Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644673 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2580 -: Септември 01, 2015, 09:32:44 pm »
Ще си взема ли смотания държавен?  :012:
ц.6ж/РМ+2м+6п


и тук да дам ов- взех го

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2581 -: Септември 01, 2015, 09:38:46 pm »
Emma, благодаря ти!  :-*
Чувствам се добре!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2582 -: Септември 02, 2015, 01:39:00 am »
Тюдоре... какво ще ги правим тези двете ангелчета? :08:

Изтеглих ти за месеца

            Обесеният                             Асо жезли                            Асо чаши



Трябва да направиш някаква жерта, но ще ти е трудно. Време, в което да си малко по-аскетичен, далече от другите, но и да държиш език зад зъбите. Премисли, защото може да получиш онова, което заслужаваш. Действай спрямо какво искаш да получиш. Да не се окажеш разпнат заради твои дела или думи. Току виж и заради чужди. Това първоначално може да те разпали и постави в ситуация да си прекалено припрян. Да имаш желание да захвърлиш всичко и да започнеш отначало. Но някакво писмо, разговор, вест от тих и спокоен човек може да охлади страстите ти. Да те направи по-съчувствен и възприемащ.
Все пак - ново начало, с ентусиазъм и надежди. Желание за приключение, нови емоции.

И да попитам - да нямаш колебания между две жени? Едната по-темпераментна, по-огнена, прибързана? Другата по-чувствена, емпатийна, грижовна?
Май ще си поставен в ситуация на избор или колебание. В тъмното много ще мислиш кое е по-доброто решение. Между разум и чувства. Между фаталната и добрата. Между изкушение и редно. Ей такива неща ще те мъчат. Труден избор.
Може да вземеш решение за някакво приятелство.

 :08:
Хайде, успех. И (с) умната!
Благодаря ти!

да, дългоочакваното ми ново начало започва този месец. Дебилното ми дългогодишно чакане на промяна е представено от първата карта - обесеният.  :57: Харесват ми картите, определено. И на 2-та принца смятам, че ми допадат енергиите. Натално имам квадрат Марс към Нептун на МЦ ... вечната ми дилема - да бъда добър и помагащ или хаплив и избухлив.  :D Но сякаш прекалено голяма гад съм бил в предишните инкарнации, че да си го позволя и сега ... та ще разчитам на добрините.  :012:

Засега нямам такива колебания. По - аскетичен, да ще съм. :)
След 1 месец давам ов. ;)
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 01:44:22 am от Теодор »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2583 -: Септември 02, 2015, 08:07:31 am »
Може месечно и за теб, Клер.
Много емоции ти изтеглих.  :012:

           Тройка чаши                           Петица чаши                        Умереността




Твоето забавление излезе още в началото. Явно ще ти държи влага. Събиране с приятели, може да послушате музика, да се забавлявате, да се чувстваш одухотворена. Ако е имало лош период, ще се чувстваш като "излекувана" от него. Не загърбвай важен приятел. особено заради забавления и удоволствия на дребно. Все пак ще ти дойдат в повече чувствата. И ще ти е по-трудно да оцениш кое си струва усилията, в кое е важно да се включил, къде да отдадеш повечко енергия и чувства. Не прекалявай с алкохола.  :012: Аз да кажа и друго... Може да попаднеш в ситуация, в която изкушенията са повече - нещо триъгълно. Или да има някой излишен. Това може да ти донесе повече негативност или да не мислиш за хубавините на живота, както е било преди. Не забравяй, че зад гърба ти има верни приятели, които ще ти помогнат. И не мисли чак толкова за лошото, не всичко е загубено, само ненужното. Ще дойде време, в което ще преценяваш - ще претеглиш кои чувства си струват. Като някакво просветление ще е. Страстите ще са охладени, ще търсиш баланс и хармония. Пренареди си приоритетите. И не забравяй да се топнеш в река, море, езеро - някаква вода. Там ще си "излееш" негативността по-лесно.

В край на месеца с верни приятели ще 'превземете' някакъв връх, ще се чувствате удовлетворени, а ти похвалена за успехите ти.  :-* :38:

Много чувствено, Клер. Но търси позитивното и красивото. Радвай се на аромата на цветя, на птичките. Намери време да си доставиш удоволствие само за теб.  :38:
3 чаши се проявиха като обърнати - здравословен проблем  :(

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2584 -: Септември 02, 2015, 06:33:12 pm »
Причината Д. да проявява такова несериозно отношение към работата? КП - 8п - 4ж

Тази продължава със своеволията и това дразни останалите колежки - оказа се невъзможен боклук!  :012:


Тази година ще ходим ли на море със семейството ми?
Докато бърках изпадна светът, и дръпнах 4ч - 8ч - 5м. На мен въобще не ми се ходи, ама половинката само мрънка... :lol_hitting: То и по тези карти не мисля че ще ходим.

