Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644872 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1965 -: Май 16, 2015, 04:35:33 pm »
Ема много пъти ми е казвал, че отдавна е преживял нещо гадно и оттогава станал непукист. Завираше ми в очите как не му пукало от нищо, което си беше лъжа от негова страна, поредната  :) Меркурия му е  в Стрелец. Честно казано на мен ми е по-добре да си хване някакво момиче, за да се откажа. Щото вече не се издържа. Не знам дали не е разбрал нещо за мен и честно казано не ме интересува, то даже няма какво лошо да разбере за мен. Едва ли си набавя инфо, най-много от фейсбук да е. Хем ми е безразлично, хем не ми е. Не мога да се разбера.
Тези карти са от юни миналата година и имаше много скандали между нас. Но пък комуникацията си вървеше с пълна сила, но както и да е. Уморена съм от цялата тази каша и просто искам да продължа напред, то ми е ясно, че чувствата не са взаимни, преди ме болеше сега вече примирение някакво...
Благодаря ти за анализа  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1966 -: Май 16, 2015, 04:55:42 pm »
Ще тегля само за мачове вече  ;D Поне там картите ми са верни  ;D Аз си задавам въпроса от 1 година дали картите могат да покажат реално чувствата на хората  :017:

Изглежда, че могат. Ти един път ми изтегли, че съм наранила със студенината си един мъж и си беше точно така.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1967 -: Май 17, 2015, 01:13:33 am »
Тренди, на колко градуса му е Меркурий?

Как е положението с транзит на Нептун към него?

Стана ми любопитно.

Не е важно кога той ще си намери гадже. А кога ще го сториш ти.

На колко градуса ти е Венерата, че така си се обсебила?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1968 -: Май 17, 2015, 08:40:35 am »
Каква е причината М. да не влиза в нета от неделя и да не ми пише?
3 жезли-дама чаши- 4 пентакли
ОВ: Появи се снощи и каза, че бил на село. Учуди се, че на мен не ми е казал, а съм 100 % сигурен, че не е. Хубавото е поне, че беше свършил част от работата, която беше обещал.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1969 -: Май 17, 2015, 09:52:51 am »
Тренди, на колко градуса му е Меркурий?

Как е положението с транзит на Нептун към него?

Стана ми любопитно.

Не е важно кога той ще си намери гадже. А кога ще го сториш ти.

На колко градуса ти е Венерата, че така си се обсебила?

на 3 градуса му е Меркурий. Не знам тр нептун какво му прави, ама в картата му 2 планети са в полуквадрат.
Моята Венера е на 14 градуса.
То сега Ема нищо не е, миналата година бяха емоциите и обсесиите. ОО никакви гаджета, то и ако със следващия ще съм така по-добре да се скрия някъде  :57: Ако оцелея след всичко ще съм голям герой да знаете  ;D Но проблемът в мен е, че съм непримирима, мразя недоизяснените неща и съм упорита като магаре  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1970 -: Май 17, 2015, 09:59:52 am »
на 3 градуса му е Меркурий. Не знам тр нептун какво му прави, ама в картата му 2 планети са в полуквадрат.
Моята Венера е на 14 градуса.
То сега Ема нищо не е, миналата година бяха емоциите и обсесиите. ОО никакви гаджета, то и ако със следващия ще съм така по-добре да се скрия някъде  :57: Ако оцелея след всичко ще съм голям герой да знаете  ;D Но проблемът в мен е, че съм непримирима, мразя недоизяснените неща и съм упорита като магаре  ;D

Че то миналата година хем Уран, хем Плутон :) - сега само Плутон вече .... като се върне след 1 година директно вече ще имаш друг поглед върху любовта :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1971 -: Май 17, 2015, 10:08:59 am »
 :012:

Заринала си се в емоции. Но и това ще отмине. Сега ще дълбаеш. То може да е очевидно, но за теб не е. Очите ти не са се настроили да виждат.
 :58:

