Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644408 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2670 -: Септември 11, 2015, 05:21:19 pm »
Може да имаш чувството, че обществото не поощрява твоите способности, не ги оценява, вероятно това създава усещане за неяснота, неопределеност - "с какво да се захвана, с какво да се занимавам?".
Да, това е така.
А и от последната работа, която работех и беше свързана с общуване с хората, си направих изводите, че основните ценности на съвременното общество в България са парите, независимо от начина, по който се изкарват, и далаверата. Неслучайно най-малко 90 % от населението се зариби по разните там лотарии и бинго милиони, които се рекламират дори и в нета, при това доста насилствено, и гледа да изкарва пари по уж по-лесни начини, въпреки че в повечето случаи ги губи.
Явно, че засега наистина ще е по-добре да продължа работа като продавач, тамън ще мога да отработя СЛВ в Близнаци, който имам.
Астрологично погледнато, Нептун в 10 дом е този, който обърква нещата. За него съм чел, че човек открива истинското си поприще в по-напреднала възраст (надявам се все пак аз да не го открия, като стана на преклонна възраст  :012: ако съм жив дотогава де...).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2671 -: Септември 11, 2015, 05:26:38 pm »
Изтеглих още една карта, уточняваща - с какво евентуално би могъл да се занимаваш. Този път се падна по-практична карта - 6ца монети. С мода, дрехи и аксесоари със сигурност не /едно от значенията на картата/, но евентуално с някакъв вид дизайн би могъл да пробваш - с компютърен/графичен дизайн не си ли се занимавал, не си ли мислил ли в тази посока?

Тази карта също така предполага и друга алтернатива - някакъв вид социална дейност, към социална/хуманитарна институция, нещо свързано с държавно субсидиране, финансирано от някакви фондове за развитие.

Като цяло е благоприятна карта за търсещите работа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2672 -: Септември 11, 2015, 05:28:26 pm »
Благодаря ти много, Лили!  :-* Жива и здрава да си и дано намериш и за себе си желаната от теб работа!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2673 -: Септември 11, 2015, 10:57:00 pm »
Ама, моля ти се  :012: Моменталически се подлагам на експеримент  :012: В името на науката  :012:
Питай ги за работа...че през 5 минути сменям мнение  :043: Аз решила принципно, но да видим какво ще кажат карти  :017:

Витхце, попитах картите какво ще се случи, ако приемеш предложението, как ще се развие ситуацията.
Картинките ще са импровизиран вариант.  :012:

То пък много на място дойдоха тези карти. Предвещават скоро да пътуваш до място, на което може да има много романтика или приятни преживявания. Може да има повече емоция в тъмните часове на денонощието. Може да видиш света през нови очи, да откриеш нова перспектива, все ще има някаква светлинка, която ще ти е пътеводител в тъмното/несигурното. Възможност за осъществяване на творчески идеи.
И да чакаш някакво писмо, вест, съобщение. Може да го получиш и по време, когато ти е "тъмно" пред очите. Но трябва да ти донесе хубави новини.
С толкова гълъби на картите, може да си емоционално обвързана към някой/нещо. Което да повлияе на решението ти. Може да има ситуации, които са изглеждали добри, перспективни, но ще прогледнеш и за тъмната им страна. Тогава ще почувстваш освобождение. Но ще преминеш през някаква трудност, осъзнаване. Урок пред теб. Ще го преболедуваш, Витхце.  :-*
Не смея да питам дали ще има любовни трепети там.  :012:
Но ще е емоционално. А съдейки по картите, може и нощем да има много живот около теб - ти да се чувстваш жива тогава.
Сед тази авантюра ще искаш нещо ново, може нов проект, ново занимание, нови чувства в теб. Ще "изплачеш" тъжното от себе си.


Хайде, ще чакаме да видим дали "работят" тези карти.  :08:


Аз се изкуших и си направих две подредби до момента. За себе си. Де да знам, малко се втрещих. Май не очаквах да видя това. Пък кой знае - аз ли ги "написах" такива, те наистина ли са така, аз ли им предадох мисли... Шарена история.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2674 -: Септември 11, 2015, 11:23:06 pm »
Честити карти, Емс!  :) Искам и аз какво да очаквам на любовния фронт  :012:


Тренди, ти не си уточнила някакъв срок. Но аз за всеки случай сложих един 6-месечен срок, за да се подсигурим, че така много висящо във времето ми звучеше.  :012:
По-точни карти не можеше да се изтеглят...

Може в миналото да си била съблазнена от някакви обещания, които да са звучели красиво. Но са си останали неизпълнени. И това да е донесло за теб повече разочарование. В теб е имало емоция и от ситуация, която е изглеждала трудна, носела ти е трудности или разочарования. Но ти си момиче, което умее също да съблазнява, да привлича. Нужно е да направиш няколко крачки назад към себе си, да потърсиш обективната истина и да се хармонизираш. Когато усетиш, че заслужаваш повече, ще тръгнеш в посока самолечение на чувствата. Може някои събития да преживееш отново - чрез спомени или ситуации, които се повтарят. Но те ще дойдат единствено с цел да ти напомнят, че трябва да се прочистиш. Ще се справиш. И ще изплуваш от дъното. Виж втората карта колко е позитивна - жената излиза от водата/дълбокото/чувствата. И се радва на светлината/новото/изгрева. Гола - оставила всичко излишнот от миналото някъде назад. Необременена - табула раза...
Последната карта ми се вижда много оптимистична и на място - ин и ян. Все пак говори за намиране на твоята половинка, хармонизиране, мъжкото и женското. Заради пеперудата на картата също мисля, че те очаква промяна за добро. Допитай се до сънищата, инутицията, мечтите си, когато ГО избираш.
Последната карта също говори да се издигнеш над нещата, за да прогледнеш за ситуацията от друга перспектива, друг ъгъл. Да не си толкова концентрирана в дребните детайли, а да търсиш мащабните гледки. Това ще ти помогне да достигнеш до желанията си.

 :58: :08: :-*

Хайде, орисвам на любов. До 6 месеца. Ти не сложи срок, но аз сложих. И не съжалявам.  :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2675 -: Септември 11, 2015, 11:25:10 pm »
А в теб гори ли някакъв огън, Тренди? Сърцето разпалено ли е за някой? Следиш ли някой? Или теб да те следят?

Сега се загледах в една от картите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2676 -: Септември 11, 2015, 11:57:03 pm »
Весо, по въпроса с работата до край на месец септември ти изтелгих тези карти


               Паж чаши                         Четворка чаши                    Девятка жезли




Сякаш си потънал в някакъв твой свят. Има своите мечти или идеали. Може да проявяваш наивност по детски, не винаги да виждаш обективно другите. Нека емоциите ти не те ръководят във всяка ситуация. Очаквай новина, която може да те развълнува. Но вълнението не обещавам да е за добро. Може да си очаквал повече и да не успееш да се зарадваш изцяло на вестите. Ще ти е трудно да си доволен от полученото. Какво другите получават - ще ти се вижда, че е повече от теб. Приготви се за затруднения в осъществяването на целта си. Може да си малко наранен или изморен от тези битки. И да имаш конкурениця. Да не очакваш покана от две места? Или да искаш да започнеш работа на две места? И да ти се налага да ги съчетаваш?
В теб има много емоция и чувственост, може би малко обида.

По въпроса за талантите изтеглих тези карти

          Шестица чаши                 Четворка пентакли                  Паж пентакли




Картите говорят за някакво връщане към миналото, склонност към меланхолия и тъгуване за отминалите времена. Нещо, което е много присъщо за теб. Заради двете карти с пентакли, бих казала, че трябва да обърнеш това си умения в талант, да се научиш да събираш. Бавно и с постоянство да отсяваш кое е стойностно, кое може да послужи след време на теб и другите, да събираш и чужди спомени. Колекционер, събирач на нещо старо, класическо. Дейност, която да кара хората да си припомнят миналото. По-скоро нещо, което да е практично за теб и да не те пресира, а да можеш спокойно и плавно да вървиш към успех.
Събирал ли си монети? Или поне имал ли си интерес към монети?

Едит: Бях сгрешила една от картинките. Прости.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 12:00:35 am от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2677 -: Септември 12, 2015, 07:04:18 am »
Емс нали съм писала из форума за скорпиона, заради когото преживях ужасни неща, че по едно време си мислех, че съм полудяла.  :012: То от тичане напред-назад и от проблеми за малко го бях забравила, но ето, че тази нощ го сънувах. Трудно се забравя човек, към когото имаш чувства. Следя му профила във фб понякога  ;D искам да знам какво се случва с него, макар че няма смисъл.  2-рата карта малко ми напомня за Звездата  :) Ще срещна моя човек, но имам още рани да лекувам. Благодаря ти, Емс! Тази колода много ти пасва  :08:  :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2678 -: Септември 12, 2015, 07:21:22 am »
Ей вярно, на първата карта има око  :57: Честно да ти кажа имам усещането, че някой ме следи, ама и аз следя, де  ;D ;D ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2679 -: Септември 12, 2015, 08:50:42 am »
Тренди, той скорпня ли е? Честито.  :57: :85:
Следенето ти е в кърпа вързано. Теб те налазил Плутон. То нещата ще си дойдат на място.  :012:
Хайде, време е да го излекуваш - от себе си.  :08:
Да, точно това е - ще имаш любов. Сега покрай новата работа може да се появи някакъв трепет.  :58:

Витхце, и на мен многото гълъби ми навяха идея за любов, не за работа. Но пък как категорично каза, че там може да няма любов. Пък кой знае. Шарен свят.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2680 -: Септември 12, 2015, 11:45:31 am »
Весо, по въпроса с работата до край на месец септември ти изтелгих тези карти


               Паж чаши                         Четворка чаши                    Девятка жезли




Сякаш си потънал в някакъв твой свят. Има своите мечти или идеали. Може да проявяваш наивност по детски, не винаги да виждаш обективно другите. Нека емоциите ти не те ръководят във всяка ситуация. Очаквай новина, която може да те развълнува. Но вълнението не обещавам да е за добро. Може да си очаквал повече и да не успееш да се зарадваш изцяло на вестите. Ще ти е трудно да си доволен от полученото. Какво другите получават - ще ти се вижда, че е повече от теб. Приготви се за затруднения в осъществяването на целта си. Може да си малко наранен или изморен от тези битки. И да имаш конкурениця. Да не очакваш покана от две места? Или да искаш да започнеш работа на две места? И да ти се налага да ги съчетаваш?
В теб има много емоция и чувственост, може би малко обида.

По въпроса за талантите изтеглих тези карти

          Шестица чаши                 Четворка пентакли                  Паж пентакли




Картите говорят за някакво връщане към миналото, склонност към меланхолия и тъгуване за отминалите времена. Нещо, което е много присъщо за теб. Заради двете карти с пентакли, бих казала, че трябва да обърнеш това си умения в талант, да се научиш да събираш. Бавно и с постоянство да отсяваш кое е стойностно, кое може да послужи след време на теб и другите, да събираш и чужди спомени. Колекционер, събирач на нещо старо, класическо. Дейност, която да кара хората да си припомнят миналото. По-скоро нещо, което да е практично за теб и да не те пресира, а да можеш спокойно и плавно да вървиш към успех.
Събирал ли си монети? Или поне имал ли си интерес към монети?

Едит: Бях сгрешила една от картинките. Прости.
Благодаря ти много, Емма!
Значи ли това, че биха ме одобрили за някоя работа, за която съм кандидатствал, но която да не ми харесва? Или пък може би няма да ми остава никакво свободно време?  ???
То аз си знам, че нямам особен късмет в нищо.  :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2681 -: Септември 12, 2015, 11:55:38 am »
С тази нагласа няма и да имаш ;) Усмихни се на трудности, приеми, че ти се случват, за да научиш нещо. Само тогава нещата ще започнат да ти се получават  :72:
Ама аз в живота си досега само трудности съм срещал. Докога????!!!!!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2682 -: Септември 12, 2015, 12:06:15 pm »
Докато не промениш отношението си към тях. С мрънкане и песимизъм няма да стане, Веско  :)
Добре, ще мисля оптимистично, но все пак ще очаквам работа такава, какво мисля, че ми се полага. Все пак мисля, че покрай всичките лоши неща, които ми се случиха, заслужавам нещо по-добро. Нали се казва, че когато човек загуби нещо, после получава нещо ново и по-добро.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2683 -: Септември 12, 2015, 12:16:41 pm »
Желая ти да намериш това, което търсиш  :)
Но не забравяй, че кантара може да е счупен  ;) И че понякога може би трябва да сме благодарни, че не получаваме точно това, което заслужаваме хаха Промени нагласата  ;)
Тоест да се съгласявам да работя и като чистач ли?  ???
Не че съм кандидатствал за такива места, но онзи ден една позната ме обиди, като ми каза, че търсели човек за такава работа в едно заведение.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2684 -: Септември 12, 2015, 12:17:57 pm »
Emma, надявам се да не досаждам, но дали ще можеш да попиташ дали до края на октомври ще започна работа на трудов договор?
И също (понеже много хора ми го натякват), дали работа, свързана с програмиране, е подходяща за мен?
Благодаря ти предварително!