Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644561 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2730 -: Септември 19, 2015, 11:16:41 pm »
Аааа, :) ако не съм разбъркала колодата, защото не помня, би трябвало да е Паж пентакли. Но не би трябвало да съм я бъркала.
« Последна редакция: Септември 19, 2015, 11:23:31 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2731 -: Септември 20, 2015, 08:59:23 am »
До 3 месеца ще заживеят ли заедно? паж меч - 3 жезли - колелото.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2732 -: Септември 20, 2015, 02:56:53 pm »
Делфи, много пентакли. И последната карта била пентакли.
Предполагам, че този човек ще има какво да учи още. И може да ти се струва малко пасивен, нерешителен. Сякаш чака одобрение на по-възрастен от него човек. Но пък се е настроил за успех и си мисли, че с много усилия и вложен труд, ще постигне целите си. Проблем - много бавно, с повече несигурност в себе си. Така го усещам аз. Но и Паж - навява идеи за добронамереност, някаква наивност.
Може да опита да подходи към теб от позицията на приятел, да се вмъкне с хитрост, зад бронята на добрите намерения.
Твоите карти са по-земни, Делф. Или ще има заземяване/охлаждане. Или опити за постепенно разрешаване на проблемите и търсене на стабилност.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2733 -: Септември 20, 2015, 03:13:37 pm »
До 3 месеца ще заживеят ли заедно? паж меч - 3 жезли - колелото.

Скорпионче, да няма някакво препятствие пред тях, че да не се получава живеенето? Или един от двамата да се е заинатил на някаква позиция и да не отстъпва? Да приема на нож тази тема? Иначе виждам възможност за бърза промяна, нови хоризонти, когато нещо започва да се гради. Колелото много ми прилича на завършеност - кръг, цикъл, пръстен. Но дали ще е до 3 месеца? Или им предстои някаква важна промяна, която ще е вързана с естественото развитие на въпроса.

Сякаш ще има бърз развой или наченки. Но после нещата ще се случват според други събития.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2734 -: Септември 20, 2015, 06:31:18 pm »
Здравейте, нова съм във форума . Интересувам се от таро но не успявам да ги разчитам картите . Имам няколко въпроса и ще се радвам на вашата помощ . А има ли чувства към мен, ще ме потърси ли , ще имаме ли връзка ? Благодаря ви предварително 💐🌸🌺

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2735 -: Септември 20, 2015, 07:09:13 pm »
Здравей!  :)
Теглих ти карти какво чувства А към теб?
ц. дама копия/Дама чаши+7 щитове+Луна

Тук ми се струва, че има замесена и друга жена. Според мен изпитва дълбоки чувства към теб, обича те, но май не ти го показва, нали?

Ще имате ли връзка?
ц.Смърт/3ч+3к+Дама чаши


ами за връзка не знам, но ситуацията между вас ще се промени. Определено сте 3-ма в тези отношения. Ще продължавате да комуникирате, ще имате срещи, но сериозна връзка засега не виждам.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2736 -: Септември 20, 2015, 07:22:12 pm »
Не , не ми показва нищо , даже сега сме скарани и не знам дали ще ме потърси

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2737 -: Септември 20, 2015, 07:40:35 pm »
От теб зависи. Прояви малко хитрост, не изпадай в отчаяние, вместо това се вземи в ръце и измисли как да го накараш да те потърси. Има дълбоки чувства ама е доста объркан и не мисля, че лесно ще ти се разкрие.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2738 -: Септември 20, 2015, 07:45:30 pm »
Благодаря ти , прави се на студен като фризер. Не знам как ще стане , изчерпаха ми се номерата 😂

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2739 -: Септември 21, 2015, 08:58:01 am »
Здравейте, нова съм във форума . Интересувам се от таро но не успявам да ги разчитам картите . Имам няколко въпроса и ще се радвам на вашата помощ . А има ли чувства към мен, ще ме потърси ли , ще имаме ли връзка ? Благодаря ви предварително 💐🌸🌺


И аз ти изтеглих карти. Партньорска подредба, която да обхване всичките ти въпроси.

Рицар мечове                  Колелото на съдбата                Рицар жезли              Седмица пентакли




Ти си представена от първата карта - рицар мечове. Тръгнала си на поход и знаех какво искаш. Може би това противопоставяне те надъхва повече и си решила да надвиеш лошото, което ви разделя. Но не вземай прибързани решения, нито бъди водена от гняв към ситуацията или него. Може да сгрешиш.
Той е представен от втората карта - колелото на съдбата. Той явно е приел за себе си да върви по нов път. Или те вижда като прекалено голямо предизвикателство. Но при него ще има някаква промяна, нещата тепърва ще се раздвижат в една от посоките. Този човек да не е бил на приливи и отливи?
В момента отношенията ви са представени от Рицар жезли - по-скоро отношенията ви са авантюристични, свързани с приятни изживявания. Сякаш всеки е тръгнал по свой път.
Как ще се развият отношенията  - Седмица пентакли - доста показателно. Каквото посеете, това ще пожънете. Но може да вложите много усилия, а резултатите да не са идеално задоволителни. Да е много труд за малка печалба. Но и на това трябва да се радва човек. По-скоро това заземяване няма да дойде в близкото бъдеще, ще има да се чака и работи по намиране на стабилността между вас.

Имате още препятствия, с които да се справяте. Може и трудности от другите.

Не ми е много любовна тази подредба. Мечове и жезли - къде отиват нещата към поставени цели, идеи и надмогване на трудностите за постигането им. Не толкова на любов. Два рицаря - идеалисти без задръжки.  :012: Сложна ситуация.

