Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644467 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3105 -: Октомври 30, 2015, 09:51:02 am »
еми може да се пита и конкретно в любовен план какъв ще е месеца.

иначе вече 2ри месец забелязвам, че картите, които ми теглят, дават събитие до ден-два след това. не че не си отговарят после месечно, но някак повече на емоционално ниво, а не на събитийно

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3106 -: Октомври 30, 2015, 09:54:54 am »
еми може да се пита и конкретно в любовен план какъв ще е месеца.


не, не, няма нужда :) - това беше в кръга на майтапа :) - малко ми е труден явно хумора за разбиране :)

ако ще се хвърлят конкретно карти за мен, то ще е предимно за здравето ми ... :) - това ми е основната грижа сега - не че ако се появи някое съкровище, ще го върна .... :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3107 -: Октомври 30, 2015, 05:29:39 pm »
Чакаме с нетърпение Делфи и Емма :)

Ще се включа в месечното таро с голямо удоволствие. Но явно няма да мога и тази вечер. Предстои ми нептунясване. Дори да се прибера в нормален час, не е ясно в какво състояние на духа ще съм.  :012:

Да не обещавам за утре, но ще се постарая поне със сутрешното кафе да понаредя малко карти.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3108 -: Октомври 30, 2015, 06:06:19 pm »
Хепи, не разбрах - искаш ли да ти изтегля за здраве?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3109 -: Октомври 30, 2015, 10:38:13 pm »
kostansa, изтеглих ти първо на теб месечно Таро за ноември.  :-*

                Възприемчивост                      Шут                         Дружелюбие
      

Хубав месец ти предстои, Костанс :) Топлота ще има около теб и любов. Ще си отворена, топла и непредубедена, ще бъдеш готова да изслушваш и да приласкаваш. Ще бъдеш възторжена от това, което се случва в живота ти с тиха радост, без да мислиш за последици, без да се тревожиш какво може да се случи, просто ще се наслаждаваш на това, което става около и с теб. Дружелюбно ще ти е и радостно. Ще се радваш на компанията на другите хора, но и на своята си компания. Дори, когато си сама, ще си щастлива.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3110 -: Октомври 31, 2015, 08:47:30 am »
kostansa, изтеглих ти първо на теб месечно Таро за ноември.  :-*

                Възприемчивост                      Шут                         Дружелюбие
      

Хубав месец ти предстои, Костанс :) Топлота ще има около теб и любов. Ще си отворена, топла и непредубедена, ще бъдеш готова да изслушваш и да приласкаваш. Ще бъдеш възторжена от това, което се случва в живота ти с тиха радост, без да мислиш за последици, без да се тревожиш какво може да се случи, просто ще се наслаждаваш на това, което става около и с теб. Дружелюбно ще ти е и радостно. Ще се радваш на компанията на другите хора, но и на своята си компания. Дори, когато си сама, ще си щастлива.  :58:



Благодаря ти 😊.! От тези дни ми е едно такова хубаво , не знам . Срещам се с приятели само и ми е добре  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3111 -: Октомври 31, 2015, 09:33:31 am »

Чакам с нетърпение да ти се довещерства да видим нов месец накъде ще ме отвее  :012:
 :38:

Вещерства ми се сутрешно. :58:
Изтеглих карти за ноември.

            Шестица чаши                        Асо пентакли                    Четворка жезли




Малко ме объркват картите. Но на усет ще напиша за първото, което ми дойде като 'видение' за тях.

Да не мислиш за някакъв проект в начален стадий, който ти е бил актуален в миналото?
Тази нишка към спомените от миналото ще те преследва в началото на месеца. Може да е свързана с някакво начинание, което е било в зародиш и си мислела да развиваш. Нещо, което да е стабилно или свързано с представяне пред влиятелен човек. Нали няма да тъгуваме за миналата работа? :-*
Ще ти е по детски наивно и ще искаш да си необременена от мисли за лоши неща, за отговорности. И в този унес от спомени, може да ти дойде хрумка за нещо ново, на което да поставиш основите. Нещо, което да изглежда голямо пред другите. Потърси приятели, те ще ти пдадат ръка да преминеш през някаква врата/портал. Където има повече забавления.
Ще имаш и занимания в домакинството/дома. Може и с членове на семейството да прекараш повече време.

Хайде, орисвам на нов работен ангажимент и нов 'замък' за живеене.  :58:

Последната карта е Девятка жезли.



Ще има трудности по пътя ти. Може да се скриеш на сигурно място, където да си дадеш почивка от боричкането с другите хора.
Да се пазиш от болести.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3112 -: Октомври 31, 2015, 10:02:48 am »
Емче, ще ти хвърля пак месечно Таро, ако искаш :)

Делфи, ще изтегля и за теб месечно таро. Не си питала, но ми дойде музата да те таросвам.  :-*
Делфи, да не ти се иска да разпуснеш от някакви традиции, окови, обичаен ред? Картите хич не стоели на едно място, разпънаха се като ветрило. Заради това помислих, че ще искаш да излезеш от нормалното състояние за теб.

