Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644521 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3225 -: Ноември 08, 2015, 10:47:01 pm »
Витхце, стана интересно със седмичните карти. Докато ги размесвах една карта изпадна. Явно си е решила да се появи - като последна.

            Седмица чаши                    Тройка пентакли                  Рицар мечове



Седмицата може да ти започне объркано. Много и разнопосочни неща ще те карат да се чудиш кое да избереш. А може и да попилееш енергията си, да искаш да опиташ всичко. Но така няма да се получи, Витхце. Избери едно нещо със сърцето и в него влагай ресурси. То е истинското, всичко друго е пълнеж.
Може да получиш признание от някой работодател. Или някой да оцени твоите способности. Предстои ти някаква промяна. Може смяна на дом, нещо да промениш в дома си. Ще ти се иска да има движение, което да ти носи материални блага. А имаш и кураж да влезеш в битка, за да защитиш идеите си. Може да си малко припряна или да не обмислиш всичко. Но ще си водена от чисти помисли, от идеали. Не се отказвай пред лицето на не особено добри хора. Ще успееш да победиш конкуренцията.

Последната карта е Тройка жезли.



Хайде, нови хоризонти пред теб. Може и пътуване. Дори да няма веднага ефект, който търсиш, ще ти даде възможности, ще те доближи до идеите ти. Поне ще усетиш, че нещо, което е започнало преди, то може да стане много реално.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3226 -: Ноември 08, 2015, 10:57:08 pm »
Витхце, да не се отворят пред теб някакви 3 възможности?


И за себе си изтеглих седмични карти. Учудващо не ми се натресоха Десет жезли.  :012:

            Кралица пентакли                 Магьосникът                     Паж пентакли



Много пентакъл нароих. Явно ще ми е по-заземено през тази седмица, ще съм по-практична. С идеи за бизнес. Да, това е така. Имам си работни мисли, но не ми е лошо от тях, правя си анализи, планове. Ще трябва да осъзнавам на какво съм способна, да видя възможностите си. Да не се окажа слаба бира. Има какво да уча още. Но ще чакам добри новини.

Последната ми карта е Шестица жезли.



Дано ми донесе успех в начинанията.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3227 -: Ноември 09, 2015, 08:16:16 am »
Делфи, интересна подредба се получи.

Jewel within a teardrop         Peace               Remembrance
                                      Moonlight

Малко ме обърка първата карта. Докато я почувствам. Явно си в емоционален период. Да не плачеш тайно? Предстои ти някаква емоционална връзка с друг човек - приятел, любим, деца. Ще се почувстваш силно обвързана, емоционална, включена в някаква енергия. Ако си имала мигове на тъга, ще се трансформират в радост. Не мога да преценя дали цветето на първата карта е мак. За мен е мак. Трябва да заспиш, да си в покой, да изсънуваш нещо, за да ти олекне.
Не всичко ще е под контрол от теб. И трябва да намериш за себе си покой. Не всичко зависи от теб и е в ръцете ти. Трябва да гледаш по-позитивно на събитията, които не зависят от теб. За да има хармония за всички - теб, хората около теб. Фокусирай се върху нещата, за които си благодарна на Съдбата.
Явно има неща от миналото, които преживяваш отново. Или се появява пред теб с нова одежда. Но ти е чувствено, емоционално. Не се съпротивлявай на тези спомени или изживявания. От време на време е необходимо да си правиш равносметка, дори да си припомняш или изживяваш минали събития. Бъди благодарна за всичко, то ще ти донесе мъдрост за бъдещето, ще е лечебно.

Последната карта е много хубава. Хайде, орисвам на пътешествие с романтика, където ще се почувстваш релаксирана, успокоена, ще мислиш за ново начало. Ще погледнеш на живота си от нова перспектива. :58:

Благодаря ти, Емче, хубави карти си ми изтеглила, харесват ми :) Почувствали са ме и ти също. Дано и за бъдещето да са верни. Ще давам обратна връзка.
 :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3228 -: Ноември 09, 2015, 08:38:29 am »
Емс, аз ти изтеглих карти за тази седмица понеже твоите ме затрудняват.
Ето какви карти се паднаха
ц.7п/Им-р+АМ+ДЖ


Ами работна ще бъде тази седмица. Пази се от конфликти на работното място.  Ще ти се налага да бъдеш доста дейна и напориста. Сблъсъци на характери ще има. Бавно ще ти тече седмицата с тия 7п  :012: Това най-общо виждам по картите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3229 -: Ноември 09, 2015, 08:51:20 am »
Тренди, благодаря! Ще върна жест след малко!  :38: :58:

На мен картите ми харесаха. Този меч между Император и мен - интересно. Нямам против седмицата да върви бавно. Мината седмица беше голяма въртележка, не усетих кога замина.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3230 -: Ноември 09, 2015, 09:03:31 am »
Тренди, седмичните за теб

              Колесницата                      Паж пентакли                       Асо чаши



Ще трябва да избереш път, по който да вървиш. Сама ще вземаш решенията, но ще е важно за теб. Може да се налага да работиш екипно, да съвместяваш различни неща. Стреми се да работиш с другите, а не против тях. Само така ще имаш успехи. Може да тръгнеш в посока, която е малко различна от досеганите ти. Но ще е за твое добро. Учение, получаване на нови знания. Интересно е, че на паж има отворена книга. Съветвай се с по-мъдрите от теб. Особено сатурновите хора. Ще ти е от полза, ще ти даде възможност да трупаш неща, които ще носят активи след време. Явно имаш някакви надежди. Бъди творческа. Ще искаш да създаваш, особено щастие.

