Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89301 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #330 -: Февруари 22, 2016, 01:33:03 pm »
За Хепи.  :58:

              Двойка мечове                   Кулата                      Слънцето


Вижда ми се важна и противоречива седмица, Хепи. Ще имаш своите мигове, в които ще мислиш какво да избереш, какво решение да вземеш. Това може да те терзае, особено нощите. Но мой съвет е да си по-спокойна. И без това ситуацията около теб ще се промени неочаквано, ще се променят плановете ти и всичко онова, което си редила дълго. Може да имаш размествания в графика, което да ти оставя усещане за хаос, да те притеснява. Усмихни се, в край на седмицата ще имаш повече вяра в себе си.  Ще ти е по-оптимистично. И ще се мобилизираш да се докажеш отново със собствени сили. Ще видиш светлинката.  :72: :-*

Последната карта е Паж чаши.

Объркването ти да не е свързано с някакво емоционално писмо, новина, вест? Или от някой чувствен и млад човек?

А, имаме си таро :) - изненадка :) - много благодаря  :58:

Чувствен, млад човек нЕма на хоризонта ... иии, ще се старая да съм по-спкойна .. макар че до момента нямам някакви притеснения - шефа ми е на гости :), работя си ... меря кръвно, пия хапчета ... :)

Слънчева и успешна седмица!  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #331 -: Февруари 22, 2016, 03:43:00 pm »
За Флорка. :58:

Висшият жрец              Асо мечове                 Деветка пентакли

Флорка, да не обмисляш някакво обучение, да искаш да започнеш нещо ново за теб, което да ти носи авторитет? Ще искаш да подредиш приоритетите си и може да се водиш от стари свои модели. Или да срещнеш човек с високо положение, който да ти даде идея, да имате комуникация. Ти по-скоро ще проявиш желание да защитиш своите виждания, може да се опиташ да снемеш нечия корона от главата в името на новото, да разчупиш традицията. В край нса седмицата ще си удовлетворена и ще искаш да се наслаждаваш на фините неща - да слушаш музика, да почетеш хубава книга. Време за теб и твоите удоволствия. Да не обмисляш разходка сред природата?

Последната карта е Седмица чаши. Явно ще си много разпиляна в различни начинания или чувства. Използвай енергията си разумно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #332 -: Февруари 22, 2016, 04:00:06 pm »
За Клер.  :38:

Деветка пентакли             Петица мечове          Петица чаши

Картите не ми харесват особено... В началото на седмицата ще търсиш уединението. Няма да ти е самотно, но ще имаш нужда да се поглезиш, да помислиш за своите нужди. Но по-нататък през седмицата ситуацията ще се промени. Може да си въвлечена в някакви разговори за доказване на позиция, някоя щекотлива тема. Ще успееш да се защитиш и привидно ще си в печеливша позиция. Но може да си преминала границите и да си наранила някой с действията и думите си. Да усетиш, че другите се отдръпват. Това ще те кара да се чувстваш тъжна в край на седмицата, да мислиш за загубите и онова, което не си успяла да изживееш, почувстваш. Може да си гневна на себе си, да таиш лоши чувства, а някой да те успокоява. Не съжалявай за нищо, Клер.  :58: Това е само момент.

Последната карта е Седмица мечове. Явно нещата ще опират до доверие или липсата му.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #333 -: Февруари 22, 2016, 04:12:13 pm »
За Делфи. :-*

Императорът          Шестица чаши        Рицар чаши

Делфи, на мен ми харесаха тези карти. Но за теб може да е седмица на контрастите. В началото ще ти се иска да бъдеш по-решителна и ще имаш занимания, които изискват действие, решения. Ще си по-уединена и концентрирана върху това, което искаш да получиш. В готовност да ръководиш. Но после нещо в теб ще пожелае малко повече емоция, да разчупеш оковите на дълг. И ще си спомниш за миналото. Или за времето, в което ти е било по-лежерно, безгрижно. Ще ти се иска да се радваш на живота като дете. В край на седмицата ще те пращаме на пътуване до място с водоем - река, море, езеро.  :58: Ще си значително по-емоционална, дори ще имаш своите идеали. Не се страхувай да покажеш своите чувства, а такива има, но си ги скрила дълбоко.

Последната карта е Шестица мечове. Хайде, втори глас за пътуване около вода или до място, което ще събуди твоята емоционалност. Далече зад себе си ще оставиш миналото - като поведение, събития.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #334 -: Февруари 22, 2016, 04:18:51 pm »
Мда, липсват ми пари от касата и не мога да разбера къде са.  ???
Благодаря за другото - ще го имам предвид :)


Изтеглих карти с въпрос къде са парите от касата.

            Луната                            Крал чаши                        Рицар пентакли

Според мен Луната показва притесненията ти. Съмняваш се, че се е случила някаква измама. Кралят може да е свързан с човек, който си набедила за виновен. Но и не отказвай помощ от другите.
Рицарят ми се вижда добра карта като последна. Ще се заемеш много бавно да разплиташ ситуацията. И ще успееш. Но може да не е веднага.

Емс, за обратна връзка виж, моля те, в темата за Общи хорари - дала съм подробности :). Успях, и то не веднага. Е, признавам си, че вече ги бях отписала и чужд човек ме "светна" :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #335 -: Февруари 22, 2016, 04:40:06 pm »
Отивам да търся! Багодаря, Хепи.  :38:

И ако случайно се чудите къде са котките, ето и един безценен дупник. Не можа да се сдържи Безценен. Обича да участва във всичко, което правя.
Ето и моите седмични карти.

Колелото на съдбата        Тройка чаши         Деветка мечове

Мисля и не мога да преценя дали правилно ме описват. Нито предвиждам някакво забавление с приятели, нито ми е наранено от нещо. За Колелото пък съвсем нямам идея как ще се проявява.
Иначе последната карта е Десетка жезли - явно отново ще съм товарно магаре и ще се занимавам с много неща. А аз тази седмица се бях наканила за пълен релакс, спокойствие на слънце на двора. Мои приятели ми подариха много столове и едно президентско кресло. Голям кеф да си положа....дупника на него и да се радвам на зеленото, слънцето, кафето си.  :08: :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #336 -: Февруари 24, 2016, 09:41:18 am »
Моите седмични 2м - 6м - РЧ.


Скорпионче, тази седмица ще мислиш за някакво решение ли? Ще искаш да направиш избор, но може да ти е малко трудно. Избери по-малкото зло. Може да ти е емоционално, да усетиш различни нюанси на чувствата. Но ще искаш да загърбиш миналото, да оставиш старите си разбирания. Явно не са ти необходими. С рицар чаши като последна карта - с идеалите напред.  :012: Хайде, ще чакаме някой чувствен мъж да поднесе своите чувства към теб, да дойде от някакъв път... а може ти сама да имаш желание да започнеш нещо ново в личен план.  :-* Някой се страхува да не бъде наранен. Заради това може да е предпазлив.

Емма, Емма... без коментар!  :012:  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #337 -: Февруари 27, 2016, 12:50:20 pm »
Отново в 10 Емма!
Седмични за Павла.  :38:

              Асо мечове                      Четворка мечове                  Рицар пентакли

 

Много мечове... Седмица на комуникация, нови идеи. В началото на седмицата може да тръгнеш с голям ентусиазъм да осъществяваш своя идея, ще те вълнува, ще ти е изпълнено с надежда. Но към средата може нещо да се промени. И да почувстваш, че имаш нужда да се отдръпнеш. Да премислиш, да си починеш. Пази се от болести. Може да почувстваш, че си без сили, защото си премълчала нещо. В край на седмицата ще заложиш на сигурното. И ще поемеш към целите си с повече разум, не толкова с ентусиазъм. Това ще ти помогне да спечелиш в начинанията си. Може да не видиш веднага резултатите, но ще си поставила здрави основи за тях.
Може да пътуваш някъде.
 :38:
Имаше и една заблуда която лъсна пред мен , но пък промени посоката на действията ми точно на време :08:
 :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #338 -: Февруари 27, 2016, 01:21:41 pm »
Отивам да търся! Багодаря, Хепи.  :38:

И ако случайно се чудите къде са котките, ето и един безценен дупник. Не можа да се сдържи Безценен. Обича да участва във всичко, което правя.
Ето и моите седмични карти.

Колелото на съдбата        Тройка чаши         Деветка мечове

Мисля и не мога да преценя дали правилно ме описват. Нито предвиждам някакво забавление с приятели, нито ми е наранено от нещо. За Колелото пък съвсем нямам идея как ще се проявява.
Иначе последната карта е Десетка жезли - явно отново ще съм товарно магаре и ще се занимавам с много неща. А аз тази седмица се бях наканила за пълен релакс, спокойствие на слънце на двора. Мои приятели ми подариха много столове и едно президентско кресло. Голям кеф да си положа....дупника на него и да се радвам на зеленото, слънцето, кафето си.  :08: :clap:

Моите седмични карти се оказаха много на място. Колелото не мога още да го разтълкувам. Както не очаквах да имам много забавления с приятели, така ине успях да се свъртя у дома от купони и тийн прибирания в 6 сутринта. Наистина крайно непланувани. И Деветката мечове за финал е във връзка с усещането ми от загуба на едно дете. Ревлива карта... Сигурно утре ще ми е много кофти. Та така. Всичко си е излязло. Ще се опитам да изтегля нови седмични карти. Но не мога да обещая.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #339 -: Февруари 27, 2016, 01:45:19 pm »
За Тренди.  :-*

           Крал мечове                   Осмица жезли                   Петица чаши



Чисто любопитство - да споделиш, ако пишеш новина за някой човек, който е с власт, позиция, може и свързан с управлението или църквата, да преживява някакво разочарование... или да е имал акохолна издънка.
 :012:

През седмицата ще ти се иска да постигнеш високо положение. Ще си много добре аргументирана, подготвена със знания, за да защитаваш вярата си, принципите си. Може да се появи бърза, неочаквана новина, която да те накара да се чувстваш неудовлетворена. Да не си доволна, да усещаш някаква загуба. по-добре се отдай само на по-важните занимания. За да не загубиш вкуса към живота, красивото.

Последната карта е Деветка жезли.



Явно ще ти е време да се оттеглиш на спокойствие след някоя битка. За да запазиш здравето си, да излекуваш раните си. Но може да чуваш какво другите говорят, мислят.

Попаднах на един купон, където хич не се чувствах в свои води. Имаше момент и на  разочарование, понеже ме засегнаха с едни думи. В началото на седмицата имаше интересен момент, но не мога да пиша за него.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #340 -: Февруари 27, 2016, 02:07:51 pm »
Моите седмични, макар че съм в отпуска, не се стърпях.   ;D
г.асо меч/ дявола - дм - глупака


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #341 -: Февруари 29, 2016, 08:26:01 am »
За Клер.  :38:

Деветка пентакли             Петица мечове          Петица чаши

Картите не ми харесват особено... В началото на седмицата ще търсиш уединението. Няма да ти е самотно, но ще имаш нужда да се поглезиш, да помислиш за своите нужди. Но по-нататък през седмицата ситуацията ще се промени. Може да си въвлечена в някакви разговори за доказване на позиция, някоя щекотлива тема. Ще успееш да се защитиш и привидно ще си в печеливша позиция. Но може да си преминала границите и да си наранила някой с действията и думите си. Да усетиш, че другите се отдръпват. Това ще те кара да се чувстваш тъжна в край на седмицата, да мислиш за загубите и онова, което не си успяла да изживееш, почувстваш. Може да си гневна на себе си, да таиш лоши чувства, а някой да те успокоява. Не съжалявай за нищо, Клер.  :58: Това е само момент.

Последната карта е Седмица мечове. Явно нещата ще опират до доверие или липсата му.

по-скоро аз се отдръпнах. някои неща не се случиха, както ги бях планирала и се разочаровах малко. но пък имаше и много хубави моменти. не се прояви толкова зле 5 чаши този път.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #342 -: Март 06, 2016, 02:29:34 pm »
Моите седмични, макар че съм в отпуска, не се стърпях.   ;D
г.асо меч/ дявола - дм - глупака




Опити за вкопчване в кофти ситуация в работата, но аз взех отпуска и се освободих.  ;D
Взех и плануваните капки на д-р Бах за сина и за момента му се отразяват идеално. Като за финал - изпит и неудовлетворяваща ме оценка. Пак завършвам седмицата с нерви.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #343 -: Март 06, 2016, 03:53:40 pm »
Малко рептилски седмични карти от мен. Ако имате забележки, той е виновен. Подарил ми е счупени карти.  :57: :85:


За да не остане съмнение кой по-точно е виновен---------> 


Седмични талисмански.  :38:

Силата            Колесницата             Императрицата

Да ги бях искала така наредени, нямаше да успея да ги наглася.

Витце, тази седмица ще ти бъде важна ли? Може да загърбиш стари ядни чувства, гордост. И да предпочетеш да покажеш повече доблест, щедрост, благородие. Ще си вярна на себе си или нещо важно за теб. И ще проявяваш твърдост, дори да има трудности. Това няма да те изплаши. Явно искаш да поемеш контрол над живота си, да свалиш някоя маска. Да поемеш по нов път. Преломен момент. Ако в началото на седмицата си била по-самостоятелна, то в край на седмицата може да си по-мека към другите. Да загърбиш излъчването на силна жена, която сама се оправя. И да станеш по-грижовна, женствена. Може някоя новина да дойде и да сияеш.

Последната карта е Двойка чаши.

Ако дойде новина, по-скоро ще е свързана с партньорство, със съдружие, а може и любов.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #344 -: Март 06, 2016, 04:06:02 pm »
За Скорпионче.

Петица мечове          Крал мечове             Магьосникът

Скорпионче, много мечове... Седмица, в която ще си настроена войнствено. Ще искаш на всяка цена да достигнеш победа над някой, над другите. Възможно е да направиш прибързани действия, които ще ти донесат нужната победа. Но това да отблъсне някой, да усетиш, че нещо се къса, разпада. Красотата в случая е в единството, а не в разделението. Да не е свързано това настроение с някой мъж? Или да приемеш мъж за противник? Някой огнен, темпераментен, със самочувствие, че е единствен? В край на седмицата ще ти се иска да започнеш от самото начало, когато си имала повече възможности пред себе си. Може да е нещо свързано с лечение - на тяло, душа.

Последната карта е Шестица чаши. Да не тъгуваш по отминалото време? Емоциите ще те владеят. Може би това ще е причина за дръзки действия.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.