Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644386 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1815 -: Май 03, 2015, 11:13:41 pm »
Може ли и аз да се наредя на опашката? :)

Рицар Мечове, 8 Чаши, 6 Жезли

Едното, което ми идва на ум е че си в някаква напрегната ситуация, но накрая всичко ще се развие в твоя полза.
Второто е, че може да има раздяла, която ще е за добро.

Някой, ако иска да помогне в тълкуването, моля  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1816 -: Май 04, 2015, 07:08:26 am »
Рицар Мечове, 8 Чаши, 6 Жезли

Едното, което ми идва на ум е че си в някаква напрегната ситуация, но накрая всичко ще се развие в твоя полза.
Второто е, че може да има раздяла, която ще е за добро.

Някой, ако иска да помогне в тълкуването, моля  :)

На мен ми идва наум, че ще загърби определен човек, осъзнавайки, че заслужава нещо по-добро. Виждам съвземане след тежки емоции. Между другото РМ си е голямо леке и егоистче  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1817 -: Май 04, 2015, 07:13:01 am »
2 Пентакли, Кралица Жезли, 10 чаши

Струва ми се, че ще има динамика в личните отношения  :)

Хм, тук ще има колебания, може и много задачи да ти се дадат в работата заради 2п. Кралица жезли е уверена и борбена жена, може и да пътуваш някъде. 10 ч си е семейна карта, но също така ще имаш период на свръхемоционалност. Изтегля ли я за мен и рева като магаре.  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1818 -: Май 04, 2015, 07:46:12 am »
Хепи, докато ги размесвах на 2 пъти изхвърча 3щитове, иначе се паднаха следните: цепя на 2м/6м+Кулата+Крал щитове
Значи като цяло ще си заета с работата си, ще се опитваш да балансираш,ето и решението да продължи напред по 6м, но дали няма някакво събитие да ти провали решението, усещането ми е, че на дневен ред ще стои мъж-ама стария или ще  е нов не мога да преценя. Стягай се, Хепи задават се интересни събития по Кулата.  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1819 -: Май 04, 2015, 08:27:35 am »
2 Пентакли, Кралица Жезли, 10 чаши

Струва ми се, че ще има динамика в личните отношения  :)
месеца започваш с колебания, но ще вземеш нещата в свои ръце и ще сложиш нещата в ред. възможно е да приключиш с нещо, от което ще се чувстваш добре. или ти предстоят семейни/приятелски мероприятия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1820 -: Май 04, 2015, 08:28:21 am »
А на мен може ли още някой да ми изтегли карти за месец май?  ::) Иска ми се да чуя още едно мнение.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1821 -: Май 04, 2015, 08:30:22 am »
Рицар Мечове, 8 Чаши, 6 Жезли



в началото на месеца ще ти е доста напрегнато. възможно е да имаш конфликти - явни или вътрешни. но ще останат назад като че ли. в крайна сметка, ще си извоюваш своето. възможно е това да е свъразано с някаква ситуация от миналото.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1822 -: Май 04, 2015, 08:31:33 am »
Много благодаря, момичета :)

И ... приятен ден и спорна седмица.

Аз започвам веднага с осъществяване на предсказанията ... екшъна започва - НАП са ми объркали данните на новата фирма :)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1823 -: Май 04, 2015, 08:32:44 am »
Хепи, докато ги размесвах на 2 пъти изхвърча 3щитове, иначе се паднаха следните: цепя на 2м/6м+Кулата+Крал щитове
Значи като цяло ще си заета с работата си, ще се опитваш да балансираш,ето и решението да продължи напред по 6м, но дали няма някакво събитие да ти провали решението, усещането ми е, че на дневен ред ще стои мъж-ама стария или ще  е нов не мога да преценя. Стягай се, Хепи задават се интересни събития по Кулата.  :)

а тези изхвърчащи 3щитове как се тълкуват? Или вече е включено в тълкуванието?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1824 -: Май 04, 2015, 08:32:52 am »
Хепи, докато ги размесвах на 2 пъти изхвърча 3щитове, иначе се паднаха следните: цепя на 2м/6м+Кулата+Крал щитове
Значи като цяло ще си заета с работата си, ще се опитваш да балансираш,ето и решението да продължи напред по 6м, но дали няма някакво събитие да ти провали решението, усещането ми е, че на дневен ред ще стои мъж-ама стария или ще  е нов не мога да преценя. Стягай се, Хепи задават се интересни събития по Кулата.  :)
тези съвсем различни ми изглеждат..
предстои ли ти обучение? възможно е да пътуваш някъде. неочаквана промяна ще има и този крал жлези ще се задейства. трудно ми е да преценя за работа ли става въпрос, или за отношения. може и някой нов крал да е това

