Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644655 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2385 -: Юли 27, 2015, 09:45:33 am »
Клер, за теб изтеглих

     
        Десятка пентакли                   Двойка пентакли                Девятка мечове



Този месец може да е свързан с жената в теб, женското начало, събирания по женски, домашните теми. Срещите с роднини/род могат да са повече. Но ще се стремите към релаксиращи мигове, да си доставяте удоволствия. Музика, цветя, пълнота.
Домашните задължения могат да те понатоварят. Ще дойде време, в което ще трябва да търсиш баланс между две положения - навярно желания и дълг. Едното е много по-голямо от другото и трудно ще ги съвместяваш. Може да се чувстваш като медиатор между два лагера. Да си човек, който е по средата и се опитва да запази спокойствието, хармонията между другите.
Тук трудното ще е, ако сама се почувстваш наранена от нечии думи. Накрая да не го отнесеш ти? Да се почувстваш разголена и уязвима пред останалите.
Не се оставяй на страховете. Колкото и безпътно да ти е, ще се справиш. Няма да мине без болка, но ще се защитиш.
Може да се отдалечиш от дома, да оставиш олелията и скандалите.

ов - към семейни дела бях доста ориентирана, също така се самофилмирах добре. но като цяло беше хубав месец.

ако може карти за август  :58: ще върна жеста

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2386 -: Юли 27, 2015, 09:48:55 am »
Изтеглих и за себе си седмично таро.

            Умереността                             Крал мечове                         Десятка жезли




Така като гледам, и тази седмица ще трябва да държа положението в хармония, да балансирам между хиляда и триста ангажимента. Да се правя на мъжко момиче, да съм много акуратна в мислите, подредена, да действам разумно. И пак ще се нагърбя с много ангажименти. Пф... Няма почивка за мен и тази седмица.  ???

Но последната карта в колодата

       Кралица чаши



Пък много ми се иска да съм нея. Тя май ме отразява много точно. Когато съм извън ангажиментите, ми е чувствено, творческо, лирично на душичката.

Други предложения по седмичното ми таро?

началото на седмицата ще е спокойно, даже може да е скучно. към средата ще ти се наложи да проявиш твърдост/решителност за нещо. и към края ангажиментите ще ти дойдат в повече. като цяло ще си доста емоционална, може би прекалено на моменти

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2387 -: Юли 27, 2015, 10:34:21 am »
Предполагам че изпитваш дискомфорт от решение, което трябва да вземеш. Или картите да означават край на емоционално напрежение?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2388 -: Юли 27, 2015, 04:22:56 pm »
Благодаря, момичета.
Много ми е натоварено. Един ден спокойствие. Друг ден от сутринта съм на педал.
И в началото на седмицата ми е Десятка жезли. Утре ще препускам от задачка на задачка, а някои и с пътувания, бюрокрация. Заболява ме главата само при мисълта.

Ще ти изтегля карти за август, Клер. Може би довечера.

Скорпионче, да взех решение. Не ми е много изгодно, но в тази ситуация и с тези възможности - по-добро няма. Но от взетото решение ми олеква, поне ми се маха от главата този проблем, не е малко. Просто и той изисква разрешаване и занимаване. Пффффф. Искам море.  ??? Почивка. Никой с нищо да не ме занимава. Да бия калпак на плажчето, да слушам морето, да си изключа телефон, да смуча питиета, да флиртувам, да врачувам. Ако някой ще получава инсулти, инфаркти, ще умира, ще се разболява - има точно 10 дена да го прави. После - да не ме търсят.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2389 -: Юли 27, 2015, 07:12:12 pm »
Моите котки са вещерици по душа. Видят ли тарото в ръцете ми, налазват ме като пиявици. Клер, аз и котките изтеглихме за месец август тези карти:

               
                           Висшата жрица                                   Седмица жезли                      Шестица пентакли



