Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644830 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2850 -: Октомври 06, 2015, 10:33:39 am »
Седмичните ми: колелото - 9чаши - 7пентакли

Важно за мен пътуване само се отлага.   :91:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2851 -: Октомври 06, 2015, 12:49:35 pm »
Важно за мен пътуване само се отлага.   :91:

Сърди се на колелото  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2852 -: Октомври 06, 2015, 03:04:21 pm »
Аз тъкмо съм извадила картите. Тарово ми е, но имах ангажименти. От час съм с нови и много красивички гуми на колата.  :clap: :clap: :clap: Моето гумарче, което ми обгрижва колицата всеки сезон и при нужда, то също е от моята партия. Много хубава сутрин изкарахме двамата - в обожаване на нашите коли, показва ми какъв екип за работа с емблеми си е купил, какви спортни обувки, разменяхме ключодържатели. Накрая и отстъпка ми направи.  :57:
Сега си правя кафе и започвам по ред всички заявки за таро. С извинения за забавянето, но имах работа тези дни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2853 -: Октомври 06, 2015, 03:55:51 pm »
Много благодаря, Емма! Какво ти окупиране, добре, че те има!!! :-* А и картите те обичат, говорят ти много верни неща. Всичко, което написа, е точно така. :72: Минава през много сериозен кариерен момент човекът. Обаче има и любовни неуредици. Зарибих го, че с Таро може да получи някакво просветление, но аз нещо не го виждам любовното в това тълкуване. Дали има и друг начин за гледане или по-добре направо да се провери въпрос "какво го очаква Й. в отношенията му с девойката Х. през октомври"?   :engel016:


Боболина, дойде ред и на тарото. Изтеглих карти по въпрос как ще се развият отношенията между Й. и Х. през октомври. Малко промених значението, че твоето питане ми се видя малко завъртяно.

               Дяволът                           Четворка мечове                             Страшният съд



Да няма пристрастени в тези онтошения? Един от двамата да изпитва много силни чувства, да е склонен да прави нередности, да манипулира?
Дошло е време да достигнат пик в отношенията. Може взаимно да извадят лошите си страни, да стигнат до дъното, да има разяждащи и скрити емоции. Това носи неяснота в преценките, няма нужната обективност. Може да има голяма страст, която да пречи на обективните решения. Между тях може да има някакво изкушение. Или страх от нещо, което да е причина за нередностите.
Когато кризата премине, може да има малко време за спокойствие и обмисляне на ситуацията. Време на самота, всеки ще преживява своята болка и ще се чувства наранен. Може от прекалена гордост да се изрекат тежки думи, остри. Но ще има период на равносметка и отдалечаване от проблемите, може и един от друг.
Сед него всеки ще получи заслуженото си, ще дойде ред. Нека внимават какво са градили преди това. Но има шанс и за прераждане. Ако отношенията им се подобрят, ще бъдат по нов начин. Няма да е както преди. Може да потърсят нови емоции или да преоткрият такива един в друг.
Ако са готови за промени един към друг, лични промени, ще имат право на втори шанс. В случай, че не отстъпят от гордост, може да затворят тази страница.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2854 -: Октомври 06, 2015, 04:00:22 pm »
Боболина, пропуснах да напиша нещо. Ще ми е интересно дали новолунието на 13-ти ще донесе нещо между Й и Х. И дали около 20-ти октомври ще има интересни събития. Ще се радвам да споделиш дали е имало движение около тези дати.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2855 -: Октомври 06, 2015, 04:09:12 pm »

Emma , можеш ли да видиш какво го чака А този месец за любовни отношения 😁😊, благодаря ти💐🌸🌺

Костанса, за А. този месец ще е интересен. Да се надяваме, че е мъж.

                  Силата                                 Осмица мечове                          Седмица жезли



А може да тръгне на нещо като поход към човек, който се стреми да запази самообладание. Или сам иска да постигне някакъв успех, въпреки трудностите. Има увереност в себе си, умее да контролира своята енергия, да използва ресурсите си. Но в тази ситуация сякаш не всичко му е ясно, има нещо скрито. И не знае в коя посока да тръгне. В действителност има своите козове, за да спечели битката. Някой да не се опитва да излъже А? Има много път пред него, няма да е лек, може да усеща студенина. Но ще успее да премине и преодолее препятствията пред себе си. Явно иска да играе на сигурно и неяснотите го карат да се чувства с вързани очи. Ще прояви смелост и кураж, но няма да е веднага, а след период на безсилие и пасивност.
Да няма хора, които пречат?

