Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622254 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2013, 11:59:52 am »
Ето една много хубава подредба на Хайо Банцхаф-Тайнаната висшата жрица.




1/2 показват настоящата ситуация.
3 водещите сили и влияния
4 нарастващите сили и влияния
5 намаляващите сили и влияния
6 Подсъзнателни импулси
7 Съзнателни импулси
8 Близкото бъдеще
9 Отговорът на Висшата жрица, истинската причина за настъпилата си ситуация. Тълкува се единствено, ако е голям Аркан. Ако не е, знаци Жрицата не иска да даде отговор.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #31 -: Януари 08, 2014, 06:45:50 pm »
Понеже знам, че Тъндър ( например) е много веща в тарото, реших да си пусна тука едно таро за януари. Изтеглих три онлайн, че не е в мен сега тестето  :) : магьостникът, шестица жезли и императрицата. Някой има ли идеи?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #32 -: Януари 08, 2014, 09:43:48 pm »
Здравейте, Изида и Сатен!
Наистина ми е важно, но никога не питам, нещо в мен не ще, или не дава да се отговаря. Сега имам нагласа да чуя, може и да стане.
Въпросът ми е-Ще успея ли да изпълня задължението си за бъдещето на Х., или е кауза пердута по съдба? Почти нямам сили за борба, а може и да се заблуждавам.
Досега-трудно се справям, чак не знам имам ли напредък и смисъл.
Благодаря, дано отговорът не е увъртян като питането. То касае години напред развитие, предполагам.
Предпочитам вие да ми "теглите" карти. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #33 -: Януари 08, 2014, 10:11:10 pm »
Енигма,
аз съм лаик с картите, така че ще е хубаво някой да помогне с тълкуването :)

Изтеглих: Силата, Крал жезли, Тройка мечове

Според мен имаш силите да се справиш със задълженията си, въпреки, че това по някакъв начин ти носи болка, разочарование...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #34 -: Януари 08, 2014, 10:15:31 pm »
Енигма,
аз съм лаик с картите, така че ще е хубаво някой да помогне с тълкуването :)

Изтеглих: Силата, Крал жезли, Тройка мечове

Според мен имаш силите да се справиш със задълженията си, въпреки, че това по някакъв начин ти носи болка, разочарование...
Така е, давай по-смело. Никой не може да "гледа" на себе си, каквото кажеш-вярно е. Не се съмнявай, така е. Носи ми разочарование-факт.
Дори не съм запозната-чаши, мечове, обесени, глупаци-много ми е страшно.чувала съм, че имат енергия тези карти и едва ли не "треперят" в ръцете,бррррррррр :o
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 10:26:02 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #35 -: Януари 08, 2014, 10:28:10 pm »
Имат, аз с тях не се оправям
Ама виж, че Сатен може :)
А къде изчезна Изида се чудя...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #36 -: Януари 08, 2014, 10:33:42 pm »
Сатенче, само толкоз ли, с 16 карти...Кажи си, аз когато съм в началото на нещо-целя 10-ката, давай...
Чак после разбирам, че има и още... :72: нищо няма да сбъркаш, не ев ъпрос на живот и смърт.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #37 -: Януари 08, 2014, 10:55:14 pm »
Дори не съм запозната-чаши, мечове, обесени, глупаци-много ми е страшно.чувала съм, че имат енергия тези карти и едва ли не "треперят" в ръцете,бррррррррр :o


Ххааха еее Енигма ти тези карти като демони ги описа направо.  :72: Не е толкова страшно, не треперят в ръцете. Усещат се само хладни като са заредени, но то си е твоята енергия, просто влязла в колодата карти, нищо повече и нищо страшно.  :celebrate:
нямам страх, ама не ги познавам тези, казах го с Респект. Защо?-учени са изследвали и-дзин и таро и са установили , че математически имат връзка с двойната спирала на ДНК. За нея съм попрочела ,мяза си на предсказание, и справяне с него.донякъде
Например-втората спирала била съвършено странна, неизучена и пасивна-нещо отвън, ама когато се произведе нещо в първата и втората се оказва не толкова независима-пренарежда се някакси...
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 10:57:48 pm от enigma »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #38 -: Януари 08, 2014, 11:05:28 pm »
Нещо не ми идва от вътре, не ги усещам, дори ги бях захвърлила в шкафа.

Енигма, попитах какъв ще е развоя на ситуацията:
Колесницата, 7 пентакли, 5 мечове

По тези карти ми се струва, че ще успееш да се справиш, но ще има и някакъв конфликт.

Тъндър, как би ги тълкувала?


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #39 -: Януари 08, 2014, 11:05:56 pm »
Има връзка, така е. Но да ти кажа честно, според мен когато човек търси отговори, може даже да си ги даде с бутилка вода. Разликата е, че при такива вковни системи използваме знанието на предишните поколения за тях и сме по-точни в предказанията си.  :)
Водата светена ли да е, или огнена? :D нещо не разбрах, поясни

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #40 -: Януари 08, 2014, 11:07:46 pm »
Нещо не ми идва от вътре, не ги усещам, дори ги бях захвърлила в шкафа.

Енигма, попитах какъв ще е развоя на ситуацията:
Колесницата, 7 пентакли, 5 мечове

По тези карти ми се струва, че ще успееш да се справиш, но ще има и някакъв конфликт.

Тъндър, как би ги тълкувала?
Благодаря ти, има конфликт, трудно е. Иначе няма да питам.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #41 -: Януари 08, 2014, 11:14:38 pm »
Не се поддавай на мисли, че всичко е било напразно и че си се провалила, дори когато и другите те обвиняват за това. Имаш силата да се справиш, така че горе главата  :88:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #42 -: Януари 08, 2014, 11:20:46 pm »
Покрай картите на Енигма си теглих и за мен. Е нищо общо с въпроса нямат  :) Аз като си тегля, никога не ми познават.
Обаче има нещо, което ми е странно, всеки път щом си тегля карти за мен ми излиза Императрицата, но не знам какво иска да ми каже тази карта.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #43 -: Януари 08, 2014, 11:23:21 pm »
Благодаря, ще действам. Може и да има, защото знам, а не искам, офлянквам се, трябва да се попотя в ситуацията. Много енергия губя, но мен чака. Няма кой.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #44 -: Януари 08, 2014, 11:25:54 pm »
Покрай картите на Енигма си теглих и за мен. Е нищо общо с въпроса нямат  :) Аз като си тегля, никога не ми познават.
Обаче има нещо, което ми е странно, всеки път щом си тегля карти за мен ми излиза Императрицата, но не знам какво иска да ми каже тази карта.
А какъв е смисълът на Императрицата.че си силна ,можеш, знаеш, а не искаш, или друго?
При теб вода-огън в натала има ли много?