Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89285 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #255 -: Януари 10, 2016, 06:02:05 pm »
Скорпионче, има ли я някъде из подредбите във форума?

?

Остава да намеря и описание. Довечера ще го нищя този Крал. Вече започва да ме подръчква и да ме прави любопитна.  :012:
Аз съм като котките, вниманието ми се привлича, когато стане малко любопитно. До момента ми беше безразлично, когато се появяваше в подредбите. Но то става очебийно. Както и Миналите животи на Делф.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #256 -: Януари 10, 2016, 06:14:01 pm »
Седмични за Хепи.

          Императорът                   Десетка пентакли                  Кралица чаши

Хепи, интересни карти. От активност към пасивност. В началото на седмицата може да следваш някаква тенденция на доказване, желание за успех, справяне с важни неща. Ще те вълнува да има сигурност, стабилност. Но не бъди прекалено властна, за да не отблъснеш околните. Да не мислиш за някакво решение за дома или финансите? Да ти е подредено и подсигурено ще ти е важно. Може да получиш някакви парички. Ще искаш да достигнеш до финал на някакъв проект. Подреди си битието, за да ти е творческо.  ;) Когато се чувстваш материално добре, ще може да отделиш време за нещата, които ти носят удоволствие, ще си по-емоционална, подкрепяща. Може някой да ти сподели нещо важно. Но не бъди прекалено обгрижваща.

Последната карта е Светът.


Сега му е времето да използваш наученото, за да финализираш нещо.  :-* :08: Другите ще те слушат.

Мда, липсват ми пари от касата и не мога да разбера къде са.  ???
Благодаря за другото - ще го имам предвид :)

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #257 -: Януари 10, 2016, 06:15:21 pm »
За Хепи

ц.10м/АП+ДЖ+3м

Хепи, седмицата ще е добра в материален план, ще си дейна, но ми се струва, че някой ще те нарани словесно. Може би ще имаш здравословни проблеми със сърцето. Внимавай и се пази.

Сърчицето не може - не си го давам :)

благодаря ти, ще внимавам.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #258 -: Януари 10, 2016, 06:17:40 pm »
Повече ме мъчи ужасяващ белег, който получих на лицето. От една от писаните ми. Не го направи нарочно. Но е факт - дълга резка през половината страна и през горната устна. Сега си имам формичка от белези. "V" или "Л" - Victory или Любов. Това си помислих, когато видях резултатите. Въпрос на посока, от която го гледаш. Точно над и върху устната. Тр. Марс точно каре Асц.  :012:
Ударих писаната по дупето и сега ми е съвестно. Ще я търся да й се извиня. С нещо вкусничко.

Съжалявам за инцидента .... другото ми е странно и не знам как и дали да го коментирам :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #259 -: Януари 10, 2016, 06:47:21 pm »
Скорпионче, има ли я някъде из подредбите във форума?

?


1+2 - ситуацията в момента
3 - това, което е върху теб
4 - влияния, които се засилват
5 - влияния, които отслабват
6 - подсъзнателното
7 - това, което се показва
8 - накъде води този път
9 - резултат

п.с. дано не съм объркала някоя позиция
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #260 -: Януари 10, 2016, 10:45:18 pm »
Мда, липсват ми пари от касата и не мога да разбера къде са.  ???
Благодаря за другото - ще го имам предвид :)

Хепи, да не се съмняваш в някой потаен човек, водна зодия, Рак, който обича да си пийва?

Изтеглих карти с въпрос къде са парите от касата.

            Луната                            Крал чаши                        Рицар пентакли



Според мен Луната показва притесненията ти. Съмняваш се, че се е случила някаква измама. Кралят може да е свързан с човек, който си набедила за виновен. Но и не отказвай помощ от другите.
Рицарят ми се вижда добра карта като последна. Ще се заемеш много бавно да разплиташ ситуацията. И ще успееш. Но може да не е веднага.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #261 -: Януари 11, 2016, 12:43:07 am »
Седмични карти за Клер. Чак се чудя как успях да ги наредя такива...

                 Кулата                            Колесницата                            Светът




Клер, ще ти е важна седмица. Може да е от значение за бъдещето или за по-дълъг период от време. Нещо около теб се разпада. Което може да ти носи усещане за безпътност, да те притеснява. Може неочаквано да има промени, някакъв стар ред да е подложен под съмнение. И устоите ти да са разклатени, да не ти е сигурно. Това ще те принуди да поемеш контрол на живота си. И да си дадеш сметка накъде отиваш, какво желаеш. Може да отговаряш за повече хора, да анализираш проблемите в колектив. И да се опитваш да го обединиш. Малко дуално положение, ще вървиш между две възможности, не изпадай в крайности и бъди сговорчива. Време за промени на приоритетите. В край на седмицата ще се чувстваш обогатена с опит, знания. И готова за финализиране на нещо, постигане на успех. Явно имаш нужда да сложиш край на нещо. Ще имаш подкрепа на другите, закрилници. Някой Телец/Лъв?

Последната карта е Осмица мечове.



Ще ти е тревожно и може да се чувстваш безпътна, без посока. Сякаш има неяснота. Страх от неизвестното. Не се страхувай, не бъди нерешителна. Виж колко меча имаш, само махни превръзката от очите и ги ползвай в своя защита.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #262 -: Януари 11, 2016, 12:54:14 am »
Емма, ако имаш възможност, би ли изтеглила седмични карти и за мен? За взаимоотношенията ми с Х.

Боболина, за теб изтеглих тези карти.

            Двойка чаши                      Кралица жезли                        Паж чаши



Интересни карти, малко разнопосочни. В началото на седмицата може да усещаш повече близост, да се стремите към хармония и баланс. По-лесно ще си разменяте емоции и ще се радвате на хубави мигове, приятелство между вас. Време за споделяне и наслада. Но към средата на периода може да има сблъсък на его. Или ти да покажеш по-засилено желание за контрол, власт, да доминираш. Да не се съобразяваш с желанията на този човек. Може всеки от вас да държи на нещо свое и компромисите да са трудни. Нека не е с цената на всичко. Да няма разговори за хора от миналото, от сенките? Някой да се почувства с наранено достойнство? В край на седмицата ще има промени в отношенията ви. Ще има задълбочаване, повече емоционалност. Може да е било за добро, ако е имало хър-мър. Някаква новина или вест, съобщение - те могат да внесат промените. Да няма някой 'певец', който подшушва тайните на другите?

Последната карта е Асо жезли.



Хайде, със страст и огън към повече дълбочина и емоции.  :08: Може да е свързано с възобновяване на страст в отношенията ви.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #263 -: Януари 11, 2016, 02:25:27 am »
Много ти благодаря за картите, Емма. :58: Нека мине седмицата и ще дам обратна връзка после.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #264 -: Януари 11, 2016, 08:44:16 am »
Седмични карти за Клер. Чак се чудя как успях да ги наредя такива...

                 Кулата                            Колесницата                            Светът




Клер, ще ти е важна седмица. Може да е от значение за бъдещето или за по-дълъг период от време. Нещо около теб се разпада. Което може да ти носи усещане за безпътност, да те притеснява. Може неочаквано да има промени, някакъв стар ред да е подложен под съмнение. И устоите ти да са разклатени, да не ти е сигурно. Това ще те принуди да поемеш контрол на живота си. И да си дадеш сметка накъде отиваш, какво желаеш. Може да отговаряш за повече хора, да анализираш проблемите в колектив. И да се опитваш да го обединиш. Малко дуално положение, ще вървиш между две възможности, не изпадай в крайности и бъди сговорчива. Време за промени на приоритетите. В край на седмицата ще се чувстваш обогатена с опит, знания. И готова за финализиране на нещо, постигане на успех. Явно имаш нужда да сложиш край на нещо. Ще имаш подкрепа на другите, закрилници. Някой Телец/Лъв?

Последната карта е Осмица мечове.



Ще ти е тревожно и може да се чувстваш безпътна, без посока. Сякаш има неяснота. Страх от неизвестното. Не се страхувай, не бъди нерешителна. Виж колко меча имаш, само махни превръзката от очите и ги ползвай в своя защита.  :-* :58:

благодаря Ема.
очаквам спокойна седмица, и аз се учудих на тези карти.
детето е лъв с ац телец.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #265 -: Януари 11, 2016, 08:48:06 am »


Седмични карти за Клер.
               Отшелникът                    Седмица мечове                      Колелото на съдбата





Клер, искаш да стигнеш до някакъв отговор. И ще го търсиш в себе си, не толкова в другите. Дай си малко почивка и помисли за всички хора, на които имаш доверие и дали са го заслужили. Може да се появят други, които с жестовете си да те изненадат приятно, за сметка на близките, от които си очаквала това.
Малко минорни карти. Явно ти е напрегнато вътрешно, дори да не показваш. Може да се справиш с някакво предизвикателство и да ти се струва, че има повече трудности в живота ти. Но всичко е цикъл. Ще дойде и твой ден на усмивки. Може да не е през тази седмица.

Последната карта е Императорът.



Трябва да направиш някакъв избор, може да е свързан и с жертва на нещо или някой. По-скоро заради това ще ти е напрегнато. Но ще имаш нужната мотивация за успех. :58:

спокойна седмица беше, наистина по-вглъбена бях в себе си. колелото не мога много да си го обясня как се прояви.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #266 -: Януари 13, 2016, 06:37:17 pm »
За Скорпионче.

           Глупакът                           Двойка пентакли                   Асо пентакли

Скорпионче, на мен картите ми харесват. Говорят за ново начало.
Ще прегърнеш идеята за новото начало с ентусиазъм. Може да не си много наясно какво да правиш, но ще ти е леко, свободно, ще чуваш 'музика'. Не забравяй за приятелите си, които те следват или предупреждават за предстоящи изпитания. Много скоро ще си в позиция на избори, ще опитваш да съвместяваш две неща, за да има хармония и ред. Стреми се да си дипломатична, ще ти се иска да озаптяваш темперамента си, да си заземена в решенията си. И ще го постигнеш. в край на седмицата ще се върнеш към положение, което ти носи сигурност и ти дава усещане за добро развитие, за добра перспектива. Не мога да преценя дали са работни или лични картите. Но като цяло ще имаш идеи за нов проект.

Последната карта е Силата.

Хайде, всичко е във твои ръце. Не се тревожи, имаш капацитет, умения и сила, за да издържиш и да се справиш. Може да има мигове, в които ще трябва да се защитиш пред някой или да отплатиш себе си пред горд човек. Но явно ще имаш някакви идеи и ще си ги преследваш.  :-* Кураж.  :-* :08:

Седмични за Скорпиончето

Им-ца/АМ+ПМ+Луна

Тази седмица ще ти е фокусирана върху дома и семейството, най-вече грижите ще паднат върху детето. Възможно е да има конфликт или напрежение. Някой те следи, Скорпионче или ти ще научиш някаква тайна. Имам усещането, че те проучват  :012: Някакви грижи ще те обхванат, носиш някакво бреме, което те тормози. Но майчинството ще е на преден план през седмицата.

Моите седмични: горе пч/ 2ч - влюбените -3ч охоооо  ;D
Край на връзка или напротив - преминаване на друг етап във взаимоотношенията. (3ч - споделяне на общи интереси)

Баси шибаната седмица!!!!  :91:

Веселата част беше само, че ми излезна програмата и съм нетърпелива за лекциите. Но после лошите преживявания потръгнаха едно след друго - новолунието в 5 дом си каза думата. (а, заравих че и стартирах посещаването на фитнес  :012: )
Писна ми да влагам, да влагам във взаимоотношенията, а отсреща никаква реакция.
Тренди, грижи и бреме имам в излишък, и за следенето се оказа права.  ;D
п.с. завърнах се към старо хоби, което за в момента страшно много ме успокоява.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #267 -: Януари 15, 2016, 06:09:47 pm »
За Павла.

       Четворка пентакли               Десетка жезли          Четворка мечове

 

Павла, не ги нарисувах много хубави.  :(

Ще си се ангажирала в мисли за материалното. И по тази причина може да се нагърбиш с повече отговорности. Ще искаш да свършиш много работа, даже чужда такава. Но това не е печелившо за теб. Заеми се с нещата, с които може да се справиш. За да не се окажеш в позиция на принудителна почивка в край на седмицата. Да се разболеееш от пренатоварване. Пази си здравето.
В край на седмицата ще имаш нужда от усамотение, за да релаксираш, медитираш. А може и гърлото да лекуваш. Особено ако през седмицата не си успяла да кажеш на някой какво мислиш.

Последната карта е Императрицата.
:(Бях си вкъщи заради детето. Изморена съм и вместо от днес да съм релакс , излязоах без вина виновна. :(
Емма много точно показаха картите браво на теб!
:clap: :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #268 -: Януари 16, 2016, 10:06:29 am »
За Тренди.

             Десетка жезли                  Тройка чаши                  Двойка жезли




В началото на седмицата може да има отзвук от предишната, когато ти е било по-натоварено. Все още ще има някое задължение от преди, което да те преследва. Не се преуморявай и разчисти малко тежестите. Остави само необходимото и важното. И не се опитвай да свършиш работата на другите, те да се оправят някак. Ти гледай кое е важно за теб. Към средата на седмицата ще ти е по-безгрижно, весело. И ще срещаш повече радост от срещи с хора. Може да си поканена на някакво парти, където има питиета, музика, забава. Или да отидеш с приятелки на парти. Ще чакаме интересен и малко екзотичен човек да те срещне. Може и гадател, с усети някакви. Дори да имаш избори, ще ти е трудно да решиш. Все още някаква мечта те вълнува, а пред теб има еднакви по стойност възможности.

Последната карта е Императорът.



Явно ще чувстваш седмицата за отговорна за решенията. Но може и да има елемент на саможертва, но в името на развитието ти.  :72: :-*

Понеделник и петък бяха критични- тичах на 2-3 места и сега съм изцедена, а имам още работа да свърша. Появи се едно предложение за друга работа, което ме вкара в размисли и още се чудя какво да правя. Наистина ми е трудно да реша какво да правя. Вчера ми направиха една прогноза, Емс откъде видя това с гадателя?  :012: Браво! Имах и забавни разговори с един човек, много приятно си прекарвахме.  Накратко казано- натоварена седмица си беше  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #269 -: Януари 16, 2016, 10:08:57 am »
За Тренди: горе влюбените; кп - отшелника - 2п

Картите ми се струват повече работни. Ще получиш нечия подкрепа и това ще предизвика твоите вълнения. Но също така ще бъдеш натоварена с повече задължения от обикновено. Много работа те чака, Тренди. Няма да  имаш време за друго, освен за изпълнение на професионалните ти ангажименти. Нахъсана си и твърдо решена, че може да се справиш.

 :-*



Скорпионче, браво! Наистина имах повечко работа през седмицата. Получих подкрепа и комплимент от един човек. Влюбените се проявиха като избор.