Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644663 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2040 -: Май 25, 2015, 08:43:23 pm »
2 Пентакли, Кралица Жезли, 10 чаши

Струва ми се, че ще има динамика в личните отношения  :)
Хм, тук ще има колебания, може и много задачи да ти се дадат в работата заради 2п. Кралица жезли е уверена и борбена жена, може и да пътуваш някъде. 10 ч си е семейна карта, но също така ще имаш период на свръхемоционалност. Изтегля ли я за мен и рева като магаре.  :012:
месеца започваш с колебания, но ще вземеш нещата в свои ръце и ще сложиш нещата в ред. възможно е да приключиш с нещо, от което ще се чувстваш добре. или ти предстоят семейни/приятелски мероприятия.


Хепи, докато ги размесвах на 2 пъти изхвърча 3щитове, иначе се паднаха следните: цепя на 2м/6м+Кулата+Крал щитове
Значи като цяло ще си заета с работата си, ще се опитваш да балансираш,ето и решението да продължи напред по 6м, но дали няма някакво събитие да ти провали решението, усещането ми е, че на дневен ред ще стои мъж-ама стария или ще  е нов не мога да преценя. Стягай се, Хепи задават се интересни събития по Кулата.  :)
тези съвсем различни ми изглеждат..
предстои ли ти обучение? възможно е да пътуваш някъде. неочаквана промяна ще има и този крал жлези ще се задейства. трудно ми е да преценя за работа ли става въпрос, или за отношения. може и някой нов крал да е това

За Хепи изтеглих

           Паж чаши                             Обесеният                              Шестица пентакли

Има някаква емоция в теб, за която искаш да говориш. Може да напишеш нещо или да получиш нещо като вест, което е свързано с емоции.  Някой ще се опитва да ти каже нещо или ти ще си се вгледала в него толкова силно, че няма да виждаш и чуваш всички останали.
Сякаш ти предстои някаква промяна, която е свързана с емоциите, с чувствата. Светът ти ще се обърне с краката нагоре - колко тематично.
Може би трябва да се отсраниш за малко от обществения живот или от нещата, които силно те вълнуват. За да премислиш, да се уединиш и потърсиш важното за себе си. Ще видиш някои събития по нов начин. Ще трябва да преговориш уроците за желанията и егото, за кое си струва да настоваме и от кое да се отдръпнем. Прояви търпение и се опитай да промениш из основи нещата, които смяташ за спънка(или не смяташ, но ще приемеш като необходими за трансформация, ако се отдръпнеш от себе си и се самоанализираш).
Накрая ще усетиш себе си хармонизирана и възнаградена за положените усилия. Не забравяй да дадеш, ако имаш повече. И да пожелаеш, ако си нямаш нещо.  :-*

Орисвам те на среща, която ще преобърне досегашните ти модели. Среща с мъж, жена, приятел, враг - каквото е, то ще е важно. След него ще се уединиш, размислиш, ще си дадеш малка почивка, за да пренаредиш всичко в себе си.

Не забравяй да даваш и да искаш. Ако имаш повече - сподели. Ако нямаш нещо - пожелай.  :-* :58:

- динамика в лични отношения и свръхемоционалност - о, да, чак не знаех кое по-напред да захвана да мисля :) - обаждането на г-на от Баку, подновяване на посещения от стар обожател, доста нерви за други социални контакти, брат ми окончателно взе решение за заминаване в чужбина и напусна работа, маман искаше да прави опирация/манипулация - докъм 20-число намесеца ми се разказа играта
- нови задачи в работата - да, пътуване - не
- приключване с нещо, от което се чувствам добре - да, случи се
- нов крал/мъж - ако е в емоционален план - нямаше. В работата - ами както писах преди, започнах да работя вече за втория шеф
- тренди, Кулата какви ги върши? - тя в какво трябваше да се отчете? :)
- обучението още не се е осъществило ...
- промяна нямаше, крале също ...  :'(
- усамотяването е малко символично, но все пак е факт - все още съм в него, така че не мога да дам ОВ, какво точно става и какво ми носи - честно казано, объркана съм за много неща, но вярвам, че Пътя ще ми бъде показан.

