Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644583 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1845 -: Май 04, 2015, 06:03:58 pm »
Благодаря ти много, Емма!
Не, не обмислям да се връщам на стара работа (нали току-що я напуснах). Лошото е,че преди малко разбрах, че не са ме одобрили за работата в магазина, където ходех няколко дена. Платиха ми за тези дни, обаче са предпочели друго момче вместо мен.  ???

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1846 -: Май 04, 2015, 06:14:29 pm »
и аз искам да помоля за карти за май

Ема, как се казва колодата ти?


Клер, ето и картите за теб.

         Девятка жезли                          Паж жезли                              Двойка пентакли





Клер явно е имала някакви предизвикателства в предходния месец, които са я изтощили. Но в теб има увереност и сила да се справиш с всичко, което ти бъде поднесено през месец май. Може да си по-предпазлива, недоверчива, но това е по причина изпитанията, които си преминала. Ако има рана от предходните битки, тя ще заздравее. Имаш времето да се погрижиш за нея, защото с наличните и спечелените ресурси си се подсигурила. Нека мнителността не те обсебва изцяло.
Все пак бързо ще възстановиш своите сили. И ще тръгнеш на нов поход за успехи.
Причина за бързата промяна може да е вест, новина, която ще те мобилизира. Мож да е от възрастен човек. Да не се готвиш да пътуваш, да напуснеш семейното огнище за някакъв период?
Интересни са бройката на зайчетата... :) Две са пред теб, сякаш спират пътешествието ти. А другото е самостоятелно и си го загърбила. Нещо ново ти предстои. Борила си се за него и сега ще получиш новини.
Което може да те постави в ситуация на избор от две възможности. Ще се чудиш как да ги съчетаеш.
Ще трябва да балансираш, да си тактична, дипломатична. На едната страна може да ти тежи повече, другата да ти е по-лека. Но твоята задача е да уравновесяваш паничките на везните, ако не желаеш да има конфликти.
Може да имаш повече ангажименти и да с чудиш как ще се справиш с всичките.
Отплатата от всичко това няма да е голяма. Може да останеш с усещането, че си дала много повече, а в замяна не си получила равностойното на усилията ти.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1847 -: Май 04, 2015, 06:37:07 pm »
Ема, може ли и за мен, моля  :38:


За Сатин изтеглих за месеца


        Седмица чаши                       Рицар пентакли                            Седмица пентакли



Сатинка, кой се опитва да те изкушава с различни предложения?

Пред теб са поставили различни неща, някои от тях може дълго да си желала. А сега се чудиш кое да избереш. Ще трябва да се вгледаш в себе си, там в сърцето ти е решението, само то знае кое е най-съкровеното ти желание. Тук някъде има и заблуди, които се крият сред блясък на фалшиви бижута. Трудно ще направиш избор, мислите ти са разпилени на много места, а това не те кара да напредваш. За да вървиш напред, трябва да пуснеш поне едно от въжетата, което те дърпа.
Имаш своите мечти, използвай въображението градивно, нека емоциите носят растеж, хармония.
Ще трябва да спреш гласа на неверните приятели или обърканите ти представи. Тогава, когато си сама със себе си, направи план за действие. Не се впускай припряно, ще имаш желание към стабилн напредък, макар и да е бавно. Прояви практичност. Искаш да пътуваш ли?
В край на месеца ще обереш плодовете на своя труд. Не се разтакавай дълго, когато ти се налага да избираш кое е важно. За да има какво да посадиш, обгрижиш и ожънеш, да има резултати, които да те радват.
Все пак си мисля, че ще е бавен месец. Каквото и да се случва, няма да е крайно динамично, а ще се стремиш към стабилност. Това може да те остави с усещането, че не знаеш какво предстои, сякаш вървиш в тъмнина, със затворени очи. Прояви търпение.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1848 -: Май 04, 2015, 07:07:58 pm »
Тогава съм на опашката  :012: :party0036:
Чакам с нетърпение  :-*
 :38:

Седмичната прогноза за Витхце.
Изтеглих следните карти:

      Четворка пентакли                     Десятка жезли                       Асо жезли




Едит: Витхце, само вметвам, че докато написах тези неща, форум се счупи. Но по усет бях ударила едно копи на написаното.

Да не си замислила да направиш някаква инвестиция през седмицата? Ще се оглеждаш за най-добрите възможности, няма да ти се иска да пилееш средства на вятъра, а по-скоро ще търсиш добро съотношение между качество, количество и цена. Загърбила си другите, радваш се на спестеното. Вглеждаш се в някакви детайли. Да не би да имаш пътуване или идея за някой стар град от типа Ловеч, В. Търново, Троян? Де да знам, така ми дойде на мисълта... Да не гледаш някаква стара крепост от площад?

Може да се стремиш към стабилизация и просперитет. И по тази причина да се нагърбиш с много задачки, много ангажименти. Да вземе и чуждите дейности. Другите го карат по-леко, а ти си поела техните отговорности. Тежи, момиче, не пилей енергия. Порадвай се на живота, не бъди аскет. Четеш какво има в касичката, поемаш повече ангажименти, а около теб красотата остава недокосната от очите ти...
По-добре бъди сама за себе си, отдели своите занимания от чуждите. Ако ще гориш, нека е само на твоята клада.

