Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644837 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2400 -: Юли 28, 2015, 07:30:30 pm »
Преди няколко нощи сънувах човека, за когото преди ви надувах главите. Определено  продължих напред, но не ми харесва да ми се появява в сънищата, стресирам се така. Та какво иска да ми полаже този сън?ц.6м/ДЧ+ДЩ+6копия- а така коя сега е Дама чаши, коя щитове  :012: 6м си е продължаването напред, но 6к по принцип си показва завръщане. Не знам тотално се оплетох  май :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2401 -: Юли 29, 2015, 12:09:58 am »
Момичета, може ли и на мен карти за август :) ... толкова много неща съм запланувала за него :)

ОВ за юли ще дам тези дни - нека да поприключи :)

Хепи, не знам какво си планувала, но може да имаш много женски моменти.

Изтеглих ти за месец август:


            Девятка пентакли               Десятка пентакли                   Крал пентакли




Много възходящо. Много пентакли. Този месец може да проявяваш повече рационалност, да търсиш някаква стабилност. Интересното е, че Десятка пентакли изпадна още при размесването на картите. А после се появява и в подредбата.
Ще искаш да отделиш време за себе си, за своите удоволствие, да загърбиш чуждите проблеми. Да релакисраш. Може и музика да слушаш повече. Или да се занимаваш с нещо творческо - като наблюдател, участник. Ако имаш някакви умения, може да им се отдадеш. В компания на женски колектив или с жени от семейството. Прегледай си документите, може и за собственост някаква. Може да е важно. Ще има и моменти, в които ще трябва да си твърда, да ръководиш другите. С прецизност.
Да не би някой по-възрастен мъж, по-мъдър да те нарани и донесе страхове за нещо? Не слушай всичко, което може да е раняващо.
Този месец да не чакаш някакви парички?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2402 -: Юли 29, 2015, 09:18:45 am »

Ако може и за август ще съм ти много благодарна  :)

Може за август.

Изтеглих ти тези карти:

         Четворка чаши                      Асо пентакли                      Двойка пентакли




Този месец ще е малко двойнствен за теб - между емоции и разум. Какво иска сърцето, а какво казва главата? Май искат различни неща, а ти се чудиш на кое да угодиш. И е време да се рестартираш, да си дадеш малко почивка, да премислиш. Виж какво притежаваш като наличност, обмисли го трезво. И не тъгувай за нещата, които нямаш. И те ще дойдат, но на по-късен етап. Може някой от външната среда да се опита да ти вмени емоция, което да не ти е особено по вкуса, да не ти е изгодно. Не се сърди, приеми чуждата помощ, ако ще ти е полезна. Дълбоко в себе си може да ти се иска да направиш нещо много рисковано, да действаш припряно и прибързано за нещо. Но дали си струва да рискуваш?
Ако подредиш приоритетите си, ще имаш шанс да тръгнеш по път, който ти носи стабилност. Време за поставяне на ново начало, което да ти носи просперитет. С новото ще дойдат и повече задължения, между които ще трябва да балансираш. Търси средината. Нека не ощетяваш нещо за сметка на друго.
Все пак ще се справиш, но може да има и малки разочарования. Дошли от пилеене на енергия на прекалено много места. Ще забравиш кое си е струвало.

Орисвам те на ново начало, работа или дейност, която да ти носи парички.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2403 -: Юли 29, 2015, 09:22:20 am »
Преди няколко нощи сънувах човека, за когото преди ви надувах главите. Определено  продължих напред, но не ми харесва да ми се появява в сънищата, стресирам се така. Та какво иска да ми полаже този сън?ц.6м/ДЧ+ДЩ+6копия- а така коя сега е Дама чаши, коя щитове  :012: 6м си е продължаването напред, но 6к по принцип си показва завръщане. Не знам тотално се оплетох  май :012:


Ти си и двете Кралици. Била си емоционална. Сега вървиш в посока заземяване. 6 жезли - напред към някое ново завоевание, там те чакат победи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2404 -: Юли 29, 2015, 10:10:33 am »
Благодаря много, Емс. Тренди ще си има закрила през август. Казвам го заради Асото.  :cheer: То си ме преследва, де.  :012: Сигурно ще изникне нещо свързано с работа, а трябва и да уча за държавния и ще е доста забавно  :012:

