Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 581746 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3060 -: Ноември 19, 2020, 06:34:10 pm »
Здравейте, това е соларът на мъжа ми. Много съм притеснена за здравето, гледайки струпването на планети в 12-ти и 8-ми дом. Дали има все пак нещо положително във връзка със здравето?
Благодаря!
не се отваря това нещо

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3061 -: Ноември 19, 2020, 06:39:10 pm »
Съжалявам, а така?


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3062 -: Ноември 19, 2020, 06:55:55 pm »
Съжалявам, а така?
Има ли някакви здравословни проблеми,или само соларът те притеснява?Някой претърпя ли операция/интервенция някаква от май месец насам,някой роднина например.Раждане предстои ли при някой-племенник/ца?
Транзитни тежки планети са опозиция на Луната у1 ви дом,предполагам има и други неразположения,майката как е?Взаимоотношенията са оптегнати също.
« Последна редакция: Ноември 19, 2020, 07:06:23 pm от Сафо »

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3063 -: Ноември 19, 2020, 07:00:44 pm »
Има проблеми с белите дробове от години, не си е правил изследвания от 5 години и не знам какво е състоянието му в момента... От началото на корона кризата съм в абсолютен шок и страх какво ще се случи, ако се зарази. Никой не е преживявал интервенция от май месец насам. Няма да се изненадам племенничата да ни зарадва с бременност, но за момента не знам нищо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3064 -: Ноември 19, 2020, 07:11:41 pm »
Има проблеми с белите дробове от години, не си е правил изследвания от 5 години и не знам какво е състоянието му в момента... От началото на корона кризата съм в абсолютен шок и страх какво ще се случи, ако се зарази. Никой не е преживявал интервенция от май месец насам. Няма да се изненадам племенничата да ни зарадва с бременност, но за момента не знам нищо.
Управителят на асц е силен,в собствен знак,не се тревожи.

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3065 -: Ноември 19, 2020, 07:12:41 pm »
Много благодаря за отделеното време  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3066 -: Ноември 19, 2020, 10:03:55 pm »
Здравейте, това е соларът на мъжа ми. Много съм притеснена за здравето, гледайки струпването на планети в 12-ти и 8-ми дом. Дали има все пак нещо положително във връзка със здравето?
Благодаря!
по-вероятно е да си загуби работата и да има финансови проблеми, отколкото здравословни
през годината ще е по-изолиран, сигурно ще се пази, но да не психяса, не го плаши с твоите притеснения, които може да не са основателни, щом не е посещавал 5г лекар

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3067 -: Ноември 20, 2020, 09:05:24 am »
Здравейте, това е соларът на мъжа ми. Много съм притеснена за здравето, гледайки струпването на планети в 12-ти и 8-ми дом. Дали има все пак нещо положително във връзка със здравето?
Благодаря!
по-вероятно е да си загуби работата и да има финансови проблеми, отколкото здравословни
през годината ще е по-изолиран, сигурно ще се пази, но да не психяса, не го плаши с твоите притеснения, които може да не са основателни, щом не е посещавал 5г лекар

Благодаря за отговора!
Аз не му споделям притесненията си, именно за да не го тревожа, но на мен ми е много трудно.
Относно работата- той е на нова работа от началото на май. На висока позиция е, свързана с много нерви и стрес. Каквото ще да става с работата, само да е здрав.
Сега се сещам, че Сафо попита за интервенции при роднини. В първия момент не се сетих, но негова първа братовчедка претърпя операция и почина малко след това (преди около два месеца). Много млада си отиде.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3068 -: Ноември 20, 2020, 11:20:50 am »
Да, съвпадът на Луна и Марс е притеснителен, но минало е това, което е трябвало да се случи. Меркурий в 12 дом - чух нещо, видях нещо, ходих някъде по 12 дом, сънища, тайни, погребения, поликлиники, разговори,пътувания,писма/чатове.

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3069 -: Ноември 20, 2020, 01:03:17 pm »
Да, съвпадът на Луна и Марс е притеснителен, но минало е това, което е трябвало да се случи. Меркурий в 12 дом - чух нещо, видях нещо, ходих някъде по 12 дом, сънища, тайни, погребения, поликлиники, разговори,пътувания,писма/чатове.
Благодаря!
Много се радвам, че ви открих. Във форума има много интересни теми. Ще чета с удоволствие :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3070 -: Ноември 25, 2020, 01:38:50 pm »
рано е още ,има няма 2/3 месеца,но съм любопитна какво предстои като теми лично за мен и около мен.Соларът ми за 21г.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3071 -: Ноември 27, 2020, 02:21:02 pm »
Здравейте, това е предстоящият ми след няколко дни солар. Ще съм благодарна на всеки, който ми посочи по-важните акценти :)
Както се вижда в соларът се получава малко изкривена домофикация, защото се строи в северните ширини.
« Последна редакция: Ноември 27, 2020, 02:23:03 pm от Aurora »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3072 -: Ноември 27, 2020, 10:03:21 pm »
Трудно четима карта с онлайн програмата, с която е работено.

Според мен, годината ще е значима!
Възможна ли е промяна в кариерата, както и в местожителството?

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3073 -: Ноември 28, 2020, 12:14:35 am »
Трудно четима карта с онлайн програмата, с която е работено.

Според мен, годината ще е значима!
Възможна ли е промяна в кариерата, както и в местожителството?

Не знам с коя друга програма да направя солар? astro-seek съм използвала.
Кариера е възможна промяна, за местожителство, по-скоро в рамките на държавата, не знам...Няма такива индикации към момента.
Страхувам се да не е по-лоша година от предходната, която беше кошмарна в личен и професионален план.

Благодаря за коментара :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3074 -: Ноември 28, 2020, 12:20:17 am »
рано е още ,има няма 2/3 месеца,но съм любопитна какво предстои като теми лично за мен и около мен.Соларът ми за 21г.
Много акцентиран 5 дом. Сол Асцендент в 5 нат, стелиум в 5 соларен и куспидата на 5 соларен съвпад с нат Меркурий управител и на сол. И нат. Асцендент . Деца забавления, творчество , някоя любов.