Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562437 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3600 -: Април 18, 2023, 03:03:19 pm »
Люба, щом Слънце ти е годишен управител от к6, гледаш и аспектите по натал. Ти имаш Слънце опозиция Марс 1-7,  в солара Слънце квадрат Марс 1-5 или връзки/взаимоотношения емоционално те изтощават или ежедневието изтощава връзки/взаимоотноотношения, аналогично през 5 ти дом в същия ред. Сол. к6 е върху възела избирай какво ще правиш, Луната е растяща, за да се чувстваш добре и здравословно, и финансово. Сол. АСЦ върху Венера още веднъж подчертава темата връзки и проблеми около тях. Сол.К8 върху Марс в 7 ми, неизбежни са кризите в тази сфера, нещо безвръватно си отива, но и нещо ново се ражда. Пълни 1 и 2 домове. Цикъл Меркурий-Юпитер във 2- ри дом, по натал имат връзка, това е добро за реклама  с цел лични доходи. Може да се съобразиш с това че, у2 , Марс е в критичен градус и  е в знак на падение и затваря в тао- натални Слънце- Марс, умната с инвестициите, но пък щом на хоризонта има толкова много кардинал като акцент, възможностите валят като из ведро, просто трябва да си наложиш някакви граници, кои да приемеш, в противен случай тялото дава на късо. Ще ти струва образование,   ценз,  промяна в статуса на дете; промяна на офис, работно място; времено смяна на местоживеене.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3601 -: Април 19, 2023, 10:54:21 am »
Мила Рени, благодаря ти сърдечно за отделеното време и насоките! 🌷🌷🌷

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3602 -: Април 19, 2023, 11:36:25 am »
Люба, моля.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3603 -: Април 25, 2023, 07:45:02 pm »
Здравейте, нова съм тук и се радвам, че ви открих. Ще се радвам на малко помощ със соларната ми карта от тази година.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3604 -: Април 27, 2023, 11:10:14 am »
Здравейте. Асц е в 12 нат. дом-посещения на поликлиники, болнични заведения, това е домът на тайните, сънищата и т. н. Партньорската тема е ангажирана, активна. Ако имате деца, при тях приключване на нещо, образование, или стартиране на нещо ново. Процедури за разкрасяване, пари, финансови въпроси ще разрешавате.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3605 -: Април 29, 2023, 06:53:09 pm »
Благодаря, Сафо  :-* . Дано само болничните посещения не са за нещо лошо (че обикновено с това свързвам болниците). И дано предстои една по-хубава година, че предните две бяха коя от коя по-ужасна.

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3606 -: Май 01, 2023, 11:08:38 pm »
Здравейте! Може ли малко помощ със солара ми за 2023 г.? Благодаря!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3607 -: Май 02, 2023, 03:43:16 am »
Има още половин година до новия солар, асцендент в 9 дом - акцент върху далечни пътувания или международни форуми, висше  образование, а също въпроси със законодателството, слънце в 4 дом, У1 в 5 дом, акцент върху семейството, дома и креативността, децата - имате ли планове за деца? Масов възврат на рождения ви ден - пазете се от скандали и наранявания през този период.
« Последна редакция: Май 02, 2023, 03:54:13 am от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3608 -: Май 02, 2023, 08:22:12 pm »
Има още половин година до новия солар, асцендент в 9 дом - акцент върху далечни пътувания или международни форуми, висше  образование, а също въпроси със законодателството
има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3609 -: Май 14, 2023, 01:01:36 pm »
Наближава Рождения ми ден - ден, на който отдавна не се радвам. А тази година го "очаквам" с още по-неприятни емоции. Качвам тук солара си, ще се радвам ако някой вземе отношение. Това, което аз виждам, както винаги за мен е много работа. Писна ми, честно казано от работа и въпроси за работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3610 -: Май 14, 2023, 04:03:40 pm »
Наближава Рождения ми ден - ден, на който отдавна не се радвам. А тази година го "очаквам" с още по-неприятни емоции. Качвам тук солара си, ще се радвам ако някой вземе отношение. Това, което аз виждам, както винаги за мен е много работа. Писна ми, честно казано от работа и въпроси за работа.
Кое те кара да мислиш, че ще имаш много работа?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3611 -: Май 14, 2023, 04:08:26 pm »
Соларният МС, с У Мерк, който пък е на нат. 10 дом. ИЦ върху нат. 6 го приемам буквално като ще живея на работа. Не точно "много", а че пак фокусът ще е тази тема. Мразя се заради глупавото ми разбиране, че трябва да си скъсвам д-то и специално да заслужа с труд всяко малко ели пък голямо нещо, което искам. Поне веднъж искам и аз да получа нещо, просто заради себе си - защото съм любимо дете, любима жена, дори това нещо да е просто любов и сигурност.
« Последна редакция: Май 14, 2023, 04:13:21 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3612 -: Май 14, 2023, 06:48:27 pm »
Наближава Рождения ми ден - ден, на който отдавна не се радвам. А тази година го "очаквам" с още по-неприятни емоции. Качвам тук солара си, ще се радвам ако някой вземе отношение. Това, което аз виждам, както винаги за мен е много работа. Писна ми, честно казано от работа и въпроси за работа.
Лисана,сол,асц е в дева ,3ти натален дом.Енергията ще бъде насочена към 3тодомни неща/интереси като общуване,пътуване,договори,сделки,подписи,смяна на документи,писане,говорене,но и братя/сестри ,твои и на мъжа ти.Меркурий е упр.на сол.асц и е в 8ми дом-телец,интерес към финанси,някакъв вид интервенции са възможни.Слънце в 9ти дом ,Марс в 0*в 11 д.и точна опозиция с Плутон.Оста 5/11 домове е задействана,това са приятели,тържества,любов,деца,удоволствия,но и 8ми и 2ри домове на родители.Луната е в 9ти,но почти на к10.Венера в 10ти дом,значи ще има видимост по темите и домовете,които управляват.Емоционална година с много пътуване и нещо ново ,промяна.Уран е на к9-там ще има изненада.По 9ти дом са далечни пътувания,чужбина,братя/сестри на мъжа ти,тесни специалисти,философия,религия ,социални мрежи и т.н.
« Последна редакция: Май 14, 2023, 06:51:16 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3613 -: Май 14, 2023, 09:03:45 pm »
Благодаря, Сафо. Възможно ли е задействан 5-11 да донесе по-скоро положителни неща? Трябва да гледам какво управляват Марс и Плутон в солара или в наталния или тук изобщо не важи тази логика? Слаб ми е ангела за такива прогностики явно, веднага ми се смръзна кръвта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3614 -: Май 15, 2023, 09:08:36 am »
Лисана, възможно е зачеване, възможно е да си правиш процедури за разкрасяване, нали имаше такива намерения?