Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 474158 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7440
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3615 -: Юни 05, 2024, 05:36:55 pm »
Рени,к10 е в риби,да ,сигнификатор на брака.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13589
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3616 -: Юни 05, 2024, 07:46:34 pm »
Дирекция Юпитер на асц някой преживял ли е?Възможност за брак ,или ?
не съм го преживяла и няма как, но за жена го дават брак, успех по домовете, които управлява, слава и пари 
ЮПИТЕР  СЪВПАД с ASC: ДОБРО ЗДРАВЕ, бодрост, духовност, добра работа. Уважение, дружба, покровителство. В подх. възраст - женитба. За женен човек с деца - те растат служебно и имат благосъстояние. СИЛЕН Ю.- изгода, СЛАБ- само незначителни подобрения. Ако Ю. управлява 8д- наследство, 4д- успех от недвижима собственост, мини, строителство.За религиозен, юридически или образователен деятел - успех и прогрес.           

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7440
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3617 -: Юни 06, 2024, 05:36:48 am »
Акрукс,благодаря!Дирекция Венера по същото време е на к10.Ще цъфти от щастие. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3618 -: Юни 06, 2024, 03:25:10 pm »
Сафо, Юпитер от кой дом идва, 11-ти, 12 -ти, в Овен, Телец, кой вижда, кой го вижда, в период на Юпитер ли е, за да се определи, дали може да даде посоченото от теб събитие ?
Аз да стягам ли чеиз, щом СД Юпитер ще е съвпад с Асц, след 4 г ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7440
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3619 -: Юни 06, 2024, 03:47:10 pm »
Рени,погледнах една карта и двата бенефика застават на ъгли ,да,виждат се по натал,хармоничен аспект Юпитер/Венера ,виждат и асц.Юпитер идва от телец ,11 дом .Ще следя.. . ;)
При теб,незнам,защо не,всичко е възможно.Племенниците също са по 1ви дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3620 -: Юни 06, 2024, 03:50:58 pm »
Щом Юпитер е в собствен дом може да провокира събитийност, според мен, по-скоро ще е с финансов характер, подобряване качество на живот. Успех на натива ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13589
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3621 -: Юни 06, 2024, 06:06:49 pm »
Аз да стягам ли чеиз, щом СД Юпитер ще е съвпад с Асц, след 4 г ? ;)
Защо не, нали Юпитер е диспозитор на слънчевите Риби  :) Вчера гледах в инстаграм много чаровна дама на 75г е срещнала голямата си любов и са се бракували, истинска и вълнуваща сватба, а младоженецът е на 92г, пламнала е искрата покрай съвместната им дейност по книгите, които са издали. Та никога не е късно човек да срещне своята половинка. Юпитер преди да кацне на АС, Уран ще мине над АС, но две години преди това ще минат над Нептун двете планети, ще докладваш какво се случва, но все нещо ще има, след като Луната по прогресия и дирекция тогава е в партньорски 7д. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3622 -: Юни 12, 2024, 06:14:58 pm »
Акрукс, ще ви поканя форумно на купон . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13589
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3623 -: Юни 13, 2024, 02:11:19 pm »
Акрукс, ще ви поканя форумно на купон . ;)
Е- това ще е много готино! Напоследък в късметчета от кафе все купон ми се пада, а на практика освен на детската площадка с внука, бабин златен рибчо, други развлечения нямам  :)