Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582099 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1140 -: Декември 13, 2015, 12:05:10 am »
Какви ключови събития бихте определили по този солар? (часът на раждане не е точен, ако може да се определи и без него)
Нужен е точен до минути час на раждане за солар/лунар/прогресия и дирекция.
Без час може да се предскаже общ фон, на базата на транзити на по-бавните планети, напромер тр Сатурн предстои да съвпадне с натално Слънце, което може да блокира личните инициативи, ако навремето е избрал правилен път на развитие сега може да пожъне добри резултати, но ако е тръгнал по грешен път плодовете ще са незадоволителни.
тр. Юпитер и сега, и догодина ще прави съвпад с Марс, Уран и Плутон, което придружено с престоя на тр Марс в скорпион през този период увеличава енергията, която ако не използва градивно може да го тласне към конфликти с висшестоящи и органите на реда, но като цяло планетата на голямото щастие е в хармонични аспекти с почти всичко в натала и няма нито един негативен аспект, така че ще има щедрата подкрепа на Юпитер до началото на септември 2016-та
« Последна редакция: Декември 13, 2015, 12:18:52 am от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1141 -: Декември 13, 2015, 09:38:15 pm »
Здравейте, седмица преди  рождения ми ден ще се радвам на коментар за новия ми солар. Интересува ме дали има индикации за сериозна и истинска връзка.

Според мен в рамките на предстоящата година не е изключено да има запознанства. Но дали отношенията ще прераснат във връзка с перспектива за брак/създаване на семейство, ми е трудно да кажа. По-отчетливи указания за брак виждам малко по-нататък. Вътрешно обаче усещаш силна нужда от промяна, от някакво раздвижване.

През 2016 г. имаш шанс за повече запознанства покрай някаква твоя социална активност, като се виждаш с повече хора и поемаш повече служебни ангажименти. При всички положения партньорската тема ще е акцент през предстоящата соларна година, също така очаквай повече контакти от всякакъв вид. Но има и изразена тенденция към повече промени, непостоянство, бързо протичащи процеси.

По време на някое допълнително обучение, курсове, коачинг или тийм билдинг също може да имаш шанс да се запознаеш с някой мъж. Ключът е в общуването, което е желателно да бъде малко по-разчупено, не се дръж сковано. За иронията и сарказма също забрави, извади арсенала си с елегантни шеги и закачки, чувството за хумор също.

Във ведическата ти карта видях указания за малко проблематична съпружеска дхарма, но нещата са поправими. Според мен на около 36-37-годишна възраст имаш възможност да създадеш семейство, около тъй наречената "сатурнова криза". Има една вътрешна нервозност и тревожност у теб, склонна си за всичко да се притесняваш, с желание на всеки да помогнеш, виждам една такава искрена загриженост, идеализъм. Проявявайки такива качества като състрадание, алтруизъм, загриженост за ближния, ще привличаш повече положителна енергия в живота си. Върху такава основа ще трябва да бъде изграден и бракът ти, ако искаш да е траен и без резки обрати.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1142 -: Декември 13, 2015, 10:29:39 pm »
Благодаря за коментарите, Akruks i Lilla (добре си ме описала  :) )

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1143 -: Декември 14, 2015, 12:35:14 pm »
Здравейте, седмица преди  рождения ми ден ще се радвам на коментар за новия ми солар. Интересува ме дали има индикации за сериозна и истинска връзка.

Ще напиша и нумерологичната ситуация, защото много съвпада с астрологичната :)

ЛГ2 - година на партньорства, емоционално обвързване. Тъй като си в дълготраен период 9, бих заложила на стабилна връзка. Има само един проблем, който е добре да съобразиш. Твоят ЖП е 4 (много добре си пасва с Асц водолей и Венера там), а той изисква да си по-приемлива за хората около теб, да контактуваш с различни хора, без да съобразяваш класа, състояние, раса и т.н, да си вършиш работата, но без да опитваш да налагаш своите норми и разбирания. Другият период е 1 - е, ако през последните 2 години не е настъпило ново начало в каквато и да е област (ама наистина ново, генерално), то ще дойде сега или през следващите години. Не се противи на новото - трябва да минеш през него.

Като цяло, бъди отговорна към живота си, към това, което правиш, но не го налагай на другите около теб. Според мен това е ключа към хубавото, което може да ти се случи.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1144 -: Декември 14, 2015, 02:21:18 pm »
Здравейте,

Много се вълнувам от предстоящия солар, защото ще заминаваме със семейството в чужда държава за да живеем там.
Интересува ме как ще се наредят нещата, ще успеем ли бързо да се адаптираме към чуждата култура, работа и начин на живот аз, съпруга ми и детето ми?
Притеснителна ли Сатурновата квадратурата?

Ще се радвам, ако някой изкаже мнение и благодаря предварително!
« Последна редакция: Декември 14, 2015, 03:01:01 pm от poli_z »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1145 -: Декември 14, 2015, 10:18:44 pm »
Сестра ми днес има рожден ден , навършва 26 и ме помоли да и сложа солара за новата година. Помоли ме ако имате желание да се включите с някакъв коментар. Да ми е жива и здрава :)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1146 -: Декември 16, 2015, 11:20:50 am »
Здравейте,
Моята лична нова година започна  :58:
Предстоят ми всеки момент промени в работата..по хорар погледнахме-не показа загуба на работа...в личен план все още чакам принца  :72:
А по солар...дали може да се каже нещо повече относно тези две области?
Благодаря!
Ирена

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1147 -: Декември 16, 2015, 02:39:20 pm »
Здравейте,
Моята лична нова година започна  :58:
Предстоят ми всеки момент промени в работата..по хорар погледнахме-не показа загуба на работа...в личен план все още чакам принца  :72:
А по солар...дали може да се каже нещо повече относно тези две области?
Благодаря!
Ирена

И още нещо,което ме притеснява по картата- Сатурн в 8 дом? Някакви интерпретации  ???

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1148 -: Декември 17, 2015, 08:25:17 am »
В тази връзка - визирам последните 2 реда - промените по 10/8 дом, с които се започна  -може да не са кариерни, а по отношение статуса - съпруга, майка ... М?
Над силата е само умението да я владеем!

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1149 -: Декември 18, 2015, 03:36:56 pm »
В солара е акцентирана кариерата през предстоящата година- сол АСЦ е в 10-ти дом в натала.
сол. Сатурн У10 попада в сол 8д и действително може да има промени в кариерата, но в положителния смисъл на думата, като израстване, нарастване на отговорността- сол МС в нат 6д
сол 8д в 5д, сол Юпитер У8 съвпад сол Луна в сол 6д, сол Слънце У5 в сол 8д, като сол К5 е на нат АСЦ- дали пък няма да родиш и в тази връзка да имаш престой в болница? Ще очаквам ОВ по въпроса  :13:

Акрукс,
Благодаря за отговора  :-*

Промените в работата ще се осъществят най-много до месец,два...да видим!
А за бебче..да,много искам,но таткото трябва да срещна :72:
Ще давам ОВ ... :72:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1150 -: Декември 18, 2015, 04:24:38 pm »
Здравейте,
Моята лична нова година започна  :58:
Предстоят ми всеки момент промени в работата..по хорар погледнахме-не показа загуба на работа...в личен план все още чакам принца  :72:
А по солар...дали може да се каже нещо повече относно тези две области?
Благодаря!
Ирена

Актуален е въпросът с кариерата ти, така е и солът го показва - сол.Асц в 10 натален дом, а сол.МЦ в 6 натален дом.
Други натоварени домове са ти 2,3,4 натални и 6 соларен - соларни Юпитер, Луна, Марс и Венера са там. Освен работа може да имаш ангажименти и със здравето си. Въпросите за пари, пътувания и дом ще те вълнуват.
Дали няма да се преместиш да живееш другаде - освен активиран 3 натален дом, виждам че сол.Уран е в 9 натален дом. Или работата ти ще изисква пътуване.
Мисля си още за затруднена комуникация в ежедневието с мъж в обкръжението ти - сол.Луна в съвпад с нат.Сатурн, което да те притеснява.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1151 -: Декември 18, 2015, 10:07:31 pm »
Извинявайте много, сестра ми ви моли отново ще можете ли да и погледнете солара отново?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1152 -: Декември 19, 2015, 02:34:26 pm »
По соларът, който ми е актуален все още, бих казала че преобладават положителни събития - насочих се повече към света на книгите, задавам и търся отговори. С тях ми е по-добре, отколкото в компанията на идиоти. Другото през тази година, че успях да сбъдна една от мечтите си - кандидатствах и записвах в желания университет. Благодарение на това попаднах в една, коренно различна от моята, среда и ми е много добре.
В работата се обучавам и за друго работно място - като се налага да отсъства колежката да я замествам и за сега единствено в нейно лице виждам един истински приятел. Останалите здраво ми съсипват психиката. Също така смених и единия шеф.
Започнаха ми и командировките, което също ми позволи отново  да се докосна до една друга обстановка, други хора...направо друг свят.
Вътрешно, вътрешно обаче не се чувствам добре. Емоционално нещо съм откачила.  ;D
В заключение - семейни проблеми. (аз се промених благодарение на трето лице, и това не беше прието добре от семейните)

Поствам и новия солар, макааар и мноооогооо рано, но бих се радвала на мненията ви по него.
« Последна редакция: Януари 17, 2016, 06:59:16 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1153 -: Декември 19, 2015, 06:50:08 pm »
Сестра ми днес има рожден ден , навършва 26 и ме помоли да и сложа солара за новата година. Помоли ме ако имате желание да се включите с някакъв коментар. Да ми е жива и здрава :)
Слънце в 12д не е най-приятната година, но пък може да е ужасно ползотворна по отношение на вътрешна подготовка и израстване.
Сол. асц Стрелец в нат. 3д и Юпитер в сол. 9д и нат. 12д - ако още учи, там ще й е основният фокус, може да направи Еразъм или някоя друга обменна програма, или да запише някакви допълнителни курсове и/ли да започне да се самообучава в някоя 9-тодомна сфера; или да прекъсне за година и да пътува, или да завърши и рязко да смени полето си на интерес.
Желанието за лично(ст)но развитие и разширяване на хоризонтите на стрелеца (ще) се бият с 12-тодомното соларно Слънце - възможно е разпиляване с (нови) хора и интереси, докато фокусът на тази година следва да е върху (пре)осмислянето на всичко досега и грижата за себе си - за физическото и психическото здраве (особено с транзитния Плутон, който неотдавна й е минал през у6).
Някаква чуждестранна тръпка, появила се съвсем наскоро? Подозирам, че има такава.

От опит знам, че това е година за приключване на неща, за извеждане нещо до край, т.е. до ново начало.
Успех й желая!
//родени сме през месец и ми стана особено симпатична с този СЛВ в 5д. с какво се занимава?
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 07:13:47 pm от art7ess »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1154 -: Декември 19, 2015, 07:02:34 pm »
Давам ов по стария солар, на стр 24 е. Така. Санти беше прав, че няма да се дипломирам леко, отложих си държавния, което си беше голям стрес за мен, но пък го взех успешно. Започнах работа, /като преди това смених две/ ама засега няма заплащане, което сериозно ми тежи, защото си работя наравно с другите пък не получавам нищо. Така че си оставам зависима от майка ми. Затоплих отношенията с баща ми. Любовта никаква я няма, но аз вече си свикнах със самотата. Случиха се неща, които преобърнаха живота ми на 180 градуса. Преживях инцидент, лежах в болница и всичко това ме направи по-силна. Кофти соларна година, казвам го, защото се наложи да впрегна цялата си воля и търпение, за да преодолея трудностите по пътя. Излизам една идея по-мъдра, но и доста дистанцирана и хладна към околните.