Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644350 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3120 -: Октомври 31, 2015, 03:37:29 pm »
Чакаме с нетърпение Делфи и Емма :)

Хепи  :-*
Кулата изпадна по време на размесването на картите.

Нещо в теб/около теб ще се променя. Нещо нездраво.

А за ноември изтеглих тези карти:

            Асо мечове                           Петица мечове                       Петица жезли



Много меч, много петици. Ще ми е интересно да споделиш за петиците според твоята наука.  :-*

Този месец ще ти се налага да водиш борби за доказване. Може да са свързани с някаква нова идея, която искаш да развиеш. Тази идея може да дойде след новина/писмо, някаква вест. И може да е свързана с промяна на статуквото. Да искаш да разкъсаш своите окови. Не случайно изпадна Кулата. А с помощ на интелект, ще имаш възможност да владееш положението.
Но по пътя си може да срещнеш хора, които не винаги използват честни методи за справяне с отговорностите.  Помисли дали битката си струва. И дали няма да загубиш повече, ако победиш. Засега ще удържиш "лошото". Ще приемеш предизвикателствата като игра, съревнование с околните, с конкуренцията. Ще си мерите силите по-скоро за сплашване, не и в реална битка. Много шум за нищо.
Да не ходиш на някакво спортно мероприятие? Или да гледаш хора, които демонстрират своите умения и сила?

Последната карта е Седмица жезли.



Някой може да ти поставя прътове в колелата, но ще ги преминеш. Предизвикателствата от другите няма да спрат твоя устрем. Дори да има ситуации на ръба.

От идеи и говорене ще стигнеш до действие и плам за успех.  :clap: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3121 -: Октомври 31, 2015, 03:51:00 pm »
За момчето Й.(Йордан, Йоан, Йовко :57:) изтеглих много мъжкарски карти.

              Императорът                          Крал мечове                 Шестица чаши




Битки го чакат през октомври. Да не се опитва да заема някакво високо място в йерархията? Или да защитава позициите си? Ще е принуден да отстоява позициите си, да взема важни за него решения. Може да се чувства малко самотен в отговорностите. Навярно ще му се иска да спечели някаква битка и има дилеми по какъв начин да го направи. Вярва в нещо, има гордост, достойнство. Нека избере път на думите, разумните обяснения, да върви към успех с добри аргументи. Думата му ще се чуе, може да е по-остър от обикновено.
Император и Крал държат в ръцете си кълбо - да не се опитва да защитава някаква цялост, идеал, свое убеждение?
Може да се прави на силен, но в себе си мечтае за времето, когато е бил безгрижен. Ще идват спомени от миналото, ще му се иска да не е така обременен с отговорности.
Но действията му ще са продиктувани от желанието за сигурност, за трупане на ресурси, които да използва във времето.

Хайде, нека му е на късмет. Нека не се разчувства прекалено много за минали неща, да не губи фокус от важните събития.

Обратна връзка: Много точно описание на периода. Точно така му премина месеца.
« Последна редакция: Октомври 31, 2015, 03:52:52 pm от Bobolina »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3122 -: Октомври 31, 2015, 04:08:20 pm »
Боболина, за теб се паднаха много последователни и интересни карти.


          Петица жезли                           Девятка жезли                      Крал жезли




Много жезлова подредба. Чак мен изненада. Явно страстите ще са ти в повече. Харесва ми, че има градация.
Месец, в който конкуренцията и себедоказването ще ти е на фокус. Може да премериш сили с други хора. Няма да е сериозна битка, но всеки ще се стреми да покаже най-доброто от себе си, всеки ще се перчи със своите оръжия. Много шум за нищо. Ще се стремят да те въвлекат в конфликт, а може и сама да усещаш себе си в опозиционно положение.
Битката ще те изтощи - доказването на уменията. Но ще успееш да запазиш положението си. Ще имаш някакъв миг на успокоение, не и след необходимата жертва. Ще промениш за себе си някои приоритети. Стремиш се към висока позиция или поне място, от което ще се чуват думите ти. Използвай чаро, харизма, огрей другите с талантите, които имаш.
Бих те посъветвала да внимаваш с огъня в дома си, да не подпалиш някоя покъщнина, текстил, килим.

В край на месеца може да се усамотиш. След толкова инициативи, възможности за нови начала, ще имаш нужда от време за себе си, да се отдадеш на по-духовни занимания. Да прецениш кое е важното.

Обратна връзка: След вялото начало на месеца попаднах във вихъра на събитията. Трябваше да се занимавам с организаторски дейности, всичко се подреди прекрасно, но вложих цялата си енергия. Имаше и напрежение, трябваше да се разправям с дървени глави, които все търсят под вола теле и все не го намират. В края на месеца заваляха покани към мен за различни събития, обадиха се и хора от миналото, но не исках да виждам и чувам никого, исках време за себе си и мислите ми. Пожар не можах да си устроя, но един път бях забравила включен котлон за няколко часа, а и един котлон се разлепи (т.е. разлепиха ми го поради неправилна употреба) и ми гръмна лаптопа и трябваше да го дам на сервиз.