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1825 -: Май 04, 2015, 08:36:43 am »
тези съвсем различни ми изглеждат..
предстои ли ти обучение? възможно е да пътуваш някъде. неочаквана промяна ще има и този крал жлези ще се задейства. трудно ми е да преценя за работа ли става въпрос, или за отношения. може и някой нов крал да е това

обучение .... сама си се обучавам за новата астрология, но досега все нещо ми пречеше - сега ако ми се получи ... ще се обучавам.
Отделно - в темата за събитията описах какво се случи предните 2 дни - покана за пътуване в чужбина от бившо гадже, но пък аз си мисля, че е прекалено скъпо и тежко с визите, поради което предполагам, че ще отпадне ... е, още не съм му съобщила условията, но ... като го познавам.
В работата - активно започвам да работя за нов шеф.

Но пък не отказвам и на нов крал.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1826 -: Май 04, 2015, 08:44:01 am »
а тези изхвърчащи 3щитове как се тълкуват? Или вече е включено в тълкуванието?

Работа, Хепи, на самата карта има жена, която шие туника и по това правя аналог, че ще си погълната от работата си, а може и нова задача да ти възложат  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1827 -: Май 04, 2015, 09:15:55 am »
И аз ще се включа в месечните подредби.

Започвам с Хепи. До край на деня ще се опитам на всички желаещи да изтегля карти.

За Хепи изтеглих

           Паж чаши                             Обесеният                              Шестица пентакли



Има някаква емоция в теб, за която искаш да говориш. Може да напишеш нещо или да получиш нещо като вест, което е свързано с емоции.  Някой ще се опитва да ти каже нещо или ти ще си се вгледала в него толкова силно, че няма да виждаш и чуваш всички останали.
Сякаш ти предстои някаква промяна, която е свързана с емоциите, с чувствата. Светът ти ще се обърне с краката нагоре - колко тематично.
Може би трябва да се отсраниш за малко от обществения живот или от нещата, които силно те вълнуват. За да премислиш, да се уединиш и потърсиш важното за себе си. Ще видиш някои събития по нов начин. Ще трябва да преговориш уроците за желанията и егото, за кое си струва да настоваме и от кое да се отдръпнем. Прояви търпение и се опитай да промениш из основи нещата, които смяташ за спънка(или не смяташ, но ще приемеш като необходими за трансформация, ако се отдръпнеш от себе си и се самоанализираш).
Накрая ще усетиш себе си хармонизирана и възнаградена за положените усилия. Не забравяй да дадеш, ако имаш повече. И да пожелаеш, ако си нямаш нещо.  :-*

Орисвам те на среща, която ще преобърне досегашните ти модели. Среща с мъж, жена, приятел, враг - каквото е, то ще е важно. След него ще се уединиш, размислиш, ще си дадеш малка почивка, за да пренаредиш всичко в себе си.

Не забравяй да даваш и да искаш. Ако имаш повече - сподели. Ако нямаш нещо - пожелай.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1828 -: Май 04, 2015, 09:21:56 am »
и аз искам да помоля за карти за май

Ема, как се казва колодата ти?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1829 -: Май 04, 2015, 09:42:27 am »
Витхце, имаш още време да размислиш дали да врачуваме и за теб.  :08: Докато се чудиш, продължаваме към Мирабелка.

Мирабелка, за теб изтеглих следните карти

     Девятка мечове                        Тройка пентакли                       Рицар мечове



Мирабелка се страхува от нещо, м? Да нямаш някоя тревога, която ти пречи да спиш спокойно? Мислиш често над проект, цел, мечта, нщо важно за теб. Искаш да се случи по възможно най-добрия начин, стремиш се да се справиш с всички детайли. Но сякаш се усещаш заплашена и притисната от другите от обстановката, което още повече те натоварва и притеснява. Изложила и се на показ, другите виждат слабостите ти.
Мирабелка трябва да намали този стрес, да благодари за доброто и лошото, което Съдбата ни носи. Защото и от двете ние се променяме и изграждаме като личности.
Да не би тези притеснения да са свързани с някакво обучение, представяне на твой проект пред повече хора? Да ти предстои оценяване от някой? Каквото и да ти предстои, ще получиш признание от другите, ще покажеш талантите си, уменията си. Може би зависиш от някой, който е по-възрастен или се интресува от духовни неща. Усещаш ли да има човек/жена, която се опитва да пресече пътя ти към успеха?
Накрая в теб ще се събере толкова хъс, че ще тръгнеш на поход, за да се докажеш. Каквото си премълчавала, от каквото те е било страх, всичко ще излезе на показ. Ще проявяваш дързост, ще действаш бързо, ще мислиш победоносно.

Да не би притесненията ти да са свързани с някакво обучение или вест, нещо на хартия, написано? Ако е така, то накрая ще намериш спокойствие, може и подкрепа от жена, женствена, грижовна фигура.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.