Август ще ти донесе едно предизвикателство. Но преди да се появи, ще трябва да помислиш върху всичко, което е обвито в загадка. Сякаш се страхуваш от нещо неизвестно и това те вцепенява. Повече динамика има вътре в теб, отколкото да действаш в посока реализиране на желанията. Виж жената в себе си, допитай се до мъдростта на жените в рода - женското, погледай Луната, усети кое е правилно. Интуицията може да ти е важна. Между видим и невидим свят си застанала, а трябва да се справиш с неяснотите. Ти ще разбереш кое е мъдрото и значимото. Когато се почувстваш готова, ще преминеш през малка пролука, но ще стигнеш до целта си. Ще преодолееш препятствията, които другите са сложили пред теб. Малко като ходене по въже - търси баланс, не мисли за падане, а върви напред.
Ще се справиш и ще си възнаградена. Може и парички да получиш. Не забравяй да дадеш милостиня - в храм, на някой нуждаещ се. Дай от сърце, каквото почувстваш. Но трябва да благодариш, че си преминала трудностите, да се отплатиш на съдбата. В далечината - голяма цел. Но имаш още път до нея. Ще трябва още да учиш.
В край на месеца - веселие с приятели, ще полеете нещо. Възрастните може да не одобрявят начин на забавление.

Хайде, от духовното да започне, да стигне до материалното.  :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2390 -: Юли 27, 2015, 07:36:11 pm »
благодаря. ще дам ов в края на месеца
искаш ли да ти изтегля карти?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2391 -: Юли 27, 2015, 07:39:57 pm »
Да, може за август да ми изтеглиш. Ще ми е любопитно как ти ще го прочетеш.  :38: Когато ти е удобно, аз и без това съм вързана тук поне още седмица.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2392 -: Юли 27, 2015, 07:47:52 pm »
Да, може за август да ми изтеглиш. Ще ми е любопитно как ти ще го прочетеш.  :38: Когато ти е удобно, аз и без това съм вързана тук поне още седмица.

7 чаши - крал пентакли - 5 меча
цепя на 5 жлези

има ли някой крал пентакли, за който да се бориш? ако да, то месецът ще мине под това мото не знам, обаче дали ще си струва усилията
във всеки случай, явно ще отстояваш позиции пред този крал - било то в емоционален или професионален план



Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2393 -: Юли 27, 2015, 07:56:06 pm »
Да, професионално има един дърт...пендел.  :012: От половин месец ме върти.

Благодаря, Клер.  :38: :38: :38:
Ще дам обратна връзка.

7 чаши да тълкувам като разпиляване в много посоки? Мислех да се пилея из Странджа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2394 -: Юли 27, 2015, 07:59:04 pm »
може просто да разпуснеш - да ти е отнесено или да се отдадеш на творчество.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2395 -: Юли 28, 2015, 08:48:59 am »
Момичета, може ли и на мен карти за август :) ... толкова много неща съм запланувала за него :)

ОВ за юли ще дам тези дни - нека да поприключи :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2396 -: Юли 28, 2015, 08:55:13 am »
Момичета, може ли и на мен карти за август :) ... толкова много неща съм запланувала за него :)

ОВ за юли ще дам тези дни - нека да поприключи :)

асо чаши обърнато - 6 жлези обърнати - смърт обърната
цепя на 3 пентакли

много обърнати карти. може би нещата няма да се случат точно така, както са запланувани. може да си излишно емоционална. може би ще има нещо, което да не искаш да приемеш и ще си затваряш очите. мисля, че показват по-скоро емоционлното ти състояние, дано да си изкараш добре :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2397 -: Юли 28, 2015, 10:34:14 am »
Забравих да благодаря за всички обратни връзки.  :38: Любопитни резултати има.

Тренди, за теб изтеглих за юли тези карти:

Крал пентакли                      Колесницата                           Петица чаши



Да нямаш усещането, че времето тече, а ти имаш много работа за вършене? Може да получиш или дадеш съвет на някой. Особено по теми, които си преживяла, имаш опит. Ще се стремиш към стабилизация. Имаш своите ангажименти и ще трябва да ги довършиш. Дори да се поизцапаш с нещо, ще стигнеш до онова скритото, което е ценно - истина, знание, имане някакво.
Да нямаш идея да отидеш далече от дома, да има някакво пътешествие, което те вълнува?
Ще трябва да се стремиш към работа в колектив. Дори да имаш умения, трябва да се учиш да живееш/работиш в екип с другите, без значение колко са противоположни на теб като личности.
Ако имаш занимания като лидер, водач, ще трябва да се научиш да ръководиш и тези, които са прекалено различни. Трудно е да си водач, не забравяй. Изисква се да умееш да променяш другите, но и себе си. Трябва да се правят и компромиси.
Накрая може да си малко обезсърчена. Да има отцепили се от колектива. Или да си разочарована от двама човека, две възможности, два резултата. Приеми съчувствието на другите. И виж кое изкушение е било пречка.
Не се ядосвай за дреболии. И се стреми да отсяваш важно от маловажно. Нека излишествата не са причина за не особено добра преценка.
Събитията ще те накарат да се затвориш малко в себе си, да потърсиш духовното. Да нямаш планове да посетиш свято място, манастир, църква?
Там може и да ти е добре.  :38:

През този месец пътувах, посетих една църква. Емс, беше права, времето течеше, а имах токова неща да свърша и още съм наполовина  :012: Имах и мои си разочарования, взех си някои поуки, стигнах до някои изводи. Давах и съвети  :012: На дневен ред беше да си намеря работа, кандидатствах за едно място ама още не са ми се обадили. Месец на стабилизация си беше юли.

Ако може и за август ще съм ти много благодарна  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2398 -: Юли 28, 2015, 04:25:58 pm »
Може, момичета. Довечера или утре ще вещерствам. Сега имах много шеметен ден.  :38: Гледам в точка и не мога да повярвам, че успях да свърша всичко. :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2399 -: Юли 28, 2015, 04:30:50 pm »
Хепи, аз ти изтеглих за месец юли.

            Десятка мечове                       Шестица мечове                      Двойка пентакли



Много мечове. Наострила си се нещо.

В началото на месеца може да се чувстваш изморена от битки. Време, в което по-често ще поглъщаш болката от чужди действия - не особено ласкави. Някой да не иска да те свали на по-ниско ниво? И от това да усещаш болка, тъга, да се чувстваш безсилна?
Дори да ти се струва прекалено облачно и мрачно, не се отказвай да търсиш светлинка.
Може да пожелаеш да се оттеглиш на място, което ще е здравословно за теб. Ако обичаш водата - някъде там(река, море, поток). Имаш някаква идея или творение - може да е важно за теб и да се опитваш да го опазиш. Може би нещо в зародиш, което не е стабилно и изисква твоето внимание. Това да е причина за пътуване?
Миналото не е важно вече, напусни го. Много вода, много емоции... Ще трябва да минеш през тях, не може инак. Потърси подкрепа от мъж, ако така го усещаш. Да е зад гърба ти.
Все пак ще ти се налага да правиш избори или да балансираш. И на последната карта вода, кораби - показатели за пътувания. Ти избери къде. Колебаеш ли се?
Ако избор е между нещо материално и нещо духовно, нещо обещаващо/голямо/стабилно и нещо, което ти е на сърце... Помисли добре кое си струва. Виж какви са мечтите ти, какво сънуваш, какви надежди имаш. Според тях прави избори. Може да получиш бяла вест, която да ти даде емоция.

Ето и обратната връзка за юли :)

- лично аз не бях наострена, но се случиха доста изненадки в началото на месеца. След това вече нещата са си на изчакване - един вид, щом е така, нека е така.
- болка, тъга от понижаване ... освен това да е нещото, което чувствам като пренебрежение към мен, но се опитвам да се справям с тази настройка
- басейн, поток, река, планина - всичко го имаше :) - всеки уикенд бях нанякъде и то така лежерно, отпуснато, без ходене и преходи - просто правене на нищо покрай водата - много добре ми идваше, верно е.
- идея имам, поработвам малко по нея, все с мъже е свързано - но пък то не зависи много от мен ... надявам се обаче да успее, поне ще направя необходимото от моя страна
- емоциите от миналото - да, не ги искам вече, но някакси като че ли още не е приключило ... тук нищо не мога да коментирам - някакво такова междинно състояние съм. Тук мъж не виждам как ще ми помогне.
- избори - не, нямаше такова положение, или поне аз не го приемам като такова. Пътувания също нямаше, ако не броим уикендите, но те са все с приятелки.
- за съжаление, този месец имах само един сън и той беше особено неприятен, но мисля, че е един вид предсказващ - ще разбера до месец-два.

Ами, това е - ти си прецени, доколко съм изпълнила указанията :)

И, сега ще чакам за август ....  :58: