Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440924 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2700 -: Април 17, 2022, 08:01:05 pm »
Аз нямам нищо в Близнаци, нито силно поставен или изявен Меркурий- децата ме обожават и аз се забавлявам и разбирам много добре с тях. Но, нямам питающа нужда да имам свои собствени и когато разбрах, че трудно ще се случват, тук, нещата не съм си "рязала вените".  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2701 -: Април 18, 2022, 04:41:16 am »
При мен Уран, който е У16 в 12д., е транзитирал над Венера У2 във 2д, когато съм била в 1-ви клас.

да не си тайно влюбена и сега , кога се увеличиха домовете до 16 ,явно дълго съм спала зимен сън :)
   този път не е тайно, но е пак в русокосо момче – внука ми и явно раздялата не се отразява добре и на двама ни
И кой друг, ако не Уран, може да бъде У16  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2702 -: Април 18, 2022, 11:04:21 am »
Не съм голям почитател на деца, дразни ме родителското вманиачаване, лигавщини, тръшкане, ревове. Разбира се, определени деца ме харесват и аз тях. Но чак пък... Досадно ми е. Южен възел в 5ти дом, дева, съвпад слънцето на сина ми.
Имам Плутон в 5ти дом дева и Уран в 5ти,везни.По едно време се силех да осиновявам дете, със сина ми бях в болница и имаше едно изоставено цигане, гледаше ме с тъжни влажни очи, беше ми влязло под кожата. Мъжа ми отказа категорично, особено като разбра за етноса.
« Последна редакция: Април 18, 2022, 11:10:48 am от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2703 -: Април 18, 2022, 04:41:36 pm »
Не съм голям почитател на деца, дразни ме родителското вманиачаване, лигавщини, тръшкане, ревове. Разбира се, определени деца ме харесват и аз тях. Но чак пък... Досадно ми е. Южен възел в 5ти дом, дева, съвпад слънцето на сина ми.
Имам Плутон в 5ти дом дева и Уран в 5ти,везни.По едно време се силех да осиновявам дете, със сина ми бях в болница и имаше едно изоставено цигане, гледаше ме с тъжни влажни очи, беше ми влязло под кожата. Мъжа ми отказа категорично, особено като разбра за етноса.

Сафо, същата съм и аз, по отношение на децата.
Днес колежката си доведе малкия син на 5г, направо подивя!
А е най-натоварения ни ден и това е Овен.. Не се спря. И тя се отказа и си тръгна в 14ч :D

Като говорим за деца: Уран какво общо има със забременяване и с бременност, защото колкото и карти да имам на бременни в солара им почти на 90% Уран е в 5-ти дом.
Говоря за тези които имам аз, не съм правила проучване, но ми направи огромно впечатление. Понякога е и в 4-ти дом, а и с Венера почти винаги има аспект- съвпад, квадратура или опозиция.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2704 -: Април 18, 2022, 05:03:30 pm »
Фортунадес, не зная какво общо има Уран с бременност, сигурно показва инвитро забременява не. Аз съм заченала нормално, изненада беше. Не планувано. С Плутон в 5ти квадрат луна в 1ви има аборт преди раждането. Карала съм цветна бременност и ми казаха, че е киста, изписаха антибиотик, след това премахнах плода, защото не исках да рискувам. Уран в 5ти може да има любов през Интернет например, изненадваща, инциденти с деца и т. н. Може и дете вундеркинт. 😁

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2705 -: Април 18, 2022, 05:06:07 pm »
Да,свързват го с инвитро и всички съвременни технологии за изкуствено оплождане.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2706 -: Април 18, 2022, 05:54:09 pm »
 Заради термина "извън тялото" на жената, Уран  го припознават като сигнификатор на инвитро оплождането- не можа да има участие, защото все още, даже и извън нея, жената е тази, която износва оплодената яйцеклетка. Даже и при "изкуствено " създадените яйцеклетки и сперматозоиди, Уран няма участие, но технологиите, които са "виновни" за това- да. Дева Мария е само една.  ;)

Ако  в картата няма указание за бременност, Уран или някоя друга планета в 5-ти сол. дом, как ще дадат бременност ?
« Последна редакция: Април 18, 2022, 05:58:56 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2707 -: Април 18, 2022, 06:39:12 pm »
Здравейте,

Просто забелязвам Уран в 5-ти дом. Пускам картите и всички са правени естествено, без инвитро процедури.
Със сигурност има и показатели в картите за бременност, но както казах 90% от тези които имам, имат Уран в 5 сол дом, в годината на бременност или раждане.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2708 -: Април 18, 2022, 06:41:48 pm »
Пускам и последната, която имам, то не са много де.
Мои близки и приятелки са, които са с точни часове.
Веднъж чух, че Уран и Венера в 4ти или 5ти сол дом, давали бременност, но не помня къде съм го чела.

Поздрави!

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2709 -: Април 18, 2022, 07:40:17 pm »

fortunades, на мен, ми направи впечатление, че във всички карти управителите на 5 ти дом, са ъглови в соларната карта.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2710 -: Април 18, 2022, 08:40:38 pm »
fortunades,щом се интересуваш,да........ето и моя солар в годината на раждане.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2711 -: Април 18, 2022, 09:17:36 pm »
Уран в 5 дом транзит/солар или аспект у5, Луна неведнъж дава изненадваща бременност, гръм от ясно небе, то си е класика. Спонтанно забременяване, не инженерно. Нечакано, непланирано точно в този момент.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2712 -: Април 18, 2022, 09:44:34 pm »
И аз с Уран в 5- ти никога не съм искала да имам свои деца.
Но Господ си знае работата- от 24 години са ми ежедневие, а от 15 се грижа частично и за племенник.
Мислела съм навремето да осиновя, не заради мен да запълня празнота, а просто да помогна.
Толкова съм припряна, изискваща и нетърпелива, страхлива също, че пишман майка щеше да излезе от мен.
Времената, в които се налага да живеем, още повече ми показват, че направих правилен избор.
« Последна редакция: Април 18, 2022, 10:26:11 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2713 -: Април 19, 2022, 11:06:23 am »
Бихте ли, пояснили астрологична с какво от природата си и каква е природата на  Уран,  за да участва в бремеността ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2714 -: Април 19, 2022, 11:53:59 am »
Бихте ли, пояснили астрологична с какво от природата си и каква е природата на  Уран,  за да участва в бремеността ?
Рени, много хубав въпрос, и аз се чудех. Но мисля, че Уран в 5ти в солара, показва, указва използването на апаратура по време на бременността, като видеозон, ултразвук. Нали слушат тоновете на бебетата.
Мисля, гледах в един солар Уран в 5ти-внезапна смърт на родител имаше.
Обърнах внимание на твоя коментар, че управителите на 5ти дом са ъглови в годината на раждане. Благодаря! 👍😉
« Последна редакция: Април 19, 2022, 12:01:52 pm от Сафо »