Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644727 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2835 -: Октомври 02, 2015, 06:11:48 pm »
Смилила съм се, но нали да не превземам темата. Заради това чаках включване и от други.

За момчето Й.(Йордан, Йоан, Йовко :57:) изтеглих много мъжкарски карти.

              Императорът                          Крал мечове                 Шестица чаши




Битки го чакат през октомври. Да не се опитва да заема някакво високо място в йерархията? Или да защитава позициите си? Ще е принуден да отстоява позициите си, да взема важни за него решения. Може да се чувства малко самотен в отговорностите. Навярно ще му се иска да спечели някаква битка и има дилеми по какъв начин да го направи. Вярва в нещо, има гордост, достойнство. Нека избере път на думите, разумните обяснения, да върви към успех с добри аргументи. Думата му ще се чуе, може да е по-остър от обикновено.
Император и Крал държат в ръцете си кълбо - да не се опитва да защитава някаква цялост, идеал, свое убеждение?
Може да се прави на силен, но в себе си мечтае за времето, когато е бил безгрижен. Ще идват спомени от миналото, ще му се иска да не е така обременен с отговорности.
Но действията му ще са продиктувани от желанието за сигурност, за трупане на ресурси, които да използва във времето.

Хайде, нека му е на късмет. Нека не се разчувства прекалено много за минали неща, да не губи фокус от важните събития.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2836 -: Октомври 02, 2015, 06:22:24 pm »
Смилила съм се, но нали да не превземам темата. Заради това чаках включване и от други.

За момчето Й.(Йордан, Йоан, Йовко :57:) изтеглих много мъжкарски карти.

              Императорът                          Крал мечове                 Шестица чаши




Битки го чакат през октомври. Да не се опитва да заема някакво високо място в йерархията? Или да защитава позициите си? Ще е принуден да отстоява позициите си, да взема важни за него решения. Може да се чувства малко самотен в отговорностите. Навярно ще му се иска да спечели някаква битка и има дилеми по какъв начин да го направи. Вярва в нещо, има гордост, достойнство. Нека избере път на думите, разумните обяснения, да върви към успех с добри аргументи. Думата му ще се чуе, може да е по-остър от обикновено.
Император и Крал държат в ръцете си кълбо - да не се опитва да защитава някаква цялост, идеал, свое убеждение?
Може да се прави на силен, но в себе си мечтае за времето, когато е бил безгрижен. Ще идват спомени от миналото, ще му се иска да не е така обременен с отговорности.
Но действията му ще са продиктувани от желанието за сигурност, за трупане на ресурси, които да използва във времето.

Хайде, нека му е на късмет. Нека не се разчувства прекалено много за минали неща, да не губи фокус от важните събития.


Emma , можеш ли да видиш какво го чака А този месец за любовни отношения 😁😊, благодаря ти💐🌸🌺

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2837 -: Октомври 02, 2015, 06:25:53 pm »
Витхце, ще го обсъждаме това с темите и страничките.  :08: Тема не искам. По-добре така, това положение не е лошо.

Костанса, по-късно ще изтегля карти и по твой въпрос. Сега изчезвам. :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2838 -: Октомври 02, 2015, 06:56:42 pm »
Много благодаря, Емма! Какво ти окупиране, добре, че те има!!! :-* А и картите те обичат, говорят ти много верни неща. Всичко, което написа, е точно така. :72: Минава през много сериозен кариерен момент човекът. Обаче има и любовни неуредици. Зарибих го, че с Таро може да получи някакво просветление, но аз нещо не го виждам любовното в това тълкуване. Дали има и друг начин за гледане или по-добре направо да се провери въпрос "какво го очаква Й. в отношенията му с девойката Х. през октомври"?   :engel016:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2839 -: Октомври 03, 2015, 12:53:05 pm »
С какъв подарък да го зарадвам?
асо жезли - 8пентакли - 7меча
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2840 -: Октомври 03, 2015, 04:31:08 pm »
С какъв подарък да го зарадвам?
асо жезли - 8пентакли - 7меча

Нещо, което е свързано с някаква негова страст, хоби, да изисква творчество или прилагане на таланти. Книга, самоучител, нещо със стойност, да му остане във времето, добре опаковано.

7 меча ми е сложна в този въпрос.

Ако някой друг има идея... Аз гледах картиките на моите карти. Заради това помислих книга.

Момичета, довечера ще вещерствам. Почти обещавам. Ако много прекаля с нептуновите дела, ще отложа за по-подходящо време.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2841 -: Октомври 03, 2015, 05:53:28 pm »
Момичета, довечера ще вещерствам. Почти обещавам. Ако много прекаля с нептуновите дела, ще отложа за по-подходящо време.  :58:

Емма,  ако може попитай и твоите карти на този въпрос.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2842 -: Октомври 04, 2015, 12:47:06 pm »
 :08:и аз и аз , моля :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2843 -: Октомври 04, 2015, 01:48:22 pm »
Чакам важно обаждане до края на септември за работа от една жена. Питах картите дали ще се обади?
ц.4п/8п+Луна+КП


имам чувството, че картите показват, че се го направи, но дали вече няма да съм започнала друга работа?  :017:

Не ми се обади, но не се и надявах да го направи

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2844 -: Октомври 04, 2015, 04:11:08 pm »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали в събота ще ходя до Сф да гледам волейболистите ни?  :012: Аз ако си изтегля сигурно ще им повлияя.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2845 -: Октомври 04, 2015, 05:28:09 pm »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали в събота ще ходя до Сф да гледам волейболистите ни?  :012: Аз ако си изтегля сигурно ще им повлияя.


2м - справедливостта - рицар жезли
(дъно 3ч, горе 4ж) Според мен ДА, ще ходиш!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2846 -: Октомври 04, 2015, 05:40:18 pm »
еха вярно интересни числа съм навъртяла  ;D
Мерси Скорпионче  :08:
Харесвам РЖ плюс това има и 3ч- празнуване, дано Справедливостта не ми извърти някой номер, но да май ще се ходи  :cheer:

ПП не ми разваляйте 666  ;D плийз  ;D
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 05:49:51 pm от trendy »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2847 -: Октомври 04, 2015, 06:13:51 pm »
Тренди, дръж лайковете така, докарай публикациите до 998 и питай нещо либовно :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2848 -: Октомври 04, 2015, 06:24:29 pm »
Седмичните ми: колелото - 9чаши - 7пентакли
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2849 -: Октомври 04, 2015, 09:48:56 pm »
Момичета, май ще отложа за утре сутринта вещерството.

Витхце, такова е времето - нептуново.  :012:
Да не се оправдавам. Прекарах си добре.  :38: 
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.