Автор Тема: Новолуние 11 декември 2015г.  (Прочетена 12944 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние 11 декември 2015г.
« -: Ноември 27, 2015, 02:04:34 am »
Новолуние на 19гр. в стрелец, което посредничи с хармонични аспекти между почти точната опозиция ретро Уран-Марс, като в същото време квадратира Юпитер, но той нали не е злосторник.

При мен ще е в секстил с Венера У2, У9 във 2д, ще квадратира Меркурий У1, 10 в 1д, но дори квадрата носи положително раздвижване по меркуриевите теми, така пише  :) , освен това ще е в секстил със Сатурн У5 в 5д и тригон с Юпитер в 8д.  :cheer:
« Последна редакция: Декември 02, 2015, 03:23:02 pm от akruks »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2015, 11:35:13 am »
В 10 Д ми е ,на 2 гр от МЦ-приемам го за съвпад. Прави опозиция с нат. Сатурн У11 в съвпад с  ИЦ, секстили с Уран У12  в 7-ми и Марс У2 в 12-ти. Ще ми задейства Големия въздушен тригон.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2015, 11:54:58 am »
В 6. дом, квадрат стелиума в 3-ти и тригон Марс във 2-ри. Надявам се квадратът да е по линия на работа, а не здраве. :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2015, 01:49:07 pm »
Хм, трябва да го видя в ЗЕТ, че сега наум го мисля, но .... ако са ми верни сметките - в тригон с Луната в 6 дом и в опозиция на Марс на ИС. На 3 градуса е преди МС.

Как Ви се струва тази ситуация? Вписва се в едни мои планове, но те са по-дългосрочни и ги свързвам с цикъла слънце-Сатурн и с с квадрата на Сатурн към Нептун. Не знам това новолуние дали не следва да го гледам по-сега, а не по в перспектива, но да кажа - а на който му се занимава - ще се радвам да споделите какво мислите :)

Имах едно натрупано недоволство от години за разни неща на работа. Много ми тежеше, много се тормозех. Мисля, че от квадрата на Сатурн към Нептун дойде озъснаването, че всичко ми е наред и съм на мястото си и да не гоня призраци. Продължавам по темата - Сатрун в 9 дом - освен някакво обучение - какво още да ми донесе?

В последните дни ми се избистря една идея - да мина сертифициране по бизнес анализи и бизнес моделиране, защото имам огромен опит и го работя от много години, но нямам тапия. Ще има учене, нерви, разправии в къщи ...

та ето:

-нов сатурнов цикъл в стрелец в 9 дом
-новолуние в Стрелец от 9 дом - опозиция на Марс на ИС - разправиите у дома, свързани с учеенто и дискомфорта, усещането, че съм без енергия;
-новолуние в Стрелец от 9 дом - тригон с Луната в 6 дом - точно ново начало и учене, свързано с работа :)
-квадратурите на Сатрун към нептун и нептуновата персонална квадратура - Нептун У1 - чисто физически ще го усетя - умора и т.н.
-новолунието в 9 дом на 3 гр преди МС - учене, сверзано с работа?

Как Ви се струва - да го мисля ли така дългосрочно или ще е нещо тук в близък план:)
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #4 -: Ноември 27, 2015, 02:07:09 pm »
точно върху Марса в 7д ми е.
полусекстили със Сатурн (у9) и Плутон (съу6)
Уран-Марс са ми върху оста 12-6

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #5 -: Ноември 27, 2015, 02:44:33 pm »
Хм, трябва да го видя в ЗЕТ, че сега наум го мисля, но .... ако са ми верни сметките - в тригон с Луната в 6 дом и в опозиция на Марс на ИС. На 3 градуса е преди МС.

................................

В последните дни ми се избистря една идея - да мина сертифициране по бизнес анализи и бизнес моделиране, защото имам огромен опит и го работя от много години, но нямам тапия. Ще има учене, нерви, разправии в къщи ...

та ето:

-нов сатурнов цикъл в стрелец в 9 дом
-новолуние в Стрелец от 9 дом - опозиция на Марс на ИС - разправиите у дома, свързани с учеенто и дискомфорта, усещането, че съм без енергия;
-новолуние в Стрелец от 9 дом - тригон с Луната в 6 дом - точно ново начало и учене, свързано с работа :)
-квадратурите на Сатрун към нептун и нептуновата персонална квадратура - Нептун У1 - чисто физически ще го усетя - умора и т.н.
-новолунието в 9 дом на 3 гр преди МС - учене, сверзано с работа?

Как Ви се струва - да го мисля ли така дългосрочно или ще е нещо тук в близък план:)

Точно си е по план - новолуние на МС + всичко останало - може по това време да предприемеш стъпките за този документ - 9+10 домове са си точно за това - едното документа, другото - положението.
Действай :)  :08:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2015, 02:57:53 pm »
Благодаря  :58:  Как си идват нещата на мястото    :-*
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #7 -: Ноември 27, 2015, 05:09:36 pm »
В 6. дом, квадрат стелиума в 3-ти и тригон Марс във 2-ри. Надявам се квадратът да е по линия на работа, а не здраве. :)
Уран и Плутон са външни планети, така че не ги мисли, а Венера е бенефик и квадратът с нея може да засегне лични и приятелски взаимоотношения, не и здравето.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #8 -: Ноември 27, 2015, 06:10:53 pm »
Съвпад Сатурн - У6, разположен в края на 4 и началото на 5дом; куинконс Слънце, тригон АЦ и тригон Юпитер.
Вероятно ще се занимаваме с коледните тържества в градината.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2015, 05:36:22 pm »
В натала попада  в 7дом в тригон с ИЦ, а в прогресивната карта - тригон с Марс и Меркурий и опоз. Сатурн:012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #10 -: Декември 06, 2015, 03:23:34 pm »
При мен е в 6ти дом, съвпад уран У8, 9. За тригон със слънцето няма да отчитам, понеже аспектът е 6 градуса.  Като гледам картата на деня-транзитна венера ще ми е съвпад с плутон, транзитен меркурий в опозиция на луната, а марс в квадрат с асц. Н еми изглежда много ок.  :(
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #11 -: Декември 08, 2015, 04:00:37 pm »
Ето къде попада при мен Новолунието -съвпад с натален Юпитер.Дано вече наистина да ми просветне малко.Имам чувството ,че няма да има никога радост и за мен.Моля,ако някой вижда нещо по различно от депресий...да казва!!!

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #12 -: Декември 08, 2015, 09:48:54 pm »
На 2 градуса и половина от МЦ и точна опозиция на натален Сатурн в 4 дом на МЦ
Имам  идеи във връзка с  един имот ,ще видим дали ще се развият нещата както на мен ми се иска ;)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #13 -: Декември 09, 2015, 12:29:31 am »
При мен идва в 3 дом, в точен съвпад със северния лунен възел. Още на следващия ден ще превеждам 10 часа презентации на непознати хора. Дано се справя, поех този риск, защото отдавна ми се иска да заменя писмените преводи с устни, имам нужда от промяна... ама не ми стиска и току си мисля какво пък толкова ще стане, ако не отида  :lol_hitting:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 11 декември 2015г.
« Отговор #14 -: Декември 09, 2015, 08:12:16 am »
При мен идва в 3 дом, в точен съвпад със северния лунен възел. Още на следващия ден ще превеждам 10 часа презентации на непознати хора. Дано се справя, поех този риск, защото отдавна ми се иска да заменя писмените преводи с устни, имам нужда от промяна... ама не ми стиска и току си мисля какво пък толкова ще стане, ако не отида  :lol_hitting:

Отиди, така ще се помириш със себе си и своите съмнения относно уменията ти в тази посока, но без да залагаш прекалено много на това. Юпитер у СЛВ е квадрат към Новолунието, но пък Марс е в секстил, а ретро Уран тригон, последният е този, който възбужда импулса, но сякаш посоката все още я няма. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“