Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 581572 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3360 -: Май 10, 2022, 04:35:21 pm »
Интересна картинка, асц е на к5 натално и ако не бях погледнала годината на раждане, щях да кажа"Бременност, дете", и луната в 8 сол. в 1 ви натален дом. Много промени във външният вид, влюбване, ритуали, сватби, погребения.... Ще разгледам по-късно. Нещо като интервенция предстои ли планувано? Имаш ли дете? Красива жена ли си с Венера в рак съвпад Луна? Събития при роднини, брат/сестра, съседи. Много комуникации и пътувания през годината. Но Юпитер упр. на 1 и 10 сол домове е в 0*,нещо ново, за първи път, не планувано. К5 е върху съвпадът венера/Луна... Значи, ако не се влюбиш лудо, може да станеш баба😊✨🍀Родител е възможно да има здравословни проблеми.
« Последна редакция: Май 10, 2022, 04:44:43 pm от Сафо »

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3361 -: Май 10, 2022, 06:27:33 pm »
Интересна картинка, асц е на к5 натално и ако не бях погледнала годината на раждане, щях да кажа"Бременност, дете", и луната в 8 сол. в 1 ви натален дом. Много промени във външният вид, влюбване, ритуали, сватби, погребения.... Ще разгледам по-късно. Нещо като интервенция предстои ли планувано? Имаш ли дете? Красива жена ли си с Венера в рак съвпад Луна? Събития при роднини, брат/сестра, съседи. Много комуникации и пътувания през годината. Но Юпитер упр. на 1 и 10 сол домове е в 0*,нещо ново, за първи път, не планувано. К5 е върху съвпадът венера/Луна... Значи, ако не се влюбиш лудо, може да станеш баба😊✨🍀Родител е възможно да има здравословни проблеми.
Подред: Инервенции не планувам. Децата са 2-стигат ми. Не се определям като красива,дори не се старя много. За влюбването - какво беше това   ::) ? Баба също ми е мнооого рано да ставам. За външния вид не съм мислила да го променям, освен ако не се появят  фактори, които да го предизвикат. Имам 90 годишна баба. Най-много ме радва Юпитера-усещам,че ще ме тресне нещо, неочаквано .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3362 -: Май 10, 2022, 09:26:36 pm »
Дс е на к11,трябва да се отчете.....Плутон на к12 сол.ИС натално.Ще си ангажирана с дете ,промяна в статуса на дете.Марс /Венера в 1ви ,но това е 7ми дом на партньора.Мисля профекция асц е в дева-12 дом,значи Меркурий е важен като годишен управител.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3363 -: Май 11, 2022, 10:30:22 am »
Дс е на к11,трябва да се отчете.....Плутон на к12 сол.ИС натално.Ще си ангажирана с дете ,промяна в статуса на дете.Марс /Венера в 1ви ,но това е 7ми дом на партньора.Мисля профекция асц е в дева-12 дом,значи Меркурий е важен като годишен управител.
И сега съм ангажирана с дете, промяната в статуса му предстои - първи клас на есен. Явно ще е година с динамика и промени.
Благодаря, Сафо, за отзивчивостта!

astromania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3364 -: Май 13, 2022, 08:14:38 pm »
Здравейте и от мен,

Преди малко се регистрирах във форума и се надявам и аз да мога да бъда полезна в някакъв момент :)

Имам нужда от малко съдействие за разчитането на солара ми за тази година. Имам Уран в 7-ми дом, както и доста натоварен 4-ти дом в момента, но пък Слънцето и Юпитер са в 5-ти дом и се надявам да донесат повече радост през идната година.

Като цяло ме вълнуват работните взаимоотношения и потенциални проблеми с дома/родителите ми, както разбира се и любовта. :) Ще се радвам, ако споделите какво ви прави най-силно впечатление?


Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3365 -: Май 14, 2022, 04:25:38 pm »
Започвам на обратно, но ми се ще най-напред да благодаря на всеки който реши да погледне солара ми!
 :-*
На 30/04 пораснах с още една година. Последните не бяха от най-лесните, но и това ще мине. Здраве, деца, майка, съпруг (фактор нерви)  всичко и в този ред ми е важно.. 🙃
Още веднъж, благодаря за насоки по тази карта и за другата, която пуснах с хорарен въпрос.
Поздрави и слънчев ден от мен ☀

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3366 -: Май 14, 2022, 07:09:46 pm »
Здравейте и от мен,

Преди малко се регистрирах във форума и се надявам и аз да мога да бъда полезна в някакъв момент :)

Имам нужда от малко съдействие за разчитането на солара ми за тази година. Имам Уран в 7-ми дом, както и доста натоварен 4-ти дом в момента, но пък Слънцето и Юпитер са в 5-ти дом и се надявам да донесат повече радост през идната година.

Като цяло ме вълнуват работните взаимоотношения и потенциални проблеми с дома/родителите ми, както разбира се и любовта. :) Ще се радвам, ако споделите какво ви прави най-силно впечатление?
Слънчевото затъмнение съвпад с Луната в 5ти.Пълнолунна година по оста 11/5ти домове.Сол.асц везни-партньорства,статус-10 нат.промени-Венера съвпад с Марс в 4ти дом-видимост,дом ,семейство,дете.Уран в 7ми не е на куспида,може да показва и срещата ти с астролог,регистрацията във форума.Слънце и Юпитер в 5ти дом-но различни знаци,различни преживявания.Забавленията са по 5ти дом,децата,партита,рожденни дни,ресторанти и всякакви хобита,спорта.Мисля,че ще пътуваш заради някакъв ритуал-сватба,кръщене.Море,река.......Силен солар,ъглови управители-заедно в дома-ремонт?Луната е на Регул-популярност при някой,познанство с известен човек.6ти дом в риби и нептун там-здравословни проблеми като алергии.....договори,пътувания,сделки,курсове по ветроходство,риболов ;)може би зачеване.
« Последна редакция: Май 14, 2022, 07:23:38 pm от Сафо »

astromania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3367 -: Май 14, 2022, 07:45:15 pm »
Сафо, благодаря за отговора!  :)

В края на февруари имахме ремонт на кухнята, което доведе до облекчаване на някои домакински задължения.

Сега забелязах, че Луната е в съвпад с Регул, обикновено нямам навика да проверявам звездите, макар и да знам, че те също са важни и все още не знам как да тълкувам аспектите към тях.
С приятелят ми сме коментирали темата свързана с децата и това, че искаме да сме родители, но в момента се намираме в малко напрегнат етап от връзката ни и не действаме по въпроса. Искам да съм сигурна, че искам точно ТОЙ да бъде човекът и този аспект на Уран към Юпитер ме озадачи малко за това дали пък там няма да има някаква промяна.

Иначе планувам тази година да пътувам повече, особено през лятото и съм си набелязала някои морски дестинации, да видим дали ще стане :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3368 -: Май 14, 2022, 07:53:45 pm »
Сафо, благодаря за отговора!  :)

В края на февруари имахме ремонт на кухнята, което доведе до облекчаване на някои домакински задължения.

Сега забелязах, че Луната е в съвпад с Регул, обикновено нямам навика да проверявам звездите, макар и да знам, че те също са важни и все още не знам как да тълкувам аспектите към тях.
С приятелят ми сме коментирали темата свързана с децата и това, че искаме да сме родители, но в момента се намираме в малко напрегнат етап от връзката ни и не действаме по въпроса. Искам да съм сигурна, че искам точно ТОЙ да бъде човекът и този аспект на Уран към Юпитер ме озадачи малко за това дали пък там няма да има някаква промяна.

Иначе планувам тази година да пътувам повече, особено през лятото и съм си набелязала някои морски дестинации, да видим дали ще стане :)
Относно партньорствата,не виждам градуси на асц,но Юпитер дали е там?Ако да,ще има промяна.Дирекция Луна като кацне на дсц -със сигурност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3369 -: Май 14, 2022, 08:09:45 pm »
Започвам на обратно, но ми се ще най-напред да благодаря на всеки който реши да погледне солара ми!
 :-*
На 30/04 пораснах с още една година. Последните не бяха от най-лесните, но и това ще мине. Здраве, деца, майка, съпруг (фактор нерви)  всичко и в този ред ми е важно.. 🙃
Още веднъж, благодаря за насоки по тази карта и за другата, която пуснах с хорарен въпрос.
Поздрави и слънчев ден от мен ☀
Промени предстоят.Дс е на натална Луна в 4ти сол.Много планети на асц-всякакви чувства ще те връхлитат,промени във външен вид,Марс в 12-лечение,ще пуснеш кръв на крака,ходилото.Нещо ново като притежание-Меркурий е упр.на 3ти сол и е във втори дом-колата?Слънце и Луна в 1ви-леле.Слънце е упр.на 6ти сол-в телец го свързвам с долни зъби,гърло,сливици.Ами генерални промени предстоят.Съпругът може да има някаква интервенция,Меркурий упр.на 7ми е в негов 8ми дом,но това е домът на секса,кредитите,банките,данъците,психологията.Венера и Юпитер в 1ви ще раздува нещата в положителна посока,но не за дълго.Ще се разкрасиш,нещо ново,но овен е интерсептиран в 1ви дом.Възможно е придобивка имотна ,но и смяна на местоживеене.Детето е в 9ти дом,представено от Луна-образование,пътуване,интернет.Висше образование.Твой 1ви дом е 10 дом на родител,при него-смяна на статус.
О,и при теб Слънчевото затъмнение е било съвпад Слънце упр.на 3 и 4ти домове.
« Последна редакция: Май 14, 2022, 08:15:01 pm от Сафо »

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3370 -: Май 14, 2022, 11:34:55 pm »
Сафо, благодаря за отделеното време и насоки!
Няма да е спокойна и тази година. И май повече и от последните две. Дано генералните промени да ги премина без генерални загуби. Новото не ме плаши, стига да съм здрава. Ако се и разубавя , това ще е неочсквано приятна изненада! Не съм предвидила процедури по мен, поне не засега, кой знае  ;) Съпругът ми е почти 100 сигурно, че ще има интервенция. Другата седмица сме при специалист. Здравето му върви надолу, а с това и нервите му. Аз обгрижвам. Това ми е и голема грижа, неговото състояние. И източник на стрес за мен. Голямото дете е в студентка, захванала е и други проекти и ме притеснява да не тръгне да гони дивото. Но каквото и да реши не се меся. Децата си имат техния път. Синът ми кара средното си образование, при него положението е по-спокойно. Интересно е това с местожителството, сменила съм много, по мое желание. Неочакваните решения не са ми непознати, но точно сега нямам такива намерения. Освен ако не е по-на юг, до вода и с ново гадже  ;D
Майка ми е вдовица, много тежко преживяемост загубата на татко преди година. Моля се тя да е добре! Това искам най-силно.
Сафо, няма какво да допълнят, Точна си в повечето неща, другите просто още не са се случили   :-*
Благодаря ти!
Най-важното е да сме здрави, до година ще мога да разкажа!

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3371 -: Май 15, 2022, 03:53:09 pm »
Сафо, много благодаря за анализа  :)

Всъщност планираме саниране на къщата, но чакаме майстора все още...

За работата ще помисля още малко. Живот и здраве, има време. Може да си взема натрупаната отпуска и да помислим за следваща бременност

Двете ми братовчедки ще правят сватби - едната е другия месец, другата есента. Това забравих да отбележа също 🙂


astromania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3372 -: Май 17, 2022, 09:00:12 am »
Мерси отново, Сафо.

Защо си мисля, че ще имам някакви промени в партнъорствата (или пък, че ще съм фокусирана върху тях) - Соларният асцендент ми попада в 10-ти натален дом. Отделно Соларен Юпитер ми е в съвпад с натален Меркурий, който е управител на наталния ми 7-ми дом. Соларният асцендент ми е на 15.51 градуса, не съм убедена какво значи това и дали индикира някои промени.
Във връзка със съвпада на Юпитер и Меркурий, и може би заради точен съвпад на Венера и Марс в соларен 3-ти дом - Миналия месец си купих моя лична кола (до преди това използвах чужд автомобил), като беше малко "внезапно" решение, но съвсем не съжалявам за това.

Добавям снимка на соларната ми карта наложена върху наталната, плюс само солар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3373 -: Май 17, 2022, 10:16:32 am »
Здравейте и от мен,

Преди малко се регистрирах във форума и се надявам и аз да мога да бъда полезна в някакъв момент :)

Имам нужда от малко съдействие за разчитането на солара ми за тази година. Имам Уран в 7-ми дом, както и доста натоварен 4-ти дом в момента, но пък Слънцето и Юпитер са в 5-ти дом и се надявам да донесат повече радост през идната година.

Като цяло ме вълнуват работните взаимоотношения и потенциални проблеми с дома/родителите ми, както разбира се и любовта. :) Ще се радвам, ако споделите какво ви прави най-силно впечатление?
Слънчевото затъмнение съвпад с Луната в 5ти.Пълнолунна година по оста 11/5ти домове.Сол.асц везни-партньорства,статус-10 нат.промени-Венера съвпад с Марс в 4ти дом-видимост,дом ,семейство,дете.Уран в 7ми не е на куспида,може да показва и срещата ти с астролог,регистрацията във форума.Слънце и Юпитер в 5ти дом-но различни знаци,различни преживявания.Забавленията са по 5ти дом,децата,партита,рожденни дни,ресторанти и всякакви хобита,спорта.Мисля,че ще пътуваш заради някакъв ритуал-сватба,кръщене.Море,река.......Силен солар,ъглови управители-заедно в дома-ремонт?Луната е на Регул-популярност при някой,познанство с известен човек.6ти дом в риби и нептун там-здравословни проблеми като алергии.....договори,пътувания,сделки,курсове по ветроходство,риболов ;)може би зачеване.
Да, написала съм за промени, статус, партньорства. За градусите на Асц, имах предвид натален, като се директира Юпитер, около 25годишна,той идва на Асц по дирекция. Активирал е оста на взаимоотношенията, също и родителска, като статус, баби, дядовци, племенници и т. н.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3374 -: Юни 04, 2022, 04:36:08 pm »
Мили хора много ви моля за коментар на моя солар който започва днес.В много кофти ситуация съм ,без работа и с намерения за чужбина евентуално.