Последната карта е Паж чаши.



Да не получиш новини, които ще те разчувстват? На мен картите ми харесаха.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3231 -: Ноември 09, 2015, 09:09:25 am »
Хайде картите за новата седмица!
ц.3ч/Пч+Звезда+Дч


С тия чаши седмицата ще е емоционална. Ще има явно някакво събиране или ще ходя някъде на купон, макар че не ми се вярва. Може би ще получа новина(приятна), която ще ме развълнува  :017:

Тренди, и ти си изтеглила за себе си много чаши. Явно емоциите ще са ти важни през седмицата. По твоите карти вчера ми направи впечатление как е изобразен Паж чаши. Човек, който търси вода с багети. Някой, който е в пустиня, около него няма много живот. И иска вода, за да се възроди, да е жив. Така и ти, ще търсиш емоции, за да се почувстваш жива. И може да си изпълнена с копнежи и някакви мечти. Много чувствено ще ти е.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3232 -: Ноември 09, 2015, 09:10:07 am »
И в моите карти имаше Паж чаши, ще го видим какво ще ми донесе  :012: Явно ще ми е важна седмица за стажа  :) Ще има емоции  :72:
Благодаря, Емс  :08:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3233 -: Ноември 09, 2015, 03:30:50 pm »
Емма, ще може ли да ми изтеглиш карти, когато имаш възможност? Имам да решавам един проблем и се колебая как да постъпя. От една страна мога да тръгна да го решавам сама. От друга, мога да изчакам за участието на човек, който смятам, че може да помогне. По принцип съм свикнала да се справям сама, но точно сега ми се иска да реша проблема по най-ефективния начин. Ще може ли да попитаме картите какво биха ме посъветвали? :17:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3234 -: Ноември 09, 2015, 11:06:35 pm »
Боболина, изтеглих ти тези карти. Дано ти е от полза.

         Справедливостта                  Двойка пентакли                      Глупакът



Този проблем свързан ли е с някакви морални норми?
Най-доброто, което може да направиш, това е да караш по установен ред, както е божествено правилно, да претеглиш добре кое е редно. И да не се поддаваш на изкушения за бързо справяне с проблем, особено ако са свързани с нещо нередно. Бъди справедлива и не се колебай да поискаш подкрепяща ръка. Стреми се към дипломатичност, не бъди прекалено рязка, опитвай се да държиш средината.
И гледай по-отгоре на ситуацията, но не с наивност.

Имаш някакъв път да извървиш. Тогава ще си сама. Ще загърбиш материалното, но ти е необходимо това осмисляне.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3235 -: Ноември 10, 2015, 11:27:14 am »
Много благодаря, Емма! Това, което има някакво отношение към морал в ситуацията, е дали, ако изчакам да получа помощ, ще бъде разбрано правилно от околните и дали в бъдеще няма да решат да ми го натякват. Но не би било нередно в никакъв случай. 

Видях, че имаш някакви много интересни оракулски карти. Ако не ти идва в повече, ще може ли да ми изтеглиш и от тях за този въпрос, че ситуацията много ме напряга, кара ме да се чувствам и физически недобре.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3236 -: Ноември 11, 2015, 06:46:21 pm »
Новите ми седмични: 9 меча - страшния съд - 8 меча
Хм, безсилие пред промените или осъзнаване, че аз сама преча на промените да навлезнат в живота ми. Вторият вариант, със сигурност. ;D



Пак да избързам с обратната връзка.  :012:
Освен, че ми се предоставиха шансове, които преди ми се изплъзваха и този път отказах да се възползвам от тях, за  пореден път се убеждавам, че с този мой смотан, тъп, инатлив характер, няма да я докарам до никъде - сама си преча положителните промени да навлезнат в живота ми.

 :91: :91: :91: :91: :91: :91:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3237 -: Ноември 12, 2015, 06:07:23 pm »
Иска ли да се разделим? (аз питам) ПЖ - 2ч - 8ч

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3238 -: Ноември 12, 2015, 06:14:01 pm »
Да няма някакво ново начинание, което да му е интересно и да хвърля много енергия там?
Интересни карти, Скорпионче. Двойка чаши говори за съюз, желание за брак, свързване.
Но от двете му страни стоят малко по-различни карти. От едната страна - в  миналото явно е имало някакво ново начинание, което го е запленило. Преди да създадете връзка имало ли е някакво подобно, което е пострадало от съюз?
А сега сякаш има нужда да открие себе си и кое му е важно. Иска да остане малко насаме, за да се преоткрие.

Последната карта коя беше? Дано си обърнала внимание.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3239 -: Ноември 12, 2015, 06:16:14 pm »
Скорпионче, искаш ли довечера да изтегля и аз карти?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.