Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645507 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2430 -: Август 04, 2015, 01:21:22 pm »
Тази година ще ходим ли на море със семейството ми?
Докато бърках изпадна светът, и дръпнах 4ч - 8ч - 5м. На мен въобще не ми се ходи, ама половинката само мрънка... :lol_hitting: То и по тези карти не мисля че ще ходим.

ще се ходи на море  :012: но ще ти е адски скучно

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2431 -: Август 04, 2015, 02:10:00 pm »
Ема, много ти благодаря! :38: Такива хубави карти си ми изтеглила. Малко ме е страх от Крал мечове - малко студеничък ми изглежда. Но може просто да показва мъж от въздушен знак. Ще дам обратна връзка.

Бях чела някъде, че ако прекалено много се мисли за даден мъж, той излизал като Крал мечове в подредбата.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2432 -: Август 04, 2015, 02:21:54 pm »
Малко ме е страх от Крал мечове - малко студеничък ми изглежда. Но може просто да показва мъж от въздушен знак. Ще дам обратна връзка.

Не бива да те е страх от този крал въобще - даже се радвай като го видиш в подредби. Ако е конкретен човек - може да се разчита на него, ако не е - нещо/ситуация, която те тормози/трови ще отрежеш от живота си. Силна карта, решителни действия, реален резултат  :72:

"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2433 -: Август 04, 2015, 02:33:17 pm »
Любим ми е този Крал  ;D Много ми пасва на природата  :) Ако се появи за конкретен мъж да знаеш можеш да му имаш пълно доверие, не очаквай хлапашки номера от него. Сериозен кандидат е, но пък е голям инат и не отстъпва  :012:

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2434 -: Август 04, 2015, 08:16:39 pm »
Ресничка, съжалявам, че си имала тези разочарования.  :38:
Една от възможностите може да ти се вижда по-добра или перспективна. Но не бързай за момента.

Интересни карти ти изтеглих и за юли. Сама ще видиш защо.  ;)


         Кралица пентакли                Двойка пентакли  ;)                Осмица мечове




Темата за изборите ще остане актуална и през юли.  :38:
Но сега ще имаш повече възможност да се наслаждаваш на домашен уют, може по-често да имаш важни домакински занимания. Или свързани с род, дом, семейство. Все пак ще ти остане време и за наслади - по-скоро ще търсиш наслади във физически план - добра храна, сексуални удоволствия, хубава музика. Ще се стремиш към рационалност. А и самата ти ще се опитваш да материализираш желанията си. Абстракциите няма да са ти приоритетни. Ще си по-заземена.
Но това няма да те избави от положението да балансираш. Стреми се да се справяш с всички налични ангажименти, дори с маловажните. Ще успееш. Може някои дейности да натежават като значение. Бъди дипломатична, контролирай себе си.
Може да си объркана и да се чувстваш в безизходица. Неяснотите не са ти по вкуса - не ти е до абстракции. Не искаш да се хвърляш слепешката, имаш нужда от светлина. Но не всичко е ясно, понякога трябва да сме смели и да махнем оковите, които сами си поставяме.
Няма да си много доволна от месеца. На пръв поглед ще си имаш всичко - приятели, дом, имане, чувства. Но ще гледаш към чуждото и ще си неудовлетворена, ако нямаш успех като на останалите.
Може да се люшкаш от прекалена сигурност и липса на емоция до прекалено чувство на страх и несигурност.
Радвай се на живота. И на това, което ти е дадено.  :08: :-*
Не допускай Надеждата да ти избяга. Нея винаги я има, дори да си "слепец" за няколко мига.  :08: :58:


Здравей, Emma!

Да дам обратна връзка. Месецът беше някакъв много странен. Неяснотата я почувствах на няколко пъти и все за теб се сещах  :57: Но имаше 2 страхотни събития, които ми заредиха батериите. Едното е свързано със здравето ми - голямо подобрение на нещо, което се повлияваше само от лекарства, така че го считам за чудо, наистина. Другото е, че се записах най-накрая на едно обучение, което отдавна и много исках да започна - доставя ми голямо душевно удоволствие!
Беше ми написала и за физически удоволствия - по тая тема във всичките и аспекти имаше какво да се желае  :57: И тук искам да кажа, че не се оплаквам, само го отбелязвам. От 2 месеца все ме съветваш да балансирам, така че се старая, наистина!  :72: 

И се нареждам с молба за августовско теглене, когато имаш ищах.   :58:


Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2435 -: Август 05, 2015, 08:06:30 pm »
Ресничка, много искам да ти помогна, но не мога да ти обещая. Ако успея тази нощ, ще ти изтегля за август карти.
А ако не успея - орисвам те на много хубавини.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2436 -: Август 05, 2015, 08:11:43 pm »
Emma, когато и ако ти се занимава! Благодаря за хубавините, да ти се връщат!   :38:
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2437 -: Август 06, 2015, 01:28:20 am »
Ресничка, успях да сколасам, за да отделя време за месечното ти таро. Изтеглих тези карти:


          Умереността                        Седмица мечове                   Паж пентакли





Ще ти се налага да си дипломатична. Дори другите да те съветват. За себе си претегляй правилно нещата, не бързай с решенията. Може би имаш две възможности пред теб и трябва да намериш средината между тях. Охлади емоциите, наслади се на нематериалното, но не губи почва под краката си. Ако има мъж до теб/съпруг/фигура, която ти е авторитетна, не забравяй да я чуеш. Може да ти каже нещо важно, дори и с назидателен тон. Може да получиш подкрепа от хора, които не си подозирала. А да си разочарована от тези, на които вярваш. Имаш какво да учиш още, особено за материалните неща. Ще трябва да приемаш съвети от по-мъдри, по-възрастни, може някой учен/с много дипломи. Още си в началото за някои дейности, тепърва ще трупаш опит. Но не и без твоите усилия. Старай се и ще имаш успехи. Дори другите да ти пречат или да има конкуренция.

