Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 561982 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3615 -: Май 15, 2023, 11:18:49 am »
Соларният МС, с У Мерк, който пък е на нат. 10 дом. ИЦ върху нат. 6 го приемам буквално като ще живея на работа. Не точно "много", а че пак фокусът ще е тази тема. Мразя се заради глупавото ми разбиране, че трябва да си скъсвам д-то и специално да заслужа с труд всяко малко ели пък голямо нещо, което искам. Поне веднъж искам и аз да получа нещо, просто заради себе си - защото съм любимо дете, любима жена, дори това нещо да е просто любов и сигурност.
сол. МС в 12д. , сол. 6д. в 8д., сол 8д. в 10д. - всичко това посочва загуба на работа, а Сатурн в сол 6д - повече отговорности в ежедневието, тежки задължения по служба, недоволство от работата, влошени отношения със служители, може и стар здравословен проблем да се обади, хронично заболяване
В солар се гледа Слънцето и сол. АС – в 3д. с у-л Меркурий може да караш курс, да се преквалифицираш, Слънце в сол 9д - годината е благоприятна за продължаване на образованието, изучаване на чужд език.
Юпитер в сол 8д дава големи промени в живота, жизнена преориентация, повечето разходи през годината се покриват с чужди пари - от съпруга, заеми и др.
Венера в 10д и Луна в 9д до МС - ще имаш подкрепа от жена, от майка си – финансова и по отношение на кариера, израстване

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3616 -: Май 15, 2023, 11:46:25 am »
Благодаря ти и на теб, akruks! Не "много работа", а фокус върху нея и преквалификация  ??? Честно казано надявах се на къща, сватба, любов.  Не че бебето от Сафо не е нещо хубаво за повечето хора, просто аз не се виждам в тази роля и бягам от нея. Освен това със Скорпион и плутон на К5 не знам и колко е добре изобщо да съм родител.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3617 -: Май 15, 2023, 11:50:05 am »
Здравейте,

Пиша с молба за насоки в този Солар на моя близка приятелка, която преди 2 дни загуби плодът си в 10 г.с.
Има 2 деца момиче и момче, но случайно забременя. Случва се за втори път за 2 години да загуби бременност.
Както разбирате е съсипана психически и емоционално.
Аз не съм на такова ниво, че да и давам каквито и да е прогнози и четения на картата.
Сложих и транзити и прогресии за по-голяма яснота.

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3618 -: Май 15, 2023, 12:27:09 pm »
Благодаря ти и на теб, akruks! Не "много работа", а фокус върху нея и преквалификация.

Многото работа ти си написала като пусна картата

Наближава Рождения ми ден - ден, на който отдавна не се радвам. А тази година го "очаквам" с още по-неприятни емоции. Качвам тук солара си, ще се радвам ако някой вземе отношение. Това, което аз виждам, както винаги за мен е много работаПисна ми, честно казано от работа и въпроси за работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3619 -: Май 15, 2023, 12:39:31 pm »

Пиша с молба за насоки в този Солар на моя близка приятелка, която преди 2 дни загуби плодът си в 10 г.с.
Има 2 деца момиче и момче, но случайно забременя. Случва се за втори път за 2 години да загуби бременност.
Както разбирате е съсипана психически и емоционално.
Аз не съм на такова ниво, че да и давам каквито и да е прогнози и четения на картата.
Сложих и транзити и прогресии за по-голяма яснота.

Това е предстоящ солар, а не текущ, за да се види загубата на бебето. По новия какво да гледаме, дали ще има трето дете ли? Нали случайно е забременяла, не е било планирано  ::) Третото е по 9д. , сол 9д в 1д., сол 5д в 9д. - може пък да стане, а сол АС в 6д показва, че ще обърне повече внимание на здравето си през годината.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3620 -: Май 15, 2023, 01:01:22 pm »

Пиша с молба за насоки в този Солар на моя близка приятелка, която преди 2 дни загуби плодът си в 10 г.с.
Има 2 деца момиче и момче, но случайно забременя. Случва се за втори път за 2 години да загуби бременност.
Както разбирате е съсипана психически и емоционално.
Аз не съм на такова ниво, че да и давам каквито и да е прогнози и четения на картата.
Сложих и транзити и прогресии за по-голяма яснота.

Това е предстоящ солар, а не текущ, за да се види загубата на бебето. По новия какво да гледаме, дали ще има трето дете ли? Нали случайно е забременяла, не е било планирано  ::) Третото е по 9д. , сол 9д в 1д., сол 5д в 9д. - може пък да стане, а сол АС в 6д показва, че ще обърне повече внимание на здравето си през годината.

akruks,
Като цяло иска да знае, дали ще има 3-то дете.
Сега трябва да изчака поне 6 месеца, за да прави опити, даже и година.
Да, след прекаран ковид има проблеми със стомаха и червата (и тя като мен, намерихме се двете заради тези проблеми :D ). Според доктора й има СРЧ, но нищо не помага като лечение.
Интересува я здраве, евентуално още едно дете (мечта й е да има 3), и всичко свързано със семейството - отношения и двете и деца. Като цяло няма проблеми там, но се притеснява, като всяка една майка.
Работата и е полицай - и там нещата каза, че са доста напрягащи и би искала да разбере нещо, ако изобщо се вижда като промяна или смяна.
Солара не съм обърнала внимание, че съм качила за 23/24, ще кача настоящия.
Извинявай.
« Последна редакция: Май 15, 2023, 01:03:54 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3621 -: Май 15, 2023, 01:35:21 pm »

Солара не съм обърнала внимание, че съм качила за 23/24, ще кача настоящия.

в текущия солар Плутон в 9д., по който е 3-то дете

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3622 -: Май 15, 2023, 01:48:47 pm »
fortunades, 8 ми дом, Венера и Марс са управители на годината. Венера в новия солар е ретро, а и  Марс вече забавя скорост. През годината, 2023-24,  е вероятно прекъсване на бременност, в натала Венера и Марс са в квадрат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3623 -: Май 15, 2023, 02:29:58 pm »
Благодаря ти и на теб, akruks! Не "много работа", а фокус върху нея и преквалификация.

Многото работа ти си написала като пусна картата

Наближава Рождения ми ден - ден, на който отдавна не се радвам. А тази година го "очаквам" с още по-неприятни емоции. Качвам тук солара си, ще се радвам ако някой вземе отношение. Това, което аз виждам, както винаги за мен е много работаПисна ми, честно казано от работа и въпроси за работа.

Съгласна съм.
Разбрах те и благодаря  :-*

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3624 -: Май 17, 2023, 09:47:44 am »

Солара не съм обърнала внимание, че съм качила за 23/24, ще кача настоящия.

в текущия солар Плутон в 9д., по който е 3-то дете

akruks,
Благодаря ти, ще и предам, но малко по-нататък, че още е лабилна.

fortunades, 8 ми дом, Венера и Марс са управители на годината. Венера в новия солар е ретро, а и  Марс вече забавя скорост. През годината, 2023-24,  е вероятно прекъсване на бременност, в натала Венера и Марс са в квадрат.

Рени, мечта и е да има 3 деца, но явно няма да е на този етап от живота и.
Ще я предупредя да внимава или ако стане пак, поне да се изследва, защото моята АГ беше категорична, че с напредването на годините качеството на яйцеклетките доста намалява и е нормално да няма успешни бременности.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3625 -: Май 19, 2023, 10:38:29 am »
Здравейте.
Бихте ли коментирали соларът ми ? :) :) Ставам на 33 години , наталните оси съвпадат със соларните. Като гледам фокусът ще бъде  във 2 дом - аз имам стабилна работа, но с мъжът ми сме задвижили и други проекти , свързани с неговата работа. От там ли идва този акцент? А има ли някакви сигнали за предстояща раздяла, защото напоследък и такива мисли ми се въртят в главата ?
Изминалата година, а и тази преди нея, бяха доста тежки за мен. Сега видях, че профекционен управител на изминаващата вече година ми е бил Марс, което обяснява случките, напрежението и хаоса. Имах чувството, че всеки един ден беше като в ретрограден Меркурий  ::)
През новата проф.упр. ще бъде Юпитер, също като Соларния АСЦ.
Нямам много задълбочени познания по астрология, така че може и да говоря глупости.  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3626 -: Май 19, 2023, 05:36:41 pm »
sss-sss,мисля,че правилно си разчела соларът,относно финансова насоченост,притежания,сделки,договори.Раздяла не виждам на този етап-няма планети по ъгли.Сол.асц е в 12 натален,разсеяност,пътуване,сънища,чужбина,алергии,по 12 дом-поликлиники,на к6 има Луна съвпад Марс.По 6ти дом-здраве,работа,домашни любимци,ежедневие-нервност,при близка жена/роднина,като леля е възможно да има събитие като интервенция,или куче да водите за ваксини.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3627 -: Май 19, 2023, 08:12:51 pm »
Благодаря за отговора!
Не бях се сетила за това , че асцедента е в 12 натален.... Лошо ми звучи  ??? И с тази луна в 6-ти дом в съвпад с Марс.....  :'( Най-много ме е страх от болници , сигурно децата отново ще боледуват. Нямам домашни любимци.
А тези сделки , финанси във 2ри дом, те би трябвало да са спечелени от мен пари, а не чужди - те са по 8-ми дом, така ли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3628 -: Май 20, 2023, 06:48:48 am »
Щом има планети във втори дом,разглеждаш техният статус,от къде идват и т.н.

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3629 -: Май 22, 2023, 03:57:16 pm »
Здравейте, Слънчеви момичета  ;)
Бихте ли погледнали какво вещае моят солар? В събота ставам на 35 год. По това което виждам аз и което успявам да си разтълкувам Сатурн в 12 дом не ми вещае нищо хубаво , както и Уран в 2 дом (финансови проблеми, болести, данъчни проверки и т.н.) . Този Сатурн още колко години ще ми седи в 12 дом и ще ми затруднява живота?  Въобще нещо хубаво има ли в предстоящият ми солар или Сатурн скапва всичко ? Ако се вижда нещо в професионалната сфера бих искала да знам да ли ще сменя скоро работата, че на тази хич не ми върви и като цяло професионалната ми реализация е в дъното на дъното. До кога така  :'(