Може би трябва да се научиш да оставяш хора, чувства да идват и си отиват. Не всичко може да ни е ясно. Но ако губим прекалено много време в нищенето на ситуации без изход, значи пилеем енергия.
Много е трудно да махнеш с ръка и да потеглиш в друга посока, без да ти е ясно.
Но тук идва и наш проблем, че си мислим как всичко зависи от нас. А не сме чак толкоз велики, Тренди. Понякога Вселената има своите планове. И ни напомня, че сме нищожни. И не умеем всичко да контролираме. Но ние имаме желанието да държим Съдбата си в ръце.  ;D
Та така... Борбата със светкавиците, с природните стихии, с величествените природни явления е загубена за нас.
Така и с плановете на Силата. Тази битка е загубена. Каквото трябва да се случи, ще се случи. И без да го напъваш. Но когато трябва. А винаги се случва в най-подходящия момент. След време го разсъждаваме. На моментите може да се гневим. Но ако имаш желание за обективен поглед, ще може и да анализираш, когато бурята отмине.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1972 -: Май 17, 2015, 10:10:16 am »
А мога ли да наритам Плутон  ;D Толкова ми променя възгледите, че не мога да се позная. Срина ми всички бариери и стени, които си бях издигнала. Ама така се харесвам повече, преди си бях емоционален сухар  :57:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1973 -: Май 17, 2015, 10:11:22 am »
Пробвай да го нариташ. Ама да знаеш, ч и той може да те ритне в ответ на действията ти.  :012:
Боли! Не си поплюва.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1974 -: Май 17, 2015, 10:21:06 am »
Вместо да си впрегна енергията в полезни неща, аз я хабя за абсолютни глупости. И сигурно след година-две ще се смея на наивността си. Аз и сега се смея понякога.  :57: Благодаря ви момичета за съветите, все някога ще се вслушам в тях ама да видим кога ще е  :012:  :-*

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1975 -: Май 17, 2015, 10:54:50 am »
А мога ли да наритам Плутон  ;D Толкова ми променя възгледите, че не мога да се позная. Срина ми всички бариери и стени, които си бях издигнала. Ама така се харесвам повече, преди си бях емоционален сухар  :57:

Ами със сигурност ще те промени и ще те направи по-силна :) - ще се научиш да я използваш венерка :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1976 -: Май 17, 2015, 01:58:32 pm »
Витхце, имаш още време да размислиш дали да врачуваме и за теб.  :08: Докато се чудиш, продължаваме към Мирабелка.

Мирабелка, за теб изтеглих следните карти

     Девятка мечове                        Тройка пентакли                       Рицар мечове



Мирабелка се страхува от нещо, м? Да нямаш някоя тревога, която ти пречи да спиш спокойно? Мислиш често над проект, цел, мечта, нщо важно за теб. Искаш да се случи по възможно най-добрия начин, стремиш се да се справиш с всички детайли. Но сякаш се усещаш заплашена и притисната от другите от обстановката, което още повече те натоварва и притеснява. Изложила и се на показ, другите виждат слабостите ти.
Мирабелка трябва да намали този стрес, да благодари за доброто и лошото, което Съдбата ни носи. Защото и от двете ние се променяме и изграждаме като личности.
Да не би тези притеснения да са свързани с някакво обучение, представяне на твой проект пред повече хора? Да ти предстои оценяване от някой? Каквото и да ти предстои, ще получиш признание от другите, ще покажеш талантите си, уменията си. Може би зависиш от някой, който е по-възрастен или се интресува от духовни неща. Усещаш ли да има човек/жена, която се опитва да пресече пътя ти към успеха?
Накрая в теб ще се събере толкова хъс, че ще тръгнеш на поход, за да се докажеш. Каквото си премълчавала, от каквото те е било страх, всичко ще излезе на показ. Ще проявяваш дързост, ще действаш бързо, ще мислиш победоносно.

Да не би притесненията ти да са свързани с някакво обучение или вест, нещо на хартия, написано? Ако е така, то накрая ще намериш спокойствие, може и подкрепа от жена, женствена, грижовна фигура.

Ема, отново ти благодаря за картите и тълкуването. Мисля, че още в средата на месеца мога да ти дам някаква обратна връзка. Чудих се дали ще ме включат в един служебен екип (3 пентакли), но избраха друга жена с повече опит и връзки от мен. Така че ти беше права.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1977 -: Май 17, 2015, 05:05:24 pm »
Мирабелка, мерси за обратната връзка. Значи ти предстои доказване на възможностите. ма още половин месец.  :-*

Стар, имаш ли застъпено нещо огнено в карта си? При толкова жезли, явно има причина.

