Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644353 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2295 -: Юли 09, 2015, 01:32:52 pm »
и от мен да. и ще е доволен от заплащането.

тренди, по коя карта видя, че ще е в друг град?

по 9п в моята колода семейство влиза в къща, за да я разгледа и оттам си направих извода, че ще работи в друг град.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2296 -: Юли 09, 2015, 01:36:37 pm »
И аз си дръпнах едни карти от сайта на Веско, за отношение на мъж към мен. Излезе:

Мисли - император
Чувства - кула
Подсъзнание - мир

за този човек всичко е приключило между вас, има голяма пропаст, а и така като го гледам е инат и хич не е лек характер. Кула+Свят за мен си е раздяла и продължаване напред

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2297 -: Юли 09, 2015, 01:41:54 pm »
Една позната вчера ми сподели за един сайт arhangel.ru, че много ѝ познавал и може да се теглят карти онлайн. И тъй като се чувствам много обезпокоен, зададох въпроса "Какво ще се случи с мен и вкъщи през юли и август?". Картите, които излязоха, бяха:
7 пентакли (обърната) - Кулата - 5 меча (обърната)
и допълнителна карта 8 пентакли (обърната)
Не знам доколко може да се вярва на този сайт, но тъй като нямам свои карти, реших да се допитам до тях.

Внимавай да не се забъркаш в скандал и той сякаш ще бъде породен от дълго премълчаване и потискане на емоции. Таиш май някакъв гняв, недоволен си и оттам ще дойде избухването. Кулата чисти всичко ненужно, което ни спъва, гадна е, но пък е доста пречистваща карта.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2298 -: Юли 09, 2015, 01:44:56 pm »
Таиш май някакъв гняв, недоволен си и оттам ще дойде избухването.
Благодаря много!
Това наистина е много вярно,дано все пак не се случва нищо, че ми е нужно повече спокойствие.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2299 -: Юли 09, 2015, 02:05:00 pm »
Уаааууу, изтеглих ти императора - 7 меча - кулата. Според мен няма да идеш...
Flora
Тренди, изтеглих ти не толква лоши карти  :) Паж пентакли, умереността и обесения ( обърната)

така въпреки отлагането все пак отидох, в началото ми беше малко шокиращо заради всичката лудница там, но после свикнах и си изскарах много добре. Чувствах се като дете в магазин за бонбони  ;D много добре ми дойде тази разходка  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2300 -: Юли 09, 2015, 07:45:24 pm »
Много мислих за това, което ми написахте, Лили и Тренди, благодаря!

Май и двете сте прави. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2301 -: Юли 11, 2015, 08:15:56 am »
Добро утро, Павла.  :38: :-* Нека и на теб е прекрасно и усмихващо.  :58:
Вярваща ли си? Посещавала ли си скоро някой храм? Ако си вярваща и не е пряко разбиранията ти, отиди на някое свято място, послушай тишината там, огледай се, нареди си мислите. Може да се почувстваш по-добре.  :58: :-*

А иначе ти изтеглих тези карти за седмицата:


              Асо чаши                             Слънцето                             Рицар чаши




Нещо в теб се заражда, някаква надежда, чувства. Все още чисто и неопетнено, с мисъл за идеал. Ще бъдеш настроена да даваш любов и светлина, да се радваш на емоции - без да питаш за ответ - безусловната любов. Май очакваш някакво писмо или вест, което ще те разчувства.
Ще се опитваш да си закриляща към деца, да следиш всичките им дейности. Период на щедрост от твоя страна. Ако имаш възможност, заделяй за черни дни. Ако имаш повече, отколкото може да консумираш, остави си за друг път - засклади си. Любов, провизии, възможности, настроение, не разхищавай всичко. Може да се радваш на разходка в парк с цветя, да ти е леко и ефирно на душичката.
Дали това не е по причина по-млад мъж, емоционален, чувствен, с идеали? Някой да е направил крачки към теб, да ти изпраща сигнали? Ти ли го наблюдаваш? Или той теб?
Накрая ще трябва да балансираш между повечко ангажименти, за да има хармония.  :38:

Павла, порадвай се на живота.  :-*

И сексуално да има, нека ти носи удоволствие. С предпазни мерки, че много фертилност струи от картите.  ;)
Добро утро Емма , ориса ме с прекрасни чувства и емоции и се сбъднаха. И срещите и разходките и младежа и всичко се случи.
Благодаря ти мила ориснице, ако сториш същото и за другата седмица ще ме зарадваш много, много!
Приятно лятно, любовно и хармонично утро пожелавам на теб и на всички! :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2302 -: Юли 11, 2015, 01:40:11 pm »
До 3 месеца Х ще започне ли нова работа? светът - крал жезли - колелото
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2303 -: Юли 12, 2015, 06:17:22 pm »
По принцип да, но не мисля, че ще се задържи дълго на новото място.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2304 -: Юли 12, 2015, 06:34:13 pm »
Тренди, по въпроса за Е и отдалечаването й изтелгих следните карти:

       Шестица пентакли                      Асо чаши                              Паж мечове




Тренди, тази приятелка да не би да има 'съветници'?

И дължи ли ти нещо?

Сякаш е в период, в който има повече ангажименти и се чуди как да балансира между тях. Може да е обсебена от трупане на парички, средства, да търси повече облаги от връзките с другите. А дали не гледа на другите от някаква по-висока позиция? Поне в очите й да се вижда на по-високо от останалите?
Може да има своите емоции или някаква любов, която да я вълнува силно. Да очаква там развитие, вести, писма, разговори или някакво общуване. И това да е обсебило мислите й. Тя може да е малко разочарована или обидена от нещо, да е видяла, прочела, да й е казано нещо, което да й носи болка.
Дори да й е преминало, може да е малко по-инатлива. Или някой да наковава положението с неистини.

Предполагам, че скоро ще се чуете, по-скоро смс, съобщение във Фейсбук - комуникация, но не очи в очи.
Нещо ще се запали и ще излезе всичко на повърхността. Може да има някаква тайна/интрига.

Да не е влюбена или наранена от някой? И заради това да се е отдръпнала.

Емс тази моя "приятелка" най-накрая се сети, че съществувам. Видях, че ми е оставила съобщение. Само че не знае егото и ината ми колко са големи и колко съм променена, така че ще и ударя един игнор. Хора, които не ме уважават и ме търсят, когато няма какво да правят заслужават да им отвърна с темерутщина.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2305 -: Юли 12, 2015, 07:39:32 pm »
някой иска ли да ми изтегли карти какво да очаквам в емоционален план тази седмица? Предварително благодаря  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2306 -: Юли 12, 2015, 07:44:31 pm »
някой иска ли да ми изтегли карти какво да очаквам в емоционален план тази седмица? Предварително благодаря  :)

5м - императрицата - асо меч. Според мен, водиш битка с нечестни средства, и ще победиш!
п.с. излизаш ли с някого? може да се окаже, че е обвързан.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2307 -: Юли 12, 2015, 07:51:39 pm »
5м - императрицата - асо меч. Според мен, водиш битка с нечестни средства, и ще победиш!
п.с. излизаш ли с някого? може да се окаже, че е обвързан.

хм може и да се скарам с някой, но ще играя ролята на Им-цата-горда и независима. Май ще загърбя обида, която тая в себе си  :) Мерси, Скорпионче. А и не се занимавам с обвързан.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2308 -: Юли 12, 2015, 10:56:11 pm »
Добро утро Емма , ориса ме с прекрасни чувства и емоции и се сбъднаха. И срещите и разходките и младежа и всичко се случи.
Благодаря ти мила ориснице, ако сториш същото и за другата седмица ще ме зарадваш много, много!
Приятно лятно, любовно и хармонично утро пожелавам на теб и на всички! :58:


Павла, радвам се много, че си имала толкова хубави емоции. Ти заслужаваш радост и усмивки.  :08:
Може и за тази седмица карти.

       Десятка пентакли                      Девятка пентакли                   Четворка мечове





Много пентакли. Заплата, аванс, да не чакаш някакво плащане?  ;D Тази седмица може да ти е насочена повече към материалното. Да се поглезиш с някакви удоволствия, които може да пипнеш, да усетиш. Пълна къща с хора. А може и да се срещнеш с роднини, родители. Някъде, където има овощна градина, да берете някакви плодове заедно. Занимания с деца, с жени, със семейните теми. Ти или друга жена с авторитет ще съблюдавате по-малките, неопитните. Послушай някое дете, може да ти каже важна информация. Ще имаш възможност и да се усамотиш, за да се порадваш на твой успех. Нещо, над което си работила. Сега му е времето да го оцениш, да си дадеш време само за себе си и лични удоволствия. Но нека усамотението не е самота. Време за наместване на важните неща. Може срещи с повече хора да те изтощят, да искаш да си починеш. Да не се спираш да говориш за нещо? Имаш един коз, премисли дали да стиснеш гърлото си, дали да изречеш каквото знаеш. Важно е да си подредиш мислите. Не се тревожи, може би имаш закрилник.
След всичко това - орисвам те на пътуване, възможности за пътуване.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2309 -: Юли 12, 2015, 11:14:39 pm »
И аз да дам седмична ОВ  :012: Седмица била нормално ненормална, с две-три пикови ненормалности, които са нормални това лято  :012:
Идея по-спокойна се чувствам... :017: Катаклизми не е имало...е, има още два дни  :012: ще им дам шанс да ме преобърнат  :012:
И ще си чакам ново Таро  :-* :38:

Витхце, предното седмично нещо ме е предало.  :57: Нова седмица, нов късмет, ново таро. Дано сме го случили.  :-*

              Императорът                      Девятка жезли                     Тройка пентакли



Къде без тръпките ти?  :012: Актуални ли са все още силните и властни мъже?

Да не се чудиш кое да жертваш? Осъзнаваш, че нещо важно предстои, трябва да вземеш решение. От теб да зависи нещо? Имаш силата и желанието да постигаш целите си. Но във високото често хората са сами, имат малко приближени и верни. Проявяваш гордост за нещо? Леко идиотски въпрос - да минаваш покрай синагога? Някаква битка ли водиш, ще водиш? Може да не излезеш съвсем без рани от нея. Пази си мястото, постигнатото, позициите. Другите могат да са срещу теб. Засега не те достигат и не могат да те свалят. Но ти оставят белези. Нещо трябва да измениш, за да си защитена. Някой по-обран човек, с морал, духовен - той може да те посъветва. Да не "прогледнеш", че има още много неща за учене? Все пак може да си в по-изгодна позиция от няколко други човека. Покажи своите възможности, за да се изкачиш по-високо в йерархията. Новина, която ще те разчувства.
Има ли руса и/или светлоока жена около теб, с големи очи, обича да се кипри, да си прави прически? Умее ли добре да говори рязко, отсечено, да реже другите?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.