И морето пропуснахме!  :D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2585 -: Септември 04, 2015, 11:00:55 pm »
Емка, когато ти е" тарово ", може ли да ми хвърлиш едни карти за септември? :) :engel016:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2586 -: Септември 05, 2015, 08:51:02 am »
Флорка, изтеглих ти за месеца

        Тройка жезли                 Рицар пентакли               Крал мечове



Някакво ново начинание ще те вълнува. Може да е свързано с нова посока в живота или с пътуване. Но ще виждаш пред себе си възможности за реализация. Сякаш нещо голямо ти предстои, нещо важно. Досега си влагала енергия в него, но сега може да има резултати. Идеите ти чакат да се появи вятър, който да ги раздуха, разпали, за да се развият. Може по-здраво да си се захванала за нещо конкретно, другите да са в периферията. Едно от нещата ще се стремиш да развиваш стъпка по стъпка. Там ще искаш сигурност. Ще имаш здрава структура на идеите, ще си целенасочена. Стремиш се към някакъв връх, да стигнеш до висока позиция. И ще успееш, ако си последователна. В край на месеца думите ти могат да са важни за другите. Да си съдник или в някоя ситуация да въдвориш ред. Много "работни" карти. току виж те срещнат с хора с позиции.
Но не забравяй да виждаш хубавото около теб. Не се вглеждай прекалено дълго в нещата, които си загубила. Виж какво имаш. Пък кой знае, може да получиш някакво неприлично предложение.  :58:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2587 -: Септември 05, 2015, 01:01:41 pm »
Ще се сдобря ли с леля ми до края на годината?
ц.ДП/РЧ+СС+Кс



аз мисля, че тотално ще се отчуждим и вече отношенията ни няма да бъдат същите

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2588 -: Септември 05, 2015, 01:13:20 pm »
Леля ти ли е тази Кралица пентакли, заземена жена, с някакви идеи за дом, наследства?

А ти явно имаш някакви чувства в тази ситуация, нещо дълбоко, била си наранена и си го носиш този товар. Малко идеализираш? Може практичността на другите да те е ранила.

С този Страшен съд и Колелото на съдбата - всяко нещо си има начало и край. И всеки си получава своето заслужено. Все пак може отношенията ви да приключат, този цикъл отношения да приключат. Но да има нови. Нито по-лоши, нито по-добри, в нова посока, различно от сегашното положение. Но и това ще е с върхове и спадове - нормалните човешки отношения.

Каква беше последната карта?

Да, няма да са същите отношения. Но като гледаш един филм втори път, не очакваш да имаш същите впечатления, нали? Зависи от сегашната ти настройка, от нивото ти в този момент. Ти самата се променяш и с това се променят и усещанията ти. Това не винаги е лошо. Понякога е, но в други сутиации си прогледнал повече.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2589 -: Септември 05, 2015, 01:28:39 pm »
Реших да си изтегля карти и за мен за месец септември. Ама си ги нагодих едни... Все пак ще ги споделя с вас, ако някой му се коментира.

                  Смъртта                         Императорът                      Рицар пентакли



Много мъже. Последната карта в колодата е Крал мечове




Явно пак ще трябва да съм момченце, а не момиченце. Ама нищо, то се свиква след време.

Промените по Смъртта - сигурно ще се тръшна болна. Промени си обмислям, но явно не ми стиска или не ме е напънала нуждата, ситуацията. Да видим какво толкова ще трябва да решавам.
Пффф.  :57: Болежки и работа. Найс перспектива.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2590 -: Септември 05, 2015, 01:33:42 pm »
Емс ще се наложи да взимаш решение. Разумът ще е водещ през септември, не сърцето. Работен ще е. Да не би да се наложи да сключваш договори с мъж/мъже? Ще се наложи да бъдеш твърда и решителна.

Благодаря, че коментира моята подредба  :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2591 -: Септември 05, 2015, 01:44:53 pm »
Аз работя само с мъже. Да, сигурно ще ми се наложи нещо ново да правя. Ще има и недоволни. Ще трябва да се държа лошо, за да влезат в час и да се научат да са доволни. Няма да ми е лесно. Ще искат да го караме както до момента. А то няма да може. Ще трябва да си отстоявам решенията. Този Император си е на място. Самотна карта.
За мен почивка няма тази година.  ??? Удря ме в нервите това напрежение. Но ще се оправя.
Че то остана ли ми сърце?  :85: Има там някакво, тупка от време на време.  :57:
Пък кой знае, може да се оградя със силни мъжове, да удрят по едно рамо, а аз да се правя на болна.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2592 -: Септември 05, 2015, 01:52:09 pm »
На императорът има Лъв и Орел. Каква символика. И двете животни са по Слънцето - силни, величествени, открояващи се. Съвсем по идеята на Императорът. Явно ще го търся някой мъж за подкрепа да е със силно Слънце или да има нещо по Лъв.
Мнение след мнение малко. Ще ме прощавате.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2593 -: Септември 05, 2015, 02:01:13 pm »
Ще има и ситуация, в която някой трябва да си затваря устата. Им-р, РП и КМ не са много по приказките  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2594 -: Септември 05, 2015, 02:15:58 pm »
Приемам и така.  :08:
Да видим кой ще има желание да се дъни.  :012: Да, права си. То ще си покаже. Благодаря!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.