Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644457 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2970 -: Октомври 14, 2015, 08:23:20 pm »
Благодаря, Лили.
Предателствата и измекярщината ме сриват.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2971 -: Октомври 14, 2015, 10:50:33 pm »
Uran, реших и аз да се пробвам  :) Изтеглих ти карти с въпрос "Кое е най-важното в момента, което изисква фокус от твоя страна?"

Справедливост - Паж мечове - 7 мечове

Картите показват, че е възможно си поставена в грозна ситуация(морално). Обърни внимание на обкръжението - стават някакви интриги, някой се опитва да мине между капките. Случва се нещо, което не можеш да видиш или още не си усетила напълно влиянието му. Използват се връзки, протекции от страна на някой лицемер(може би)  :017: Изтеглих още една, като съвет - 8 чаши.  В крайна сметка, трябва да оставиш всичко зад гърба си и да теглиш майните. Със Справедливостта и 8 чаши най-доброто, което можеш да направиш, е да стоиш отстрани и да гледаш сеир(а такъв ще има, но след време). Някои неща не зависят от теб, пусни ги да си тръгнат и не се въвличай емоционално - само ще си навредиш.

Надявам се мнението ми да е било полезно   :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2972 -: Октомври 15, 2015, 10:30:34 am »
Момичета  изтеглих си карти на въпрос А ще пише ли на И до края на седмицата ? Паднаха се карти - папата, 6 чаши, крал мечове. Аз на мен си не мога да гледам, ще се радвам да ми помогнете . Благодаря ви 😊💐🌸🌺

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2973 -: Октомври 15, 2015, 10:48:03 am »
Момичета  изтеглих си карти на въпрос А ще пише ли на И до края на седмицата ? Паднаха се карти - папата, 6 чаши, крал мечове. Аз на мен си не мога да гледам, ще се радвам да ми помогнете . Благодаря ви 😊💐🌸🌺
не.
тя да не очаква честитка за някой празник?
« Последна редакция: Октомври 15, 2015, 10:49:40 am от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2974 -: Октомври 15, 2015, 10:50:47 am »
попитах как да подобря отношенията си с майка ми:

светът - висш жрец - смърт

карта на цепене няма, теглих ги онлайн

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2975 -: Октомври 15, 2015, 11:01:13 am »
Какво да очаква Уран в общ план до края на годината?
ц.АЧ/Умереност+КП+2П


Мисля, че имаш идея за нов бизнес проект, сякаш ще влезе в сила. Ще получиш финанси, виждам стабилизиране до края на годината във всички сфери. Пак казвам във финансов план ще си добре, ще има балансиране. Може би ще имаш 2 източника на доходи или ще ти се наложи да избираш между две възможности. Съвета е да бъдеш балансирана и умерена, не е препоръчително да рискуваш през този период.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2976 -: Октомври 15, 2015, 11:05:58 am »
попитах как да подобря отношенията си с майка ми:

светът - висш жрец - смърт

карта на цепене няма, теглих ги онлайн

Прояви смирение, бъди търпелива. Отношенията ви ще тръгнат в нова посока- Свят+Смърт- няма да е както преди. По-добре си изтегли твои карти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2977 -: Октомври 15, 2015, 11:06:20 am »
Предателствата и измекярщината ме сриват.

Разбирам как се чувстваш, но приеми, че работиш в корпоративна среда с криво разбрана корпоративна култура. Ако изобщо може да се говори за някаква култура.

Навсякъде го има, особено в по-голям колектив. Забелязах, че малко хора могат да стоят мирно и да не търсят кой да им е враг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2978 -: Октомври 15, 2015, 07:00:20 pm »
Разбирам как се чувстваш, но приеми, че работиш в корпоративна среда с криво разбрана корпоративна култура. Ако изобщо може да се говори за някаква култура.

Навсякъде го има, особено в по-голям колектив. Забелязах, че малко хора могат да стоят мирно и да не търсят кой да им е враг.

Средата е привидно корпоративна и  измекярщината не е изненада за мен.
Трудно приемам накърнената вяра в определени хора.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2979 -: Октомври 15, 2015, 07:05:09 pm »
Средата е привидно корпоративна и  измекярщината не е изненада за мен.


Като в бившата ми работа - лъскав балон, пълен с миризлив газ  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2980 -: Октомври 15, 2015, 07:10:31 pm »
Благодаря, Тренди и Пърпъл! :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2981 -: Октомври 17, 2015, 06:18:45 pm »
Витхце, ти си се оттеглила от ситуацията. Като Отшелник.
Орисвам те на по-цветни и усмихнати нови пътища!  :38:

Искаш ли да ти изтегля карти по някой въпрос? Да те прилаская с едно седмично таро?  ;) :-*


Аз изтеглих за себе си седмично таро. Сигурно по-лоша подредба никога не съм си правила.  :012:

           Десятка мечове                            Дяволът                         Девятка мечове




И последната ми карта е Осмица мечове





Много меч, много нещо. Явно ще се скарам с някой, ще се почувствам обидена от нечие поведение. Което ще ме направи черногледа, изплашена и ще ме остави с вързани ръце.
Нищо. И неговото време ще дойде - на този, който има намерение да ме сърди. А аз умея да чакам.  :012:

Картите са ми сърдите, не съм ги поглеждала от доста време.

Витхце, специално за теб тази вечер ще се опитвам да се сдобрявам с картите. Ще си изтегля няколко подредби по мои си въпроси. Докато им премине сърденето.

Ах, забравих да отбележа, че два пъти изпада при размесването една и съща карта. Паж пентакли. Явно ще да са новини. не особено приятни за мен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2982 -: Октомври 17, 2015, 06:32:35 pm »
Емс аз предлагам да не излизаш тази седмица  ;D наистина доста кофти карти. Пази се от предателство, задкулисни игри, но интересното е, че сякаш има някой около теб, на когото му пука, грижа го е, но ти сякаш не го виждаш, отвори си очите за този човек- виж 9м, 2 карти със със завързани очи- нарочно ще се правиш на ни лук яла, ни лук мирисала, нещо няма да ти е изгодно и буквално и преносно " ще си затвориш очите"- такива мисли ми навяват твоите карти. Твърде вероятно е да са леки неприятности, така че не се стряскай  ;)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2983 -: Октомври 17, 2015, 06:42:26 pm »
Имам 'политически' занимавки, а те винаги са маалко задкулисни. Две планирани пътувания.
За някои неща имам големи усети, но и сега си затварям очите.  :)

Нали се разбрахме, че съм луда глава. Щом картите казват да не се излиза, аз ще изляза - почвам да обмислям как да не се прибирам въобще.  :D Да счупим карък.


Кой е този, който го е грижа?!  :08: То ще си покаже. Почти винаги в край е само един човек. Безмълвно чака и стоически търпи. Канара.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2984 -: Октомври 17, 2015, 06:45:00 pm »
Заради кучето до човека на 9м и реших, че до теб има човек, който много го е грижа, усетих го....