Така е вече гледам доста по-прагматично на нещата/любовта. Преди летях в облаците, виждах през розови очила, но сега се уча да стъпвам по земята. След някоя и друга година от Тренди може да излезе човек  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2405 -: Юли 29, 2015, 10:12:12 am »
Благодаря много, Емс. Тренди ще си има закрила през август. Казвам го заради Асото.  :cheer: То си ме преследва, де.  :012: Сигурно ще изникне нещо свързано с работа, а трябва и да уча за държавния и ще е доста забавно  :012:

Така е вече гледам доста по-прагматично на нещата/любовта. Преди летях в облаците, виждах през розови очила, но сега се уча да стъпвам по земята. След някоя и друга година от Тренди може да излезе човек  :012:

Браво, момиче! Със сигурност и сега си човек - не се омаловажавай. Просто си преминаваш фаза, период и от него ще излезеш още по-по-най :)  :08:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2406 -: Юли 30, 2015, 01:59:31 pm »
Мирабелка, може карти за месец юли.

Изтеглих за теб тези:

                  Отшелникът                                    Висшата жрица                                            Асо чаши



Много духовно този месец. Много усамотително.
Да не би да си наранена нещо?
Иначе е време за размисъл. Според този месец ще е активен на ментално ниво, няма да има толкова събития в реалността. Повече жива ще се чувстваш сама със себе си, може там да се развият цели филми, ретроспекции, ще си прожектираш филмчета от миналото, за миналото, за бъдещето. Добро време за духовни практики. Важно ти е да се отделиш от другите и да послушаш себе си. Може би прекалено много хора са се опитвали да ти говорят, което е довело до силен шум, много цветове. Ще имаш нужда от друго. Може да ти се струва, че светлината около теб е малко, осветяваш само по една крачка пред себе си и това да ти се струва страшно. Не се плаши.  :-* Слушай интуицията си. Жените знаем, всичко усещаме - кога се заражда живот, имаме утроба. Та така и ти - усещаш и знаеш, че нещо се заражда - идея, емоция, някакво ново начало. Но все още се луташ и повече го живееш в мислите и главата си.
Когато се престрашиш да останеш насаме с мислите си(без да губиш пълна връзка с действителността), тогава със сърце и по женски ще достигнеш до истината. След това те чака пътуване.  :58: Неочаквано, ненадейно, малко припряно - идея за пътуване. Може и вест.

Emma, давам ти обратна връзка. И този път беше напълно права с предсказанията си по картите. Благодаря ти!
Ще видим за пътуването. Засега има едно, което планирам, но не знам какво ще стане в крайна сметка.

Може ли да те помоля за карти за август? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2407 -: Юли 30, 2015, 04:54:47 pm »
Мирабелка, довечера или утре карти за август. Че излизам на форсаж.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2408 -: Юли 30, 2015, 04:59:49 pm »
Мирабелка, довечера или утре карти за август. Че излизам на форсаж.  :08:

ти сега като набара квадратите и нямаш спирка  :57: :57:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2409 -: Юли 30, 2015, 05:08:10 pm »
Хепиии много ме кефиш днес. Създаваш настроение във форума.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2410 -: Юли 30, 2015, 05:58:07 pm »
Така е. Не мога да се свъртя на едно място. Все едни дребни задълженийца, които късат ежедневието. Голямо препускане.
Искам море вече. Но поне още 5 дена съм вързана тук. Като си гледам картата, ще пътувам на 5 или 6-ти.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2411 -: Юли 30, 2015, 06:29:19 pm »
Хепиии много ме кефиш днес. Създаваш настроение във форума.

моля, моля :) - то в тази жега вече съвсем превъртях :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2412 -: Юли 31, 2015, 05:50:53 pm »
Август месец Е ще вземе ли заплатата, която  му е обещана от шефа?
императрица - 2м - 5м. Според мен, не, ще бъде измамен(5м)

според мен да, но няма да е цялата сума, ще го прекарат.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2413 -: Юли 31, 2015, 05:58:14 pm »
Чакам важно обаждане до края на септември за работа от една жена. Питах картите дали ще се обади?
ц.4п/8п+Луна+КП


имам чувството, че картите показват, че се го направи, но дали вече няма да съм започнала друга работа?  :017:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2414 -: Юли 31, 2015, 06:19:05 pm »
Много пентакли. Важно ти е, за да се чувстваш сигурна.
Тази жена носи ли нещо на главата си - аксесоар, да се държи като високопоставена?


Може мечтите ти да са други, да си го представяш по друг начин. Положила ли си някакви грижи, усърдие, за да направиш добро впечатление?
Може да поиска нещо от теб, ако се обади.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.