Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583217 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1605 -: Септември 18, 2016, 05:54:58 pm »
то и за деня не може да се каже - може да е различен от този на акта

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1606 -: Септември 18, 2016, 07:57:22 pm »
то и за деня не може да се каже - може да е различен от този на акта

Абсолютно. Моментът на зачеване е метафизичен в своята същност, трудно може да се определи със сигурност. Според колеги, занимаващи се с езотерична астрология, някои жени могат интуитивно да го усетят. Но нямам лична опитност в тази насока, така че ще замълча по въпроса.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1607 -: Септември 22, 2016, 02:06:57 pm »
Ха, сега си погледнах солара, кога точно настъпва - и установявам, че е 1 ден по-рано от РД-то ..... значи на празника вече ще съм с нов солар :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1608 -: Септември 24, 2016, 08:07:30 am »
Кво бебе бе хора не слагайте шейната пред бебето то после се честити  :012:

оптимистите честитят бебе, песимистите.....,а реалистите издребняват
а Господ гледа отгоре и ни се смее  :85:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1609 -: Септември 26, 2016, 02:41:45 pm »
От настоящият ми солар много от нещата се сбъднаха:
Веско, Има!
Ще трябва да положиш обаче и значителни усилия, вклюващи придобиването на допълнителна квалификация/обучение дори.
Трудностите ще се проявят в най-голяма степен през първото тримесечие на новият солар.
Вероятно ще имаш някакви краткотрайни любовни вълнения, които няма да претърпят развитие.

пс. сол. ти Луна е без курс.
Ако работата ти не е в чужбина, може да е свързана с търговия, внос-износ на стоки, нещо от сорта.

Плутон във 2-ри соларен ще ти донесе парички, без значение от аспектите.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1610 -: Септември 26, 2016, 02:52:47 pm »
Вероятно ще имаш някакви краткотрайни любовни вълнения, които няма да претърпят развитие.

Весо, това случи ли се? Защото имам някакъв спомен, че коментирахме скоро някаква твоя карта, по която предположих любовни преживявания с ангажиран човек или такъв, който не желае афиширане на отношенията, все неща които пречат на една нормална връзка да се развие.
« Последна редакция: Септември 26, 2016, 02:54:59 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1611 -: Септември 26, 2016, 07:13:45 pm »
Вероятно ще имаш някакви краткотрайни любовни вълнения, които няма да претърпят развитие.

Весо, това случи ли се? Защото имам някакъв спомен, че коментирахме скоро някаква твоя карта, по която предположих любовни преживявания с ангажиран човек или такъв, който не желае афиширане на отношенията, все неща които пречат на една нормална връзка да се развие.
Да, при това 3 пъти.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1612 -: Септември 27, 2016, 07:20:26 am »
Благодаря за обратната връзка  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1613 -: Септември 27, 2016, 09:42:00 am »
Ето го и моя нов солар - ако някой желае да изкаже мнение ..... по-късно ще дам и ОВ по стария.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1614 -: Септември 27, 2016, 11:49:40 am »
Интересен солар, гледам разни неща и се чудя да пиша ли и как да го напиша, но понеже вече си призна за чужбинското гадже - дали няма да вземе да те примъкне при себе си? Вероятност за придобиване на имот - увеличаване на ресурсите? Възможна смяна на работа, ежедневие, партньорство ... Трябва а се видят и другите карти, но довечера бих могла :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1615 -: Септември 27, 2016, 12:43:25 pm »
няма какво да се чудиш - пишеш каквото виждаш .... не спестявай .... и какво да си признавам на чужбинското гадже - то е на линия от миналата година :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1616 -: Септември 27, 2016, 01:26:44 pm »
Аз като, че ли не виждам достатъчно показатели са преместване, соларният четвърти дом не е активиран благоприятно, напротив Сатурн е там. Марс е твърде акцентиран - сол. Ас на натален марс, сол. марс в опозиция със соларна луна и скрит квадрат със съвпада слънце Юпитер, това го тълкувам като спонтанни и прибързани действия, които водят до емоционални проблеми. А те - евентуално и до здравословни.

Иначе - да, пари би трябвало да има.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1617 -: Септември 27, 2016, 02:17:15 pm »
Ето го и моя нов солар - ако някой желае да изкаже мнение ..... по-късно ще дам и ОВ по стария.
Хепи, не е зле солара. Ще продължиш да се занимаваш с това, което досега, като централно място ще заемат финансовите въпроси, здравето. Някоя ситуация/работа е в стадий на приключване. Година, в която да се занимаваш и да проявиш таланти,да твориш.  Изглежда ми да попътуваш пак, да влагаш енергия в любов, развлечения, контакти, групови дейности. Момент, в който да блеснеш с умение за решаване на финансови въпроси,  грижа за собствения комфорт и здраве, придобиване на пари, вещи, имущество. Внимавай високопоставена личност или шеф, да не се превърнат във врагове/неприятели. :) Успешна година!
« Последна редакция: Септември 27, 2016, 02:41:19 pm от Radost »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1618 -: Септември 27, 2016, 06:34:58 pm »
Ето го и моя нов солар - ако някой желае да изкаже мнение ..... по-късно ще дам и ОВ по стария.

Притесняваме , че 12-ти Соларен дом е върху първи натален , при мене е давало затвяране в себе си , нежелание за комуникация.
Плутон скоро ще мине през Десцедента и ще даде , но според мен няма да е тази година, трябва малко още да се поразходи , напред назад. Пари, че ще има ще има :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1619 -: Септември 27, 2016, 07:05:42 pm »
Мен точно това ме наведе на мисълта, че може да замине при него :) Ое повече, че сол.АС е върху нат.Марс - ще има енергия да пробива, да опознава, да се разгърне, защото Марс иначе управлява интерсеприран знак в 10 дом. Това по-скоро индикира за задръжки в изявите в общ живот, общ. статус ...

Освен това - сол.АС + нат.Марс квадратират наталната нодална ос и бих допуснала преломност в изявите на Аз-а - тук вече не стои въпроса:"Да бъда или да не бъда", а има ясна заявка:"Ще бъда! Ще изляза от зоната на комфорта!" Сол.Марс е в 7 дол. дом и в 6 натален дом - т.е. тези изяви ще изпъкнат в партньорствата в ежедневието и Марс е на последните градуси на Стрелец - преди екзалтация - прохождането му ще е комфортно, задгърбил усвоени уроци :)

Диспозиторът на другия интерсептиран знак  - Венера също соларна е пред ингрес в 4 нат. дом пред заточение и в квадрат с нат. анаретен Юпитер. Пак си мисля, че ще излезе от зоната на коммфорта, защо не в името на любовта - Юпитер е У5 в солара.

Соларка К5 съвпада с нат.К6, сол К6 с ДЦ .... тези теми ще се преплитат. Втори/осми дом са силно подчертани - сол.Меркурий и ЮЛВ, както и нат.Венера и Плутон във в сол дом - ме навеждат на мисълта за увеличаване на ресурсите, може да е договор за покупка или наследство. Тронов сол.Нептун е на сол.К8 - може да даде безграничност. Може и източникът на ресурси да е партньора. Все пак - през годината Плутон ще гравитира около ДС в тригон с натални Венера и Плутон.

Има още доста какво да се гледа :) доста материал е събран в картата :) а аз малко съм копала в нея и не я познавам много добре :)
Над силата е само умението да я владеем!