Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441861 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2580 -: Февруари 02, 2022, 05:50:57 pm »
Новият премиер с тръпчинка на брадата и разстояние между зъбите като какъв асц го оприличавате?Лъв,или везни мисля да е.
Това за рядката ограда -забрави. Ванеса Паради -Слънце Козирог,Ас Скорпион,нищо в Лъв и Везни,Мадона Ас Дева,иначе Лъв,аз също имам разстояние му горните зъби и нямам Ас в Лъв или Везни,приятелки с рядка ограда-Рак с Ас Дева,Ас Козирог..При трапчинката също ,по-скоро наследствен белег на цели родове с различни хороскопи.Трудно ще стане ,ама по метода на елиминация може да приближиш истината.Ръст,коса,осанка..Има някакво много характерно лизване на косата в слепоочията,като Мики Маус,но заострени.
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 06:04:54 pm от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2581 -: Февруари 02, 2022, 07:19:35 pm »
Това за мен е една възможна карта на Премиера.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2582 -: Февруари 02, 2022, 07:38:24 pm »
Ако е меркуриански тип,ще жестикулира повече,освен това Меркурий в овен у1ви би трябвало да говори бързо,припряно.
Сатурн в 1ви може пък да придава тази тежест,както Ребека каза специфичното лизване .
Устата му  се набива в очи ,някак е най-подвижна.Нещо рибешко дали има в него......ако е стрелец асц и Нептун в 1ви. ::)
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 07:57:21 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2583 -: Февруари 02, 2022, 07:56:28 pm »
Това за мен е една възможна карта на Премиера.
Юпитер У7в 12дом,това заради прзокеанската съпруга ли?Ама не ми прилича на човек със Сатурн в първи.Ооо тука Луната е много неопределено къде ,а освен всичко много важна.Все пак със съпруга ,която се е посветила на сладкарнца ,пък било то и безгултенови сладки,по-пасва Луна в Телец.Но скоро лунните възли ще активират тази част от зодиака със затъмнения и ще си проличи,ако е там.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2584 -: Февруари 02, 2022, 08:07:53 pm »
Голям чаровник е с три трапчинки, за мен или АЦ е Везни, или има Венера в 1- ви дом.
Не ми е лъвско излъчването му, нито Сатурново.
По- скоро въздушен АЦ.
Много ми напомня по външност на един колега, слънчева Везна.
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 08:09:33 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2585 -: Февруари 02, 2022, 08:17:34 pm »
Изгряващи Везни или Стрелец
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 09:30:21 pm от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2586 -: Февруари 02, 2022, 08:54:59 pm »
Интересно е как забелязваме различни части от хората, вероятно пак на база лична синастрия. Аз за пръв път чувам за разстояние при зъбите, а пък за трапчинки...  ???
Аз на Кирил му виждам очите, челото, корема, ръцете ги поставя на масата, когато говори, гласът е силен, отличителен, на клетвата най-високо заявен, освен директния микрофон, говори, без да се срамува, не мънка.
Жена му е изразено свързана с кулинарията, да, но някак постна, не бих казала неугледна, но не е венерин тип, някакси все с престилка, близнашки едноцветна, нисък контраст между отличителните й характеристики, сливане, безличност, характерно за подвижните. Аз я намирам хубава, значи пак по-въздушноподвижна. Земята не е моят елемент, скован ми е. В тази връзка нещо е Кирил не е моето, въпреки привидно добрата синастрия.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2587 -: Февруари 02, 2022, 09:20:35 pm »
Значи, човекът има трапчинка на брадата, в комбинация с две на бузите кой ти гледа друго…
Висок, с хубава фигура, открит, това ми е направило впечатление в него.
Четох, че с баща си участвал в издирването на Боян Петров, семеен тип е - цели три деца, изобщо , има от всичко застъпено в картата.
Не го усещам агресивно Марсов по Слънцето му.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2588 -: Февруари 02, 2022, 09:56:27 pm »
Влязох да видя снимки, висок бил, да, стърчи над останалите, и това не ми беше направило впечатление, но аз си държа на очите и челото, то така или иначе си е по Овен. 3 момичета . Полуистини или истини с особено мнение - жената на Боян Петров отрича участието със значителните лични средства на Петкови, казват, които те тиражират. С Провиотика нещата май също са леко подвеждащи в частта харвардски изследвания и активни съставки, рекламни лица, медийни изяви и прочее зад Океана. Пак говорят, че това касаело фирмата, в която той е бил служител, а не неговата лична. Покрай гражданството мажеше, за дипломата го хапят от време на време, тя не ме съмнява, но може и да има нещо на карлънгъч. Не е безспорен, но има Близнаци да защитава, че даже може би цяла Луна.
Дотук под мотото на антикорупцията няколко спорни назначения или липса на отговори за такива; под фанфарите на великото посещение в Македония - една безпредметна жп линия и самолетна такава, докато македонецът си каза, че няма да признае българско малцинство, но нямали да имат претенции към наши територии и сме били фашисти!?!?!? Но да кажем, че засега няма избор, трябва да лавира. Продължава мека политика на задлъжнялост, за да удовлетворява масовката, няма да е железен лидер с критични решения за критичното ни битие.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2589 -: Февруари 02, 2022, 11:31:51 pm »
За мен веждите му са по Овен, специфични с чупка.
Разгледах снимки, защото не гледам новини и нямам впечатления от поведението му, наистина има едно особено присвиване на устата, малко тип срамежливо.
На тоз човек му писнаха ушите от толкова обсъждане  :D
А, и носът му е един капковиден, с висяща преграда между ноздрите, не е много мъжки. Каква дисекция само му направих!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2590 -: Февруари 03, 2022, 05:36:58 pm »
Люба с тези три момичета ,жена му по-пасва на екзалтирана Луна в Телец.Може да е някъде в плеядите,те бяха седемте сестри или подобно..Едното дете е с диабет,къде и какво се гледа в мъжки хороскоп за деца?Все за жените пише,а за мъжете не знам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2591 -: Февруари 03, 2022, 05:45:21 pm »
 С Венера в Близнаци, близо до неговия АС, е нормално да има 3 трапчинки- на брадата и бузите
В този случай Луната У2, У3 е в Телец в 12д, Слънцето У4 също в 12д, баща му, семейството му в презокеанска държава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2592 -: Февруари 03, 2022, 05:47:54 pm »
Луната на плеяди в квадрат с Марс в Лъв, а Юпитер е съвпад Регул.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2593 -: Февруари 03, 2022, 05:53:29 pm »
Дупитера му си е паднал на..фотьойла. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2594 -: Февруари 03, 2022, 05:53:54 pm »
Люба с тези три момичета ,жена му по-пасва на екзалтирана Луна в Телец.Може да е някъде в плеядите,те бяха седемте сестри или подобно..Едното дете е с диабет,къде и какво се гледа в мъжки хороскоп за деца?Все за жените пише,а за мъжете не знам?
И за мъжете е 5д за деца, при Луна в Телец съвпад с Алгол, Венера Близнаци в 1д до АС, в 5д попада Плутон, но с диабет е второто дете, което е по 7д, а там е Нептун