Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441128 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1560 -: Февруари 22, 2020, 09:42:37 am »
Аз нямам никакъв проблем с ретро Меркурий, сигурно защото имам такъв в натала... но тези дни ми спират интернета и кабелната, звъня им... и ми казват че поради неплащане  :-\ и си помислих да не би заради ретро Меркурий да съм забравила, но не... те се бяха объркали  :-[ :-\  :D дори не трябваше да се карам с тях, пуснаха ми ги  :P ::)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1561 -: Февруари 22, 2020, 10:35:29 am »
И най-голямата глупост като я повтарят непрекъснато и разни папагали я разпостраняват на принципа повторението е майка на знанието, без да се замислят, насажда в умовете на хората определени нагласи, като истина. Промиването на мозъци по тема ретро Меркурий.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1562 -: Февруари 22, 2020, 10:59:09 am »
И най-голямата глупост като я повтарят непрекъснато и разни папагали я разпостраняват на принципа повторението е майка на знанието, без да се замислят, насажда в умовете на хората определени нагласи, като истина. Промиването на мозъци по тема ретро Меркурий.

Всички сме отдавна с промити мозъци.   ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1563 -: Февруари 22, 2020, 11:14:21 am »
Ограничаването на умственият капацитет и способността за мислене на масите е ключът към успешната власт. Така всяко стадо безропотно и с благодарност пада  в бездната, където го е побутнал любезно, слепият пастир, пробутвайки му псевдо истина ,светлина, робско лайно панирано като френски шоколадов трюфел  ;D Нация, която се забавлява, като изсипва някакви салфетки ?! върху себе си, отдавна е натъпкала ампутираният си мозък с тоалетна хартия ,сърцата със силиконова вата и си заслужава масово разпостраненият страх от Ретроградният МерКурий. Вече и децата и техните уважаеми звероукротителки-госпожи учителките им ,знаят колко страшно време пак е дошло-Меркурий е ретрограден  :D Хората наистина се стреснати  :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1564 -: Февруари 22, 2020, 11:40:14 am »
Ограничаването на умственият капацитет и способността за мислене на масите е ключът към успешната власт. Така всяко стадо безропотно и с благодарност пада  в бездната, където го е побутнал любезно, слепият пастир, пробутвайки му псевдо истина ,светлина, робско лайно панирано като френски шоколадов трюфел  ;D Нация, която се забавлява, като изсипва някакви салфетки ?! върху себе си, отдавна е натъпкала ампутираният си мозък с тоалетна хартия ,сърцата със силиконова вата и си заслужава масово разпостраненият страх от Ретроградният МерКурий. Вече и децата и техните уважаеми звероукротителки-госпожи учителките им ,знаят колко страшно време пак е дошло-Меркурий е ретрограден  :D Хората наистина се стреснати  :)

Е, който знае има право на избор дали да е зависим от ретро Меркурий и т.н. Никой не е с промит мозък насила.  ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1565 -: Февруари 22, 2020, 01:17:11 pm »
Не е насила, ама все по често.. примерно племеникът ми чул за ретро Мерукурия в училище  ;D , онзи ден, стресирана приятелка- учителка звъни, че и се запалила печката и едвам погасила пожара, а нейна, явно астро- културно информирана  ;D колежка и казала, че ужасният Меркурий е ретроо, много било страшно  :)  А то ,ако сме честни апокалипсис сега -голямата тежка тумба- Сатурн и Плутон са и баш върху слънцето, ама айде ..Меркурий страшния  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1566 -: Февруари 22, 2020, 06:04:47 pm »
Дясната половина на какво? на мозъка дясното полукълбо ли  :) Може да жонглираш между дясно и ляво полукълбо  :D иначе аз съм с контузии в ляво тези дни, с кръвозагуби  ;D Повечето астролози са като фолкпевци, а ретро Мерка е чалгата на астрологията :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1567 -: Февруари 22, 2020, 09:41:54 pm »
И аз като видна спамърка да се отбележа.

Уличната котка от радост и благодарност, че съм ѝ купила гранули Уискас ме одраска и нахапа жестоко по дясната ръка.
А вчера вечерта с вряла вода от ел. кана си попарих лявата, докато приготвях вечеря.

С две прикрито обентовани ръце отидох на бар ;D за кратко (моя позната си празнуваше РД), където климатичната инсталация не работеше нормално и от наргилетата очите ми са така... :-\

От Любов към другите е явно. Новолунието в риби ми е в съвпад с У5... :D


fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1568 -: Февруари 29, 2020, 10:40:55 pm »
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, защо годишните профекции, които попадат в 12-ти дом са най-лошите,  именно 11-та, 23-та, 35-та, 47-ма, 59-та и т.н.?
И най-вече, ако профекционният Асцендент (извинявам се, ако не е написано правилно) е във Водолей, нали управителя му е Сатурн?
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1569 -: Февруари 29, 2020, 11:47:15 pm »
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, защо годишните профекции, които попадат в 12-ти дом са най-лошите,  именно 11-та, 23-та, 35-та, 47-ма, 59-та и т.н.?
И най-вече, ако профекционният Асцендент (извинявам се, ако не е написано правилно) е във Водолей, нали управителя му е Сатурн?
Благодаря.

Ти това твърдение проверила ли си го във времето, при теб ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1570 -: Март 01, 2020, 12:09:56 am »
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, защо годишните профекции, които попадат в 12-ти дом са най-лошите,  именно 11-та, 23-та, 35-та, 47-ма, 59-та и т.н.?
И най-вече, ако профекционният Асцендент (извинявам се, ако не е написано правилно) е във Водолей, нали управителя му е Сатурн?
Благодаря.

Ти това твърдение проверила ли си го във времето, при теб ?

Рени,
Минала съм само 11 и 23 годишнината, като и при двете събитияъа бяха гадни. На 11 влязох в болница за 2 седмици,с тежко възпаление на бъбреците. Много инжекции в бедрата и в областта около кръста.
На 23 приключих връзка с много лоши здравословни последствия ( хранително разтройство, в случая липса на апетит с анорексични прояви, които и до днес се появяват при стрес).
Информацията е много оскъдна за профекциите.
Поради това питам вас, тези които имат наблюдения.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1571 -: Март 01, 2020, 06:35:41 am »
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, защо годишните профекции, които попадат в 12-ти дом са най-лошите,  именно 11-та, 23-та, 35-та, 47-ма, 59-та и т.н.?
И най-вече, ако профекционният Асцендент (извинявам се, ако не е написано правилно) е във Водолей, нали управителя му е Сатурн?
Благодаря.
От изброените години ,само 47-та ми беше "лоша".Но телец ми е в 12дом,по това време сол.асц във везни,а Венера в овен,на к7.Бях и в период на Венера/Сатурн,така че вероятно трябват повече показателя .
При мен съм забелязала ,че в годините ,когато профекция АСц попада в 7 нат.,стрелец ,имам критични,запомнящи се,важни събития.Но,Луната е в близнаци по натал.Юпитер у7,у8,у11домове в скорпион,стационарно ретрограден.
Юпитер държи ъгъл.
Слънце също,у4 дом.Сега съм профекция асц в лъв,Слънцето е заточено във водолей и попада в 8дом в солара(10 натално).

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1572 -: Март 01, 2020, 10:09:23 am »
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, защо годишните профекции, които попадат в 12-ти дом са най-лошите,  именно 11-та, 23-та, 35-та, 47-ма, 59-та и т.н.?
И най-вече, ако профекционният Асцендент (извинявам се, ако не е написано правилно) е във Водолей, нали управителя му е Сатурн?
Благодаря.
От изброените години ,само 47-та ми беше "лоша".Но телец ми е в 12дом,по това време сол.асц във везни,а Венера в овен,на к7.Бях и в период на Венера/Сатурн,така че вероятно трябват повече показателя .
При мен съм забелязала ,че в годините ,когато профекция АСц попада в 7 нат.,стрелец ,имам критични,запомнящи се,важни събития.Но,Луната е в близнаци по натал.Юпитер у7,у8,у11домове в скорпион,стационарно ретрограден.
Юпитер държи ъгъл.
Слънце също,у4 дом.Сега съм профекция асц в лъв,Слънцето е заточено във водолей и попада в 8дом в солара(10 натално).

Сафо,
Много ти благодаря за информацията.
А някои от тези години, била ли е свързана с малефик?
В astro.com има опция да построиш картата си, по метода с профекции и периодите на планетите, поне аз така си го обяснявам.
В моят случай, сега гледам солара ми за тази година и Асцендента си попада в периода на Сатурн, но при мен той не действа лошо, поне не съм видяла нищо такова от него. Притеснява ме, че е в 12-ти натален дом, върху Марс.
« Последна редакция: Март 01, 2020, 06:58:45 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1573 -: Март 01, 2020, 01:50:55 pm »
Моля,кажете ми как да ги изкарам тези настройки от астро-кома chald.decans незнам как да ти ги обясня,ще пробвам да кача снимка...

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1574 -: Март 01, 2020, 02:25:40 pm »
Маги,

От тук:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.