Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440918 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2175 -: Април 13, 2021, 06:12:02 pm »
Благодаря, guapa 79. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2176 -: Април 13, 2021, 11:04:58 pm »
Защото има страст при огнените.Аз например имам планети в 1,5 и 9 дом.Не ми харесва просто да съществувам,искам да горя,от любов,от омраза...да има чувства някакви,към мен,аз към някой/нещо.Но не ми достига нещо.МАрс в овен е чудесен,обаче заврян в 12 дом.Искам да имам нещо в лъв например.Мисля,че ще бъда във вихъра си,понеже ще ми затвори тао квадрата.
Харесвам музика,книги,филми,разплакват ме,но не показно.Искам да съм буйна,сприхава като овен,напориста,сексуална.......искам да съм забележителна като лъвица,искам да съм оптимистка като стрелец,широко скроена душа.
 :)
Аз пък имам огън и въздух, но харесвам необичайни, ексцентрични жени. Не типичните хубавелки. Например някоя красива жена, която не се гримира, не носи женствени дрехи, може да е мъжкарана, да е бойна, да не се бръсне.... Това е от доминантния ми Уран сигурно. Знам, че съм за лудница.   :D
Например, подобни на тази жена.
https://banitza.net/margarita_omar/
Това го споделям сега, защото имам транзит Венера опозиция на Плутон и тригон с Нептун. Не виждам друга причина.  ;D
« Последна редакция: Април 13, 2021, 11:15:57 pm от Хермес »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2177 -: Април 14, 2021, 01:20:43 am »
Екстентрични да, стига да спазват нужната хигиена, че е отблъскващо в обществен транспорт воняща космата мишница със засъхнали жълти топченца пот, навряна в носа ми от вдигнатата ръка на млада жена, голяма гнус

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2178 -: Април 14, 2021, 07:01:10 am »
Хермес,не си за лудница,всеки си има предпочитания......

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2179 -: Април 14, 2021, 10:48:01 am »
Хермес, това, което си посочил, че харесваш като тип- жена с небръснати мишници, не е нито от Огъня,нито от Въздуха, най-малко от Уран, последния-търси съвършенство до крайност. Дай, да видим, къде имаш Земя и Вода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2180 -: Април 14, 2021, 11:11:37 am »
Хермес, това, което си посочил, че харесваш като тип- жена с небръснати мишници, не е нито от Огъня,нито от Въздуха, най-малко от Уран, последния-търси съвършенство до крайност. Дай, да видим, къде имаш Земя и Вода. :)
Рени, не казвам, че харесвам само жени, които не се бръснат, а че няма да са ми неприятни заради това, че така им харесва. Може би съм с гените на първите хора, когато жените не са били толкова елегантни.  :D
Земя и вода? Значително малко в моята карта, Луна в Дева, Хирон в Телец, Слънце в Риби и Сатурн в Скорпион. Северен възел в Рак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2181 -: Април 14, 2021, 11:19:43 am »
Луна и Слънце,какво по-важно от светилата?
Лурдес на Мадона дъщерята е твой тип мишници. :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2182 -: Април 14, 2021, 11:28:30 am »
Като гледам Акрукс, Девите не търпят такива щуротии  :D
Луна в Дева би трябвало да харесва изчистеното. Рибите, те са ясни, те нямат претенции. Важното е да се чувстват добре.  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2183 -: Април 14, 2021, 11:44:06 am »
Да бе, да, за рибите -нямат претенции ..припадам само, като чета ,а като видях и снимки ми се повдигна от ужас. Абсурдно е , защото космите задържат потта и дори за мъже е гнусно. Мисля, че поне от двадесет години и мъжете се бръснат- за щастие  ::)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2184 -: Април 14, 2021, 12:21:10 pm »
Да бе, да, за рибите -нямат претенции ..припадам само, като чета ,а като видях и снимки ми се повдигна от ужас. Абсурдно е , защото космите задържат потта и дори за мъже е гнусно. Мисля, че поне от двадесет години и мъжете се бръснат- за щастие  ::)
Да, сега вече много мъже се епилират, малко и те да заприличат на хора.  :D
Тази жена казва, че предимно през зимата не си бръсне мишниците и краката. През зимата е друго, тогава й топли.  ;D

Това ме накара да се замисля за миналите времена, когато жените, а пък мъжете изобщо, не са се бръснели. Тогава е било модерно, виждал съм картини на жени, които си показват космите под мишниците . Та, как са живеели така? Ние сега сме много изчистени, пък само зарази около нас и голяма смъртност заради липса на антитела. Щото много сме чисти външно, пък вътрешно сме пълни с боклуци.
Или не се харесваме и приемаме каквито сме създадени, ние сме грешката на Бога, лош матриял.
« Последна редакция: Април 14, 2021, 12:39:52 pm от Хермес »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2185 -: Април 14, 2021, 01:05:00 pm »
Хермес, поясних защо ти харесва и това. 2- 8 дом в кои знаци са ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2186 -: Април 14, 2021, 01:08:38 pm »
Хермес, поясних защо ти харесва и това. 2- 8 дом в кои знаци са ?
2 дом Рак ,8 Козирог, вода и земя. Браво Рени, ти позна. Харесвам женско(рак) окосмяване (козирог). Така ли е? : )
« Последна редакция: Април 14, 2021, 01:12:27 pm от Хермес »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2187 -: Април 14, 2021, 01:28:56 pm »
Хермес, поясних защо ти харесва и това. 2- 8 дом в кои знаци са ?
2 дом Рак ,8 Козирог, вода и земя. Браво Рени, ти позна. Харесвам женско(рак) окосмяване (козирог). Така ли е? : )

 ;)
Възбужда ти желанието за...
Виж как се сети.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2188 -: Април 14, 2021, 01:39:52 pm »
Хермес, поясних защо ти харесва и това. 2- 8 дом в кои знаци са ?
2 дом Рак ,8 Козирог, вода и земя. Браво Рени, ти позна. Харесвам женско(рак) окосмяване (козирог). Така ли е? : )

 ;)
Възбужда ти желанието за...
Виж как се сети.
Секс.  ;) Особено слабините. Не харесвам обръснати слабини.
« Последна редакция: Април 14, 2021, 01:43:50 pm от Хермес »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2189 -: Април 14, 2021, 02:48:41 pm »
Хермес, виж как добре направи връзката планета -дом.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“