Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644625 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1935 -: Май 15, 2015, 09:20:37 am »
Стар виждам желание за съюз, за сериозни отношения, но няма да се осъществят.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1936 -: Май 15, 2015, 09:30:11 am »
Каква е причината М. да не влиза в нета от неделя и да не ми пише?
3 жезли-дама чаши- 4 пентакли
Беше ми обещал нещо и го беше започнал, а никакъв го няма.  ??? Излиза, че единствено аз изпълнявам това, което обещавам.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1937 -: Май 15, 2015, 10:19:27 am »
По картите на Стар си мисля, че всичко ще се нареди по най-добрия начин(друг е въпросът, че този начин може да не е желаният в момента). Но с Жреца накрая, всичко е в името на нещо по-хубаво :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1938 -: Май 15, 2015, 10:32:03 am »
starinthenightsky и аз мисля, като момичетата...
Според мен питането е за емоционалната сфера. Може би той няма да отвърне на чувствата, по начина, по който ти би искала. И може би той се е появил за друго в живота ти. Ще разбереш, след време...

Veselin, нещо ново се е появило в живота му, вероятно в лицето на някоя Кралица чаши... Ще се разберете след известно време.

4 пентакли ми е излизала като последна (не помня комбинацията), когато някой има нещо, но отказва да го даде на друг... Ставаше въпрос за едни лекции. Колежката първо се бавеше с дни да ми отговори, после ми каза - ок, само да ги намеря. Твърдеше, че ги има. Разбрахме се, за след месец, тогава се оказа, че ги е дала на друг преди няколко дни и т.н.
« Последна редакция: Май 15, 2015, 10:39:18 am от romantica »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1939 -: Май 15, 2015, 11:52:52 am »
Veselin, нещо ново се е появило в живота му, вероятно в лицето на някоя Кралица чаши... Ще се разберете след известно време.

4 пентакли ми е излизала като последна (не помня комбинацията), когато някой има нещо, но отказва да го даде на друг... Ставаше въпрос за едни лекции. Колежката първо се бавеше с дни да ми отговори, после ми каза - ок, само да ги намеря. Твърдеше, че ги има. Разбрахме се, за след месец, тогава се оказа, че ги е дала на друг преди няколко дни и т.н.
Ясно. Благодаря ти много!
Ами то ако е така, няма какво да се разбираме. Просто ще знам, че повече не мога да разчитам на него за нищо.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1940 -: Май 15, 2015, 01:00:38 pm »
Веско, по-полека, бе човек! Как така ги отписваш хората от раз?!! :o
Приятелството е затова, да си помагаме в трудни моменти (и не само), но всеки си има и свой си личен живот... 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1941 -: Май 15, 2015, 01:18:19 pm »
Ами аз дори в деня, когато брат ми изчезна, имах поет ангажимент към един приятел и въпреки че не беше нито спешно, нито много важно, все пак отделих малко време, за да го свърша, колкото и да ми беше тежко.
Както и да е, ще изчакам известно време и тогава ще видя,но според мен не се постъпва така. В такива моменти се чувствам като глупак, понеже аз никога не отлагам нищо и изпълнявам всичко навреме, а може би трябва да се науча и аз да не си изпълнявам обещанията.
« Последна редакция: Май 15, 2015, 01:21:44 pm от Veselin »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1942 -: Май 15, 2015, 01:28:43 pm »
Трябва да изядеш една торба сол с някой, за да го наречеш приятел. Другото е без смисъл. Ако на първата пресолена манджа си тръгнеш, не ти е настроено приятелски и на теб.


Весо, на изтеглените карти бих казала, че му се е появило някакво друго занимание. Нещо отвлича вниманието му, ново му е, интересно, има трепет в него. И иска да се "запаси". Да се стабилизира, да натрупа.
За да се почувства спокоен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1943 -: Май 15, 2015, 01:29:07 pm »
Извинявам се за спама, но Веско, само да споделя, че преди и аз реагирах като теб. Но вече започнах "да го израствам" това нещо. Просто си повтаряй, че светът е различен и няма как всички да сме еднакви! Това е - гледай си живота и не се ядосвай за глупости!

 :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1944 -: Май 15, 2015, 01:42:01 pm »
Добре, макар че то зависи и за кого става дума.
Все пак, щом аз мога да държа на думата си, защо и другите да не могат? Не е справедливо само аз да поемам отговорности.
Като се замисля,май единствено на брат ми трябва да се сърдя наистина, освен ако само наистина някой не го е завлякъл някъде насила и да му е направил нещо.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1945 -: Май 15, 2015, 01:54:37 pm »
Добре, макар че то зависи и за кого става дума.
Все пак, щом аз мога да държа на думата си, защо и другите да не могат? Не е справедливо само аз да поемам отговорности.
Като се замисля,май единствено на брат ми трябва да се сърдя наистина, освен ако само наистина някой не го е завлякъл някъде насила и да му е направил нещо.

Защото хората са различни и това няма да се промени. Единственото, над което имаш власт е твоите реакции и твоето поведение спрямо някого. Промени фокуса и картината ще се смени  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1946 -: Май 15, 2015, 01:58:32 pm »
А ти защо си изпълнителен?

Задай си въпрос защо вършиш услуги. За да получиш същото от отсрещната страна ли?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1947 -: Май 15, 2015, 02:02:41 pm »
да, подкрепям момичетата.
освен това не може да задължиш другите да постъпват според твоя собствен морален кодекс.

по картите - възможно е да има интерес към някаква жена и да с притеснява да не я изпусне

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1948 -: Май 15, 2015, 07:22:49 pm »
Ами аз не мога да бъда по средата - или ще съм изпълнителен напълно, или няма да съм въобще.
Защо съм изпълнителен ли - ами защото преди често са ме обвинявали, че не си държа на думата и че не върша нищо както трябва. Доказах, че мога да бъда, но след като от мен се е изисквало, очаквам и другите да постъпват така. Излиза, че само те имат правото да изискват, но не и аз. Все едно не съм наравно човек като тях, ами по-малко. Разбирате ме какво имам предвид.  :)
Относно брат ми са ми казвали - това е негово решение, той е имал правото да постъпи така, но ти не постъпвай като него! Значи все пак той има правото, но аз нямам. Защо?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1949 -: Май 15, 2015, 07:37:53 pm »
Някой има ли желание да ми изтегли карти дали ще се оправи психическото ми състояние? Днес изпаднах в нервна криза и май получих паник атака и доста се притеснявам за себе си  :( Благодаря предварително