Месец на изпитания, с които ще се справи. Да вярва във възможностите си.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2856 -: Октомври 06, 2015, 04:16:47 pm »
Емма,  ако може попитай и твоите карти на този въпрос.  :-*

Скорпионче, много сложно стана. Не знам дали е късно за отговор на въпроса ти. Но ето какво казаха моите карти. Малко изненадващо.


            Седмица мечове                 Тройка мечове                        Асо жезли




Картите са почти същите като твоите.
Май има някакво нараняване в тази ситуация, някаква болка. Което води до липса на доверие или загуба на надежди. И в тази комбинация бих казала нещо, което ще покаже, че в теб има огън и желание, някоя книга, нещо красиво, може и ароматно. Жената на Асо жезли се радва на аромат на цвете. Може и нещо, което е свързано с някакво приключение. Но да е ново, различно за този човек, като предизвикателство и да му носи желание за себеусъвършенстване.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2857 -: Октомври 06, 2015, 04:31:44 pm »
Снощи е била Нептунова вечер май, май  :singing:  :012:
Емс, седмично таро когато се нафлиртуваш  :P   :012: Моля, моля  :cheer:

Витхце, карам по ред. Сега седмично, а после и по другите въпроси ще ти изтегля. Не мога да те лиша от седмичното.  :58:
Няма обесени карти.  :38:

            Императрицата                  Десятка пентакли                  Кралица мечове



Много женски карти. Но с различно усещане.
Може през по-голяма част от седмицата да ти е по-пасивно. Да се радваш на женски занимания, женска компания, срещи с жени/майки, родилки, бременни. Ще си настроена към повече компромиси, да работиш с другите, може и да ги закриляш. Време, в което по-скоро ще обгрижваш останалите. Да не ти предстои някаква сбирка с жени, забавление? Ще търсиш съюзи. Но в край на седмицата ще се почувстваш по-силна и ще искаш да спечелиш битките с думи. Има някакви загуби, които си понесла, но ще искаш да си независима. Ще проявиш разум, не толкова чувства.
Може да получиш писмо, новина от някой мъж, пратеник. Което да е свързано с пътуване. Не се страхувай от болките. Ако се пазиш от наранявания, няма да правиш крачки напред.  :58: :-*
В край на седмицата няма да ти е така чувствително и неуверено. Силата ще е в теб.  :012: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2858 -: Октомври 06, 2015, 04:47:48 pm »
:08:и аз и аз , моля :08:

Павла, много големи аркани ти изтеглих. Силна седмица с много промени.


              Смъртта                          Тройка мечове                                Силата



Нещо върви към своя край ли, Павла? Има някакъв цикъл, който трябва да затвориш. Нещо ненужно, от което да се освободиш. Ти самата ще се трансформираш. Да нямаш сърдечни проблеми - в преносен и буквален смисъл. Бих те посъветвала да пазиш сърцето си.
Ако има болка от емоции, нараняване - поплачи си, позволи си малко слабост, другите да те обгрижват. Остави болката да се излее със съзли. И не забравяй, че не винаги ще е тъмно пред теб, не винаги ще е враждебно. Ти си силна жена, ще се справиш. Може някой странник да ти подаде ръка, да дойде с идеалите си, да иска да те защити от нещо.
Много силни карти. Нека всичко мине леко за теб.  :-* Не се затваряй в себе си.  :58: дори да прекъснеш някаква връзка - приятелска, партньорска. Това ще те направи по-силна и уверена. Обещавам.  :38:

Когато се възстановиш от болката, не забравяй да носиш бижута, да се чувстваш като кралица.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2859 -: Октомври 06, 2015, 04:56:05 pm »
Седмичните ми: колелото - 9чаши - 7пентакли

С тези чаши да не се занимаваш повече с дете? Иначе може да имаш среща с приятел или да направиш на някой услуга.
Може и повтаряне на някаква ситуация.

Аз ти изтеглих само една карта, за доуточняване на твоите.