Интересни карти си изтеглила.
Имаш някакво силно желание, но дали сега му е момент?
Обърнатото Асо намеква за отлагане на събитията.
А и виж колко интересно изглежда. В която посока го гледаш, все дава идея за някакъв свят.
В права позиция е по-сиво, по-земно. В обърната позиция изглежда като връх на кристал, дъга, а зеленината като друго измерение. Материалното ще е за сметка на духовното.

А ти доста си се настроила за тази идея. Има заряд в теб, огън. Кралицата жезли иска да твори. И ако не получиш желаното, може да си много нагнетена. Кралицата е властна, държи на своите идеи и едва ли може да приеме чуждото мнение.

Императрицата отново говори за някакво твое творение, проект, който ти е важен, вложила си енергия, средства, много грижи. И сега не можеш да го осъществиш или няма подходяща среда за добри резултати.

Кралицата и Имератрицата са малко на двата полюса. Едната е самодостатъчна. А другата е настроена обгрижващо. Жената с постиженията в кариерата. И жената, която се стреми към хармония в семейството. А ти май бягаш от това положение.
И ти на усет си по-скоро дворцова карта.  :85:

Двойката пентакли ти крещи да ги съвместиш двете. Баланс.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1978 -: Май 18, 2015, 09:44:16 am »
Витхце, и аз вече се пристрастявам към твоето седмично таро. Направи си абонамент.  ;D Защото на мен ми е любопитно, а на теб трепетно. Неочаквано добра комбинация.  :-* ;)

Изтеглих ти интересни карти.

      Кралица мечове                   Рицар мечове                       Рицар пентакли



Все дворцови карти. Хората ще са ти важни през тази седмица. Връзките с хората, отношението с другите. Много занимания около другите.
А на теб ще ти се налага да поемеш отговорност, да си водач, лидер.
Настроила си се да доказваш умения. Да печелиш битки. Показваш съсредоточеност, логическа мисъл и увереност.
Тук трудното е, че си загърбила женствеността. В името на успеха. А това може да накара мъжете да се отдръпнат. Защото повечето си падат по жени, които да закрилят. А ти може да покажеш самодостатъчност.

Все пак обърни внимание на първата и втората карта. Кралица, а срещу нея рицар. И двамата вдигнали мечове един срещу друг.
Допускам да имаш някакви недоразумения с човек, който е по-млад или неопитен от теб. Който е тръгнал на война. С някакъв хъс ще се бие. Малко като човек, който влиза в боя без стратегия, а разчита на силите си, бързината.
Ти ще си по-съсредоточена, мислеща. С лекота може да се справиш с недоразумението, ще проявиш хладнокръвност.
За да запазиш позициите си.

Да не би контактите с харесвания господин да намелят?
Зад стените на двореца ти има малко тъга. В желанието да успееш, загърбваш женското в себе си.

Насочила си се към някаква цел, имаш мнение, че този поход е правдив. Вярваш в правотата си. Може да е имало недоразумение с някой, а ти да се опитваш да защитиш позицията си. Ще си много огнена във воденето на разговори. Ще искаш да изобличиш лошите хора. Но се замисли преди всяко действие. Може да ти липсва обективност.

И на двете първи карти има пеперуди. Картите говорят едно като значение - кралица мечове и рицар мечове са все малко мъжки карти, с повече мъжки качества. А пеперудата е символ на женствеността. Тя се преобразява от гъсеница в красиво създание. Не забравяй да бъдеш пеперуда, Витхце.

След разпалените страсти, борба и по-остри думи, ще настане хармония и някакво спокойствие. Нещата ще потръгнат бавно към стабилизация. Ще затвориш устата на противниците. Има куче с намордник, което гледа покорно рицар пентакли. Той държи флаг, знаме - успял е в своята битка. Сега трябва да се радва на наградите. Но те няма да дойдат моментално, а по-бавно.
Стабилизация след бурята.

Но в теб ще има големи дилеми, Витхце. Много и интересни предложения или възможности. А ти ще се чудиш коя да избереш. Това ще забави малко развитието ти. Помисли, отстрани фалшивото злато, избери което си струва. И не се задърай дълго над положението, в което нищо не правиш, защото ще е загуба на време и ресурси.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1979 -: Май 18, 2015, 10:33:11 am »
Стар мисля, че имаш нужда от почивка, от презареждане на батериите. Искаш да създадеш нещо, но май не ти се получава, имаш я идеята в главата си, но нещо спъва реализирането й. Отдръпни се и помисли защо не се получава. Това е моето предположение за об. Им-ца  :)