Орисвам те на бурна проява на осмодомие!  ;D Жезъл, цвете на Асо жезли. Много асоциативно. Цвете, женственост. Жезъл, мъжественост. Свещи, романтика и огън. Да дадеш обратна връзка, ако има нещо горещо.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1849 -: Май 04, 2015, 07:25:51 pm »
4п ми прилича на Пловдив  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1850 -: Май 04, 2015, 07:35:43 pm »
На мен на В. Търново. Даже отзад се вижда купол на катедралата.  :012:



Витхце, нека ти е трепетно на посоката. И да взмеш да се намАрсуваш там.  :012:

А, моренце... Сега видях, че десятката жезли е с море.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1851 -: Май 05, 2015, 08:07:33 am »
благодаря Ема  :58:
обмислям пътуване. едно притеснение съм оставила назад, други си стоят обаче. може би за това следват и 2 пентакли. но поне 9 жлези са на 1ва, което е добре :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1852 -: Май 05, 2015, 06:36:48 pm »
Emma, мога ли да те помоля да ми изтеглиш и на мен едни карти от твоите ? :)  Няма значение дали ще са месечни, за 3 месеца или тн. Може да са просто така, без конкретен въпрос или интервал от време. Понеже картите усещат енергията и ми е инетересно каква е тя в момента.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1853 -: Май 05, 2015, 07:22:36 pm »
за моето прословуто търсене на работа си редих карти и ми излизе за бъдеще , веднъж Страшния Съд и Веднъж Колесницата, които са си старши аркани , проверих в интернет и пише , че и двете карти се свързват с ново начало ? Може ли някой да каже какви са ви впечатленията от тези карти.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1854 -: Май 05, 2015, 08:26:09 pm »
По една карта ли тегли?
Ако да, то би трябвало скоро време да има развитие. Освен ако не ти писне и да се откажеш. Но предвид въпроса, залагам на първия вариант

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1855 -: Май 05, 2015, 08:30:29 pm »
Като цяло и двата аркана сочат промяна, тъй като са големи предполагам, че трябва да промениш настройката си, ключът се крие в теб.По-скоро промени подхода на търсене  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1856 -: Май 05, 2015, 09:39:12 pm »
Флора, изтеглих ти много интересни карти.

Това, което попитах картите е - каква е обстановката около Флора в момента? Каква е енергията около нея?

         Справедливостта                       Крал мечове                            Светът



Флора, да не би да имаш някакви занимания със закони, съд, някакво дело?

Първата ми мисъл е, че е важен период за теб. Заради двата големи аркана.
Втората ми мисъл е, че от едната ти страна е желанието за етика, а от другата страна желанието ти за някакво занимание, дело, изява, което не е съвсем редно. Има някаква морална дилема кое да избереш, какво да сториш.
Другата ми мисъл е, че има мъж в основата на всичко, а две жени се борят за вниманието му. Той стои, отсъжда коя да избере - тази, която вечно претегля, мери своите действия. Или тази, която има харизма, чар.

Все пак, в теб май има някаква борба. Справедливостта балансира с везна. Доброто и лошото се стремят за надмощие, кое ще победи? Мъжкото и женското начало - в двете блюда на везната има мъж и жена. Дявол и ангел се борят.
Да не искаш да вземеш някакво решение?
Опитваш се да мислиш разумно, според своята вяра и разбирания.
Трябва да приключиш с нещо ли? Сякаш си в дилема, разум знае какво е необходимо, за да сложиш край на някакъв етап от живота си. Но очакваш нещо, може би одобрение на другите, на обществото.

В картата на Светът има по ъглите крава/бик, лъв, орел и ангел.
Тези символи ще ти помогнат да сложиш финал. Търпеливост, кроткост, кураж, хъс за победа, мъдрост, мащабен поглед, обективност - да погледнеш от висините ситуацията. И Вяра. Без нея не може, Флора. Всички имаме ангели. И ти имаш свой защитник. Не се страхувай да вярваш.
И не забравяй, че след всяка приказка идва друга. :)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1857 -: Май 07, 2015, 02:34:10 pm »
Утре ще ми изследват хормоните на щитовидната жлеза, та попитах дали ще бъдат добри резултатите?
ц.Рицар копия/Колесница+Влюбени+Крал чаши-мисля,че ще са добри и няма да има някакъв сериозен проблем

това сега го видях - тренди, ти си в ЛГ7 - има опасност от неясна или неправилна диагноза - не разчитай само на едно мнение. То по принцип 7 са си жлезите - може би трябва да обърнеш по-сериозно внимание на тях.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1858 -: Май 07, 2015, 09:16:17 pm »
Ох, Хепи те от февруари лекарите ми изкараха 100 болести, аз естествено не им се връзвам. На интуитивно ниво усещам, че не могат да ми помогнат и дрънкат само някакви наизустени изречения. Тотално си промених мнението за тях. Утре ще ходя да видя какви са изследванията и ще докладвам. Имам някакви съмнения, но дано не се окажат верни.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1859 -: Май 07, 2015, 11:41:18 pm »
Здравей Ема току-що кандидатствах за Деловодител в една адвокатска компания. Свободните места са две!Въпроса ми е ще бъда ли допусната до интервю и има ли възможност мен да изберат!Благодаря за отговора!!!