Май 03, 2015, 10:04:57 pm »
Момичета, карти за май няма ли да ни теглите  ???  или става вече нахално?  :57: - но пък нали правим упражнения и статистика ...

Тренди ???? :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1812 -: Май 03, 2015, 10:13:11 pm »
Няма проблем, Хепи утре ще изтегля  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1813 -: Май 03, 2015, 10:37:12 pm »
Може ли и аз да се наредя на опашката? :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1814 -: Май 03, 2015, 11:05:54 pm »
Момичета, карти за май няма ли да ни теглите  ???  или става вече нахално?  :57: - но пък нали правим упражнения и статистика ...

Тренди ???? :)

2 Пентакли, Кралица Жезли, 10 чаши

Струва ми се, че ще има динамика в личните отношения  :)