Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89397 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #270 -: Януари 16, 2016, 10:26:00 am »
За Тренди: горе КП/ колесницата - 8ж - 5ж

Тренди, да не си обявила война на някого?  ;D Войнствено настроена си нещо? (някой се опитва да възпрепятства успеха ти) Или другият вариант - да получиш новини, които да те предизвикат да се бориш. Нещо като възможност да докажеш себе си.
Седмицата ще ти е много натоварена и изпълнена с пътувания. И ретро Мерка няма да те подмине - по всякакъв начин ще създава трудности в комуникацията ти с околните.
Но определено тази седмица ще е важна за теб. (ще се справиш - конкуренцията ще бъде смазана от теб)

« Последна редакция: Януари 16, 2016, 10:37:54 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #271 -: Януари 16, 2016, 10:34:58 am »
Тренди, звездите ми говорят.  ;D Сигурно от Двойка жезли съм решила нещо за гадателството. Има кръгла топка в ръцете си.  :012:
 :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #272 -: Януари 16, 2016, 10:39:45 am »
За Емма: горе 10ж/ 2ч - ПЖ - 2м

Хм, на прима виста - любовни обяснения.  ;D Някой, с който прекарваш голяма част от времето си, приятно ще те изненада с любовни признания.
Ще се почувстваш объркана, но 2м винаги постъпва разумно. Дилемата тук ще е по-скоро дали този същия да остане в обкръжението ти и занапред?
Седмица на възможностите и изборите ще бъде при теб.

« Последна редакция: Януари 16, 2016, 10:47:15 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #273 -: Януари 16, 2016, 10:41:38 am »
Пфф, по принцип трябва да пътувам, ама с тая зимна обстановка никъде няма да мръдна  ;D.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #274 -: Януари 16, 2016, 01:22:35 pm »
Моите седмични: горе 2м/ дм - дж - 2ч.  ;D

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #275 -: Януари 16, 2016, 02:48:10 pm »
Седмични за Скорпиончето

4ж/ 8п+9ж+Умереност


Скорпи, седмицата ще е скучна и бедна откъм събития  :012: Фокусът пада върху семейството и работата. Повече ангажименти там ще имаш. И Умереността явно това показва- съчетаване между работа и семейство.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #276 -: Януари 16, 2016, 03:14:58 pm »
С другите продължавам по-късно  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Седмични карти таро
« Отговор #277 -: Януари 16, 2016, 03:20:04 pm »
Тук е като военополева болница-пациенти много, сестри не смогват да обикалят с табличките от тема в тема :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #278 -: Януари 16, 2016, 04:59:29 pm »
За Флорка.

          Луната                Двойка пентакли                   Крал пентакли




Флорка, днешната лунация засяга ли ти нещо в картата?
Седмицата може да започнеш зареяна в някакъв скрит свят. Може да ти се струва, че има неясноти. Но не забравяй да слушаш шестото си чувствто, то може да ти носи просветление накъде да вървиш, за да не се загубиш. Ако случайно сънуваш нещо, ще ми е интересно да споделиш какво. Сякаш имаш желания за преследване на някаква цел, но се колебаеш. Ще е важно да помиряваш другите и себе си, да си сдържана, дипломатична и да балансираш с повечко неща. Но целта ти е да достигнеш по-високо положение - дали в личен или професионален план. Ще вложиш от себе си усърдие. Има ли човек около теб, който е мъдър, съветващ и ти е важен през седмицата? Явно прагматичното ще ти е от значение. Ще позагърбиш малко мечтите в името на стабилността.

Последната карта е Седмица пентакли.



Явно ще береш плодовете на усилията си. Ако си била усърдна, ще си доволна от постигнатото. Да не би да се налага да помагаш на приятел? Който ти е помогнал в предходен период?  :08:

Така, да дам и аз една седмична обратна връзка. Не мога да смогна дори да прочета темите, каквото сте писали през седмицата. Транзитния дядка  :012: ми навлезе в 6ти дом  :012: и много насам/натам, бачкане и други подобни.

Значи седмицата се беляза най-вече от работа . Имах и едно интервю, нещо като конкурс за работа, която не съм упражнявала преди това. Макар да минах всичките три кръга, накрая не ме одобриха( и слава Богу) :012:Получих фийдбек , че се откроявам от масата , имам заложени мениджърски качества и подобни, които са ми напълни ясни. Пък за тази работа се търсят по-скоро послушковци, по възможност  с по-малко мисъл и готови повече да изпълняват команди.
Иначе се наложи да правя услуга на един колега, помолиха ме хората, за които работим. Но този тъпан май изобщо не разбра, че правя компромис и не съм длъжна да му изпълнявам прещевките. Следователно друга услуга от мен няма да види.

Почвам да се замислям за тази цел, относно споменатата работа. Имам още едно интервю в края на месеца при други хора, но за същата позиция. А за другата седмица имам интервю за работа, където ме върна ретро мерка( видях обявата тази седмица). Кандидатствах пак за позиция, където съм ходила на интервю прею 2014 г. Но сега интервюиращата ще е нова персона, която в момента изпълнява тази длъжност. И като цвят да добавя финансови проблеми, неспиращи бюрократични проблеми с една гламава институция, за която се убедих, че ще трябва да търся адвокат.

Някой ще ми изтегли ли за идната седмица ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Седмични карти таро
« Отговор #279 -: Януари 16, 2016, 05:04:35 pm »
Аз съм от отбора на Никълъс Кейдж-ще ме погнат с голяма чаша, асо чаши :012:  "В Да напуснеш Лас Вегас" така викаше на сервитьорките-сеестраа помощ!Но той е тежък случай на Дяволът+Асо чаши=АЛКОХОЛИК :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #280 -: Януари 16, 2016, 05:14:59 pm »
Аз ще ти изтегля, Флорка. Както и за другите. Но по-късно. И утре.
Пък кой знае. Имам едно малко пътуване, но с този сняг... силно се съмнявам да ми се получи. Половината спортна площадка на седмодомието във вид на тежести, щанги и подобни се нанесе трайно в багажника ми. А дано така по-лесно ми се получават пътуванията.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #281 -: Януари 17, 2016, 11:56:05 am »
За Уич

АЖ/Смърт+РЖ+3ж



Хм... много жезли. Явно ще ти е активна седмицата. В началото може и да се решиш да загърбиш нещо, което те дърпа назад, да го погребеш, защото виждаш, че няма смисъл. Да не планираш пътуване, защото сякаш ти предстои път. В края ще имаш интересна комуникация.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #282 -: Януари 17, 2016, 12:17:01 pm »
За Флора
ц.3ч/Жрица+ 2ч+9ж



Седмицата ще е изпълнена със срещи с приятни хора/ приятелки. Много добре ще си прекарате.  В началото на седмицата ще има някаква неясна ситуация и ще ти се наложи да слушаш вътрешния си глас. Към края вече ще имаш повече ангажименти и натоварвания.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #283 -: Януари 17, 2016, 12:25:03 pm »
За Емс

6ж/3ж+6ч+Колесница



Емс, очаква те страхотна седмица, изпълнена с успехи и пътувания. Ще се откроиш с нещо в работата, което ще ти донесе признания и възхищение. Нещо от миналото ще се обади, дали пък няма за малко да отидеш до родния си дом или да посетиш някоя баба/ жена от миналото?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #284 -: Януари 17, 2016, 12:30:17 pm »
Цитат
Седмицата ще е изпълнена със срещи с приятни хора/ приятелки. Много добре ще си прекарате.  В началото на седмицата ще има някаква неясна ситуация и ще ти се наложи да слушаш вътрешния си глас. Към края вече ще имаш повече ангажименти и натоварвания.

Мерси, Тренди.  :) Тъкмо уговорихме едно събиране за другия уикенд. Да видим и това събитие какво ще е от началото на седмицата.

Аз изтеглих за теб крал чаши, 8 меча и смъртта.    ::)

Според мен тази седмица ще попаднеш неволно в някаква ситуация на конфликт, в която ще се чувстваш като заложник. Ще искаш да помогнеш на замесените, на някой от твоето обкръжение, но нещата май само ще се влошат, понеже последната карта е смъртта. Ще има край на нещо, може би на отношения , поради тази конфликтна ситуация. Или някой няма да оцени услията ти за помощ.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name