Много благодаря, момичета  :08: :58: :58:

Ако получа прогноза и за юни, няма да я върна :)




sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2041 -: Май 25, 2015, 08:46:27 pm »

Сиси, видях въпроса за обявата, но от хорски срам не взех отношение, за да могат и другите хора да участват в темата, а да не я превземам.  ;)

За месец юни ти изтеглих тези карти


              Луната                                 Императорът                         Умереността





Все големите аркани.
Между страховете ти и нуждата от дипломация стои някой, който се опитва да те ръководи.

През този месец ще имаш повече нощи, в които ще мислиш. Може и да мечтаеш. Но ще си малко обладана от своите притеснения и страхове. Има чувственост в теб, може и някаква болка. Сякаш нещо те гони или ти преследваш някаква цел. Но си заседнала в дупка и ти е трудно да се измъкнеш от нея. Имаш ли интересни сънища, Сиси?
Не забравяй, че след нощта идва ден. Дори сега да се чувстваш сама или самотна, да имаш своите притеснения, то ще дойдат по-добри времена. Луната има свой цикъл - пълни се, празни се. Така и ти ще имаш мигове на нови начала, но и кулминации. Но по-скоро ще изживяваш всичко на вътрешно ниво, там ще има повече 'събития'.
Трябва да останеш насаме, за да събереш сили да вземеш важни решения. Ако искаш победа над нещо, ще трябва да си я вземеш сама, да постигнеш успех със своите умения. Прояви кураж, мъдрост и не забравяй да вярваш. Вярата е важна.
Когато събереш достатъчно кураж, ще дойде и времето на премисляне, претегляне. Кое е важно, кое е излишно. Трябва да намериш средината между духовното и материалното. За да се почувстваш удовлетворена. Между мечти и реалност.
Охлади своите емоции, послушай съветите на хора, които са благородни, направи магията.
Това може да е месец на контрастите - в един миг да се чувстваш несигурна, в следващия миг да си прекалено амбициозна. А ще ти е по-добре, ако двете ги съчетаеш - желание за успех и мечти.
Сиси, да нямаш някаква мъка по партньор - личен или делови?
По-скоро може да имаш подкрепа от някой партньор, за да достигнеш до баланса. Или да имаш някакво сливане с някой.  :-*
Еми благодаря за отговора!Еми, Еми как позна страдам по личен партьор още от 1998г - още от ученическите години - човека е женен има дете но си страдам за него имала съм 3 връзки но пак страдам!Е такъв е живота!Няма да плачем я!Живота не е свършил! ;)
Благодаря за отговора! И приятна и ползотворна почивка ти желая! :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2042 -: Май 25, 2015, 09:39:05 pm »
Хепи, всички неща, които са ти се случили са по Кулата
Ще ти изтегля след малко ако искаш за юни

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2043 -: Май 25, 2015, 09:46:40 pm »
Хепи, всички неща, които са ти се случили са по Кулата
Ще ти изтегля след малко ако искаш за юни

тренди, то беше навалица от емоции, събития, случки и т.н. :) - тази Кула, предлагам, да си постои сега малко там, където е и да ми даде малко почивка, пък след време - пак да дойде на гости :)

Искам, как да не искам :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2044 -: Май 25, 2015, 10:18:10 pm »
леле какви карти, Хепи  :-\
ц. Жрица/Маг+Колелото на съдбата+Дама чаши-ще трупаш знания, ще търсиш отговори в себе си, хм струва ми се, че ще имаш среща с някой Маг, който ще те докосне емоционално. Ще има промяна на любовния фронт, поне така си мисля. Колелото на 2-ра ми е интересно как ще се прояви. Много важен месец за теб в интимен план. Мисля, че ще има случки и то хубави. Ех, любов да има, Хепи  :38:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2045 -: Май 25, 2015, 10:20:12 pm »
А за мен може ли, trendy?

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2046 -: Май 25, 2015, 10:24:12 pm »
леле какви карти, Хепи  :-\
ц. Жрица/Маг+Колелото на съдбата+Дама чаши-ще трупаш знания, ще търсиш отговори в себе си, хм струва ми се, че ще имаш среща с някой Маг, който ще те докосне емоционално. Ще има промяна на любовния фронт, поне така си мисля. Колелото на 2-ра ми е интересно как ще се прояви. Много важен месец за теб в интимен план. Мисля, че ще има случки и то хубави. Ех, любов да има, Хепи  :38:

а така!  :08:

това със знанията и отговорите е на линия ... чакаме хубавите случки :)

благодаря ти  :58:

и спокойна вечер на всички  :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2047 -: Май 25, 2015, 10:28:00 pm »
Утре, Веско  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2048 -: Май 25, 2015, 10:35:02 pm »
Утре, Веско  :)
Добре, благодаря!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2049 -: Май 26, 2015, 09:36:30 am »
Веско изтеглих ти
ц.3м/Паж чаши+8 щитове+Паж копия- в момента май си наранен и разочарован. Ще искаш нещо ново да ти се случи, може и да имаш флирт с някоя госпожица. Ще имаш някакви грижи и притеснения.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2050 -: Май 26, 2015, 11:02:06 am »
Веско изтеглих ти
ц.3м/Паж чаши+8 щитове+Паж копия- в момента май си наранен и разочарован. Ще искаш нещо ново да ти се случи, може и да имаш флирт с някоя госпожица. Ще имаш някакви грижи и притеснения.
Благодаря ти много, trendy!  :58:
А Паж копия всъщност Паж жезли ли са?
« Последна редакция: Май 26, 2015, 11:04:15 am от Veselin »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2051 -: Май 26, 2015, 01:40:44 pm »
Благодаря ти много, trendy!  :58:
А Паж копия всъщност Паж жезли ли са?

да

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2052 -: Май 26, 2015, 02:24:13 pm »
Благодаря!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2053 -: Май 26, 2015, 05:34:35 pm »
Emma, може ли и на мен? Ставам нахална вече. :012: :72: :-*

Мирабелка, може всичко.  :-*

За теб изтеглих

            Девятка мечове                       Седмица чаши                          Десятка чаши




Мирабелка, този месец може да не започне много добре за теб. Ще има мигове на притеснения и усещане за безпомощност. Може да си малко по-черногледа от обикновено или ситуациите да ти се струват неразрешими. Другите около теб не винаги ще са подкрепящи, може да срещнеш хора, които ще се възползват от моментната ти слабост.
Може някой да изнесе информация за теб, клюка, думи, които да те карат да се чувстваш разголена. Ще се опиташ да се прикриеш, но това ще те нарани.
Имаш много умения, не се поддавай на черногледство или прекалена самокритика. Защото това може да те постави в ситуация на застой.
Ще се чудиш в коя посока да хванеш, ще го мислиш. А пред теб има възможности. Но многообразието те разсейва. Приеми онзи момент, в който ти е черно и мрачно като възможност да осъзнаеш какво наистина желаеш, коя е истинската ти мечта.
Не слушай особено другите, могат да ти сочат грешни посоки.
Накрая ще постигнеш хармония и баланс за себе си, ще се почувстваш щастлива, емоциите ще са с положителен знак. Може да имаш някаква сбирка със семейство, приятели, да се радваш на присъствие на деца.
Да не плануваш пътуване, разходка? Или да чакаш документ или новина за такива? Може да получиш новина.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2054 -: Май 26, 2015, 06:20:34 pm »
И аз да се наредя на опашакта, ако на Емма още и се занимава след цял ден карти  :)


Флора, и за теб изтеглих за месец юни. Харесаха ми картите.  :clap:

         Кралица пентакли                     Рицар чаши                         Обесеният





Ще се опитваш да стъпваш уверено и заземено през месеца. Може да имаш стремеж към успехи, справяне с работа, дом. Може да се наслаждаваш на живота, да усещаш задоволство, някакъв покой или стабилност. Приятелите ти ще са около теб, ще те подкрепят. Може да имаш цветни разговори, общуване, да слушаш повече музика.
Но не забравяй, че може този покой да бъде поразмърдан от среща с човек с идеали, мечти, може и творец. Може би някой те наблюдава или ти тайничко следиш нечии действия. Има ли в теб скрита емоция, която не вадиш на показ от страх да не бъдеш наранена?
Някаква вест, новина, писмо могат да обърнат света ти с краката нагоре.

Ако се стремиш да не показваш емоции, може да ти се наложи, да си предизвикана от среща с интересен човек. Ще трябва да направиш компромис с нещо, да се отделиш на място, на което няма толкова блага и удоволствия. В малко аскетичност ще осъзнаеш, че ти е необходима промяна, обръщане на гледната точка.

От Кралица пентакли ще се превърнеш в Кралица мечове - силна, уверена, разсъдлива. С желание да се докажеш, самодостатъчна. Може да тръгнеш на някаква битка, но ще имаш високи позиции. Време за промяна. За действие.  :38:

Допускам от мила и дробра да вдигнеш нож за защита. Но ще е след провокация.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.