                Луната                              Рицар чаши                              Асо пентакли



Този месец в голямата си част може да посветиш на свои мечти. По-често ще си затворена в своя свят. Може да имаш интересни сънища, видения, да ти е много интуитивно. Да достигнеш до знания, когато си усамотена и потъваш дълбоко в себе си. Да не ти се отвори някой портал, Делфи? Да кажеш дали е имало такива неща.  :08:
В реалността ще започнеш месец с идеали. Да не мечтаеш за нова любов? Нека не губиш връзка с действителността. Може да получиш вест, която е свързана с емоции. Или сама да искаш да споделиш с някой какво усещаш, но да нямаш нужната смелост да изразиш себе си. Бъди внимателна през началото на месеца, не се губи в илюзии и идеали, в самозаблуди. В край на периода ще си стъпила на земята отново. И ще искаш да усетиш как някакъв проект или ново занимание носи реални резултати.
А може да има човек, който не смее да ти покаже чувствата си или смяташ за прекалено романтичен. А ти да искаш по-заземени отношения.

Последната карта е Крал пентакли.



От мечтите до успехите и заземеността.

Делфи, на теб често ти тегля Луната. Много богат вътрешен свят имаш. Но нещо не показваш винаги него. Сякаш тази подредба описва донякъде рожденото ти пълнолуние. Между разум и емоции.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3113 -: Октомври 31, 2015, 10:06:51 am »
По-късно ще продължа с тегленето за ноември.

Виждам Хепи и Лунето, че имат мераци. И Йонита.

Сега ми се налага да изляза.  :38: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3114 -: Октомври 31, 2015, 10:18:56 am »
Благодаря ти, Емче :)
Усетила си много ясно основния тон, а той е емоции, вътрешни преживявания, лутания, точно така е. Луната си е точно на мястото. Точно така е и за мъжа, който не говори за чувствата си, дали не смее или защото ги няма, но даже не искам да гадая. Картите са много верни, супер си  :58:
Хвърлих ти и на теб Таро, но ще напиша по-късно, че и аз трябва да изляза сега.
 :-*

Ще хвърля и на другите момичета  :08:

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3115 -: Октомври 31, 2015, 10:22:17 am »
По-късно ще продължа с тегленето за ноември.

Виждам Хепи и Лунето, че имат мераци. И Йонита.

Сега ми се налага да изляза.  :38: :58: :-*


Може ли и за мен 😊😊

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3116 -: Октомври 31, 2015, 11:16:10 am »
Делф, аз искам от "фалшивото" таро.  :72:
Костанса, ще ти изтегля.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3117 -: Октомври 31, 2015, 03:04:57 pm »
Здравейте само да попитам картите Таро  компютърът ми прави някакви проблеми уж един приятел ми обеща да го оправи. Даже го чаках във Вторник така и не дойде да го оправи!Ще оправи ли компютъра ми!Благодаря за отговора!

Сиси, изтеглих ти карти по въпроса с компютъра.


           Седмица мечове                        Кралица жезли                      Крал чаши



Ти този компютър носила/давала ли си го на някой друг? Да го е ползвал друг човек?
И да не си го наблъскала с прекалено много програми, нещо да му тежи при работа?
Да не го е бутал човек, който нещо да е откраднал?

За мен картите не са много добри. Сякаш някой ще се опита загадъчно да се измъкне от ситуацията.
По-скоро ще мечтаеш за нов компютър.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3118 -: Октомври 31, 2015, 03:14:23 pm »
Боболина, пропуснах да напиша нещо. Ще ми е интересно дали новолунието на 13-ти ще донесе нещо между Й и Х. И дали около 20-ти октомври ще има интересни събития. Ще се радвам да споделиш дали е имало движение около тези дати.  :08:

Обратна връзка: Има застой в тези отношения. И двамата са потопени в решаването на проблеми извън любовта им, особено мъжът. Каквито и благоприятни аспекти да е имало за развитието на отношенията им през октомври, не бяха ползвани.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3119 -: Октомври 31, 2015, 03:19:03 pm »
Ще съм благодарна, ако някой изтегли и за мен карти за ноември  :-*

За теб изтеглих за ноември интересни карти. Да не се налага да отстояваш себе си пред домашните, семейството?

                 Влюбените                         Крал чаши                         Асо мечове



За втори път ти тегля Влюбените. Явно си в любовен период.
Може по-често да мислиш за съюзи с другите, да търсиш екипни дейности или да ти се налага да мислиш не само за себе си. Може да се омагьосваш от романтични предложения за пътувания или душата ти да мечтае за такова. Време, в което ще показваш любящата си страна, ще искаш да си внимателна с околните. Може да даваш любовни съвети на другите, да си слушател на емоционални споделяния, сама да имаш нужда да разказваш за вътрешния си свят.
В край на месеца ще дойде вдъхновение, нова идея. С аргументи ще искаш да спечелиш някое първо място. Тръгни с мир. И ще имаш промяна. Не е нужно да покажеш сила с грубост.

Да нямаш дилеми между двама мъже?

Последната карта е Крал жезли.



Един чувствен и романтичен? И един, който е по-темпераментен, по-първичен?
Или да се опитваш да помириш двама души от този тип? Ще си между двете ситуации - емоция и страст.

Успех.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.