Браво, Емма, много хубаво си хванала настроението на месеца за мен.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3123 -: Октомври 31, 2015, 04:25:44 pm »
Емма, много те моля, ще изтеглиш ли карти и за мен за ноември? :engel016: Една подредба за мен за месеца, как ще е събитийно и още една подредба конкретно за отношенията между мен и Х., какво ще се случва между нас ноември месец. :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3124 -: Октомври 31, 2015, 05:02:44 pm »
Изтеглих си карти за другата седмица.
ц.РЖ/Смърт+Колесница+6ч


Ти да видиш какви карти  :012:
харесват ми- промени ме очакват, може и да срещна някой хубав рицар на път  ;D ще има и ситуации, които ще ми напомнят за миналото, а това не ми харесва особено  :012:

Да имаше момент, когато доста често минали ситуации изплуваха в главата ми, ето даже намерих старите писма от една приятелка. Дадох си сметка ( за 1000 път  ;D) че миналото си е минало и че е хубаво да се напъна да продължа напред. Днес направих нещо импулсивно, което ми донесе душевен покой. Вдъхнових се от една книга и съм решила поне в седмицата веднъж да се предизвиквам, т.е да правя неща, които преди са ми се стрували абсурдни  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3125 -: Октомври 31, 2015, 05:08:35 pm »
Мога ли и  аз да помоля карти за месец ноември... :)

Йонита, за теб изтеглих за ноември тези карти.

            Десятка мечове                            Колесницата                                         Звездата



В началото на месеца може да се почувстваш наранена от нечие поведение към теб. Да чуеш обидни или остри думи. Това ще те постави в ситуация на агония и страх, усещане, че си изоставена или сама. Не се страхувай, Йонита. Ще се разделиш с някои мечти, илюзии, надежди. Но това ти е необходимо, за да поемеш контрол на живота си. Да тръгнеш в посока, която ти желаеш. Може да се отдалечиш от ситуация, хора, място, които са ти носили болка. Стреми се да вървиш по пътя си и да не поемаш чуждите товари. Може да имаш ситуации на избор - да си по-напориста или да преминеш в трудното с обаяние, чар. Ще е хубав период да прогледнеш за света и хората около себе си. Защото по-лесно ще разграничиш кое си струва, кое е загуба на време и енергия.
В край на месеца ще имаш нови мечти, надежди. Може да си по-женствена и спокойно. Но да си малко пасивна, затворена в своя свят с идеали.
Но ще ти е по-спокойно и щастливо. Ще ти се иска да обгрижваш другите и може да се появят предложения за забавления.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3126 -: Октомври 31, 2015, 05:47:52 pm »
Емс, мога ли да помоля за теглене на карти? :)
Работа и перспективите в нея.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3127 -: Октомври 31, 2015, 06:43:55 pm »
Емма, много благодаря :)

спортни мероприятия не планувам, но ... що пък не :)
това със съревнованията ... ще докладвам и ще имам предвид насоките ти  :08:

И, мила, нали се разбрахме без кули ....  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3128 -: Октомври 31, 2015, 06:44:55 pm »
Хепи, не разбрах - искаш ли да ти изтегля за здраве?

засега не - споменах го само в контекста :), но благодаря за предложението :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3129 -: Октомври 31, 2015, 07:08:21 pm »
Имам някакво предчувствие за другата седмица, та си изтеглих карти
ц.2п/Маг+Ач+9м

Хм ще се опитам да балансирам, в началото на седмицата явно ще имам доста задачи да свърша, нещо ново ще се роди- дали емоция, дали идея, ще видим. Към края пак ще се затворя в златната си клетка  :012: няма да ми е добре, но пък ще ми е сигурно в нея.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3130 -: Октомври 31, 2015, 07:28:18 pm »
За другата седмица - седмичното ми таро. 6ч - рицар жезли - дама жезли





Допълвам, че ми се скъса задника на работата - помагах на моята мила колежка, която беше болна; ходих на рожден ден на племеницата и единият изпит ми се отложи.

Делфи, ще може ли да помоля за месечно таро?  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3131 -: Октомври 31, 2015, 07:29:46 pm »
Имам някакво предчувствие за другата седмица, та си изтеглих карти
ц.2п/Маг+Ач+9м

Хм ще се опитам да балансирам, в началото на седмицата явно ще имам доста задачи да свърша, нещо ново ще се роди- дали емоция, дали идея, ще видим. Към края пак ще се затворя в златната си клетка  :012: няма да ми е добре, но пък ще ми е сигурно в нея.

Тренди, ако нямаш притеснения около някой маг, значи се притесняваш около реализирането на твоите планове - напразно се притесняваш с тези 9м.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3132 -: Октомври 31, 2015, 08:40:03 pm »
Уране, ще ти изтегля с удоволствие. По-късно ще е.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3133 -: Октомври 31, 2015, 08:47:15 pm »
Емма ,благодаря!!! :58:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3134 -: Октомври 31, 2015, 11:48:23 pm »
Ема, ето ме с Тарото ти за номеври  :-*

                  Сънят                              Изтощение                          Търпение

          

Ще се връщаш, Емче, към стари събития и реалности, спомени ще те налягат, може да ти е тъжно и да си поплачеш. Като че искаш старото статукво да се върне, нещо като че не можеш да позволиш да бъде по друг начин от твоя, малко позагубена спонтанност ще усетиш, като че ли и неудовлетвореност. Това ми се струва, че ще върви повече на вътрешен план, скрито ще си го изживяваш.
Ще ти е нужна почивка, откъсване от мисли и емоции. Някъде на тихо и спокойно място и всичко ще си дойде на мястото. Но трябва време и търпение, за да се уталожат нещата и да се балансираш.

И на теб, Емче, ти тегля Сънят за втори път. Миналото те тегли все още. Сила си му дала. Вземи си я обратно.  :58:

Ема, знаеш ли че в твоето таро на картата Асо мечове е изобразен Архангел Михаил? :72:
« Последна редакция: Ноември 01, 2015, 12:01:18 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми