Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583482 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1290 -: Февруари 16, 2016, 07:29:37 am »
Тъжен повод да се сетиш за солара си, Strelec. За бащата на майка ти ли става дума? Или за бащата на баща ти?
На майка ми! Качвах много пъти солара си , но никой не искаше да коментира.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1291 -: Февруари 16, 2016, 07:41:13 am »
ух ух Дирекционен Сатурн съвпад Слънце  ... представям си
Нагазил е стелиума ми и мачка наред ....признавам си никога до сега не съм била по-дисциплинирана и ангажирана в работата си! Имам чувството ,че съм на ръба на силите си :91:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1292 -: Февруари 16, 2016, 03:55:34 pm »
Нагазил е стелиума ми и мачка наред ....признавам си никога до сега не съм била по-дисциплинирана и ангажирана в работата си! Имам чувството ,че съм на ръба на силите си
Ние коментираме дирекционен Сатурн, а не транзитния- има разлика

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1293 -: Февруари 16, 2016, 04:36:46 pm »
Качвах много пъти солара си , но никой не искаше да коментира.
Колко пъти- аз само за един помня и ти отговорих
За солара наистина си подранила, чакай да се изредят девите, после ние везните, след нас скорпитата и чак тогава ще почерпиш за рождения ден.  :29:
Лично аз и да видя смърт в семейството, няма да го напиша никога, а ти и да знаеше предварително, какво щеше да промени това?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1294 -: Февруари 16, 2016, 10:17:17 pm »
Strelec, темата "дядо" е активирана по солара (Луна върху Марс, управител на производен IV от X), но аз поне не виждам причини да се мисли, че е щял да умре. Някой и да си го е помислил, с право е премълчал, при такива мършави показания.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1295 -: Февруари 19, 2016, 10:14:34 pm »
Слагам си тук солара, отдавна не съм имала такъв противоречив солар- изолиран изглежда ок, наложен върху наталната карта ми е притеснителен.
В интерес на истината, последните няколко не са ми особено показателни и реално случили се.
http://prikachi.com/images.php?images/754/8644754N.gif
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1296 -: Февруари 21, 2016, 05:23:07 pm »
Слагам си тук солара, отдавна не съм имала такъв противоречив солар- изолиран изглежда ок, наложен върху наталната карта ми е притеснителен.
В интерес на истината, последните няколко не са ми особено показателни и реално случили се.
http://prikachi.com/images.php?images/754/8644754N.gif
Изолирано кое му е ок- сол Плутон в сол 12д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1297 -: Февруари 22, 2016, 08:31:04 am »
Изолирано кое му е ок- сол Плутон в сол 12д.

Благодаря за коментара, akruks.
Плутон в 12 не бих казала, че ми изглежда чак толкова зле , все пак попада с Венера в 7 натален, двамката са У и съУ 5 , а връзката ми е определено 12-домна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1298 -: Февруари 22, 2016, 06:10:56 pm »
Счита се, че когато  сол Плутон е в сол 12д годината е тежка
 Може да четеш/четете тълкуването на соларите Тук

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1299 -: Февруари 23, 2016, 08:53:59 am »
Кория, Акрукс е права - ще е добре да бъдеш внимателна, разучи как точно се проявява, какво друго прави в картата. Аз бях с такова положение миналата година и мога да потвърдя.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1300 -: Февруари 23, 2016, 08:57:22 am »
Счита се, че когато  сол Плутон е в сол 12д годината е тежка
 Може да четеш/четете тълкуването на соларите Тук
А ако в соларен 12 дом присъстват и Сатурн и Плутон и Юпитер в съвпад? Тогава човек за смърт на близък човек ли да се готви?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1301 -: Февруари 23, 2016, 11:59:30 am »
А ако в соларен 12 дом присъстват и Сатурн и Плутон и Юпитер в съвпад? Тогава човек за смърт на близък човек ли да се готви?

зависи от цялата карта - има ли акцент на 8 дом, какви домове управляват въпросните планети ... при мен Слънце, Луна и Венера бяха в 8 дом и почина майка ми. В натала Слънцето е в 4 дом, Венера и съУ4, Луна е У1. Освен смъртта, си имах и лични проблеми, емоционални.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1302 -: Февруари 23, 2016, 12:14:39 pm »
Довечера ще видя, но соларният асцендент попадаше в 12 натален дом. Става дума за солара ми през 2019/2020 година (ако съм жив дотогава де).

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1303 -: Февруари 23, 2016, 12:28:42 pm »
Соларен АСЦ в 12 дом говори за необходимост от уединение. Може да се изострят хронични болести, ако има такива човека. По книгите пише, че тогава се активират и тайните врагове, т.е. трябва да внимава човек да не попадне в интрига.
През 2007 съм имала сол.АСЦ в 12 дом, тогава почина майка ми, но като показател за това виждам основно анаретен соларен Плутон, У4, в заключен Стрелец в 4 дом и соларен съвпад на СЛВ с Уран в 7 дом/4-ти за майка ми/. В соларен АСЦ в 12 дом виждам нуждата ми от усамотение в този период.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1304 -: Февруари 23, 2016, 08:48:57 pm »
Соларен АСЦ в 12 дом говори за необходимост от уединение. Може да се изострят хронични болести, ако има такива човека. По книгите пише, че тогава се активират и тайните врагове, т.е. трябва да внимава човек да не попадне в интрига.
През 2007 съм имала сол.АСЦ в 12 дом, тогава почина майка ми, но като показател за това виждам основно анаретен соларен Плутон, У4, в заключен Стрелец в 4 дом и соларен съвпад на СЛВ с Уран в 7 дом/4-ти за майка ми/. В соларен АСЦ в 12 дом виждам нуждата ми от усамотение в този период.
Ами те смъртта и уединението вървят ръка за ръка.
Тогава някъде ще имам дир. Сатурн върху У4 и се тревожа сериозно да не би да се случи нещо с майка ми?  ???