               Глупакът




Нещо ново ли ще ти се случва? Да не отидеш на място, на което има хубава музика, среща с приятели, да си ентусиазирана? Внимавай с наивността. Радост в дома, около деца, някакъв празник. Ще ти е цветно на душата.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2860 -: Октомври 06, 2015, 05:24:36 pm »
              Рицар чаши



По него ти пророкувах вести.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2861 -: Октомври 06, 2015, 05:40:48 pm »
Емс, не ти е тарово  :012: ама все пак, когато стигнеш до карти...смяна на заявката  :012: Седмично го пропускаме. Работно таро  :017: Зор сега как да формулирам въпрос  :012: Ако не започна работа Х, ще се появи ли скоро нещо по-добро  :017: Нещо такова  :012: Х ме разочарова по ред параграфи...и макар, че заплащане не е лошо, малко ще вървя срещу себе си, ако приема /аз де факто съм приела де, ама имам още време да го мисля/. Интуиция и всичко ми казва - не  :017: Какво ще каже таро да видим   :017:

Докато Емата се разправя с разни истерясали женища, може и някой друг да ме тароса  :012:

Витхце, малко ме озори с този въпрос. Ще го разцепя на две части.

Как ще се развие ситуацията с Х?

              Осмица жезли                         Слънцето                               Отшелникът
 


Много големи аркани, важно ще е.
Ще ти се наложи много бързо да се адаптираш, може и да пътуваш. Ще имаш и много ангажименти на един път, но ще успееш да се справиш с тях. Може ненадейно да получиш 'повиквателна'. Но на това място и с Х ще имаш възможност да просперираш, да трупаш блага. Събери си средства за черни дни. Възползвай се от ситуацията, за да трупаш - познанства, средства. Може да се чувстваш малко откъсната от другите с Х. Да търсиш повече компанията на животните, да се вълнуваш от духовното. Не бих казала самота, но компанията на другите няма да ти е приоритет.
Ще научиш и нови неща, които да ползваш напред във времето.

Дали ще се появи някоя по-добра възможност?

           Справедливостта                           Кулата                          Четворка мечове



Ще се опитваш да лавираш, ще очакваш някой да ти подаде ръка за помощ. Но тази ситуация може много бързо да се промени, да загубиш позиции и всичко онова, което си градила. И това да те принуди да се оттеглиш в почивка.
Картите не ми харесват, според мен ще загубиш, ако стоиш на изчакване за нещо по-добро.
Ако беше някоя друга третата карта, а то Четворка мечове... И съвсем последната карта е Смъртта.
По-скоро ми говорят за промени, но не особено приятни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2862 -: Октомври 06, 2015, 05:45:45 pm »
С тези чаши да не се занимаваш повече с дете? Иначе може да имаш среща с приятел или да направиш на някой услуга.
Може и повтаряне на някаква ситуация.

Аз ти изтеглих само една карта, за доуточняване на твоите.

               Глупакът




Нещо ново ли ще ти се случва? Да не отидеш на място, на което има хубава музика, среща с приятели, да си ентусиазирана? Внимавай с наивността. Радост в дома, около деца, някакъв празник. Ще ти е цветно на душата.  :58: :-*

 :72: Именно с това ми е свързано пътуването. Благодаря!!! :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2863 -: Октомври 06, 2015, 05:49:15 pm »
Нещо върви към своя край ли, Павла? Има някакъв цикъл, който трябва да затвориш. Нещо ненужно, от което да се освободиш. Ти самата ще се трансформираш. Да нямаш сърдечни проблеми - в преносен и буквален смисъл. Бих те посъветвала да пазиш сърцето си.
Ако има болка от емоции, нараняване - поплачи си, позволи си малко слабост, другите да те обгрижват. Остави болката да се излее със съзли. И не забравяй, че не винаги ще е тъмно пред теб, не винаги ще е враждебно. Ти си силна жена, ще се справиш. Може някой странник да ти подаде ръка, да дойде с идеалите си, да иска да те защити от нещо.
Много силни карти. Нека всичко мине леко за теб.  :-*
Не се затваряй в себе си.  :58: дори да прекъснеш някаква връзка - приятелска, партньорска. Това ще те направи по-силна и уверена. Обещавам. 
Благодаря Емма, много тъжни и страшни тези карти, а седмицата ми е минорна, никаква. Сетих се ,приключвам лечение  и съм на контролен преглед и изследвания, дай Боже всичко да е в норми и да си гледам кефа вече. Хич няма да откажа странник , има един, ТОЙ винаги ми помага , мога да разчитам на него.  :38: :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2864 -: Октомври 06, 2015, 06:02:05 pm »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали ще си намеря работа до края на годината?  :012: