Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441014 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1875 -: Септември 29, 2020, 02:50:18 pm »
но предпочитам да е така, отколкото да бъда във венерин тип партньорство по сметка/удобство/интереси.
 мисълта ми беше – случва се, по-често при по-интелигентни хора и/ли такива извън "нормата".

АСЦ Рак или Близнаци ? Венера не се свързва с удобството.

Ако ти е полезен цитата :" ... че е възможно даденият човек да не е съвместим с никого. И за да бъда по-конкретен- може той да не се сработва с околните, да е много взискателен ил пък нечувствителен, понякога дори жесток. Така че  най-напред идва индивидуалната карта. Понякога час по час повтарям неща от рода на :" Трудничко е за вас да се сработвате с когото и да било.  Умеете ли да се настройвате към съвместимостите или хармоничните енергийни потоци, които може да пресекат пътя ви: способни ли сте да се свързвате с тях или с човек, настроен да общува с вас ?"

Ти имаш Марс в 7-ми, както много други, което е трудно условие за удовлетворяващи близки връзки, но "има" ли в картата Луна, Венера, Везни, Телец , даже и Нептун, за да рафинират, балансират тази позиция ? Примерно. Не знам АСЦ, за да определя сигнификаторите.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1876 -: Септември 29, 2020, 11:51:35 pm »

Аааа, не - не обслужва държавата, бракът е уреден от правото за да защитава децата и сърпугът/съпругата. Това, че не се е стигало до там да се ползвате от преимуществата в особена ситуация, слава Богу!

Да де, обслужва-осъждат го да плаща някаква смешна издръжка, той казва-нямам работа-и готово
Няма що

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1877 -: Септември 30, 2020, 12:01:07 am »
Акрукс, не знаех, че имате семейни грижи, не звучи весело

Пък и ако каже, че е жена му, да не е лъжа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1878 -: Септември 30, 2020, 12:53:48 am »
Акрукс, не знаех, че имате семейни грижи, не звучи весело

Пък и ако каже, че е жена му, да не е лъжа?
ами не е лъжа, но за да доказва занапред, че 4г са живели на семейни начала на един адрес в Австрия и 1г в София е свързано с пари, каквито в момента нямаме
А днес ходи при някакъв екстрасенс, Робърт Йовчев, който ѝ казал, че нейният щял да умре догодина юли и тя се срина отново след разговор с него по телефона, едва издържа да не се разплаче пред него... Направо съм бясна на този врач, как може да казва такива неща на видимо емоционално нестабилен човек?
Според вас този човек ще мре ли?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1879 -: Септември 30, 2020, 01:19:08 am »
Тя защо не изиска ДНК тест за доказване на бащинство?
Нека се консултира с адвокат все пак, тоя баща и близките му грам ли не се интересуват от детето?
Ти спомена, че боледува, но не знаех, че са разделени и в лоши отношения.
По картата си мисля, че влошаване следва да има като му навлязат в 6- ти дом Сатурн и Плутон, ама чак умиране...
« Последна редакция: Септември 30, 2020, 01:24:55 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1880 -: Септември 30, 2020, 02:16:04 am »
Тя защо не изиска ДНК тест за доказване на бащинство?
Нека се консултира с адвокат все пак, тоя баща и близките му грам ли не се интересуват от детето?
Ти спомена, че боледува, но не знаех, че са разделени и в лоши отношения.
По картата си мисля, че влошаване следва да има като му навлязат в 6- ти дом Сатурн и Плутон, ама чак умиране...
  той Е баща на детето от самото му раждане, нали той го е искал, не е станало по грешка, дори той му сложи името каквото е, на няколко месеца го заведоха в Холандия и извадиха лична карта и паспорт, и не са се разделяли и били с влошени отношения;  след като отвориха границите юни отпътува до Австрия да уреди сметките си, а после в Холандия да види децата  там и баща си, който е на 80г
Тогава са видели, че не е добре и извикаха дъщерята, за да не тръгвал сам с колата на път за обратно, и тя замина за цял месец, през който го заведоха на общ преглед и изследвания, от там на ямр и му откриха тумора в главата, а последно на 5ти ямр най-модерния скенер в момента, му поставили диагноза фронтална деменция и го настаниха в дневен център, тумора не пречел и нямало да го пипат

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1881 -: Септември 30, 2020, 02:33:09 am »
Много неприятна ситуация, дано човекът се стабилизира, а роднините му да съдействат финансово за детето, докато юридически се нагласят нещата.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1882 -: Септември 30, 2020, 11:06:26 am »
Чувала съм преди години суперлативи за въпросният човек, май като единственият доказан от преди ерата на фалшивите магьснички- мангалоромки . Картата наистина му е много натопорчена. Има нат .Слънце в критичен градус, всички големи ,първи Сатурн ,излизайки от Козирог ще му направят точна опозиция. Дир Луна ще направи след 1 год точен съвпад с нат Сатурн. ПР. Марс -нат У4 е почти на К1 откъм дванайсти ,У1 нат Меркурий по дирекции от дванайсти е стигнал до съвпад с нат Уран във втори опозиция Луна в 8ми и мидпойнт Хирон -Луна и прр Меркурий върви съвпад към Плутон в първи .Дир Марс нат У4 върви към съвпад с нат Плутон в 1ви най-точен след 3 год.Прогресивната Луна сега се върти към тримата големи в Козирог и след няколко месеца ще застане също су нат Слънце Нещо като пр пълнолуние и не точно .Обаче наистина е много сериозно и от морална гл. точка е деликатно да се каже. Дано се справи.Много тежка игра -път има дано победи .
« Последна редакция: Септември 30, 2020, 11:18:04 am от Ребека »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1883 -: Октомври 01, 2020, 11:16:31 pm »
Определено дневният малефик играе с пълна сила сега, но ми се струва по-вероятно след около 5год да се наложи операция все пак; ма не го казвай на щерката, картата я погледнах за 2мин, несериозно е.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1884 -: Октомври 05, 2020, 09:37:18 pm »
Страшно ви благодаря на всички, че се включихте!))
Не съм свикнала да ми се помага, топличко ми е едно отвътре.)))
Момичета, получило се е, в листата съм.
Ще участвам в обща изложба с хора, които ми висят по стените.))) вълнувам се!
пак ви благодаря за съветите и съдействието :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1885 -: Октомври 05, 2020, 10:37:51 pm »
Арт, честито и успех !  ;) :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1886 -: Октомври 05, 2020, 10:40:52 pm »
Браво и честито! Пусни някоя картинка в общите теми  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1887 -: Октомври 06, 2020, 10:03:25 am »
Арт, Браво! Успех! 👍🌈🥇

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1888 -: Октомври 06, 2020, 09:40:56 pm »
Браво, арт! И аз искам картинки :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1889 -: Октомври 08, 2020, 06:27:04 am »
В композитна карта какво дава Слънце на трети човек в съвпад със Слънцето от композита?
Композитна карта козирог/рак по оста 1-7 домове и Сатурн на к7 рак няма връзка с Луната,дали е ок?
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 06:35:03 am от Сафо »