От теб зависи дали ще се чувстваш измамена, Ресничка. Нека не позволяваш да вземат твоите козове и да ги използват неправомерно. Внимавай на кой се доверяваш.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2438 -: Август 06, 2015, 12:18:28 pm »
Диянка, полагаме те за ковчежник на Тарото.  :58: :-* :08:

Много женски карти ти изтеглих. Харесва ми новото начало с теб.


                Асо чаши                               Луната                            Девятка пентакли



Мечтаем ли за нещо, Диянка?  :-*

Имаш някакви надежди, създала си трепети. Да не си получила новина, вест? Идеи за творчество, за създаване на нещо ново, проект, нещо свързано с изкуство, с тънките струни на душата? Стремиш се към хармония, към щастие - може и да пращаш сигнали на някой.
Но в тъмното мечтаеш и за още - някаква идея те е обсебила, преследваш нещо. Когато си сама в тъмното, тогава се отпускаш. Нека не се самозаблуждаваш, прогони илюзиите. Тогава имаш и своите мигове с тайни. Да не ти се налага нощем да твориш? Сякаш имаш нужда от своите мигове на усамотение, за да се порадваш на изкуствто, на хармония, да послушаш музика. Зад гърба си имаш постижения и е време да си дадеш малко почивка, за да видиш красотата около себе си.
Да има по-млад човек или дете, което върви след теб?
Диянка, много емоции, много женственост, много фертилност. Някои чаши ще се счупят и ще ти е малко тегаво. Може след изкушение, нещо порочно. Но се вгледай в това, което ти е останало, не тъжи за загубите. Сега е време да мечтаеш.

Хайде, на водолейското пълнолуние ще чакаме резултати и пик на ситуацията.  :08: Ще си хапнеш ли от райската ябълка?  :58: :-*

Обратна връзка преди отпътуването, твоето и моето  :-*. Тоя път ще липЦвам цял месец накуп, направо си го броя като напускане :012:.

Здравни ми бяха грижите и шефски. Тестовете ми - кръвни, машинни и прочее, се оказаха екстраординерно супер - всичко е б.о. Нови лекари и сменени терапии, които дотук изглеждат ефективни. Бравос, викам аз, догодина пак. Блага вест и за здравословното състояние на маман, наложи се на два пъти спешен ремонт на сърцето през март и май, сега й беше контролата, но тя е мъжко момиче и дотук се справя перфектно. Подредих си офиса и проектите и раздадох папки и задачи на загорелия ми след морски отпуски екип. Върнаха се вече и утре аз отплавам с чувство на изпълнен дълг.

Плетох си морски бижута, порисувах стъкларии, почервених си косата и се заредих с декадентски роклички и високи сандалки. Кифла да видиш. Отивам при моретата  :-*
De omnibus dubitandum est

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2439 -: Август 06, 2015, 02:32:36 pm »
Диди, много се радвам за теб! Приятно моренце на теб, Ема и другите, които заминавате сега! :-* :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2440 -: Август 06, 2015, 07:46:02 pm »
Какъв е въпросът?  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2441 -: Август 06, 2015, 08:25:27 pm »
Утре ще ти изтегля, но ще променя малко въпроса понеже няма как да ти отговори Таро на такъв въпрос  :) В смисъл не  е хубаво да прехвърляме отговорността върху картите.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2442 -: Август 06, 2015, 11:03:06 pm »
Emma, мила, по нощите си писала... стана ми неудобно  :-*  Благодаря ти много!

Надявам се и ти да получаваш това внимание, което отделяш на нас!  :58:
Чувствам се добре!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2443 -: Август 07, 2015, 07:38:45 am »
Ще продължава ли да те търси?
ц.2ч/Умереност+Слънце+3п


Да и му е много хубаво около теб, изпитва радост, сякаш е намерил сродна душа , но в никакъв случай не мога да го нарека обсесия. Ще продължава да те търси да му правиш проекти, то даже се вижда по 3п. Защо не се опиташ да бъдете приятели?  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2444 -: Август 07, 2015, 09:28:39 pm »
Може да ти дава ценни съвети, Клио. Ще учиш от него. Сега му е времето да се учиш и на търпение

Благодаря за милите ви пожелания. Диянка, и на теб весело море. Не знам къде си, но при мен голямо вълнение. Има от всичко. Сърцето ми е литнало - видях приятели. Да ти текнат сълзи от радост, когато видиш близък човек - благодат.
Гледам звездите - красота. Пренасящо. В такива мигове човек се влюбва в живота.  :08: :58: 

По повод моите сделки и срещи с елекцията с у2 ретро венера - скъсаха ми се нервите. Това е, има хора с  пенделски души. Прост с идея да те лъже. Чудно. Пък като види, че не става - извинява ти се. Ама като им покажеш гьостерицата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.