Премисли преди да действаш. Какво желаеш, защо го желаеш. Дали не е подтикнато само от неговото противопоставяне?!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2740 -: Септември 21, 2015, 10:25:18 am »
Здравейте!
Купих си карти таро преди 2 години ,но рядко се допитвам до тях ,защото в повечето случаи не мога да свързвам картите в обща картина ,а и съм пристрастна .
Изтеглих си карти с въпрос,дали ще започна връзка до 6 месеца,която да ме удовлетворява,а картите са
2 МЕЧ  -КУЛА -6 ЖЕЗЛИ
 Картите са на Уейт.
Тази Кула малко ме плаши като я видя.
Ще се радвам да чуя и други мнения,ако някой има желание да ми изтегли карти със същия въпрос,защото си мисля ,че когато тегля карти за себе си ,те може да отразяват по скоро моята вътрешна нагласа

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2741 -: Септември 21, 2015, 11:10:29 am »

И аз ти изтеглих карти. Партньорска подредба, която да обхване всичките ти въпроси.

Рицар мечове                  Колелото на съдбата                Рицар жезли              Седмица пентакли




Ти си представена от първата карта - рицар мечове. Тръгнала си на поход и знаех какво искаш. Може би това противопоставяне те надъхва повече и си решила да надвиеш лошото, което ви разделя. Но не вземай прибързани решения, нито бъди водена от гняв към ситуацията или него. Може да сгрешиш.
Той е представен от втората карта - колелото на съдбата. Той явно е приел за себе си да върви по нов път. Или те вижда като прекалено голямо предизвикателство. Но при него ще има някаква промяна, нещата тепърва ще се раздвижат в една от посоките. Този човек да не е бил на приливи и отливи?
В момента отношенията ви са представени от Рицар жезли - по-скоро отношенията ви са авантюристични, свързани с приятни изживявания. Сякаш всеки е тръгнал по свой път.
Как ще се развият отношенията  - Седмица пентакли - доста показателно. Каквото посеете, това ще пожънете. Но може да вложите много усилия, а резултатите да не са идеално задоволителни. Да е много труд за малка печалба. Но и на това трябва да се радва човек. По-скоро това заземяване няма да дойде в близкото бъдеще, ще има да се чака и работи по намиране на стабилността между вас.

Имате още препятствия, с които да се справяте. Може и трудности от другите.

Не ми е много любовна тази подредба. Мечове и жезли - къде отиват нещата към поставени цели, идеи и надмогване на трудностите за постигането им. Не толкова на любов. Два рицаря - идеалисти без задръжки.  :012: Сложна ситуация.

Премисли преди да действаш. Какво желаеш, защо го желаеш. Дали не е подтикнато само от неговото противопоставяне?!
Благодаря ти и аз мисля , че се противопоставя нарочно да види до каде ще стигна

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2742 -: Септември 21, 2015, 12:59:24 pm »
Julia,  защо те плаши кулата? По-скоро се плаши от двата меча. Искаш връзка, а сама си раздвоена и се браниш от възможностите. Да, май ти се налага да избираш между варианти, които не са идеални, все с компромиси. Но кулата не е толкова лош вариант при това положение. Искаш промяна. Ще я имаш. Правила си всичко по определен ред. Кулата показва, че явно не работи и трябва да го разрушиш този ред. Е, не очаквай да те гали с перце. Но ти е нужна промяна. Шест жезли може да ти донесе нова и по-успешна посока.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2743 -: Септември 21, 2015, 01:07:37 pm »
Julia,  защо те плаши кулата? По-скоро се плаши от двата меча. Искаш връзка, а сама си раздвоена и се браниш от възможностите. Да, май ти се налага да избираш между варианти, които не са идеални, все с компромиси. Но кулата не е толкова лош вариант при това положение. Искаш промяна. Ще я имаш. Правила си всичко по определен ред. Кулата показва, че явно не работи и трябва да го разрушиш този ред. Е, не очаквай да те гали с перце. Но ти е нужна промяна. Шест жезли може да ти донесе нова и по-успешна посока.
Емма ,благодаря ти много за мнението :58:
Да ,определено трябва да променя нагласата си ,но е трудно. 2 меч  си я тълкувам като нещо, за което съм си затваряла очите и не съм виждала много ясно.Определено Кулата ще ме разтърси и дано е за добро.6 жезли не зная като определен човек ли да я тълкувам или като състояние.
Да,определено се браня от възможностите ,защото такива се появяват ,но все нещо не ми достига и  си мисля ,че не си струва да опитвам .А аз търся, както се пее в една песен love supreme ;)
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 01:15:35 pm от julia »

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2744 -: Септември 21, 2015, 01:12:32 pm »
Изтеглих си карти с въпрос,дали ще започна връзка до 6 месеца,която да ме удовлетворява,а картите са
2 МЕЧ  -КУЛА -6 ЖЕЗЛИ
 Картите са на Уейт.
Тази Кула малко ме плаши като я видя.
Ще се радвам да чуя и други мнения,ако някой има желание да ми изтегли карти със същия въпрос,защото си мисля ,че когато тегля карти за себе си ,те може да отразяват по скоро моята вътрешна нагласа
Подкрепям мнението на Ема, че не бива да се плашиш от Кулата в конкретната подредба. Тя е нужна, за да те избави от цикленето на 2 меча. Стагнацията, пустотата на тази 2 мечове ще бъде рязко преобърната(по Кулата). Явно е, че ти не се наемаш да направиш нещо и може би ще ти се предостави като външни обстоятелства, за да те изнуди да се промениш. Може да е малко стресиращо, но резултатът ще е хубав - 6 жезли  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "