Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582104 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1185 -: Декември 27, 2015, 04:22:09 pm »
Боже, Акрукс... Можеше и само с второто изречение да минеш... За мен то е по-ценно от първото. Може би съм попитала заради точния съвпад на осите. Благодаря за участието, все пак.
Брей, не знаех, че съм божество  :012:
Можеше с второ изречение да мина, а можеше и да те подмина, което е най-добрият вариант.
Благодаря за напомнянето, все пак.


Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1186 -: Декември 27, 2015, 04:59:32 pm »
Брей, не знаех, че съм божество  :012:
Можеше с второ изречение да мина, а можеше и да те подмина, което е най-добрият вариант.
Благодаря за напомнянето, все пак.

Това имах предвид и аз :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1187 -: Декември 27, 2015, 05:00:00 pm »
Дами, как тълкувате точен съвпад на соларен МЦ с натален ДЦ? Респективно, сол. ИЦ върху натален АЦ?

Прави ми впечатление, че като съм се женила е било обратно - сол. ДЦ е бил върху МЦ при точен съвпад.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1188 -: Декември 27, 2015, 05:03:11 pm »
Професионални партньорства тогава? Общ бизнес с половинката?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1189 -: Декември 27, 2015, 05:32:47 pm »
Чудя се как да го тълкувам, защото, както отбелязах, имах сходен обрат, но върху 10 натален.
По принцип, нямам много свободно време, но тези дни покрай празниците останах по-свободна и се върнах към старото хоби.  :08: То ми е рано за солара, ама се загледах...

Тази година ми предстои второ дипломиране, за което имам доста аспекти по прогресия и натал. Загледах се от любопитство и в солара в тази връзка  :012:
Имам аспекти - сол. АЦ в 10 натален, но пък сол. Луна в 12 сол и точно върху натално МЦ. Видно е, че израстване по 10д ще ми е фокусът. Но пък цялата година само за едно дипломиране... защото няма да ми е толкова ангажиращо, имам вяра в себе си и не го приемам навътре. Затова се чудя какво друго би било проявлението. Вероятно ще е свързано с професионална реализация (работа, вкл. и финансови въпроси), имам няколко подчертавания за периода.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1190 -: Декември 27, 2015, 10:03:45 pm »
Уауа, да, загатнати са темите по 9 дом, но акцентът е другаде. Планираш ли майчинство? :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1191 -: Декември 28, 2015, 10:34:51 am »
Привет, Уран. Да, планирам второ :-) Мислиш ли, че ще се зададе? Гледах транзитите за началото на януари, рових се в лунара, но нещо не ми излизат. Според лунара се задава, но все пак, предпочитам да дам вяра на соларната годиназа по-дълъг период.
« Последна редакция: Декември 28, 2015, 10:43:09 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1192 -: Декември 28, 2015, 12:31:54 pm »
Привет, Уран. Да, планирам второ :-) Мислиш ли, че ще се зададе? Гледах транзитите за началото на януари, рових се в лунара, но нещо не ми излизат. Според лунара се задава, но все пак, предпочитам да дам вяра на соларната годиназа по-дълъг период.
Март месец СЗ ще е в твоя 5д, което е стабилна предпоставка за забременяване, в секстил с Венера У1, У8 (ти и зачеването) в 7д (второ дете), освен това нодалната ос прекосява 5-ти/11-ти дом, още един показател, свързан с поява на дете. Може би и солара да показва това- МС (жизнената ти цел през годината) на ДСЦ (второ дете)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1193 -: Декември 28, 2015, 01:18:13 pm »
Благодаря, Акрукс. Имам някои предпоставки и по прогресия, дано домовете се проявят така. Същото СЗ е в точен съвпад с Уран У7 в 8д на сина ми. Дано няма катастрофи.
« Последна редакция: Декември 28, 2015, 03:25:23 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1194 -: Декември 28, 2015, 08:50:17 pm »
Yaya, и аз мисля, че ще има зачеване, но трябва да внимаваш за здравето си. :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1195 -: Декември 28, 2015, 09:10:28 pm »
Yaya, и аз мисля, че ще има зачеване, но трябва да внимаваш за здравето си. :)

 :38: Пу-пу дано! Пък ще се женим догодина ;-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1196 -: Януари 10, 2016, 02:30:52 pm »
сол Слънце У1 в съвпад с диспозитора си- сол Нептун У8 в 7д- ще е доста чувствена година по отношение на партньорствата- лични или делови, дано нямаш заблуди относно тях, да не те излъже някой, защото сол Нептун в 7д показва нови отношения на база общи идеали, стремежи,интереси, които в крайна сметка може да донесат разочарование
 сол 5д в 12д е тайна любов, сол Плутон в сол 5д е повишена чувственост, стремеж към интимни контакти и любовни преживявания
сол Уран в сол 9д- може неочаквано/непланирано да отпътуваш в чужбина

Давам ОВ по солара ми за миналата година. Остава около месец до влизането в сила на новия, така че този го пиша изтекъл.

Фокусът беше върху партньорствата - от всякакъв тип. Година, в която два пъти влизах от връзка във връзка. Това е крайно необичайно за мен - аз нито съм седмодомна, нито имам Везни в хороскопа. Но! Заради последните градуси на Луната и Венера и двете връзки не претърпяха развитие. Може да се каже, че бяха безперспективни. Имаше и трета на техен фон - нещо като тайна любов.
Наистина, в края на годината съвсем неочаквано пътувах в чужбина - на почивка.

Часът ми е точен, картата е ректифицирана и соларите ми работят много. Всичко от прогнозата на акрукс се случи. Качвам пак картата за 2015 г. - донякъде и с учебна цел. За да се види колко буквални са били проявленията по солара.


Има време до рождения ми ден, но съм ентусиазирана от тази техника и я намирам за най-действаща при мен. Ето го солара за 2016 г. Слънцето с Нептун на сол. К5 малко ме тревожи и не знам да се радвам ли или да бъда внимателна.

 Асц. е в 1-я градус на Скорпион, а управителя му Марс е в първи дом. Вероятно година на промени, напрежение, борба и амбиции в работата, а може да има и смяна на работа. Луната е в квадрат с нат. Плутон и е на нат. К8 и на сол. МЦ. Пак излиза темата за кариерата, но  и за парите. Дали ще даде финансови проблеми или напротив - печалби?

Голямата загадка за мен са Венера и Мерк на сол. ИЦ в съвпад с нат. К2. И то във Водолей. Жилище не мисля да купувам, наследства не чакам.
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 02:33:40 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1197 -: Януари 10, 2016, 08:12:56 pm »
Голямата загадка за мен са Венера и Мерк на сол. ИЦ в съвпад с нат. К2. И то във Водолей. Жилище не мисля да купувам, наследства не чакам.
лун. Венера У7 е в лун 3д, лун МС в 7д, а лун АСЦ в 10д, лун Слънце У10 в лун 4д, лун Луна в лун 10д до МС- имаш показания за брак през годината, дом няма да купиш, няма и как да се случи със сол Сатурн в сол 2д,  но мъж в дома ти може да влезе  :)
В годината, когато заминах да работп в испания имах абсолютно същото разположение на сол. 3-ти/9-ти дом, заминах при мъжа си там и изкарах хубави пари за близо 4мес., но моят сол АСЦ тогава е бил в 11д, докато при теб е в 10д и промяна на статуса ще имаш в личен план. Сол. Марс У2 , У6 в сол 1д- ще си активна по отношение изкарване на пари от работа.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1198 -: Януари 10, 2016, 08:16:18 pm »
Мерси, акрукс.
Тъкмо оставих гаджето и ми излязоха предпоставки за брак ;D Свободна съм - който ще предлага, да предлага  ;D

Сериозно обмислям да си взема куче, дано не е само това мъжа в дома ми  ;D А и някак...ако на този мъж му се налага да е в моя дом - какъв мъж е? ;D
Интересна година се очертава, радвам се. Обичам като има движение и промени:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1199 -: Януари 10, 2016, 08:30:24 pm »
Сериозно обмислям да си взема куче, дано не е само това мъжа в дома ми  ;D А и някак...ако на този мъж му се налага да е в моя дом - какъв мъж е? ;D
Това, че съм казала че мъж ще влезе в дома ти не означава буквално, че ще се настани да живее у вас- казано е в смизъл, че ще стане част от дома ти, от семейството ти- разбираш какво имам предвид, стига си се измъквала с домашния любимец, няма указания да се сдобиеш с такъв сега.