Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440925 пъти)

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #480 -: Юли 06, 2017, 01:58:39 pm »
 :57: Изядохме .... на Гошо  :D
Благодаря!

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #481 -: Юли 20, 2017, 09:47:30 pm »
Здравейте,
Четох някъде, че след като се преместиш да живееш в друго населено място/например от България в Америка/ се преизчислява хороскопа,
все едно си роден там, след като поживееш една година.
Някой има ли опит и информация?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #482 -: Юли 20, 2017, 11:49:39 pm »
Здравейте,
Четох някъде, че след като се преместиш да живееш в друго населено място/например от България в Америка/ се преизчислява хороскопа,
все едно си роден там, след като поживееш една година.
Някой има ли опит и информация?
Методът се казва релокация, с който може да изследваш натала си къде ще ти е добре, а не, че променяш натала вече, след като си живяла някъде година- наталът ти си остава за цял живот, новото населено място ще ползваш за възвратни карти. Доколкото помня имаше тук тема за релокация, където пуснах тази статия https://ralisar.com/astro-service/astro-travel/

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #483 -: Юли 21, 2017, 01:22:43 pm »
Преди няколко години ми се случи нещо много особено като преживяване, доста знаково и запомнящо се. Тогава ми гледаха картата, за да се види какво, защо и как. Както и картата на замесения човек. И ми казаха, че това не е окончателната развръзка, случката ще се повтори още един път след няколко години. :o Три години по-късно историята наистина се повтаря, като под индиго. Обаче замесеният човек е друг. Вярно е, че двамата много си приличат - като занимания, отношение към проблема, ангажираност към справяне със ситуацията, ограниченост във възможностите... доста неща. Но все пак човекът е друг. Как може това да остане незабелязано? :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #484 -: Юли 21, 2017, 03:43:37 pm »
Как може това да остане незабелязано? :017:
Е, как да е останало незабелязано, като е отбелязано, че ще имаш същото преживяване. Астрологията не е ясновидство, за да ти каже, че това преживяване ще е с друг човек. На Марс и Плутон не е отбелязано име на човек, а са си Марс и Плутон, които показват случката, а не индивида. Все едно да очакваш, ако излиза в картата катастрофа, астрологът да каже името на шофьора и от каква марка кола да се пази натива  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #485 -: Юли 21, 2017, 04:04:32 pm »
Все едно да очакваш, ако излиза в картата катастрофа, астрологът да каже името на шофьора и от каква марка кола да се пази натива  :012:

 :D Това добре, но нали гледаха и двете карти?! Да беше само моята, разбирам. В моята се вижда каквото се вижда, но като го няма в другата, защо решиха, че ще е със същия човек, това питам. :) 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #486 -: Юли 21, 2017, 04:07:34 pm »
Да не би някакви предположения са били направени и по другата карта? По някоя ретроградна фаза, застъпени прогресии? Тук можем само да гадаем, няма как да знаем какво е имал предвид твоят консултант и да му отгатнем мислите и съображенията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #487 -: Юли 21, 2017, 04:38:06 pm »
Да, трудна работа. Тогава съвсем нямах идея какво прави и какви карти гледа, за да попитам. Сега се замислям, като се случват някои прогнози. Идеята беше, че ще имам сметки за уреждане с въпросния човек, защото събитията ще се повторят. И те наистина се повториха. Но с друг човек, иначе същия проблем.

Happy58

  • Гост
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #488 -: Юли 21, 2017, 04:40:35 pm »
Да, трудна работа. Тогава съвсем нямах идея какво прави и какви карти гледа, за да попитам. Сега се замислям, като се случват някои прогнози. Идеята беше, че ще имам сметки за уреждане с въпросния човек, защото събитията ще се повторят. И те наистина се повториха. Но с друг човек, иначе същия проблем.

щом се повтарят, помисли си "защо" - кое е това, което се налага да "упражниш" и да научиш :) ..... ако искаш де - това е моята философия за повтарящите се събития :) - ама да ми беше дошла на ума когато бях на 25 (примерно) :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #489 -: Юли 21, 2017, 04:45:27 pm »
При мен е имало повтарящи се ситуации в професионален план. Впоследствие осъзнах, че моят път на развитие не е свързан с изяви на наемник. Още повече – матрицата е потискала моята креативност. Разбрах го в момента, в който започнах да работя за себе си и сама да организирам заетостта си. Определено и аз съм на мнение, че нито една ситуация не се повтаря случайно, на хаотичен принцип.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #490 -: Юли 21, 2017, 05:50:36 pm »
Не използвам тези точки, вече отдавна не работя по тези системи.

Ако правилно съм сметнала, на 1 градус от ЮЛВ ми е тази злокобна точка. В съвпад с ЮЛВ вероятно някакъв кармичен товар предполага. Но е вярно – винаги съм било ограничавана, потискана да се изявявам. А семейната ми среда никога е нямала "очи" и "уши" за природните ми заложби.
« Последна редакция: Юли 21, 2017, 05:59:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #491 -: Юли 21, 2017, 06:12:10 pm »
Да, така я сметнах, за нощно раждане.
При мен проблемите са комплексни, обхващат няколко области. Не е нужно тази точка да бъде в проблемния дом.
Коренът на злото при мен е в 4 дом, проблемите по 6/10, 5 и 7 са индиректно следствие. По тази логика Кръстът на съдбата би следвало да бъде по–близо до оста МЦ/ИЦ, но не е.

Кету ми е в 5 дом със сигурност. Във ведическата карта – в 7 знак/дом от Лагна.
« Последна редакция: Юли 21, 2017, 06:13:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #492 -: Юли 21, 2017, 06:24:20 pm »
По 5ти също си нося кръста, но и ретро Венера в съвпад с Кету там го предполага. Обаче там не ми е голяма драма, че нямам деца. Или че не съм станала художничка, писател, актриса. Просто така се стекоха обстоятелствата, поради редица ограничения от външната среда и вътре в семейството. И оттам се получи ефект на натрупване във времето. Сега като се замисля, може би просто е трябвало да се развивам в друга сфера – да доизградя други способности, а не да стъпвам върху нещо, което ми е дадено по рождение и ми се отдава с лекота. Този сценарий е в пъти по–труден, но е интересен за Наблюдаващия.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #493 -: Август 09, 2017, 05:02:28 pm »
Здравейте , от няколко години се вълнувам от астрология. Разбирам ,че е сложна ,но напоследък ми е прекалено сложна.
Какво бихте споделили за аспекта 45 градуса? Всичките ми планети са на 44 градуса по слънчева дирекция.
Слънчев близнак съм и имам много планети в този знак. Напоследък всичко е с краката нагоре.
Дори и сега по време на отпуската и така наречената почивка няма спиране. Сякаш от 40 градуса до сега съм в друго измерение.
Моля споделете нещо по въпроса.   

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #494 -: Август 09, 2017, 05:32:50 pm »
Значи са на около 44 години.
При всеки човек на 45 годишна възраст наталната планета Х по дирекция на слънчевата дъга ще образува аспект от 45 градуса (т.нар. полуквадрат) със себе си. Надали причината е в това. По-скоро обърни внимание на дирекционни аспекти между различни планети - например на непрегнати аспекти на малефици към светилата ти, АС, МС и др.

Споделяш, че имаш повече от една планета в Близнаци. Транзитен Нептун е в Риби, транзитен Сатурн - в Стрелец. Може би и тези два транзита оказват влияние.